Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1301
напевно аниени чи радари, типу як у аеропортах.
Якщо буде можливість піти на екскурсію я теж не проти.

 ;D так точно Кеп!

1302
HolyWar? Машиніст  vs. :-) ?  Дуже цікаво, прошу продовжувати в тому ж стилі! Багато цікавої інформації у результаті "випливає"

Цитувати
що за температури понад 600*С водень починає чи то дисоціювати
Дисоціювати на що і як? Мабуть таки швидше просочується крізь де-що.

1303
Щодо історії я не думаю, що дана сторінка є позором. Шахти підняли економіку регіону, дали людям роботу. Позором є не те, що було, а те що є. Зараз щоб влаштуватись на шахту потрібно платити хабар (інформація неофіційна і не є звинуваченням кого небуть особисто чи піддприємства в цілому), щоб довести профзахворювання (силікоз, бурсіти та інші хвороби шахтарів, а їх немало) потрібно платити величезні гроші. Була така історія: людина пропрацювала 40 років в шахті, в місцевій лікарні діагностують силікоз більш як третини легень, людина їде проходити мед. комісію на регрес (плата за втрату здоров'я) і, о диво, силікозу нема! Він повинен з'явитись знову після немалої винагороди. Ось це ганебно, а історія, як писали раніше, є інертною.

Тим не меньше це є історією, хоча це ганебно на нашу поточну думку. Тут трудно провадити якість паралелі, але то як у 90-х купа "пацанів" (якщо не всі) хтіли в "бригаду" незважаючи на те, що останні займались навіть більш ганебними справами ніж заперечення явного силікозу у людини, що вірою та правдою роки на шахті відпрацювала. Тоді це була норма, якщо то можна назвати так. Усе, що я хтів сказати - що історія повинна бути якимось безпристрасним самописцем, а неглупі люди рухаючись в майбутнє повинні використовувати це інструмент, приходи до власних суджень та висновків. На жаль, історію в своїх корисливих цілях пробували, пробують та будуть пробувати спотворити - ви хоч погляньте на нашого "міністра освіти" і що та паскуда пробує робити... Дякую linuxoidу

1304
 міні-бальон із СО2 для газування води у совок-style сифонах? Здаєтья такі по 8 чи 10 штук продавали у картонних упаковках. Принаймні на те схоже.

1305
Цитувати
Це на жаль все, що можу пригадати з цікавої розповіді. Але найбільше запам’яталися слова, сказані у відповідь на наше твердження, що фотографуємо «цю всю розруху» для історії: «Хлопці, та яка то історія? То позор для нас, позорна наша сторінка, про яку нам краще забути». Напевне, ЦЕЙ стан справ не подобається не тільки молодому поколінню…

Історія не повинна нічого забувати, вона повинна бути чесною незважаючи на те, що вона властиво висвітлює - позитив чи негатив, добро чи зло, пахуче чи смердюче, солодке чи кисле. Історія повинна бути інертною: її доля акумулювати факти та не висловлювати власних думок щодо них. Факти та гола правда - ось її участь, робити висновки є справою людей, котрі (якщо не повні матолки) повинні робити конкретні висновки на її основі же-би не встати на ті граблі, що спіткали попередників.

1306
Я не впевнений, що в експлуатації стара техніка набагато краща. Бо час свою справу робить все одно. У нас на Дарницькій ТЕЦ в Києві мав змогу відчути це по повній :-)

А Львівська ТЕЦ чисто газомазутна чи на вугіллі ?

Можу помилятись, але на газі здається...Що ТЕЦ-1, що ТЕЦ-2. Вугіллям там і не пахне, мазутом також сумніваюсь.

1307
Цитувати
О_О
ти б поїхав у чернівці заради двох бомбіків (які і так знаходяться під великим знаком питання) ?

