Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1441
Що тут скажеш) Думаю саме цінне тут то це-фотіки і програвач-той що працює)) і можливо годинник електронний)

 Не згоден, тутко усе цінне (як на мене). Красота & +

1442
Плани / Гряда Жовківська
« : 27.12.2010 20:59:57 »
  Бажєючі читають тут, потому думають чи їхати. Від себе додам, що із Паном жн пильнує місце маємо домовленість на 02.01.2010 проведення екскурсії, обіцяв гарно все показати та коментувати, бо сам виріс в сусідній хаті. Йно певно треба буде фляшку взєти. Пропоную десь на 10-00 здибатись, місце до обговорення. При потребі перенесемо на іншу дату якщо вся Шановна Кумпанія від Нового Року не відійде.

1443
 Основна тема тутко, міркування висловлюємо нижче:

1444
    У минулу суботу рушили зо Зелею у Брюховичі на джерело води доброї набрати собі (як хто не знає де воно, згодом напишу). Набравши води, як справжні дослідники вирішили назад не повертатись старим шляхом, а освоїти новий. Отож по GPSу попрямували до Волі-Гомулецької, попри возеро мали надію виїхати на Жовківську трасу та повернувши ліворуч, дістатися границь міста. І добре шо так зробили, бо дорогою надибали на село котре сі зве ГРЯДА, Жовківського району Львівської області. Ще про нього можна почитати тутко.
   Банально проїжеючи коло бетон-паркану, пильні очі дослідників не могли не помітити польського кляштору, же виднівся за оних бетонних мурів. Охоронець виявився чоловіком добрим на вдачу, швиденько за цигарку провів нам короткий огляд місця. Отож, майже розвалена церква, за нею навіть є щось схоже на палац (у доволі кепському стані, але люди там жиют). Пан охоронець розказував про підземний хід, на око довжинов 300-400 метрів, що веде до сусіднього схилу. Казав, же матьоро замурований, обіцяв місце показати (про що зара буде тема в Плянах). Відти від Львову - 12 км, маршрутков Львів-Джовква можна дістатись за 15 мінут + 30 на дорогу від траси (це якшо власними ногами).
   У нас про Гряду ніц не знайшов, отож вирішив дописати. По тому як докладно дослідимо місце, перетворю поточну тему на повноцінний звіт за запхаю у коректне місце. Внизу пару хфото, що зроблені на дебільник.
   У Garmin-координатах місце виглядає так N 49o56.180' х E 024o01.983', а поворот із Жовківської траси ліворуч відповідно - N 49о55.984' x E 024o03.045'
  
   Обговорення тутко
   А ще Пляни во де


   З.І. А ще обіцяв про джерело у Брюховичах. Дістатись доволі легко. Прямуємо із Львову по 700-річчя, на перехресті де колись була ТРУ ЧЕБУРЕЧНА завертаємо по ліву руку і так пиляємо аж у Брюховичі до ТРУ Чебуречної (же сі залишила, не згоріла ясним вогнем і досі нас радує чарівними чебуреками, вибачте за повторюваність слова "чебурек", прямо тавтологія якась). Власне на цьому перехресті треба їхати далі просто (Чебуречна по ліву руку, є ще якась неопізнана дорога направо) аж не проїдете під джелізнодорожним мостом. Як ви го тілько проїхали, за 100 метрів розвилка на ліво & направо. Валите ліворуч - джерело за 150 метрів по праву руку серед будинків (обладнали трубу з гори), маслаєте праворуч = за 800 метрів доброї дороги попадете на  2 км добрих ям, потому буде правіше Воля-Гомулецька, троха далі і через єдне село властиво Гряда. А вже відти 2 км просто до траси Львів-Джовква

1445
йой, троха піздно. Моя пішла в "розхід" у травні цього року

1446
Дякую кулєги та куліжанки за добрі слова! Ну просто не годен більше ніц сказати... Дякую!!!

Цитувати
Вітаю  :)
Здуров"я та величезної любові, доброти та терпимості до всіх, і дописувачів зокрема  ;)

Щиро дякую, цього деколи дійсно буває замало  :)

1447
Walther PPK

Bond, James Bond?
З.І.

Bond's weapon of choice in the beginning of Dr. No is an Italian-made Beretta 418 .25 calibre, later replaced by the German-made Walther PPK, chambered in 7.65 mm
Взєто Відси

1448
не вважаю же оффтом, а навпаки дуже цікаво та пізнавально. Проте, для ноової теми ІМХО інформації троха мало, хоча звісно як панство захоче = відкликнусі на усі конструктивні пропозиції. Видаляти відси поки не бачу потреби, але шось придумати треба, щоб перли не пропали! Як на диво сам оффтоплю, мож яка тема "Правила Солов'їної" у Всяке-Різне?

