Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1381
Плани / Re: Aнгари на знесінні
« : 08.02.2011 20:38:49 »
 та певно також підпишусь. Хоча це все так дико сумнівно...Така висота, які там тунелі та навіщо? Які РЛС  в центрі міста? Навіщо? Хотів би я на ті тунелі поглянути в бічному розрізі, зокрема на кут нахилу...Що б там могло по колії їздити? Зрештою, на Кривоноса ВЧ ВПС здається - так, що  не виключено, що дані з РЛС стікались туди, а тунелі вже навіяні Львівським епосом.

1382
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 08.02.2011 09:49:37 »
  Панство, то розділ "Скарги" - тут не варто влаштовувати дискусію. Зробіть си тему десь в іншому місці. Спочатку сам дописав сюди, але потому вирішив витерти допис відси. Не маю бажання сперечатись з черговою "вискочкою".

1383
 Вічная пам'ять... :'(  :'(  :'(

1384
Цитувати
Не люблю готових ЦМС (суб'єктивно) і з нуля цікавіше)
Звісно цікавіше. І дзюрок (принаймі стандартних не є). Але пи:?**ти - то не мішки тягати. Не думаю, що ми готові на щось кастомне переїжати просто тому, що це цікаво. Справа звісно благородна, але об'єктивних причин для переїзду далі не бачу. Ось коли буде накатане і протестоване все своє, хтось подбає про гарний дизайн - тоді можна питання таким боком ставити. До цього - зась,багато на форумі було схожих розмов, що нічим окрім зворушення повітря не закінчувались.

1385
Смітник / Re: Скарги
« : 06.02.2011 17:26:38 »
Цитувати
Недавно мене забанили, за слова дiти-дiти в роздiлi -Військові Об`єкти
Так, і я особисто це зробив - причому не за висловлювання (хоча за нього також було варто - через неповагу до дописувачів та читачів цього ресурсу), а за допис не в тему. Бан проставлений не вічний, а на 3 доби, що вважаю цілком заслужено. Якщо подібні на Вас персони почнуть "гадити" на форумі то гріш мені ціна як модератору. Тому як порядок має бути.
Цитувати
Це було людське попередження. Ви колись добавитесь з вiйськовими дiючими об’эктими.
Щиро дякую за людське попередження. А Ви, будь-ласка, зверніть увагу на свої дописи, зокрема на синтаксис та граматику. Смію припустити, що власне Ви насичені "армійською мудрістю" як ніхто з нас.
Цитувати
Зразу видно що дехто з авторiв у армii не був, i незнаэ чим то пахне
Хто був, хто не був - Вам яка справа? Знову fail'и з написанням. Ви кудись спішите, нервуєтесь без особливих на це причин?
Цитувати
Адмiну сайту раджу взяти на озброэня дану пораду. Вiйськову прокуратуру та СБУ нiхто ще не вiдмiняв. Тай зраджувати Батькiвщинi то теж погано.
Як модератор взяв, від цього ніц не змінилось. Військова прокуратура та СБУ цікавиться звичайно порушеннями такого роду, але відси питання - де Пан бачив у нас порушення? Розголошення військових таємниць? Зрада Батьківщині? Шановний, у нашому контексті Ви несете повну охінею - для початку раджу ознайомитись із усіма матеріалами форуму, перечитати усе , а вже потому висувати власні судження.
  Поясніть будь-ласка також, яке відношення має Військова Прокуратура до цивільного населення? А також СБУ в контексті військових об'єктів?

  Р.S. Я вже на це пішло, може б Пан розказав більше про себе, про свій досвід? Розгорнуто - в окремій темі, не тут - скажімо у Всяке-Різне?

1386
Якщо тут є девелопери ще то можна й з нуля сайт створити не використовуючи ЦМС.

Є. Можна. Навіщо?

1387
Плани / Re: Лощина - 19/02/2011
« : 05.02.2011 20:57:50 »
Йа також піду по змозі. цікаво з Екстрімом познайомитися. Прохання про точну дату/час повідомляти в цю тему!
Дата чітко визначена, час - дивимось на форум екстріму. По-можливості буду дописував тутко.

