Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1301
Я не впевнений, що в експлуатації стара техніка набагато краща. Бо час свою справу робить все одно. У нас на Дарницькій ТЕЦ в Києві мав змогу відчути це по повній :-)

А Львівська ТЕЦ чисто газомазутна чи на вугіллі ?

Можу помилятись, але на газі здається...Що ТЕЦ-1, що ТЕЦ-2. Вугіллям там і не пахне, мазутом також сумніваюсь.

1302
Цитувати
О_О
ти б поїхав у чернівці заради двох бомбіків (які і так знаходяться під великим знаком питання) ?

 Я б поїхав, за умов, що не маю критичних чи важливих справ на роботі, ну і звісно як мінімум за тиждень до цього попередити. Бо йнакше ніяк. І в першу чергу не із-за бомбіків, а гарного міста та компанії колег. Ось тепер подумай сам за такого розкладу - ти б не поїхав на 2-3 дні? Заодно прилеглі території можна було б (поверхнево) дослідити.
  Дякую Photographer, next time спробуй попередити раніше - мож хтось із таких вар'ятів як я приїде у гості.  :)

1303
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 03.04.2011 01:53:10 »
Починає мені тут смердіти прикрим ОФФТОПОМ та порушенням правил форуму у частині 4.8.2.  Це Плани чи обговорення?

Цитувати
а сам скидаєш кінескоп в  шахту ліфта(я про відео в темі закинутий гуртожиток Червоноград)...тоді чим ти відрізняєшся від тих хто вандалить в Припяті?

У городі бузина = у Києві дядько,  або перефразовуючи : у городі бУЗИНА оЛЕСЬ, а у Львові його Зеля з ломом чекає.

1304
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 02.04.2011 22:12:14 »
inkognito не хочеться тебе розчаровувати,але вїзд в ЧЗВ 9 травня все таки відкритий для всіх...знаю на 100% що в минулі роки так було... http://tars.livejournal.com/84346.html чи ти думаєш шо стУлкери в протигазах раніше там жили і документально можуть це підтвердити?

      Мене це у ніякій мірі не розчаровує, ба навіть тішить, що мене у цей день там не буде. Якщо то і правда - то на мою думку це для матрацників &  тих, хто бажає заплатити за "екскурсію"  :( ;D
     Фото по лінку - повне УГ, 100 літ такого не бачив.  Це як декілька сотень чоловік десь в омріяному тобою, забутому усіма кавалку гір - куди ти мріяв роками попасти, таки зробив це - і опа, ти там, а там - 100500+ гопів, купа фляшок від енергетиків, пива та бухла. Себто насрано в не тільки в душу, але ще фізично. Ффтопку таке відвідування!  

    Ось поїдеш туди у "поминальний день 9-го травня " -  одразу смію просити тебе намалювати нам гарного звіта, залити тру-фото тощо - ось тоді буде про що говорити.
  
      З.І.  Ти часом не думав, що ті чуваки на фото - можливо діти колишніх мешканців Зони, діти ліквідаторів тощо?
  

1305
Ось контакти - із дівчатами можна все обговорити, кількість, ціну, обсяги - шо телефоном, що при зустрічі(якщо погодяться звісно  :) ) :

Ірина
Тел.:+380 32 264 24 23
E-Mail: ipelish<пес>ecotest.ua

Ілона
Тел.:+380 32 242 33 96
E-Mail: ilona<пес>ecotest.ua


1306
Похід зірвався  :(. Іншим разом піду, як зберу компанію або до когось приєднаюся.

Дійсно шкода.Ніхто не зголосився на похід більше? (окрім нас маю на увазі, де як не прикро також ніхто не зголосився)...

1307
звісно можемо продати, але є місце де можна суттєво дешевше придбати - http://www.ecotest.ua  :)  :)  :)

1308
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 01.04.2011 22:57:25 »
Оформлення перепусток в Зону: тиц
Там дають "страшну" програму написану, судячи з іконки файлу, в Делфі 7 і мануал до неї.