1449
тру, +, жаль, що не зміг

1450
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 19.12.2010 21:12:26 »
так то так, але як би цей чудо-девайс повів себе скажімо у Чорнобилі. Коли дійсно не спати треба, а рахувати. Але у будь-якому випадку, ТЕРРА є тру! Най усі інші си сховают!

1451
Плани / Re: Ялинка-2011
« : 14.12.2010 21:55:49 »
Цитувати
Любі Друзі! Сміюся
Шановні форумляни, киньтеся тих ялинок, бо то є савєцкій саюс. На Західній Україні до, дехто під час, троха більше опісля СРСР, ставлять дідуха. Чого і вам бажаю. Відновлюйте традиції, українці.

  Просто сі рука не піднімає витерти допис, де про Дідух'а згадали. Дякую за щирі побажання, обов'язково усе відновимо, традиції в.т.ч. Хоча залишається та  маса, що таки живу ялинку ставить у хаті (Дідух курит в стороні) - власне про неї ми думали подбати (навернути на путь праведний), а також посварити матолків-продавців контрафактної продукції у якомога жорсткіший, законно-доступний спосіб. Що, маю надію, і реалізуємо

1452
24.10.2010 в Червонограді на водосховищі 1-ої Червоноградської шахти відбулися змагання з дисципліни Match Race яхт класу 470.

Добре що написав завчасно про таку цікаву подію, нарід запросив. Та, зрештою пошо про таке писати вже потім, розриваючись над тим "як я допомагав". Гарно, що допоміг людям, негарно, зовсім негарно, що не попередив --> впевнений, що людей б підтянулось немало. А так загалом дякую.

1453
[offtop] Лесик  & ЛеСук  :) Вони знайшли один одного! Цікаво одначе [/offtop]

1454
ціна на сам девайс дійсно халява, повна халява

1455
Плани / Re: Ялинка-2011
« : 13.12.2010 22:02:15 »
Цитувати
ох, яка цікава розмова намічається)
видно я належу то цього вищеназваного "села". Я не розумію сенсу встановлення штучних ялинок вдома. Сенс у встановленні штучної ялинки? Краса? ні... Запах? ні... По-моєму тумбочку в коридорі було б краще прикрашати - було б справді гарно (якшо тумбочка якісна), пахнуло б гарно, по-новорічному (після попшикування аерозолем звісно), та і зайве місце б вона не займала, і не буде проблеми "викидання" чи "відносіння на горище" такого чудо-девайсу.
  Ну що тут сказати, гарних св'ят, бажаю автентичної тумбочки

Цитувати
Особисто я вже на протязі останніх 3 чи 4 років купую невеликі сосенки, які стоять довго, пахнуть гарно і самі-по-собі красиві. Знайти нормальну сосну - то не 1 кілограм кілограм гороху треба з"їсти.на 100 продавців ялинками лише 1 має і ялинки і сосни. Зазвичай то солідні люди, в яких є усі дозволи, і т.д. і т.п.
  Згоден, але...ти питав документи у "солідних" людей? А дозволи? А клеймо перевіряв?

Цитувати
На скільки я зрозумів - це акція присвячена боротьбі з незаконною вирубкою ялинок, а не з фактом вирубки впринципі...
Саме так, але як тут чітку межу провести, хто скаже?

Цитувати
І вважати "селом" усіх людей які не розуміють пластикового УГ в себе вдома - як мінімум не етично...
Так само як не етично і протилежне. Причому факт НЕвикористання, як ти висловився УГ-пластику зовсім честі тобі не робить

Цитувати
А як же тоді відмивання коштів на встановлення ялинки? то ж передбачено бьютжетом, і в них (у влади) на рік в перед розписано хто скільки баблосів покладе собі в кішеню за таку справу, і наврядчи хто з них захоче перед новим роком відмовитися від кількох десятків тисяч гривень, тому ялинку ставили і будуть ставити. І чомусь відкривають саме до Миколая, може типу посадовці роблять собі таким чином подаруночок? Злий
До Миколая бо так заведено. Ялинку сперли із Рудно, де вона конкретно заважала і погрожувала громаді падінням та локальними руйнаціями. Кошторис - коло 6000 грн., спробуй відти шось намити.

Цитувати
План дій? бо так ми довго розводитемо розмови.
Надзвичайно твереза та потрібна думка. Я чекаю на реакцію громади, 5 чи 10 людям там ніц робити. Треба багато, доволі багато народу!

1456
Термосублімаційний направду...Дорого, дуже дорого фото виходять = єдне застосування вижу у салунах для фото на документи за 5 хв, інакше просто тупо не виправдає вартості витратки.

