Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1361
 а може то замовити аляганські капелюшки із логотипом експлорера?  :)
 будуть гарно дивитись разом із спецформою  :)

1362
Шановні, непрофільні питання, зокрема же до "бариг" - будьте ласкаві в приват.

1363
Смітник / Re: Смішне Відео
« : 07.03.2011 22:50:31 »
// тут коментувати не можна, але злий модератор сі не втримав
// ібо не годен. Привіт PaperMan'у, себто краще сказати PaperBoy'ю.
// Ба навіть краще сказати McBoy'ю. Туво є така теза:

Лікар стверджує, що під час перебування на стаціонарі, я не матиму змоги підкорити Всесвіт...Глупий, Паскудний та наївний раб!

// Згодом сі витру відси.

1364
Знахідки / Re: ВОПи
« : 07.03.2011 22:21:41 »
То із прочитаного в неті, зокрема у Вармеева. Пише тут, ще цікаво тут. Не можу із паном Вармеевим не погодитись, зокрема у оцінці діаметру убойної дії Ф-1.  Усім рекомендую до прочитання, цікаво & пізнавально! І на кінцівки корисно, як хто копає  :) (але вони там усе і так знають і без нас)

1365
     А я купував доволі раніше на базарі, у пакетику. Просто білі кристали. Згоден із Linuxoid'ом же підійде буль-яка кислота адекватної міцності --> концентрована соляна, сірчана чи азотна кислота мабуть тутка буде малопомічна  :)

1366
 А чи державного не є на почесне місце? І москальського російського під ритуальне спалення?

1367
 Слушна ідея, Гуртом батька бити легше. Від себе можу додати, що можу без особливих проблем організувати безкоштовну доставку безпечного вантажу у Львів із Києва, Дніпропетровська та Миколаєва. Та й зрештою, із інших обласних центрів, але для того трішки доведеться помучитись відправнику.

1368
Попрошу всіх хто зголосився принести гроші до СЕРЕДИ 8 березня  
в Пивничку Стінгеру з прикріпленими листками де написано від кого і контактний телефон.
Бо бачу, що то вже майже вся партія по диму намітилась.

Кинь алкоголь та наркотики, СЕРЕДА то буде 9-е БЕРЕЗНІ  :)
Народжуй здорових дітей як то на стінах писали.

1369
В Лондоні при земляних роботах досі знаходять масові поховання часів Великого Мору (чуми) 1665 року. В Хіросімі - поховання жертв бомбардування. І... нічого страшного не відбувається.

Ага, Британія та Японія. Тому й ніц не відбувається. Варто розглядати дане питання в контексті держави, де таке неподобство відбувається.

1370
+, було цікаво почитати. Окрема подяка за незасраний форум, себто фото гарно заляті на Пікасу.

1371
Знахідки / Re: Фалеристика
« : 25.02.2011 22:04:22 »
+, а чи можна було б фото залити на Пікасу, а не на сRadiCAL.ru? Багацько народу тут ся попалили, заливши фото на СрадіКАЛ.ру, ффКантактє, qip.ru та іншу схожу муть. Повірте, так прикро читати гарні старі звіти із котрих на форумі тільки текст залишився...

З.І. Авторе, де лінк на Обговорення? Тутко та у інших новостворених тобов темах --> потому розгрібати банани від ошкірок (зерна від плевел, цінну інфу від такої, що інформаційного навантаження не несе) буде вкрай тєжко та накладно.

1372
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.02.2011 11:49:48 »
   Кажуть, що вже в продажі. Можна звонити і питати тутко:

    Менеджер з продажу Ірина Пелішок
    Тел.: +380 32 264 24 23

1373
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 23.02.2011 10:56:32 »
корпус до Терри куплений на радіобазарі - здається поцуплений із великої партії дозиметрів, що спеціально для Росії виготовлялись.

1374
Цитувати
2) 7 годин підземелля, котре має величину невеликого містечка з розгалуженою системою тунелів (крайня точна за 3 кілометри від входу) для диггера забагато?)) Звісно, раніше можна буде піднятись.

500+ метрів під землею як мінімум може комусь на вуха конкретно натиснути. І ніхто не знає наперед, що це може статись саме із ним - мене цікавило саме із точки зору безпеки - якщо комусь кепсько стане, чи можна у fast-режимі піднятись назовні. Дякую за відповідь!

1375
Як писав eXplorer "Make love, not war", а співав то здається Леннон - чиста правда. При зустрічі поствлю Deviant'у велику фляшку смачного пива! Так тримати!

1376
чи можна детальніше?:

 1) Зрозуміло, що спуск вниз то є вівторок та п'ятниці - коли і як можна пройти інструктаж? На котру годину, який день і кілько часу то займе?
 2) година на перевдягання то направду щедро, 7 годин внизу для непідготовленої людини то може бути реально тяжко - чи буде можливість раніше піднятись вгору?

1377
Щиро Вітаю Станіслава, Колю та Петю!

  Можливо, Ви НЕправильно прочитали моє повідомлення чи не зрозуміли, те, що я в нього вкладав. Отож, повторю, по логах моєї проксі на той період часу набралось 5,2% йолопів, що пробували *.kiev.ua (котрий я пропонував замінити на kyiv.ua), замість коректного lviv.ua. Звісно все відбувалось відносно контексту eXplorer. Себто тема про те, що eXplorer.lviv.ua != explorer.kiev.ua.
  Вже потому був чекнутий eXplorer.kiev.ua - і ба, що ми там бачимо:
 
Цитувати
http://explorer.lviv.ua/forum/ - сайт прикольный, но название ацтой.
  Вважаю, що Ви образили нас першими, і не маю бажання як Ви коректно висловились вступати у дискусію із персонами, що думають "ушлепка, решил не вступать в дискуссию, ибо на дебилов не обижаются, и молча удалил его со списка"

  НАРОДНА МУДРІСТЬ: Не сперечайся із де;%лами, інакше вони опустять тебе до свого рівня та потому задусять власним досвідом.

Цитувати
Вопрос, к чему весь шум? Вы действительно считаете, что я настолько фанатею от вашего мега-крутого форума, что решил стырить у вас адрес сайта?
Ви не бачитие різницю між доменами? eXplorer.lviv.ua = eXplorer.kiev.ua? Мож варто спочатку подумати, а вже потому дописувати?

  А тепер на закінчення: Ви як мінімум порушили Правила нашого форуму №1.2 та №4.8.3 та №4.8.5. Правила лежать тут. Вважаю, що мудра людина спочатку повинна прочитати правила форуму на котрому фактично є Гостем, а вже потому дописувати виходячи із прочитаного.

1378
+1 я б приєднався, якщо після 13-00

1379
Скосила мене та сама зараза, що й Роя та Зелю - Romchick їде на мому місці. Нажаль, не зміг дозвонитись до Golem'a та повідомити його про це, але, гадаю він проти не буде жодним чином.

1380
+1 злий модератор також буде як сі влізе  :)