Ага, курва і шляхи прописані всередині...

Цитувати
Update: час вже знайшовся, дефолтно софт не паше. Жеби пахав, мені помогло таке:
    1) Софт поставився в с:\zayavka - валимо туди і шукаємо у каталозі IN файлик INP.DBF;
    2) В корні диску С: створюємо каталог PROPUSK та кладемо туди INP.DBF;
    3) INP.DBF перейменовуємо у MAIN.DBF;
    4) Запускаємо TRANZIT.exe , читаємо інструкцію тощо...

Писав тут йно рік та 2 місяці тому. Уважніше читаємо форум !!!

1309
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 01.04.2011 22:35:20 »
Цитувати
Я також чув що на 9 травня день відкритих дверей. тобто може там за пів ціни?Не зрозуміло але ж кіко то буде народу шо караул!

Цитувати
ну а чому ж не поїхати на 9 травня(день відкритих дверей)Не зрозуміловийде дешевше і погуляти можна де захочеш Усміхнений
   
   Так, так відкритих. Найбільш відкритих, супер відкритих дверей у одному із найнебезпечніших місць на планеті. Там ше чупа-чупс на вході дают.
   Але цілком підтримую ваші юнацькі пориви, як приїдете назад по нарисуйте звіт із КПП де вас завернули...  ;D ;D ;D (хоча думаю і до КПП не дістанетесь по причині {потім скажу})
   Бо "день відкритих дверей" не для усіх, а тілько для тих, хто раніше там жив і документально може це підтвердити!

1310
Цитувати
Хе, я ж написав, що йду, а не збираюсь.
Отож, зайшов ввечері на території воєнкомату. Гараж був закритий. Обійшов його ззаду, акуратно відкрутив кришку ВШ, та вліз туди.
По 70 см тунельчику проліз і вперся і привідкриту квадратну герму... А там, кароч, це жесть, ще такого не бачив  Рот на замку  Шокований Поклацав все на мильничку, скоро будуть фотки та звіт!

То схоже на віртуальний секс  :) А шо далі, а шо далі ?  :)

1311
а чи в тінях не зомбі ховаються? Чув шо там зараз їх багато розплодилось - ЖЕК давно не проводив дезомбізації... Чекаємо матьорого звіту (якщо вдасться повернутись)  :)

1312
  Запрошую усіх завітати на відкриття виставки, знимки просто чудові. Гадаю, тематика виставки припаде багатьом до душі.

  http://pocinovyvach.livejournal.com/

1313
Гумор / Re: Смішні фотки штири (4)
« : 31.03.2011 23:19:38 »
вото відти , із плакатів по ТБ.
Брешут, Рой - "нє кабель" точно! Чи "кабель" не Рой?  :)
І ніфіга в нього метрової довжини не є  :)

1315
Цитувати
Те, що мало стрелити в Європу:

РСД-10 "Піонер":  Подвижний Грутновий Ракетний комплекс (ПГРК) з твердопаливною двоступінчатою ракетою середньої дальності 15Ж45 за класифікацією НАТО SS-20 Saber (шабля). Радіус дії: моноблочною боєголовкою 5000 км; з розділяючоюся боєголовкою 4583 км. В 1985 році ракету було випробувано з легкою боєголовкою силою 50кТ на відстань 7400 км.

Ні, не це. А а Р-12 Двіна (SS-4) wiki, що коло вас були 50°23'41.58"N x 24°16'49.24"E (наземні стартові позиції) та не дуже далеко коло вас -  50°20'17.26"N х  24°25'55.21"E - шахтного базування (Р-12У). Може й на Піонер поміняли, а може й ні - чи є десь точна інформація? ( вікі пише, же Р-12(У) були зняті з озброєння йно у 1989 року )
 
Цитувати
там і проводилось технічне обслуговування боєголовок полку.
Дико сумніваюсь, що у полку могло відбуватись технічне обслуговування боєголовок. Хіба заміна "головної частини" на іншу, "свіжішу" чи з ремонту.