1388
Плани / Лощина - 19/02/2011
« : 05.02.2011 17:38:42 »
    А eXtreme йде через дві неділі в Лощину. Деталі - тутко. А Ви? Дописуйте тутко, а як хто є на eXtreme'і - і тамко! Станом на вже йдуть Golem, Zippo та Inkognito

1389
 Давайте тоді визначаємось так: якщо сі збере кворум та будуть машини - то рушаємо в суботу 12.02.2011 орієнтовно об 09-00 ранку. Місце здибанки уточнимо в процесі. +1 до Golem'a в машину якщо він матиме змогу їхати.

1390
Усім хто дружньо пише +1 раджу подумати про транспорт (авто) - пішки ж не підете...

1391
 Дістатись можна так (здибано туво), карта нижче:

Цитувати
Так, щоб ніхто не заблудився, ось Вам карта з коротким описом заїзду на Яворівський полігон з боку села Дубровиця.
2 маршрути:
1й: Точка 1 на карті (Розвилка в селі Бірки як їхати з Брюхович: якщо з Брюхович, то на розвилці прямо, якщо їхати з боку розвилки за Рясним (на карті точка 1а), то на ліво.
Точка 2 (просто орієнтир - поворот на Ясниська). Від точки 2 постійно прямо. Проїжджаємо село, далі буде спуск в лісі, він там один, знову село, проїжджаємо село - розвилка - точка 3 на карті, на розвилці на ліво - село Дубровиця, в селі поворот на ліво (точка 4, здається перший асвальтований поворот вліво). Далі постійно прямо по головній і втикаєтесь в КПП. (Точка 5)
2й: Від точки 1а (Розвилка за Рясним) прямо на Страдч (точка 2а просто орієнтир - Страдч), за Страдчом - Івано-Франкове , в Івано-Франковому на точці 3а - поворот вправо, попри озера і через ліс виїжджаємо до розвилки (точка 3). Далі прямо і як по маршруту 1.

А для скептиків (щодо допуску на полігон) ще єдна цитата:

Цитувати
Привіт Михалич!!! Їхати приблизно 45-50 км, дорога як до Крехівського монастиря, зі Львова можна через Брюховичі або через Рясне-2. В одному з населених пунктів (не пригадую назву)поворот вліво (буде деревяний вказівник "Яворівський якийсь там парк") 3 км до шлакбауму, де стоїть постовий і нікого не пускає на територію полігону, треба гарно привітатись :D , закинути 3-5 грн :oops: і шлакбаум відкривається.

Зауважу, що дописи на форумі за липень минулого року, а не сивої давнини  :)

1392
тему блокую, завтра витру. Усі фото та гарні дописи - в основну тему, про яку написав SANECKA

1393
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 02.02.2011 19:40:03 »
В темі "смішне відео" хотів вставити відео, але чи то щось з кодом, чи я що "намутив" при кожному редагуванні "завалило" по окремому повідомлені, сорі якщо то я винен :-[

Відео вставляється тільки з YouTube'a через тег: [youtube][/youtube] між тегами даєш посилання на відео.

1394
Цитувати
Не хочу портити вам настрій, але Барс на Яворівському полігоні навряд чи є. Можливо помиляюся, але якщо глянути на карту, видно, що ще один український Барс має бути на Закарпатті. Решту об'єктів позначені швидше всього правильно, доказом того слова білоруських та німецьких кулєг.

   Та нічого дядьку, ніяк не спаскудиш - бо не вийде  :) БАРС-102 таки є на Яворівському полігоні.  Скажи, ти уважно читав це посилання, що я давав в основній темі?  А БАРС на Закарпутті, є - недобудований, на Полонині-Руні. У нас навіть відти звіт є.  А ще дозволю си процитувати нашого забугрового колєгу Нadsz'a, великого знавця БАРСів. Ось його повідомлення:

Hello Golem,Inkognito and everybody,
I have fresh news about 102 site. Appr. 25,5km NW of Lviv
50° 00' 53"
23° 46' 11"
Unfortunately the GE resolution not the best there,so I need your confirm.Are these coordinates correct?Have you ever been there?

