Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1501
SLADE - Far Far Away
Van Halen - Why Can't This Be Love?
Depeche Mode - Free Love
Depeche Mode - Barell of a gun
Depeche Mode - Enjoy the Silence
Depeche Mode - It's no good
Die Fantastischen Vier - MFG
Die Fantastischen Vier - Sie Ist Weg
Carla Vallet - Streets of Tomorrow
Culture Beat - Inside Out1502
Цитувати
если я пишу по русски значит нужно удалять комментарии??? Чё за национализм? я же объяснял что неудобно писать на украинском... чё западло понять, или у администрации какие то личные мотивы???
Ч? за великорусский шовинизм?

  0)  повідомлення видалив особисто я, і на далі так діятиму - правила форуму чіткі та однозначні;
  1)  тут дописи пишуться виключно українською мовою;
  2)  те, що тобі незручно нікого тут не цікавить;
  3)  ще пару слів - і підеш Akella-way, себто далеко і нах, маю надію це зрозуміло?
  4)  Ч? за великорусский шовинизм? Це щось новеньке, спробуй розвити тему  :)
  5)  здається, ми цілком коректно діяли стосовно твоєї нескромної персони. Більш так не буде.


  Чи хто може RIDERу рідною його мовою у приваті пояснити шо він реально тупить? І про шовінізм йму тут лекцію зачитають, як і про його причини та наслідки! Шукаємо РуссКаЯзичних дописувачів

1503
  + усім, особливо приперла фотка десь на верху зроблена, де 9-и поверхові будинки на задньому пляні. Мої співчуття місцевим...

1504
   Зелько, RADICAL.сРУ - ну то повний відстій. Ось твоїх фоток із New Роздолу вже на форумі не є...вгадай, де вони лежали?

1505
  Не можу погодитись - ІМХО про такі "знахідки" треба повідомляти в МНС, вони швидко реагують на це. Особисто так би і зробив як би знайшов "цяцьку" - не хочу потім мати чиєсь життя на совісті. Ну і звісно самому не копати таких речей якщо ти не крутий спеціаліст, Чак Норріс чи Брюс Вілліс  :)
  Але зрештою, то особиста справа кожного. Я так, висловив своє ІМХО

1506
Цитувати
Це трохи дивно, як на мене. Є комлекти аптечок, протигазів, фільтрів та інших допоміжних штукенцій, але чомусь в адмін споруді. Чому? Можливо перенесені звідкись? Можливо з якогось підвалу, а може, десь там таки є бомбік? Ну, це все спогади наразі.

ІМХО скоріш протигази, аптечки та інша шняга зберігались на власне на виробництві, потому були перенесені в одмін-корпус, скажімо в кубінет інженера ЦО. Земля там не сприяє підземному будівництву, велика вологість, торфовища, є навіть деякі типово болотні рослинки (принаймі мені так здається  :) ). Ви може звернули увагу, але більшість будівель (крім технологічних) підвалу не мають, і побудовані на насипі у 2-3 метра висотоу?

1507
 засип адресу нам в приват. Чесно ніц хантити не будем  :)

1508
  А як же ж, шум звісно був як підняли усе гувно чим воно було накрите. Він однозначно меньший ніж ПД-ЗХ, проте шумить гарно, як і пахне. І скоби виглядали цілими, так що спуститись мона  ;)  Глибина відповідає ПД-ЗХ, так що малоймовірно, що це шось локальне. Скоріш за все менша притока.

1509
  Гадаю вже пора, хіба може тільки дочекатись фото Роя та Зелі

1510
Ше будемо чекати на фото Роя та Зелі - вони нинька зранку там були, певно зробили купу файних фото

1511
Смітник / Re: ЛьвівХімСільмаш
« : 15.11.2010 12:10:30 »
  Окрему хочу подякувати Yuriy за організацію та чудове місце, а також колєгам - YserL'у та Цезар'ю. Похрестив усіх

1512
Обговорення / ЛьвівХімСільмаш
« : 15.11.2010 12:07:09 »
   Обговорення основної теми.
   Окрему хочу подякувати Yuriy за організацію та чудове місце, а також колєгам - YserL'у та Цезар'ю. Похрестив усіх

1513
   Ось і сталось, 14 в неділю із самого сраня вибрались ми на ЛьвівХімСільмаш - стояла чудова погода, о 07-00 ранку термометр показував 9о за бортом, компанія хороши друзів! Чого можна ще бажати? Ну хіба, ще трішки пива в дорогу, котре нам таки не продали зважаючи на недавню заборону. Отож, вирушивши від ВАМу на Шевченка через дорогу за якісь 40 хв. дойшли до покоцаних воріт колись могутнього заводу. По дорозі зустріли ймовірно ще одину вентиляційну шахту Південно-Західного колектора, досі не відому. Про неї я вже сьогодні написав тут, при нагоді треба буде дослідити ширше.