Цитувати
як можна забруднити паливом(особливо окисником) я собі не уявляю, спершу прийшлось би розпиляти герметичний ТПК і ракету, далі невідомо як виділити із твердопаливної шашки окисник( напевно ПХА), ну і забруднювати
Читаємо вище про Р-12(У) на Вікі, і о чудо бачимо, що вони далеко не на твердому паливі  :) А окисник звався АК-27И. Не хімік, але можу сказати, що суміш "явно" не екологічна.  ;D  ;D  ;D

Цитувати
Полонієві запали то кам’яний вік Підморгую, вже давно використовуються термоядрені, на дейтерієво-тритієвому газі, котрі не потребують частої заміни.

Цілком згоден щодо полонієвих запалів, прошу пояснити що саме означає "дейтерій-тритієвий газ", а саме як його можна довший час зберегти? Чи мався на увазі дейтерид літію(тритію)?

1316
Всяке-Різне / Re: Для IT-тішників
« : 29.03.2011 22:28:45 »
   Нецікаво, зовсім. Все буде вертітись навколо того у кого амбіції (читай єйці) побільше, хто дешевше продасть рішення тощо. Тут не security, тут продажниками смердит ІМХО.

  Йно Alladin цікавий тільки тому, же маю до них декілька "жорстких" питань. Не піду, не цікаво. Але Astrolon'у дуже дякую за інформацію.

1317
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 29.03.2011 22:21:07 »
Цитувати
тему закрито!!!

А чорта з два закрито! Тема може вважатись закритою, якщо:

А) Топікстартер не полінився тицьнути внизу кнопку "Заблокувати тему";
Б) Те саме зроблять -- > Модератори  або Адміністратори

Бачимо, що жодна із вищеперелічених умов виконана не була, тому тема аж ніяк не заблокована. Я цілком погоджуюсь із сентенціями, що виклав вище Лесик - і то є правда чиста, ображатись не варто, і ба навіть глупо.  Натомість Пан реагує як не цілком врівноважена особа. Ми відкриті для усіх, але від себе додам:

Хто сказав, що UNIX не user-friendly система? Вона просто вміє вибирати друзів!


1318
похрещу звісно. Скоріш паливом (а властиво окисником) там може бути забруднено. Коли їздили у ті краї із Golem'ом та Zelja'ю - наступного сраня дозиметр наклацав на бета щось коло 0,115 мкЗв із мого лівого GEOX'a - але після відчищенні болота все впало до фону - 0,012 мкЗв. Скоріш за все, щось у болоті попало, ймовірно від якогось РІДа. Не можу си уявити, що від уранової чи плутонієвої боєголовки могло щось навколо так опромінити, же б воно цих пір відчувалось. Боєголівки таки си збирали та комплектували в Делятині, відти йшли на дежурство. Ймовірно, у Делятині до старих бомбок вставляли полонієвий нейтронний запал - його міняти треба було щоквартально, що означало повний розбір головної частини.  Поправте мну, якщо неправий. Ну і заслужений + усім
  
   З.І. Кажут буде скоро продовження культової забавки СТАЛКЕР. Location: Japan

1319
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 29.03.2011 13:53:03 »
Панство, а ви читали у нас наступні речі?:

1) це;
2) вото;
3) а ще

ну а головне  ОСЬ ЦЕ
Гадаю, там багацько інформації котра дуже допомогла б вам у ваших міркуваннях  :)
Уважніше читайте форум шановний топікстартер.

1320
   По-раз третій, +! Браво! Дійсно дуже добре, що взялись за карту. А хто би взяв кавалок на Сахарова та вище по течії? Можу підстрахувати на поверхні, наразі маю тимчасове тАбУ на відвідини Полтви.