Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1421
 Навіщо ж щось висилати? У шапці теми я дав посилання на сайт (виділено ЗЕЛЕНИМ кольором), йдеш туди, тицяєш на ту ділянку мапи, що тебе цікавить та забираєш скан мапи. Продублюю посилання http://lazarus.elte.hu/hun/digkonyv/topo/3felmeres.htm

1422
 Мої вітанні ФляшкоХантеру! Щасті, здорові та побільше повних фляшок!

1423
  докусую си останні лікті, звісно + (в т.ч Тому-Чиє-Ім'я-Не-Можна-Називати)  :)
  Ґаррі Плоттер рулит  :)

1424
 epic fail, нажаль Інтернет йно увімкнули. Так хтів десь випхатись усі ці дні. Виїхали чи переноситься?

1425
 годен взяти обігрівач за 250 завтра або позавтра увечері. Якщо підходит і ше актуальео - пиши у приват. Дякую!

1426
Плани / Re: Червоноград 30.12.
« : 29.12.2010 12:56:24 »
-, і мну шкода, хорий, а до того ж на роботі...

1427
 Вобігрівач з ногою чи без?

1428
 :) бо то не плівка, а йно Nokia N79 - на кольорових фото було забагато шуму (освітлення ніякого, дощ & cніг за бортом), в ЧБ виглядає значно приємніше. Зрештою, маю надію фото зробимо якісніше, а потому і перезалиємо тутко.

1429
Оновив основну тему, доляв два хфото. На першому видимо ізкосо****ні залишки заправки (там було дві чи три колонки), а на другій - непонятного призначення чани із нежравійки. Хз шо то є, маю надію, що більш детально у Пана із охорони взнаємо - у нас із Зелею було йно 10 хв., щоб поверхнево оглянути місце. Валив конкретний дощ із снігом, взуття після болота промокло, а із хати тривожно дзвонили.

1430
Що тут скажеш) Думаю саме цінне тут то це-фотіки і програвач-той що працює)) і можливо годинник електронний)

 Не згоден, тутко усе цінне (як на мене). Красота & +

1431
Плани / Гряда Жовківська
« : 27.12.2010 20:59:57 »
  Бажєючі читають тут, потому думають чи їхати. Від себе додам, що із Паном жн пильнує місце маємо домовленість на 02.01.2010 проведення екскурсії, обіцяв гарно все показати та коментувати, бо сам виріс в сусідній хаті. Йно певно треба буде фляшку взєти. Пропоную десь на 10-00 здибатись, місце до обговорення. При потребі перенесемо на іншу дату якщо вся Шановна Кумпанія від Нового Року не відійде.

1432
 Основна тема тутко, міркування висловлюємо нижче:

1433
    У минулу суботу рушили зо Зелею у Брюховичі на джерело води доброї набрати собі (як хто не знає де воно, згодом напишу). Набравши води, як справжні дослідники вирішили назад не повертатись старим шляхом, а освоїти новий. Отож по GPSу попрямували до Волі-Гомулецької, попри возеро мали надію виїхати на Жовківську трасу та повернувши ліворуч, дістатися границь міста. І добре шо так зробили, бо дорогою надибали на село котре сі зве ГРЯДА, Жовківського району Львівської області. Ще про нього можна почитати тутко.
   Банально проїжеючи коло бетон-паркану, пильні очі дослідників не могли не помітити польського кляштору, же виднівся за оних бетонних мурів. Охоронець виявився чоловіком добрим на вдачу, швиденько за цигарку провів нам короткий огляд місця. Отож, майже розвалена церква, за нею навіть є щось схоже на палац (у доволі кепському стані, але люди там жиют). Пан охоронець розказував про підземний хід, на око довжинов 300-400 метрів, що веде до сусіднього схилу. Казав, же матьоро замурований, обіцяв місце показати (про що зара буде тема в Плянах). Відти від Львову - 12 км, маршрутков Львів-Джовква можна дістатись за 15 мінут + 30 на дорогу від траси (це якшо власними ногами).
   У нас про Гряду ніц не знайшов, отож вирішив дописати. По тому як докладно дослідимо місце, перетворю поточну тему на повноцінний звіт за запхаю у коректне місце. Внизу пару хфото, що зроблені на дебільник.
   У Garmin-координатах місце виглядає так N 49o56.180' х E 024o01.983', а поворот із Жовківської траси ліворуч відповідно - N 49о55.984' x E 024o03.045'
  
