Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1601
Плани / Re: Корисне та приємно.
« : 05.10.2010 22:04:13 »
цікаво! але вже Рой пмсав все буде залежати від тяпниці та бухідних (себто суботи). А окрім калини, глоду та шипшини в означеному місці є які поклади правдивих грибів?

1602
Вдруге дякую Капітану! Смію зауважити, же третьої подяки не буде

1603
Смітник / Re: Лощина
« : 04.10.2010 16:37:12 »
навіщо спускатись у шахту? шось мені здається ти погано тему читав...

Р.S. тема про Лощину тут не одна :-)

1604
+ кулєги і дякую за компанію, увечері залию пару своїх фото

1605
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 04.10.2010 15:01:33 »
Формула-єден

1606
Смітник / Re: Лощина
« : 04.10.2010 13:20:36 »
Дивно, шо такий великий об'єкт стоіть розбитий, і ніяк не використовується... Цікаво, чий він є.
А шахтою вниз ніхто не спускався..? Можна було б спуститись глянути...
..?

а перечитати тему спочатку, а вже потому капітанські дописи писати?

1607
Цитувати
(Ашан, наприклад, в Пустомитах)
ну властиво цей секретний факт я  попередньому дописі озвучив...

1608
    Пропоную kARASj відредагувати своє повідомлення вище у більш дружньому стилі, а головне переформатувати у відповідності до Правил Форуму пункт 4.8.3, 4.8.5
    А то є шанс стати наступним... :)

1610
Доречі я зустрічав дуже схожий об’єкт в ПРТБ біля села Середній Майдан, подумав що то якийсь вузол зв’язку а виявляється це сховище ЯБП :o

 Координати можна в студію? Вельми би просив. Дякую!

1611
 Дякую капітане!  :)

1612
дійсно ціквао, шось мені здається що приміські села до міста не належать, і відповідно, не підпадають під цю заборону. Ото буде заробіток для місцевих  :) Нічні алкоголь-тури в Зимну Воду, *****, all inclusive  :) А Метро таки знаходиться географічно на території Львову, Ашан також (знак Львів перерізає Praktiker рімно пополам). Цікаво, чи заборона стосюється географічного положення чи місця, де контора юридично зареєстрована (Ашан, наприклад, в Пустомитах)

1613
Чим більше я сиджу над ГП, тим більше розумію, шо то все-таки ПЛАН.
Наприклад, всі довший час материлися, якого зеленого Мєчнікова була закрита 2 роки, а зробили іно половину.
Всьо просто - її зробили точнісінько до місця її відгалуження з майбутньої магістралі - Личаківська-Франка...
 

Щось я собі це смутно уявляю, Личаківська-Франка...Яким макаром? Через медінститут і цвинтар? Чи через Погулянку? Як то має виглядати - бо я йолоп на карті таких деталей не вижу.  :o

1614
блін.. а я там колись давно гриби збирав і березовий сік тиряв :(

 Смачного! Маю надію не цього року?  :)

1615
  Як писали в позаминулому дезІнформаторі, новий Генплян повне гувно власне через те, що базується на даних 2005 року, пишуть же купа земель, що передбачена New-Генпланом давно вже у приватній власності, ціни зросли, рімно же як курс дуляра. Відповідно знову матимемо конфлікти та недофінансування, погоджувальна комісія та громадські обговорення не досягли згоди. Одним словом, ГенПлан сильно "натянутий", а переглядати го можна йно єден раз чи то на три, чи штрири роки. Чекаємо на світле майбутнє на next 15 літ.

   ІМХО Задовий сильно приклавсі до його прийняття, не в останню чергу через вибори, що на шнобелі. Сам Писарчуковому дезІнформатору не вірю (особливо після сп";%::?них моїх фото), але деколи там раціональне зерно проскакує. Закінчаться вибори - не стане дезІнформатора, як у свій час пропала ЗадоПопоміч ЗаДового.

   З.І. Як вже то все остогидло...

1616
 Ось як і обіцяв, декілька фото з Депо №1. Оригіналів не здибав, фото не найращої якості, проте чудово ілюструють те, що є всередині. Зверніть увагу на старі каталоги Siemens, їм більше 100 років - а на воко як новенькі.

1617
   Повний текст тутко, раджу прочитати, є троха карт та гарна оповідь про розшуки цього безперечно страшного місця. Ще єдна копія тут

1618
    Не хтів би вас засмучувати, але якщо нам дадуть офіційний дозвіл - то це 99% буде будній день, оскільки начальству ніяким чином не захочеться на бухидні виганяти на роботу апріорі немотивованих працівників(рівень оплати праці та графік її погашення), про те, що там самим погуляти, гадаю, навіть мови йти не може. Так було і з "неТуристичним" Львовом, будній день, 11-00 сранку. Тому прошу врахувати у ваших плянах мою скромну сентенцію. Хоча все дійсно може статись не так.

    З.І.№1 Паспортних даних не просили, хоча й могли. Об'єкти не носять стратегічного призначення, зрештою й про тактичне маю сумніви  :)
    З.І №2 Зрештою, був такий старий звіт з Депо №1. Але то для неуважних, хто ше не видів чи не читав. Правда, то не ті знимки, котрі десь вище обіцяв на сьогодні (в процесі пошуку, але будут точно).

1619
насипте і злому модератору, заліплю весь автотранспорт на роботі   :)

1620
  ну  ми там були, маю наувазі Депо №1 на Цукермана у рамках хфотосесії для проекту "неТуристичний Львів". Без дозволу керівництва дійсно ніц смачного не дадуть пофотографувати. Оскільки "неТуристичний Львів" вже відбувся, то гадаю нічого страшного не буде якщо я викладу декілька фото відтам - думаю увечері залию на Пікасу, а тут дам посилання.
  На Сахарова сидить керівництво, із ним власне можна домовитись про відвідини будь-чого, що має відношення до трамвайно-тролейбусного парку (до-речі, а ще є тролейбусне депо по вул. Тролейбусній - його також варто відвідати), себто я кажу про те, що легше домовитись про відвідини на "вищому рівні", даби не домовлятись про відвідини із кожним окремим директором депо.