Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1561
то все фігня, ще пів року тому на початку Дорошенка (чи скоріш сказати в його кінці, ближче до памятника Шевченку), коло зупинки 2-ки трамвайка був продуктовий магазин. Це був ідеал совкового магазину, у інтерєрі ніц не змінилось (доставили холодильники із пивом та колою), тарани також були присутні.
  Зараз там ДЦ. А наступний ДЦ 100 метрів далі по Дорошенка, навпроти вже почившого в суї UniTrade'у...

1562
Цитувати
МЕне цікавить чому на тій кмзешці не помічений Стрий1?Не зрозуміло
Якщо мене пам"ять не зраджує то Стрий1 стоїть в лісі перед Нежуховом.
Ти цілком можеш приатачити собі в Google Earth це KMZ-файло, усередені є копірайти та посилання на групи в GoogleEarth, де я здибав цей файл. Там, відповідно можеш поставити своє питання та сподіватись на відповідь.

1563
  Поточний стан не знаю нажаль, але те, що були люди же на тому на пів-життя заробили то точно! Сам декількох знаю.

1564
жива та не вмре! Чекаємо на цінну інформацію!

1565
молодець, що дописав тут! Я я то думав, чом тебе набираю, а в другому кінці тиша... Golem все правильно написав, у мене виникло аналохічне питання - чому джерелом зарази вважаєш власне Броди, а не скажімо Полтву попри котру ти часто прогулювався? Вона мені принаймі виглядає як ймовірне джерело зарази, шахти - ні. Маю надію, що вже в тебе все гуд, у разі якщо потрібна допомога - пиши у приват! Радий чути тебе знову!

1566
Плани / Re: Новий Розділ Сірка
« : 16.10.2010 18:26:37 »
Цитувати
Тому нічого не бійтеся все буде супер!!!
Дякую красненько, не боїмося! Але якщо виникнуть у тебе локальні проблеми, ти не стидайся, давай знати - віддалено вирішимо. Всяко у житті буває, залізеш ось у неправильний будинок...

1567
  Хіба топікстартер не написав чітко, що здибанка завтра о 08-00? Чи може хтось вважає, що семеро одного чекають? Взагалі, хто довго дрихне чи доїжеючій --> чому б вам не зустрітись окремо скажімо, об 15-00 та не піти тим самим маршрутом? Можливо, знайдете чи помітите ті деталі, котрих перша група не встигла?

1568
Смітник / Re: Обміняю.
« : 15.10.2010 22:15:54 »
слушно, витираємо

1569
  Про ОБГОВОРЕННЯ ви на жаль забули. Воно тутко

1571
Обов'язково буду у Львові!

2 Stinger: HolyWar'ів не буде тут, тому твоє повідомлення займає достойне місце у СмітникуTM, де бажаючі можуть прочитати перли. Зрештою, подібні повідомлення надалі ґавтоматично туди попадатимуть

2 Lesyk: тебе це також стосується, уважніше читай

1572
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 14.10.2010 22:25:55 »
   здається мені, що ти ніфіга не хлопчик, ба навіть не женщіна!? Може москальський шпійон?
   Фото Stinger'a

1573
 Ну то всі знають, основна тема тут, обговорення внизу

1574
Смітник / Re: Добротвірська ТЕС
« : 14.10.2010 22:05:09 »
Дякую, +. А де мля ОБГОВОРЕННЯ?

1575
  Мав колись добрі відносини (ех...) із власне Генеральним Директором Керамзаводу, п. Бек М.В., нажаль він вже "не в строю", що й не дивно як на його вік. Керам заглох здається 2-2,5 років тому, вся справа у ціні на газ, котрий там нещадно палили. У останні часи навіть італійську(і?) лінію(ї?) купили, ба навіть запустили в експлуатацію. Але ніц не допомогло, запізно це все почали +продукція була дуже невисокої якості.

1576
йой, а можна про ті урочистості детальніше? Якийсь Road-Map хоча б?

1577
+ злий мордератор
+ Рой

1578
ось я власне їх із GoogleEarth та й завидів...чудове фото!

1579
Плани / Re: Новий Розділ Сірка
« : 13.10.2010 22:23:57 »
Цитувати
Будьте обережні. Були в серпні Я, The Crow і його дівчина. Домовились за невеликий пакетик на КПП, що нас пропустять, але потім всеодно інші охоронці нас зловили і викликали міліцію. З розмови з охороною зрозуміли, що їх вже задрали "туристи" зі Львова. Мало того, нас забрали в міліцію, на нас написали заяви, що ми накрали дора на 18500 грн і винесли то все в кишенях.  Раджу зразу домовлятись з головним зміни охорони, але в цехи вам заходити не дозволять.

ось тут і був ваш Epic Fail, же мені не зазвонили! Чи кому не зрозуміло, що на вас спробували навішати усе, що самі (чи за сприяння, чи просто по власній глупоті) не розкрили (не хтіли, не могли)?

Цитувати
Ми були серед тижня, то було багато робітників і машин на території. На вихідних значно тихіше. І нема п. Мостового - начальника охорони який сидить в корпусі, під яким є бомбік і який викликав міліцію, бо прості охоронці нас хотіли так відпустити.

  Хм, цікаво - запитаю про того ясновельможного пана у інших не менш ясновельможних громадян цього гарного міста. Може пан Мостовий даремно панікує та не видить як за парканом ріжуть все та вивозять? Ще б пак, 3 (ТРИ) пункти прийому металолому через дорогу товщиною в 6 метрів, недалеко циган-табір та купа представників ромів на території. Пан Мостовий певно сліпий? Чи хоче таким здатись? Гадаю, саме перед виборами ця людина як мінімум заслужила розгорнутого PR-у

1580
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 13.10.2010 22:14:16 »
ага, а ше поціновувачам раджу таки прочитати "Казан, мангал и другие мужские удовольствия", а також, нову книгу Сталіка, же йно буквально вийшла в світ. Ну і ЖЖ stalic_kitchen