 Я б поїхав, за умов, що не маю критичних чи важливих справ на роботі, ну і звісно як мінімум за тиждень до цього попередити. Бо йнакше ніяк. І в першу чергу не із-за бомбіків, а гарного міста та компанії колег. Ось тепер подумай сам за такого розкладу - ти б не поїхав на 2-3 дні? Заодно прилеглі території можна було б (поверхнево) дослідити.
  Дякую Photographer, next time спробуй попередити раніше - мож хтось із таких вар'ятів як я приїде у гості.  :)

1308
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 03.04.2011 01:53:10 »
Починає мені тут смердіти прикрим ОФФТОПОМ та порушенням правил форуму у частині 4.8.2.  Це Плани чи обговорення?

Цитувати
а сам скидаєш кінескоп в  шахту ліфта(я про відео в темі закинутий гуртожиток Червоноград)...тоді чим ти відрізняєшся від тих хто вандалить в Припяті?

У городі бузина = у Києві дядько,  або перефразовуючи : у городі бУЗИНА оЛЕСЬ, а у Львові його Зеля з ломом чекає.

1309
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 02.04.2011 22:12:14 »
inkognito не хочеться тебе розчаровувати,але вїзд в ЧЗВ 9 травня все таки відкритий для всіх...знаю на 100% що в минулі роки так було... http://tars.livejournal.com/84346.html чи ти думаєш шо стУлкери в протигазах раніше там жили і документально можуть це підтвердити?

      Мене це у ніякій мірі не розчаровує, ба навіть тішить, що мене у цей день там не буде. Якщо то і правда - то на мою думку це для матрацників &  тих, хто бажає заплатити за "екскурсію"  :( ;D
     Фото по лінку - повне УГ, 100 літ такого не бачив.  Це як декілька сотень чоловік десь в омріяному тобою, забутому усіма кавалку гір - куди ти мріяв роками попасти, таки зробив це - і опа, ти там, а там - 100500+ гопів, купа фляшок від енергетиків, пива та бухла. Себто насрано в не тільки в душу, але ще фізично. Ффтопку таке відвідування!  

    Ось поїдеш туди у "поминальний день 9-го травня " -  одразу смію просити тебе намалювати нам гарного звіта, залити тру-фото тощо - ось тоді буде про що говорити.
  
      З.І.  Ти часом не думав, що ті чуваки на фото - можливо діти колишніх мешканців Зони, діти ліквідаторів тощо?
  

1310
Ось контакти - із дівчатами можна все обговорити, кількість, ціну, обсяги - шо телефоном, що при зустрічі(якщо погодяться звісно  :) ) :

Ірина
Тел.:+380 32 264 24 23
E-Mail: ipelish<пес>ecotest.ua

Ілона
Тел.:+380 32 242 33 96
E-Mail: ilona<пес>ecotest.ua


1311
Похід зірвався  :(. Іншим разом піду, як зберу компанію або до когось приєднаюся.

Дійсно шкода.Ніхто не зголосився на похід більше? (окрім нас маю на увазі, де як не прикро також ніхто не зголосився)...

1312
звісно можемо продати, але є місце де можна суттєво дешевше придбати - http://www.ecotest.ua  :)  :)  :)

1313
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 01.04.2011 22:57:25 »
Оформлення перепусток в Зону: тиц
Там дають "страшну" програму написану, судячи з іконки файлу, в Делфі 7 і мануал до неї.

Ага, курва і шляхи прописані всередині...

Цитувати
Update: час вже знайшовся, дефолтно софт не паше. Жеби пахав, мені помогло таке:
    1) Софт поставився в с:\zayavka - валимо туди і шукаємо у каталозі IN файлик INP.DBF;
    2) В корні диску С: створюємо каталог PROPUSK та кладемо туди INP.DBF;
    3) INP.DBF перейменовуємо у MAIN.DBF;
    4) Запускаємо TRANZIT.exe , читаємо інструкцію тощо...

Писав тут йно рік та 2 місяці тому. Уважніше читаємо форум !!!

1314
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 01.04.2011 22:35:20 »
Цитувати
Я також чув що на 9 травня день відкритих дверей. тобто може там за пів ціни?Не зрозуміло але ж кіко то буде народу шо караул!

