Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1561
ціну ффстудію, дві останні позиції як такі не цікавлять

1562
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 25.10.2010 15:26:16 »
 На поточний момент ключ в Декстера, проте під Добробутом св'яткувати як мінімум не меньш запально ніж в Лощині...Згадайте добрих сусідів-стукачів.

1563

Саньок, може досить? 8)

Приєднуюсь, досить капітанити

1564
візьму за пиво заради родіятора

1565
Плани / Re: Вилазка в Жовкву 23.10
« : 22.10.2010 20:47:46 »
   Усім желающім, наголошую -здибанка завтра на АС-2 на кінцевій маршрутки №34 коло кійоска з газетами о 08-00. Злий модератор буде присутнім.

1566
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 22.10.2010 14:06:50 »
Грабіжники-лузери

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0Tre_OJv-QA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0Tre_OJv-QA</a>

1567
Згоден, тему почистимо. Проте  на такий тренд як 7-скептико відповідей комусь треба вважати. І давайте будемо писати те, що думаємо - це найкраще тут (лишнє все-одно приберу)

1568
від себе додам, що все чудово зрозумів ше як топікстартер запостив. Просто треба бути троха уважнішими, ось і все

Цитувати
Вилазка таки була на сьогодні. Просто в Цезаря і Смайла  день починається відтоді відколи прокинулись зранку, а не рівно в 00:00 за Києвським часом

 Дотепно, як і твій рейтинг. Бажаю нескінченного моря  вокеану плюсів та ґратуляцій від співчуваючих!

1569
    Гадаю, то була мутант-лисиця, какаду-переросток чи черепашка нінзя, котрих часто можна здибати на теренах Брюховичів (особливо якщо перебрати того чи іншого). Вбачаємо заговір уряду  із метою підкорити все людство тими шальоними Брюховецькими монстрами.
 
    Кажут, вже пропало двійко Брюховецьких дільничих (можливо із запою ше не вийшли, але це не підтверджено), надцять ізкосоп%них кріликів, три пси та єден кіт. А то вам не жарти, то курча серйозно. Еспанйоли кажут, же Чукапабра не спит, і якщо ви таки від нього(неї, нього) встигли змитись - обов'язково повернеться по вас яко та дибільна дівчинка із кіна "Жвонок". Так шо маєте йно 7 (сім днів) жеби поґратулювати родичам, друзям та близьким, передітись у шось чисте та біле & зарезервувати місце на кладовищі.   Буль-ласка (власне БУЛЬ) не ображайтесь, але чого свідомість не намалює і не видасть за щось інше піся тяжкого дня та гарного копу?

1570
Городоцька-Шевченка, навпроти церкви Св.Анни - господарський магазин. Нутрощі незмінно збережені!

1571
Гарно, похрестив +. Основна причина закриття заводу - обладнання за часів царя Гороха, що жерло стільки газу, же саме виробництво було навіть на половину нерентабельним. В останні роки робилися спроби встановити б/у італійську лінію по виготовленні плитки, проте нажаль, не встигли зробити цього.

1572
то все фігня, ще пів року тому на початку Дорошенка (чи скоріш сказати в його кінці, ближче до памятника Шевченку), коло зупинки 2-ки трамвайка був продуктовий магазин. Це був ідеал совкового магазину, у інтерєрі ніц не змінилось (доставили холодильники із пивом та колою), тарани також були присутні.
  Зараз там ДЦ. А наступний ДЦ 100 метрів далі по Дорошенка, навпроти вже почившого в суї UniTrade'у...

1573
Цитувати
МЕне цікавить чому на тій кмзешці не помічений Стрий1?Не зрозуміло
Якщо мене пам"ять не зраджує то Стрий1 стоїть в лісі перед Нежуховом.
Ти цілком можеш приатачити собі в Google Earth це KMZ-файло, усередені є копірайти та посилання на групи в GoogleEarth, де я здибав цей файл. Там, відповідно можеш поставити своє питання та сподіватись на відповідь.

1574
  Поточний стан не знаю нажаль, але те, що були люди же на тому на пів-життя заробили то точно! Сам декількох знаю.

1575
жива та не вмре! Чекаємо на цінну інформацію!

1576
молодець, що дописав тут! Я я то думав, чом тебе набираю, а в другому кінці тиша... Golem все правильно написав, у мене виникло аналохічне питання - чому джерелом зарази вважаєш власне Броди, а не скажімо Полтву попри котру ти часто прогулювався? Вона мені принаймі виглядає як ймовірне джерело зарази, шахти - ні. Маю надію, що вже в тебе все гуд, у разі якщо потрібна допомога - пиши у приват! Радий чути тебе знову!

1577
Плани / Re: Новий Розділ Сірка
« : 16.10.2010 18:26:37 »
Цитувати
Тому нічого не бійтеся все буде супер!!!
Дякую красненько, не боїмося! Але якщо виникнуть у тебе локальні проблеми, ти не стидайся, давай знати - віддалено вирішимо. Всяко у житті буває, залізеш ось у неправильний будинок...

1578
  Хіба топікстартер не написав чітко, що здибанка завтра о 08-00? Чи може хтось вважає, що семеро одного чекають? Взагалі, хто довго дрихне чи доїжеючій --> чому б вам не зустрітись окремо скажімо, об 15-00 та не піти тим самим маршрутом? Можливо, знайдете чи помітите ті деталі, котрих перша група не встигла?

1579
Смітник / Re: Обміняю.
« : 15.10.2010 22:15:54 »
слушно, витираємо

1580
  Про ОБГОВОРЕННЯ ви на жаль забули. Воно тутко