Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1461
Про explorer.lviv.ua / Re: Donate Exporer-у!
« : 30.11.2010 22:06:43 »
 завтра обіцєли ЗП, як все піде гуд увечері пару сотень закину.

1462
Цитувати
помоєму пропонувати такі рішення в ліхтарик і є саме що не є знущанням.
І Є саме що НЕ Є знущанням. Скорочуємо два Є і отримуємо, що все таки НЕ знущання (поправ будь-ласка). Але то таке. Цілком згоден із тобов, що в ліхтарик зле - але девайс дуж цікавий, і для деяких застосувань цілком придатний (не питай яких, поки не придумав  :)  ) Але в голову вже прибігли ті совіцькі індивідуальні палочки-дозиметри, що фактично конденсатори і заряджаються із (новомодно) док-станції. Перевагою є швидка зарядка і діапазон температур.  Шось придумаю, відповім.

Цитувати
не розумію ізза чого піднімаєцця пилюка.
йов, то не пилюка, а цілком як на мене плідна та цікава дискусія. Більше б таких!

1463
Цитувати
і так,в того капацітора тож є і саморозряд (1.2% в день) і к-кість циклів заряд/розряд (міліон).
ну і *уй, ти останній раз коли їздив десь більше ніж на добу-дві? А кількість циклів зарядки-розрядки для літієвих, свинцевих, нікель-кадмієвих (фе...) батарок ти не згадаєш? Певно десь також коло ляма, так ?  :)
Цитувати
Operating Temperature Range -40°C to +65°C
Що ти на це?
Цитувати
важить то гуано 200 грам і по розмірах в 4 рази більше ніж аа акум.
Прошу пробачення саме який акумулятор, на чому? Можна конкретне маркування? Відповідно і по розмірах ніц не зрозуміло... Нагадую розміри сабж-девайсу 61(Д) х 51,5 (В), міліметри. Звісно Д-діметр, В-висота


 Я взагалі-то пишу через цікавість, зрозуміло, що масо-габаритні, а також к-сть енергії на єдиницю об'єму тут явно не рулять. Але так знущатись повіщо? Тим більше, що виробник позиціонує їх як "One important application for these devices is for electric vehicle regenerative braking. Due to their ability to quickly charge and discharge, they can recover 80% or more of the car's energy that would otherwise be lost in heat. Batteries generally can recover less than 30% of this energy due to their limited charge acceptance"

Цитувати
капацітор

  Будьте ласкаві називати речі солов'їною. Тим паче що для capacitor є адекватне слово в рідній мові.

1464
 воно і є, бикота detected !!! Паскуди навіть своє вЛого вліпили. Не розумію, слів не є. Фото ідентичні, у авторстві сумнівів не є, бути не може!

1465
  Слушна ідея, змінив! Обом по +. Не знаю чи матиму змогу завтра приєднатись, але свічку обов'язково поставлю коло Шевченка. На Літургію не матиму змоги попасти. Але закликаю усіх здибатись завтра і поставити свічку. Шо панство скаже на рахунок теми в Плянах на завтра?

1466
Про explorer.lviv.ua / Re: Банер eXplorer'a
« : 25.11.2010 22:18:32 »
  дуже навіть супер. Йно шось придумати із  "Explore Lviv and Around" - кольори, стиль, шрифт, положення, написати під кутом у напрямку тунелю тощо. Не дуже видно цього напису на фоні стіни. Але + ІМХО заслужив!

1467
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 25.11.2010 20:30:36 »
   Новини від EcoTest'у для щасливих власників оновлених МКС-05 "Терра" та РКС-01 "Стора-ТУ" - туво опубліковано протокол обміну через СиньоЗуб, є тестова аплікуха. Забрати можна тутко.
   Текст новини нижче:
До уваги користувачів оновлених версій приладів МКС-05 «ТЕРРА» та РКС-01 «СТОРА-ТУ».
 Прилади МКС-05 «ТЕРРА» та РКС-01 «СТОРА-ТУ», що комплектуються радіоканалом Bluetooth,
 мають можливість передавати в реальному часі поточні результати вимірювань на стаціонарний
 або кишеньковий персональний комп’ютер. Для використання такого режиму роботи приладів
 МКС-05 «ТЕРРА» та РКС-01 «СТОРА-ТУ» підготовлено опис протоколу інформаційного обміну з
 ПК та демонстраційну програму, які можна завантажити тут.