Цитувати
ну а чому ж не поїхати на 9 травня(день відкритих дверей)Не зрозуміловийде дешевше і погуляти можна де захочеш Усміхнений
   
   Так, так відкритих. Найбільш відкритих, супер відкритих дверей у одному із найнебезпечніших місць на планеті. Там ше чупа-чупс на вході дают.
   Але цілком підтримую ваші юнацькі пориви, як приїдете назад по нарисуйте звіт із КПП де вас завернули...  ;D ;D ;D (хоча думаю і до КПП не дістанетесь по причині {потім скажу})
   Бо "день відкритих дверей" не для усіх, а тілько для тих, хто раніше там жив і документально може це підтвердити!

1315
Цитувати
Хе, я ж написав, що йду, а не збираюсь.
Отож, зайшов ввечері на території воєнкомату. Гараж був закритий. Обійшов його ззаду, акуратно відкрутив кришку ВШ, та вліз туди.
По 70 см тунельчику проліз і вперся і привідкриту квадратну герму... А там, кароч, це жесть, ще такого не бачив  Рот на замку  Шокований Поклацав все на мильничку, скоро будуть фотки та звіт!

То схоже на віртуальний секс  :) А шо далі, а шо далі ?  :)

1316
а чи в тінях не зомбі ховаються? Чув шо там зараз їх багато розплодилось - ЖЕК давно не проводив дезомбізації... Чекаємо матьорого звіту (якщо вдасться повернутись)  :)

1317
  Запрошую усіх завітати на відкриття виставки, знимки просто чудові. Гадаю, тематика виставки припаде багатьом до душі.

  http://pocinovyvach.livejournal.com/

1318
Гумор / Re: Смішні фотки штири (4)
« : 31.03.2011 23:19:38 »
вото відти , із плакатів по ТБ.
Брешут, Рой - "нє кабель" точно! Чи "кабель" не Рой?  :)
І ніфіга в нього метрової довжини не є  :)

1320
Цитувати
Те, що мало стрелити в Європу:

РСД-10 "Піонер":  Подвижний Грутновий Ракетний комплекс (ПГРК) з твердопаливною двоступінчатою ракетою середньої дальності 15Ж45 за класифікацією НАТО SS-20 Saber (шабля). Радіус дії: моноблочною боєголовкою 5000 км; з розділяючоюся боєголовкою 4583 км. В 1985 році ракету було випробувано з легкою боєголовкою силою 50кТ на відстань 7400 км.

Ні, не це. А а Р-12 Двіна (SS-4) wiki, що коло вас були 50°23'41.58"N x 24°16'49.24"E (наземні стартові позиції) та не дуже далеко коло вас -  50°20'17.26"N х  24°25'55.21"E - шахтного базування (Р-12У). Може й на Піонер поміняли, а може й ні - чи є десь точна інформація? ( вікі пише, же Р-12(У) були зняті з озброєння йно у 1989 року )
 
Цитувати
там і проводилось технічне обслуговування боєголовок полку.
Дико сумніваюсь, що у полку могло відбуватись технічне обслуговування боєголовок. Хіба заміна "головної частини" на іншу, "свіжішу" чи з ремонту.

Цитувати
як можна забруднити паливом(особливо окисником) я собі не уявляю, спершу прийшлось би розпиляти герметичний ТПК і ракету, далі невідомо як виділити із твердопаливної шашки окисник( напевно ПХА), ну і забруднювати
Читаємо вище про Р-12(У) на Вікі, і о чудо бачимо, що вони далеко не на твердому паливі  :) А окисник звався АК-27И. Не хімік, але можу сказати, що суміш "явно" не екологічна.  ;D  ;D  ;D

Цитувати
Полонієві запали то кам’яний вік Підморгую, вже давно використовуються термоядрені, на дейтерієво-тритієвому газі, котрі не потребують частої заміни.

Цілком згоден щодо полонієвих запалів, прошу пояснити що саме означає "дейтерій-тритієвий газ", а саме як його можна довший час зберегти? Чи мався на увазі дейтерид літію(тритію)?