1457
Плани / Re: Ялинка-2011
« : 10.12.2010 00:31:35 »
Ідея залікова! З міськрадою теж добре придумано.
Залишається придумати креативну ідею. Шоб було дійсно флеш-мобом, а не рядовою акцією "не ріж мене" :'(
Наразі поділитись ідеєю поки не можу, але до такого флеш-мобу я +1


Флеш-моб то тільки фінальна сцена дійства, тра провести хоча б дві-три приховані фото-відео-аудіо сесії (журналісти також мають бути обов'язково присутні), результати скормлені ЛМР, і ба завіса - сам флеш-моб. Хоча флеш-мобом таке дійство назвати вже буде трудно, але ж ціль чітко визначена - навіть якщо на наступний рік вирубають на одне дерево меньше, - це вже результат, котрий можна розвивати та покращувати!!!

1458
Плани / Re: Ялинка-2011
« : 10.12.2010 00:08:14 »
 ну картинка ІМХО дуж гарна, що зробиш, що коло ялинки конопелька росте? + Юзеру

1459
Плани / Ялинка-2011
« : 09.12.2010 21:51:59 »
   Отож, панство - троха більше року тому під час шальоної епі(з)демії злого свино-грипу ми реалізували Тру флеш-моб по Львівськи, що мав певний розлгос, а eXplorer не раз ліг через велику кількість запитів(а на Різдво-2010 взагалі був рекорд відвідуваності форуму). Цього року треба як мінімум повторити минулі досягнення, але виконати це не тільки для нашого задоволення, а із користю для суспільства, що я певен додасть нам ще більше задоволення від здійсненого!
  
  Я завжи слухаю Radio RoKS та Ера-ФМ, увечері коли пораюсь на кухні, сраня коли готуюсь до праці. Причому Еру слухаю таки у хаті більше - InkognitA та Romashka не поважають файного року сраня об 06-07:00 (але по обіді дуже навіть люлять його, Inkognita торчит від Slade'a зокрема  :) )  Отож новини на Радіо-Ера і стали причиною мого допису, бо мова зайшла за ліцензії на вирубку лісу до майбутніх праЗДників.
  
   Гадаю, ми усі любимо гори, а наші рідні понад усе. Карпати є тру полюбе. Вам би сподобались наші гори без хвої, зокрема без ялинок? Як ви ставитесь до масової їх вирубки та продажу без будь-якої ліцензії на базарах Львівщини? Буду Капітанити: держава також продає хвою на св'ята, котра для цього спеціально вирощується - але якщо це складає хоча б 10% від загального об'єму (половину від цих 10% списуємо яко мінімум - її купляють{перепродають}, комуніздять працівники цих спеціалізованих підприємств ІМХО)

   ОТОЖ, ПРОПОНУЮ ОГОЛОСИТИ ВІЙНУ ХОЧА Б ТИМ 90% ПОТЕНЦІЙНИХ ВИРОДКІВ, ЩО ЗАЛИШИЛИСЬ!!! А ми направду можемо для цього багато чого зробити!:
 
   1) Скласти чіткий плян дій, зокрема пропоную "таємні" відвідини базарів, зокрема Привокзального - ен перший раз після Миколая 20-21.12.2010 (будут брати ялинки на католицьке Різдво), другий раз - по ньому, 26-27.12.2010 (до Нового Року). Фото-відеозйомка, в т.ч. правоохоронців, що за цим мають пильнувати(же в долі);
  
   2) Залучити онлайн та оффлайн пресу до пункту №1;
 
   3) Використовуючи пункти №1 та №2 - робимо грандіозний Флеш Моб По-Львівськи-2. Тема - знущання над природою та екологічними резервами. Хто хоче приходить в протигазах, ОЗК, костюмі ялинки, Бетмена, Спайдермена, Халка чи просто так у джинсах та светрі. Чи без них. Тутко - деталі до обговорення. Просимо джурналістів якісно освітити у медіа цю ситуацію, пишемо звіти. По часу пропоную - 28-29.12.2010;

   4) Підтримуємо у масс-медіа наші благородні починання, і можливо на декілька Карпатських красунь стане більше.
 
   5) eXtreme.lviv.ua & інші наші друзі будуть дуже помічними та бажаними. Гуртом батька бити легше! Хто має можливість перепостити у друзів - прошу не стримувати себе!

    Я пропоную Вам друзі висловити думку нижче, конкретизуватись та зробити дійсно благородну справу - проте точні просторово-часові координати місць здибанок, прошу розповсюджувати лише через ОП, воізбежаніє (моск.).
  
    Дякую!

    З.І. Вже парканадцять років у хаті юзаємо плястикову ялинку, котру гарно здобимо пихтовою  (ту яку хто любит, хоч кокосову) олійкою, котру наносимо на вату. Вата сі кладе у непомітних місцях, маємо тру запах і практично ніякої шкоди довкіллю (плануємо пластик-ялинку дітям, а потому внукам передавати)

1460
Думаю можна на 6 - 7. Збірка біля бомб. під Добробутом, на дит. майданчику. Кому яка година зручніше, вибирайте.

 Дуже знатне місце я вам скажу, може зустрінемо старих друзів?  :)