   Отож прибули ми на вхідну точку,  49°51'42.02"N х 23°55'58.05"E , до старих пожовклих воріт.  Дорогою варто запастись деякою кількістю каміння - навколо гаражі, декілька АТП, що означає велику кількість злих псів - так і було, каміння було надзвичайно ефективним  :)
  
  
   Проходимо через розвалене КПП, по ліву руку бетонний паркан 4-ї високи, крокуємо попри нього до першого перехрестя, де завертаємо наліво і йдемо аж той злий паркан сі закінчит. Ліво руля - і попадаємо на такий собі цікавий пляц.
  
    
    Бачите труби, що стирчать із землі? Так ось, виявляється, що то ніщо не інше як велике підземне водосховище. Попбігавши навколи зауважуємо декілька вентшахт та будку, через яку можна спуститись всередину. Юзер побіг  першим.
  
  
   Як і очікувалось, усе вниз наніц залєте водоу:

  

   Коло пляцу є адмінбудинок та два авторемонтні бокси, машинний зал де колись стояла купа станків. Із всього там зберігся йно балковий кран  :(
    Адмін будинок нічим особливим не вирізняється, купа сміття    Машинний зал вражає своєю чистотою, і ще мабуть робочим краном.    Все, тутко ми засиділись, пора маслати далі територією. Природа вражає красою, погода тільки підсилює цей ефект. Наша ціль  49°51'40.21"N x 23°55'18.94"E . По дорозі минаємо штири великих, але абсолютно нецікавих будівлі.

   Тут вже цікаво, та є ознаки життя.


  
    Усі двері закриті, вікна забиті. Трохи пошукавши коло прохідної знаходимо розбите вікно у вентиляційну,
через яке проникаємо inside. Цікаво, половина кабінетів закрита на добрі замки, ба навіть опечатані, другі - відкриті та погромлені націц. У деяких кімнатах явно живуть бомжі. Ну звісно є протигази,


 
   а також воптечки, сумки для проттигазів, очищуюча рідина:   Але пошо нам то ся здало? Піднімаємось на стрих і спостерігаємо чудову картину грандіозного корпусу навпроти. Дійсно неперевершене видовище:   Ось воно так всередині виглядає, і то лише один невеликий сегмент усієї будівлі.    Зацінити маштаб можна лише зверху, для чого проходимо коридором в останній адмінкорпус:    І ось воно! (Гарний панорамний знимок був зверху)    Виходимо та крокуємо домів:
  
  

  Матолкам нагадую, же обговорення тут.

 
  
 

1514
   Вчорай, коли йшлисьо на ЛьвівХімСільмаш недалеко коло джелізнодорожного переїзду на Білогорщі нас здибав знайомий запах. І о диво, розгрібши півтораметрову суху траву здибали зрізану вентиляційну шахту колектору. Судячи із ромірів = така сама як на Ряшівській та у 5-му парку. Тілько зрізану.
    Все було дбайливо прикрите старими покришками, завалено старим деревом. Діаметр стандартний глибина 5-7 метрів, вода тече десь в сторону Рясне-2. Google капітанить, що координати цього місця  49°51'48.09"N х 23°56'35.23"E , мій Garmin каже що то є N049o51.805 x E023o56.589 (або в человіческих координатах, довгота 49.863417, широта    23.94315)
   При нагоді завітайте, будете в Google Earth - 100 метрів на захід висить фото Смайла, що романтично називається "Там Левандівка"  :)

1515
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 14.11.2010 20:20:58 »
Капітан Очевидність підказує, що у Львові. Конкретніше - у горі, між Клепарівською, Золотою та комплексом СКА.

Р.S. А ше Капітан казав читати попередні дописи та теми,  сім раз подумати, а потому спитати

1516
Всяке-Різне / Re: Допомагаєм
« : 14.11.2010 20:14:48 »
Цитувати
Ну на цементний мене ніхто не впустить там охорона камери і все таке,

Тобі видніше
Цитувати
на сірці був але не довго та і потрапити мені туди важко,
і там як мінімум 3 достовірно відомих бомбіка, просто забий на них
Цитувати
мене б цікавило щось у місті, у нас в місті
і нас також, знатимеш - пиши

1517
Всяке-Різне / Re: Допомагаєм
« : 13.11.2010 21:00:26 »
 Мої вітання! На твому місці шукав би коло великих промислових об'єктів, котрий у вас лише один, цемент-завод. Оскільки він дуже навіть гарно працює, кинь оком скажімо на New Розділ, що так недалеко твого рідного міста

1518
 Як я розумію, окрім топікстартера буде YserL, Цезар та ваш покірний слуга.Зустріч - завтра об 08-00 на Рясне-1 коло ВАМу? Так?

1520
купу грошей? не моргає? знаєш кому в приват писати?  :)