   Обговорення тутко
   А ще Пляни во де


   З.І. А ще обіцяв про джерело у Брюховичах. Дістатись доволі легко. Прямуємо із Львову по 700-річчя, на перехресті де колись була ТРУ ЧЕБУРЕЧНА завертаємо по ліву руку і так пиляємо аж у Брюховичі до ТРУ Чебуречної (же сі залишила, не згоріла ясним вогнем і досі нас радує чарівними чебуреками, вибачте за повторюваність слова "чебурек", прямо тавтологія якась). Власне на цьому перехресті треба їхати далі просто (Чебуречна по ліву руку, є ще якась неопізнана дорога направо) аж не проїдете під джелізнодорожним мостом. Як ви го тілько проїхали, за 100 метрів розвилка на ліво & направо. Валите ліворуч - джерело за 150 метрів по праву руку серед будинків (обладнали трубу з гори), маслаєте праворуч = за 800 метрів доброї дороги попадете на  2 км добрих ям, потому буде правіше Воля-Гомулецька, троха далі і через єдне село властиво Гряда. А вже відти 2 км просто до траси Львів-Джовква

1434
йой, троха піздно. Моя пішла в "розхід" у травні цього року

1435
Дякую кулєги та куліжанки за добрі слова! Ну просто не годен більше ніц сказати... Дякую!!!

Цитувати
Вітаю  :)
Здуров"я та величезної любові, доброти та терпимості до всіх, і дописувачів зокрема  ;)

Щиро дякую, цього деколи дійсно буває замало  :)

1436
Walther PPK

Bond, James Bond?
З.І.

Bond's weapon of choice in the beginning of Dr. No is an Italian-made Beretta 418 .25 calibre, later replaced by the German-made Walther PPK, chambered in 7.65 mm
Взєто Відси

1437
не вважаю же оффтом, а навпаки дуже цікаво та пізнавально. Проте, для ноової теми ІМХО інформації троха мало, хоча звісно як панство захоче = відкликнусі на усі конструктивні пропозиції. Видаляти відси поки не бачу потреби, але шось придумати треба, щоб перли не пропали! Як на диво сам оффтоплю, мож яка тема "Правила Солов'їної" у Всяке-Різне?

1438
тру, +, жаль, що не зміг

1439
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 19.12.2010 21:12:26 »
так то так, але як би цей чудо-девайс повів себе скажімо у Чорнобилі. Коли дійсно не спати треба, а рахувати. Але у будь-якому випадку, ТЕРРА є тру! Най усі інші си сховают!

1440
Плани / Re: Ялинка-2011
« : 14.12.2010 21:55:49 »
Цитувати
Любі Друзі! Сміюся
Шановні форумляни, киньтеся тих ялинок, бо то є савєцкій саюс. На Західній Україні до, дехто під час, троха більше опісля СРСР, ставлять дідуха. Чого і вам бажаю. Відновлюйте традиції, українці.

  Просто сі рука не піднімає витерти допис, де про Дідух'а згадали. Дякую за щирі побажання, обов'язково усе відновимо, традиції в.т.ч. Хоча залишається та  маса, що таки живу ялинку ставить у хаті (Дідух курит в стороні) - власне про неї ми думали подбати (навернути на путь праведний), а також посварити матолків-продавців контрафактної продукції у якомога жорсткіший, законно-доступний спосіб. Що, маю надію, і реалізуємо