Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1461
  Вітаю Лесику! Всього-всього! Скоро тобі вже можна буде купувати алкоголь та курити папіроси :) Ще раз вітаю

1462
:) :) :) :) :)
ДЯКУЄМО !!!

1463
 Во-во!  Вмикаємо клепку і думаємо скільки від такої утилізації можна заробити грошей. Тим більше, що у нас офіційно не дозволяється, наприклад, списати старий комп без паперу про утилізацію останнього. Тож курда, тяжкі цінні (Au, Pt, Pa зокрема), а також рідкоземемельні метали! Знову все впирається у інвестиції та нормативно-правову базу.

1464
  посміхнуло...оосбливо як за столом буде неТверезий Зеля сидіти(за умови наявності лому), я чи Yar-79(останній воріянт практично неможливий, але все ж таки), я чи будь-хто в кінці-кінців. Можливі масові побиття "Оноліту" із усякими витікаючими наслідками відти. Окрім того далеко від центру, отож вбухати бабла в розкрутку як мінімум тра буде супер багато.
  Краще накопати тунелів та зробити Львів діґерською Меккою світового маштабу.

1465
Всяке-Різне / Re: Помер Ян :(
« : 06.12.2010 22:38:49 »
   писати не годен...Так ми плющило останній раз як про Кузю вчув...Долию два фото передрані в ПеркаЛаби

1466
 Тру, усіляко підтримую усіма канечностями! Сподіваюсь комрад Roy все гарно систематизує та почистит! Тема копу, дійсно давно дозріла для виділення в окрему одиницю

1467
Смітник / Re: Знахідки
« : 04.12.2010 00:50:52 »
  Гадаю, що мова йшла про Брюховичі, і склади там. Поправте, якщо не правий. Жодних ХоліВорів тутка!

1468
 Вітаємо GOLEM'a  з ДН. Воскілько ми з Roy'ком вже встигли привітати без перебільшення найкращого кулєгу, пропоную Вам шановні дописувачі висловлюватись нижче із власними конґратуляціями солезіанту! Із св'ятом друже! Всього самого найкращого тобі!

1469
   Кепсько ми та сумно.Сьогодні (направду, вже вчорай, 01/12/2010) сраня вирішив зачекати з дописом тутка хоча б до обіду. Зачекав, а потому нагальні робочі справи закрутили мене яко Му-Му на свіжій воді. Невже ніхто не згадав, же 01/12/**** РОМАНА?  
   Користуючись нагодою (хоч із шальоним запіздненням) вітаю усіх наших Романів із професійним св'ятом та початком українського Рамадану !!! Не годен наразі гарного вітання написати, але знайте друзі, що усім дописувачам (а вам солезіантам у цей день зокрема) бажаю тільки самого кращого та світлого!!!

  P.S. RoMeL та Romchick - мої особисті конґратуляції

1470
два остатні посилання не працюють, мабуть тому що http://ftp://. Поправ будь-ласка

1471
  ну не було в цій темі відповідей протягом 120 днів...Ну і шо? Завітав йно на сайт, зацікавило:

  1) 93,1 Мгц - Львів, район Нового Львова  - піратська ретрансляція німецької радіостанції "Sunshine", прийом можливий в районі Автовокзалу, на кільцевій дорозі, а також на Сихові (вул. Зелена)

  2) 104.7 МГц-    Люкс FM - львівський ефір відрізняється від ефіру мережі (немає російських пісень)  :)

  3) Що таке Tarnawatka та Tatarska Gora відки йдуть  RMF FM та Radio Zet відповідно на 107,7 та 107,9 МГц? Розумію же ляхами пахне, але тим не менше...

1472
Про explorer.lviv.ua / Re: Donate Exporer-у!
« : 30.11.2010 22:06:43 »
 завтра обіцєли ЗП, як все піде гуд увечері пару сотень закину.