Достатньо співставити факти і висновок намалюється сам-собою. Додам ще, що ця точка - найвище місце в околиці, ідеально підходить для розміщення антен (хоча для тропосферного зв'язку, то і не так критично)

Цитувати
А то часом мова не про цей http://ostap-lviv.livejournal.com/102693.html барс йде? Якщо нє, то можна його координати?

   Здається цей, але моя інформація взята відси, після його була пропарсана топографічна карта та гугловська.
   Курде, тут ніхто не читає основної теми чи що? Координати Hadsz'a вище, мої - в основній темі ( 50° 0'54.15"N х 23°46'9.93"E - то для лінивих  :) ). Бачимо, же практично збігаються, враховуючи гуглівську та візуальну похибку.

1395
ну це є власне це місце, котре ми прийняли першопочатково за водосховище. Так виглядає, що це "водосховище" і було основним пунктом зв'язку. Те що вище направо - власне якесь забезпечення, дизельна, акумулятори, ЗІП тощо. Тоді не змогли лізти, бо не хтіли піднімати галасу

1396
+1, але через тиждень я працюю :(

мож візьми відгул? чи просто звільнись  :)

1397
  А БАРС на території Яворівського полігону таки є, і ми там ще не були! Рився на RelicFinder.info надибав оповідь чувака котрий, цитую: Побывал еще раз на Яворовском полигоне. Ехал из монастыря в Крехове через лес в сторону того, что на карте называется хоз.возле высоты 396. По сравнению с фотографиями keey от антен не осталось и следа.. Раджу перейти по посиланню вище та прочитати звіт колєг, поглянути на фото.
  Так, ось внизу дві карти - одна генштаб, друга - гуглівське фото цього району. Нажаль, гуглівська мапа дуже малодеталізована, проте дуже легко розрізнити прямокутні констукції на висоті 396,9. То має бути точно БАРС - орієнтовні координати місця по гуглу:  50° 0'54.15"N х 23°46'9.93"E
   Можете троха позумити, видно під'їзні дороги серед лісу - не виключено, що туди можа лего доїхати машинов від Козульки чи Крехова, що на Півночі - або від Папірні, що на Сході.
   Тема в ПЛАНАХ, туди прошу дописувати свої побажання. Не тут. Тутко тілько цікава та потрібна інформація

1398
Цитувати
№55  агрофірма «Провесінь» - вул. Тракт Глинянський - вул. Личаківська (АС-6) – вул. Пасічна – вул. Дж. Вашингтона – вул. Зелена – вул. Сихівська – вул. Хуторівка – вул. Виговського – вул. Патона – вул. Ряшівська – вул. Городоцька - ТЦ Метро - Городоцьке кільце.

маленька корекція, маршрут має виглядати так:

№55  агрофірма «Провесінь» - вул. Тракт Глинянський - вул. Личаківська (АС-6) – вул. Пасічна – вул. Дж. Вашингтона – вул. Зелена – вул. Сихівська – вул. Хуторівка – вул.Наукова - вул. Кульпарківська -  вул. Виговського – вул. Патона – вул. Ряшівська – вул. Городоцька - ТЦ Метро - Городоцьке кільце.

1399
Смітник / Re: Віддам
« : 26.01.2011 09:19:58 »
Передостанній допис ----->    7 Жовтня 2009
Допис bokaloyura ------->  25 Cічня 2011

    Гадаю, котики давно виросли, а деякі пішли на чебуреки та шаурму.  :)
    Тому тему блокую, а шановного bokaloyura смію просити перед дописом хоча б перевіряти дату останнього повідомлення в темі (тим більше, що форум сам про це попереджує великими червоними буквами "у цій темі не було відповідей протягом 120 днів").
    Дякую!

1400
Гумор / Смішні фотки штири (4)
« : 25.01.2011 00:01:39 »
 Продовжуємо,  Шановні Пані та Панянки. Єдне же тішить - Ваше невгамовне почуття Гумору, а що означає же все буде ОК.