Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1582
Обов'язково буду у Львові!

2 Stinger: HolyWar'ів не буде тут, тому твоє повідомлення займає достойне місце у СмітникуTM, де бажаючі можуть прочитати перли. Зрештою, подібні повідомлення надалі ґавтоматично туди попадатимуть

2 Lesyk: тебе це також стосується, уважніше читай

1583
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 14.10.2010 22:25:55 »
   здається мені, що ти ніфіга не хлопчик, ба навіть не женщіна!? Може москальський шпійон?
   Фото Stinger'a

1584
 Ну то всі знають, основна тема тут, обговорення внизу

1585
Смітник / Re: Добротвірська ТЕС
« : 14.10.2010 22:05:09 »
Дякую, +. А де мля ОБГОВОРЕННЯ?

1586
  Мав колись добрі відносини (ех...) із власне Генеральним Директором Керамзаводу, п. Бек М.В., нажаль він вже "не в строю", що й не дивно як на його вік. Керам заглох здається 2-2,5 років тому, вся справа у ціні на газ, котрий там нещадно палили. У останні часи навіть італійську(і?) лінію(ї?) купили, ба навіть запустили в експлуатацію. Але ніц не допомогло, запізно це все почали +продукція була дуже невисокої якості.

1587
йой, а можна про ті урочистості детальніше? Якийсь Road-Map хоча б?

1588
+ злий мордератор
+ Рой

1589
ось я власне їх із GoogleEarth та й завидів...чудове фото!

1590
Плани / Re: Новий Розділ Сірка
« : 13.10.2010 22:23:57 »
Цитувати
Будьте обережні. Були в серпні Я, The Crow і його дівчина. Домовились за невеликий пакетик на КПП, що нас пропустять, але потім всеодно інші охоронці нас зловили і викликали міліцію. З розмови з охороною зрозуміли, що їх вже задрали "туристи" зі Львова. Мало того, нас забрали в міліцію, на нас написали заяви, що ми накрали дора на 18500 грн і винесли то все в кишенях.  Раджу зразу домовлятись з головним зміни охорони, але в цехи вам заходити не дозволять.

ось тут і був ваш Epic Fail, же мені не зазвонили! Чи кому не зрозуміло, що на вас спробували навішати усе, що самі (чи за сприяння, чи просто по власній глупоті) не розкрили (не хтіли, не могли)?

Цитувати
Ми були серед тижня, то було багато робітників і машин на території. На вихідних значно тихіше. І нема п. Мостового - начальника охорони який сидить в корпусі, під яким є бомбік і який викликав міліцію, бо прості охоронці нас хотіли так відпустити.

  Хм, цікаво - запитаю про того ясновельможного пана у інших не менш ясновельможних громадян цього гарного міста. Може пан Мостовий даремно панікує та не видить як за парканом ріжуть все та вивозять? Ще б пак, 3 (ТРИ) пункти прийому металолому через дорогу товщиною в 6 метрів, недалеко циган-табір та купа представників ромів на території. Пан Мостовий певно сліпий? Чи хоче таким здатись? Гадаю, саме перед виборами ця людина як мінімум заслужила розгорнутого PR-у

1591
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 13.10.2010 22:14:16 »
ага, а ше поціновувачам раджу таки прочитати "Казан, мангал и другие мужские удовольствия", а також, нову книгу Сталіка, же йно буквально вийшла в світ. Ну і ЖЖ stalic_kitchen

1592
   Йно зараз зловив себе на думці, же ми матолки та нензи погані раніше не згадали про свято! Тілько 2 дні сі залишили, то буде позавтра! Хто має які ідеї як достойно (не в мітингах та процесіях) поґратулювати нашим Героям окрім як покласти квіти до їх ніг могил?  Як то було рік тому, зверніть увагу на купи снігу та відсутність злого модератора. Не зміг, але Golem сраня придбав квітів враховуючи мене, за що йому шальоні подяки. Отож, клімат у нас таки потеплів конкретно...

   СЛАВА УКРАЇНІ !!!
 
    По тому чекаю пропозицій від вас шановні дописувачі, можна повторити як і було рік тому, у четвер, рано-сраня.

1593
   Ага, по$%^&іли гарненько, може автору теми хтось по суті відповість? В стилі "Я готовий тобі допомогти, призначай час та місце"? Інакше нащо висвітлювати йно свою обізнаність із функціональними блоками приймача (і як мені здається, без розуміння самого принципу роботи блоків)?  Йно US5WEO шось дільне відповів, але знову-ж таки не відповідає суті запиту ФляшкоМисливця.
   Годі випендрюватись, може дійсно хто має змогу кулєзі благородну справу просапортати?

