Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1361
 А чи державного не є на почесне місце? І москальського російського під ритуальне спалення?

1362
 Слушна ідея, Гуртом батька бити легше. Від себе можу додати, що можу без особливих проблем організувати безкоштовну доставку безпечного вантажу у Львів із Києва, Дніпропетровська та Миколаєва. Та й зрештою, із інших обласних центрів, але для того трішки доведеться помучитись відправнику.

1363
Попрошу всіх хто зголосився принести гроші до СЕРЕДИ 8 березня  
в Пивничку Стінгеру з прикріпленими листками де написано від кого і контактний телефон.
Бо бачу, що то вже майже вся партія по диму намітилась.

Кинь алкоголь та наркотики, СЕРЕДА то буде 9-е БЕРЕЗНІ  :)
Народжуй здорових дітей як то на стінах писали.

1364
В Лондоні при земляних роботах досі знаходять масові поховання часів Великого Мору (чуми) 1665 року. В Хіросімі - поховання жертв бомбардування. І... нічого страшного не відбувається.

Ага, Британія та Японія. Тому й ніц не відбувається. Варто розглядати дане питання в контексті держави, де таке неподобство відбувається.

1365
+, було цікаво почитати. Окрема подяка за незасраний форум, себто фото гарно заляті на Пікасу.

1366
Знахідки / Re: Фалеристика
« : 25.02.2011 22:04:22 »
+, а чи можна було б фото залити на Пікасу, а не на сRadiCAL.ru? Багацько народу тут ся попалили, заливши фото на СрадіКАЛ.ру, ффКантактє, qip.ru та іншу схожу муть. Повірте, так прикро читати гарні старі звіти із котрих на форумі тільки текст залишився...

З.І. Авторе, де лінк на Обговорення? Тутко та у інших новостворених тобов темах --> потому розгрібати банани від ошкірок (зерна від плевел, цінну інфу від такої, що інформаційного навантаження не несе) буде вкрай тєжко та накладно.

1367
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.02.2011 11:49:48 »
   Кажуть, що вже в продажі. Можна звонити і питати тутко:

    Менеджер з продажу Ірина Пелішок
    Тел.: +380 32 264 24 23

1368
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.02.2011 10:56:32 »
корпус до Терри куплений на радіобазарі - здається поцуплений із великої партії дозиметрів, що спеціально для Росії виготовлялись.

1369
Цитувати
2) 7 годин підземелля, котре має величину невеликого містечка з розгалуженою системою тунелів (крайня точна за 3 кілометри від входу) для диггера забагато?)) Звісно, раніше можна буде піднятись.

500+ метрів під землею як мінімум може комусь на вуха конкретно натиснути. І ніхто не знає наперед, що це може статись саме із ним - мене цікавило саме із точки зору безпеки - якщо комусь кепсько стане, чи можна у fast-режимі піднятись назовні. Дякую за відповідь!

1370
Як писав eXplorer "Make love, not war", а співав то здається Леннон - чиста правда. При зустрічі поствлю Deviant'у велику фляшку смачного пива! Так тримати!

1371
чи можна детальніше?:

 1) Зрозуміло, що спуск вниз то є вівторок та п'ятниці - коли і як можна пройти інструктаж? На котру годину, який день і кілько часу то займе?
 2) година на перевдягання то направду щедро, 7 годин внизу для непідготовленої людини то може бути реально тяжко - чи буде можливість раніше піднятись вгору?

1372
Щиро Вітаю Станіслава, Колю та Петю!

  Можливо, Ви НЕправильно прочитали моє повідомлення чи не зрозуміли, те, що я в нього вкладав. Отож, повторю, по логах моєї проксі на той період часу набралось 5,2% йолопів, що пробували *.kiev.ua (котрий я пропонував замінити на kyiv.ua), замість коректного lviv.ua. Звісно все відбувалось відносно контексту eXplorer. Себто тема про те, що eXplorer.lviv.ua != explorer.kiev.ua.
  Вже потому був чекнутий eXplorer.kiev.ua - і ба, що ми там бачимо:
 
Цитувати
http://explorer.lviv.ua/forum/ - сайт прикольный, но название ацтой.
  Вважаю, що Ви образили нас першими, і не маю бажання як Ви коректно висловились вступати у дискусію із персонами, що думають "ушлепка, решил не вступать в дискуссию, ибо на дебилов не обижаются, и молча удалил его со списка"

  НАРОДНА МУДРІСТЬ: Не сперечайся із де;%лами, інакше вони опустять тебе до свого рівня та потому задусять власним досвідом.

