Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1581
   Йно зараз зловив себе на думці, же ми матолки та нензи погані раніше не згадали про свято! Тілько 2 дні сі залишили, то буде позавтра! Хто має які ідеї як достойно (не в мітингах та процесіях) поґратулювати нашим Героям окрім як покласти квіти до їх ніг могил?  Як то було рік тому, зверніть увагу на купи снігу та відсутність злого модератора. Не зміг, але Golem сраня придбав квітів враховуючи мене, за що йому шальоні подяки. Отож, клімат у нас таки потеплів конкретно...

   СЛАВА УКРАЇНІ !!!
 
    По тому чекаю пропозицій від вас шановні дописувачі, можна повторити як і було рік тому, у четвер, рано-сраня.

1582
   Ага, по$%^&іли гарненько, може автору теми хтось по суті відповість? В стилі "Я готовий тобі допомогти, призначай час та місце"? Інакше нащо висвітлювати йно свою обізнаність із функціональними блоками приймача (і як мені здається, без розуміння самого принципу роботи блоків)?  Йно US5WEO шось дільне відповів, але знову-ж таки не відповідає суті запиту ФляшкоМисливця.
   Годі випендрюватись, може дійсно хто має змогу кулєзі благородну справу просапортати?

1583
Плани / Re: Новий Розділ Сірка
« : 12.10.2010 00:15:55 »
Дякую, але я пас. Спробуйте запхатись туди із сторони Дністра, а не New Роздолу і буде вам дуже цікаво. По гуглі видно, де це можна зробити.

1584
    Кожен має право на власну думку, і мушу визнати, багацько раціонального тут було тобов сказано, особливо зважаючи на економічну кризу навколо. І не тільки Юг-Контракт батарейки сюди возить  ;)

    Шкода, що ти його пр.в, але моє ІМХО каже, що Petzl є Petzl - і це у першу чергу надійність та невибагливість. А для мене це головне - хтось може чув історії про Petzl'і, котрі підвели у відповідний момент? А про китайців таке читали? Гадаю так. Я не фанат Petzl'a, але у житті його ні на що не поміняю свого Myo XP, за котрий можна було б придбати 18-19 китайців. Кесару - кесарево(розтин звісно)! Китайця можу розглядати тілки як запасний варіант, і то тільки після серйозної доробки рашпелем. А ще краще на запаску ще одного Petzl'a придбати.

     Зрозумій, мене не цікавлять 13 діодів (та хоть усі 26 чи 39), режим сильніше/слабше (на Пецлі це також така фіча є, отож не китайці її придумали), вбудована зарядка і гакумулятор ІМХО зло (мабуть зручно в лісі чи під землею розетку шукати, замість того же би батарки замінити у разі необхідності), "світит як дурнувате" - то не для мене, то скоріш до тих люмено(кандело)-дрочерів (а мені цікава довга та надійна робота, фільтри, зручне бокове розсіяне світло та пряме фокусоване. При потребі є Boost-mode --> але то хіба Лощину просвітити і заблукавшим поліцаям форму спалити). Захочу шось зазнимкувати на довгій витримці - візьму шось галогенне. Не матиму змоги купити Petzl'a - буду шось робити власними руками, але до використання невідомо де, коли та як виготовленого обладнання ніколи не вдамся!

      Світ не монохромний, як це може видатись - але я чомусь дуже поважаю власну задницю, і тому хочу, щоб у відповідальні моменти мене оточували як справжні друзі, на котрих я всеціло можу покластись, так і така сама техніка.  На безпеці не можна економити!!!
    
     Р.S. Короче, я не за Китай, і не проти нього. Як на мене Китай ще зробить троха галасу, економічно сі підніме - але по тому буде в кращому разі стабільний рівень економічних показників із плавним згасанням. Я говорю у маштабах 50-100 літ, і звісно, Китай весь світ не купить - впевнений, же Західна Україна достойно себе протиставить східній нензі матолку.
 

1585
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 08.10.2010 00:23:39 »
ІМХО тутко краще зібрати список людей, же 2000% будуть, а вже потому у приватному порядку вирішувати питання концепцій та деталей.

1586
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 07.10.2010 23:15:09 »
форт тараканів.і там робити можна всьо шо хочеш - починаючи фотографіями закінчуючи жосткою вечіркою.але надто далеко.

  Хороша ідея, я десь ше читав про тру-радіолокаційну станцію десь коло БляДивостоку, Східна москалія, 13000 км відси здається. Якщо чесно, Лесику, ідея кепська.
   Панство, а ну припинили сі з Лесика знущати і увійшли в конструктивне джерело! Подумайте про те. що ви вище дописали, може не варто так різко? 

1587
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 07.10.2010 14:35:05 »
 :) ага & special guest star - Вад-Мих  :)

1588
  Ну і бистрий той SANECKA же ППЦ, Злого Модератора випередив  :)  Але тим не меньше - во нинько вітаємо Roy'a - щастя, здоровічка, дорогих об'єктивів та як мінімум Canon EOS 5D Mark II на той рік, а далі шось кастомне і шальоно дороге (а об'єктиви в тому кастомі мають бути як мінімум не меньші ?*% Stinger'a, а фізичний розмір сенсора у два рази більший від стандартного повнорозмірного)! Залишайся таким як ти є і більше вірних друзів!

1589
  Маю надію же ті, хто отримав наклейки погратулювали Roy-ю як мінімум +? Чоловік реально зробив то за власні кошти (немалі) та із власного натхнення та ентузіазізму!

1590
Плани / Re: Корисне та приємно.
« : 05.10.2010 22:04:13 »
цікаво! але вже Рой пмсав все буде залежати від тяпниці та бухідних (себто суботи). А окрім калини, глоду та шипшини в означеному місці є які поклади правдивих грибів?

1591
Вдруге дякую Капітану! Смію зауважити, же третьої подяки не буде

1592
Смітник / Re: Лощина
« : 04.10.2010 16:37:12 »
навіщо спускатись у шахту? шось мені здається ти погано тему читав...

Р.S. тема про Лощину тут не одна :-)

1593
+ кулєги і дякую за компанію, увечері залию пару своїх фото

1594
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 04.10.2010 15:01:33 »
Формула-єден

1595
Смітник / Re: Лощина
« : 04.10.2010 13:20:36 »
Дивно, шо такий великий об'єкт стоіть розбитий, і ніяк не використовується... Цікаво, чий він є.
А шахтою вниз ніхто не спускався..? Можна було б спуститись глянути...
..?

а перечитати тему спочатку, а вже потому капітанські дописи писати?

1596
Цитувати
(Ашан, наприклад, в Пустомитах)
ну властиво цей секретний факт я  попередньому дописі озвучив...

1597
    Пропоную kARASj відредагувати своє повідомлення вище у більш дружньому стилі, а головне переформатувати у відповідності до Правил Форуму пункт 4.8.3, 4.8.5
    А то є шанс стати наступним... :)

1599
Доречі я зустрічав дуже схожий об’єкт в ПРТБ біля села Середній Майдан, подумав що то якийсь вузол зв’язку а виявляється це сховище ЯБП :o

 Координати можна в студію? Вельми би просив. Дякую!

1600
 Дякую капітане!  :)