1594
Плани / Re: Новий Розділ Сірка
« : 12.10.2010 00:15:55 »
Дякую, але я пас. Спробуйте запхатись туди із сторони Дністра, а не New Роздолу і буде вам дуже цікаво. По гуглі видно, де це можна зробити.

1595
    Кожен має право на власну думку, і мушу визнати, багацько раціонального тут було тобов сказано, особливо зважаючи на економічну кризу навколо. І не тільки Юг-Контракт батарейки сюди возить  ;)

    Шкода, що ти його пр.в, але моє ІМХО каже, що Petzl є Petzl - і це у першу чергу надійність та невибагливість. А для мене це головне - хтось може чув історії про Petzl'і, котрі підвели у відповідний момент? А про китайців таке читали? Гадаю так. Я не фанат Petzl'a, але у житті його ні на що не поміняю свого Myo XP, за котрий можна було б придбати 18-19 китайців. Кесару - кесарево(розтин звісно)! Китайця можу розглядати тілки як запасний варіант, і то тільки після серйозної доробки рашпелем. А ще краще на запаску ще одного Petzl'a придбати.

     Зрозумій, мене не цікавлять 13 діодів (та хоть усі 26 чи 39), режим сильніше/слабше (на Пецлі це також така фіча є, отож не китайці її придумали), вбудована зарядка і гакумулятор ІМХО зло (мабуть зручно в лісі чи під землею розетку шукати, замість того же би батарки замінити у разі необхідності), "світит як дурнувате" - то не для мене, то скоріш до тих люмено(кандело)-дрочерів (а мені цікава довга та надійна робота, фільтри, зручне бокове розсіяне світло та пряме фокусоване. При потребі є Boost-mode --> але то хіба Лощину просвітити і заблукавшим поліцаям форму спалити). Захочу шось зазнимкувати на довгій витримці - візьму шось галогенне. Не матиму змоги купити Petzl'a - буду шось робити власними руками, але до використання невідомо де, коли та як виготовленого обладнання ніколи не вдамся!

      Світ не монохромний, як це може видатись - але я чомусь дуже поважаю власну задницю, і тому хочу, щоб у відповідальні моменти мене оточували як справжні друзі, на котрих я всеціло можу покластись, так і така сама техніка.  На безпеці не можна економити!!!
    
     Р.S. Короче, я не за Китай, і не проти нього. Як на мене Китай ще зробить троха галасу, економічно сі підніме - але по тому буде в кращому разі стабільний рівень економічних показників із плавним згасанням. Я говорю у маштабах 50-100 літ, і звісно, Китай весь світ не купить - впевнений, же Західна Україна достойно себе протиставить східній нензі матолку.
 

1596
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 08.10.2010 00:23:39 »
ІМХО тутко краще зібрати список людей, же 2000% будуть, а вже потому у приватному порядку вирішувати питання концепцій та деталей.

1597
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 07.10.2010 23:15:09 »
форт тараканів.і там робити можна всьо шо хочеш - починаючи фотографіями закінчуючи жосткою вечіркою.але надто далеко.

  Хороша ідея, я десь ше читав про тру-радіолокаційну станцію десь коло БляДивостоку, Східна москалія, 13000 км відси здається. Якщо чесно, Лесику, ідея кепська.
   Панство, а ну припинили сі з Лесика знущати і увійшли в конструктивне джерело! Подумайте про те. що ви вище дописали, може не варто так різко? 

1598
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 07.10.2010 14:35:05 »
 :) ага & special guest star - Вад-Мих  :)

1599
  Ну і бистрий той SANECKA же ППЦ, Злого Модератора випередив  :)  Але тим не меньше - во нинько вітаємо Roy'a - щастя, здоровічка, дорогих об'єктивів та як мінімум Canon EOS 5D Mark II на той рік, а далі шось кастомне і шальоно дороге (а об'єктиви в тому кастомі мають бути як мінімум не меньші ?*% Stinger'a, а фізичний розмір сенсора у два рази більший від стандартного повнорозмірного)! Залишайся таким як ти є і більше вірних друзів!

1600
  Маю надію же ті, хто отримав наклейки погратулювали Roy-ю як мінімум +? Чоловік реально зробив то за власні кошти (немалі) та із власного натхнення та ентузіазізму!