1468
  судячи з фото, дійсно дуже схожий на Добробут. А як там із приводу бомбіка коло кінотеатру на Личаківській? Здибали шось?
  З.І. "Лисий" Зеля доволі зачодно дивиться.

1469
дуже пізнавально було коменти на ЗіКу читати...і весело, та водночас сумно

1470
Цитувати
Хотів би нагадати шановному адміністратору, що в нас україномовний форум;) А то виходить що англійською можна, а російською ні?
 

 Не адміністратору, а модератору. І це не написання, а скажімо короткий фразеологізм. Так, за погодженням із адміністраторами можна, мабуть ти вже бачив декілька дописів як на англійській, так і на російській мові (хоча, можливо чи хтось із адміністрації їх вже переклав). Надалі попрошу не оффтопити

1471
ти б на ЛьвівХімСільмаш подививсі...там си піщинкою відчуваєш (реально)

1473
Про explorer.lviv.ua / Re: Банер eXplorer'a
« : 21.11.2010 00:49:47 »
а ось тепер забагацько вільного місця...

1474
Про explorer.lviv.ua / Re: Банер eXplorer'a
« : 20.11.2010 23:47:03 »
Гарно, але троха меншьшим зробити, лишні Х забрати. Але то не концептуально, мну подобається - питання за громадою

1475
Смітник / Re: Допомагаєм
« : 20.11.2010 21:05:27 »
  не вважаю за потрібне щось переміщувати із цієї теми, оскільки ніц цікавого/корисного тут не дописано. Хібо йно тему почищу.
  Якшо єсть желанія позвиздеть про терміт - прошу зацікавлених клєпати нову тему, у котрій про це можна буде побалакати про сабж.

1476
Смітник / Re: Допомагаєм
« : 20.11.2010 19:08:06 »
Цитувати
Сьогодні знову туди ходили, і знову ніякого результату, почали пиляти болт надіялись що він тільки один бо 2 отвори знизу були пусті, а третій ледь тримався, ми перепиляли більше половини болта і тут замічаємо що знизу є ще два болта які вкручені таким чином що треба пиляти і ще кусок кришки разом із ними, wd-40 я не знаю як на них залити вони знизу під кришкою тай  відкритої різьби нема, ми лишились того роверка і думали що ще можна зробити,  взяли ломіка почали відсувати дверки того запасного входу відсунули так що туда під невеликими зусилями і царапинами влізла рука, дуже добре було видну ту систему яка не дає відкритись тим дверцятам ми попробували ту систему відкрутити вона ніяк не піддавалась, вже не знаю що робити тут на мою думку тільки болгаркою якої в нас нема, може ви щось підкажите?

  Є такий дивний розділовий знак, зветься "крапка" .. Щиро рекомендую до використання разом із ще більш загадковим знаком "кома" ,. Гадаю, відразу люди понятуться

Цитувати
може проти болтів "терміт" поможе?
 Маю сумніви у даному випадку.

Цитувати
Терміт робиться руцями. Але от як заставити стержень горіти нормально, а не весь відразу, оце таки хз. Та й диму буде огого.
 Робиться звісно, причому прямими. А от заставити горіти нормально це не така проблема, як його швидко та ефективно розпалити.   Чи ми горовримо про різні речі? Просвітіт ми пліз!

Цитувати
мні автоген рулить
  Ага, так само як танкові клини і коврове бомбометання. 

1477
Цитувати
"Подход к дизайну табличек хороший, рекомендую сходить по ссылке. А результат — скучный. Львов достоин большего."
Ги, а пряме посилання на камент Тьомича можна? Та ще відповідь із помилками...

1478
NASA, відео в реальному часі із міжнародної космічної станції, ЦУП в Хюстоні. Часом не працює - бачите чорний квадрат --> це означає же матьорі космонавти відпочивають або роблять шось супер-секретне  :)

mms://a1709.l1856953708.c18569.g.lm.akamaistream.net/D/1709/18569/v0001/reflector:53708

 
З.І. Чудово відкривається стандартним Windows Media Player'ом при наявності усіх поновлень, кодеків та прямих рук.


1479
  Ну Рим теж за день сі не будував, то іно початок. Кепсько те, що для нашого брата доріжок по сторонах не передбачили, а ще про Євро-2012 говорять паскуди. Стид та срам  :) А загалом дуже схоже на Полтву паралельно Липинського, же прокладена за совка

1480
Всяке-Різне / Re: Допомагаєм
« : 18.11.2010 21:22:14 »
  WD40, лом, та ручка від справного замка вам у поміч...Та й звісно у першу чергу клепка