1473
Цитувати
помоєму пропонувати такі рішення в ліхтарик і є саме що не є знущанням.
І Є саме що НЕ Є знущанням. Скорочуємо два Є і отримуємо, що все таки НЕ знущання (поправ будь-ласка). Але то таке. Цілком згоден із тобов, що в ліхтарик зле - але девайс дуж цікавий, і для деяких застосувань цілком придатний (не питай яких, поки не придумав  :)  ) Але в голову вже прибігли ті совіцькі індивідуальні палочки-дозиметри, що фактично конденсатори і заряджаються із (новомодно) док-станції. Перевагою є швидка зарядка і діапазон температур.  Шось придумаю, відповім.

Цитувати
не розумію ізза чого піднімаєцця пилюка.
йов, то не пилюка, а цілком як на мене плідна та цікава дискусія. Більше б таких!

1474
Цитувати
і так,в того капацітора тож є і саморозряд (1.2% в день) і к-кість циклів заряд/розряд (міліон).
ну і *уй, ти останній раз коли їздив десь більше ніж на добу-дві? А кількість циклів зарядки-розрядки для літієвих, свинцевих, нікель-кадмієвих (фе...) батарок ти не згадаєш? Певно десь також коло ляма, так ?  :)
Цитувати
Operating Temperature Range -40°C to +65°C
Що ти на це?
Цитувати
важить то гуано 200 грам і по розмірах в 4 рази більше ніж аа акум.
Прошу пробачення саме який акумулятор, на чому? Можна конкретне маркування? Відповідно і по розмірах ніц не зрозуміло... Нагадую розміри сабж-девайсу 61(Д) х 51,5 (В), міліметри. Звісно Д-діметр, В-висота


 Я взагалі-то пишу через цікавість, зрозуміло, що масо-габаритні, а також к-сть енергії на єдиницю об'єму тут явно не рулять. Але так знущатись повіщо? Тим більше, що виробник позиціонує їх як "One important application for these devices is for electric vehicle regenerative braking. Due to their ability to quickly charge and discharge, they can recover 80% or more of the car's energy that would otherwise be lost in heat. Batteries generally can recover less than 30% of this energy due to their limited charge acceptance"

Цитувати
капацітор

  Будьте ласкаві називати речі солов'їною. Тим паче що для capacitor є адекватне слово в рідній мові.

1475
 воно і є, бикота detected !!! Паскуди навіть своє вЛого вліпили. Не розумію, слів не є. Фото ідентичні, у авторстві сумнівів не є, бути не може!

1476
  Слушна ідея, змінив! Обом по +. Не знаю чи матиму змогу завтра приєднатись, але свічку обов'язково поставлю коло Шевченка. На Літургію не матиму змоги попасти. Але закликаю усіх здибатись завтра і поставити свічку. Шо панство скаже на рахунок теми в Плянах на завтра?

1477
Про explorer.lviv.ua / Re: Банер eXplorer'a
« : 25.11.2010 22:18:32 »
  дуже навіть супер. Йно шось придумати із  "Explore Lviv and Around" - кольори, стиль, шрифт, положення, написати під кутом у напрямку тунелю тощо. Не дуже видно цього напису на фоні стіни. Але + ІМХО заслужив!

1478
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 25.11.2010 20:30:36 »
   Новини від EcoTest'у для щасливих власників оновлених МКС-05 "Терра" та РКС-01 "Стора-ТУ" - туво опубліковано протокол обміну через СиньоЗуб, є тестова аплікуха. Забрати можна тутко.
   Текст новини нижче:
До уваги користувачів оновлених версій приладів МКС-05 «ТЕРРА» та РКС-01 «СТОРА-ТУ».
 Прилади МКС-05 «ТЕРРА» та РКС-01 «СТОРА-ТУ», що комплектуються радіоканалом Bluetooth,
 мають можливість передавати в реальному часі поточні результати вимірювань на стаціонарний
 або кишеньковий персональний комп’ютер. Для використання такого режиму роботи приладів
 МКС-05 «ТЕРРА» та РКС-01 «СТОРА-ТУ» підготовлено опис протоколу інформаційного обміну з
 ПК та демонстраційну програму, які можна завантажити тут.

1479
  судячи з фото, дійсно дуже схожий на Добробут. А як там із приводу бомбіка коло кінотеатру на Личаківській? Здибали шось?
  З.І. "Лисий" Зеля доволі зачодно дивиться.

1480
дуже пізнавально було коменти на ЗіКу читати...і весело, та водночас сумно