Цитувати
Вопрос, к чему весь шум? Вы действительно считаете, что я настолько фанатею от вашего мега-крутого форума, что решил стырить у вас адрес сайта?
Ви не бачитие різницю між доменами? eXplorer.lviv.ua = eXplorer.kiev.ua? Мож варто спочатку подумати, а вже потому дописувати?

  А тепер на закінчення: Ви як мінімум порушили Правила нашого форуму №1.2 та №4.8.3 та №4.8.5. Правила лежать тут. Вважаю, що мудра людина спочатку повинна прочитати правила форуму на котрому фактично є Гостем, а вже потому дописувати виходячи із прочитаного.

1373
+1 я б приєднався, якщо після 13-00

1374
Скосила мене та сама зараза, що й Роя та Зелю - Romchick їде на мому місці. Нажаль, не зміг дозвонитись до Golem'a та повідомити його про це, але, гадаю він проти не буде жодним чином.

1375
+1 злий модератор також буде як сі влізе  :)

1376
Плани / Re: Aнгари на знесінні
« : 08.02.2011 20:38:49 »
 та певно також підпишусь. Хоча це все так дико сумнівно...Така висота, які там тунелі та навіщо? Які РЛС  в центрі міста? Навіщо? Хотів би я на ті тунелі поглянути в бічному розрізі, зокрема на кут нахилу...Що б там могло по колії їздити? Зрештою, на Кривоноса ВЧ ВПС здається - так, що  не виключено, що дані з РЛС стікались туди, а тунелі вже навіяні Львівським епосом.

1377
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 08.02.2011 09:49:37 »
  Панство, то розділ "Скарги" - тут не варто влаштовувати дискусію. Зробіть си тему десь в іншому місці. Спочатку сам дописав сюди, але потому вирішив витерти допис відси. Не маю бажання сперечатись з черговою "вискочкою".

1378
 Вічная пам'ять... :'(  :'(  :'(

1379
Цитувати
Не люблю готових ЦМС (суб'єктивно) і з нуля цікавіше)
Звісно цікавіше. І дзюрок (принаймі стандартних не є). Але пи:?**ти - то не мішки тягати. Не думаю, що ми готові на щось кастомне переїжати просто тому, що це цікаво. Справа звісно благородна, але об'єктивних причин для переїзду далі не бачу. Ось коли буде накатане і протестоване все своє, хтось подбає про гарний дизайн - тоді можна питання таким боком ставити. До цього - зась,багато на форумі було схожих розмов, що нічим окрім зворушення повітря не закінчувались.

1380
Смітник / Re: Скарги
« : 06.02.2011 17:26:38 »
Цитувати
Недавно мене забанили, за слова дiти-дiти в роздiлi -Військові Об`єкти
Так, і я особисто це зробив - причому не за висловлювання (хоча за нього також було варто - через неповагу до дописувачів та читачів цього ресурсу), а за допис не в тему. Бан проставлений не вічний, а на 3 доби, що вважаю цілком заслужено. Якщо подібні на Вас персони почнуть "гадити" на форумі то гріш мені ціна як модератору. Тому як порядок має бути.
Цитувати
Це було людське попередження. Ви колись добавитесь з вiйськовими дiючими об’эктими.
Щиро дякую за людське попередження. А Ви, будь-ласка, зверніть увагу на свої дописи, зокрема на синтаксис та граматику. Смію припустити, що власне Ви насичені "армійською мудрістю" як ніхто з нас.
Цитувати
Зразу видно що дехто з авторiв у армii не був, i незнаэ чим то пахне
Хто був, хто не був - Вам яка справа? Знову fail'и з написанням. Ви кудись спішите, нервуєтесь без особливих на це причин?
Цитувати
Адмiну сайту раджу взяти на озброэня дану пораду. Вiйськову прокуратуру та СБУ нiхто ще не вiдмiняв. Тай зраджувати Батькiвщинi то теж погано.
Як модератор взяв, від цього ніц не змінилось. Військова прокуратура та СБУ цікавиться звичайно порушеннями такого роду, але відси питання - де Пан бачив у нас порушення? Розголошення військових таємниць? Зрада Батьківщині? Шановний, у нашому контексті Ви несете повну охінею - для початку раджу ознайомитись із усіма матеріалами форуму, перечитати усе , а вже потому висувати власні судження.
  Поясніть будь-ласка також, яке відношення має Військова Прокуратура до цивільного населення? А також СБУ в контексті військових об'єктів?

  Р.S. Я вже на це пішло, може б Пан розказав більше про себе, про свій досвід? Розгорнуто - в окремій темі, не тут - скажімо у Всяке-Різне?