Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1641
 Таа, місце пригадую - дійсно зверху виглядає як шось засипане. Відразу біля повороту догори

1642
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 21:27:17 »
Цитувати
100% підтримую. Нащо писати "God bless you" у відповідь на пропозицію поїхати в Запоріжжя?
  А тому як бажав доброї дороги і най вас на то Бог благословить. Без лівих та задніх думок. Сподівався на гарний звіт, котрого досі чомусь не видно...Так де ж він? Як з'їздив?
Цитувати
Нащо стирати допис про військовий об'єкт в Калуші? Бо він написаний російською? Я перекладу, без проблем, якщо модератор не має часу. 
 
  Правила Форуму обовязкові для всіх, для матолків пункт № 1.2. Ти не повіриш, я дійсно дуже зайнята людина, маю мало часу.  От як перекладеш та залиєш на форум власне переклад - питань не стане. А поки будь-ласка мовчи та не випендрюйся.

Цитувати
Більший вклад у розвиток рідної мови ти зробиш, коли перекладеш щось українською, а не видалиш щось російське.
   Підростеш, а тоді спробуєш мене правді життя повчити? Домовились?

Цитувати
Тим більше, на форумі повно дописів російською і англійською і взагалі малозрозумілими діалектами, то давай все повидаляєм?
   Що ще раз каже про твою обмеженість! Покажи мені якісь дописи на форумі, іноземною мовою, що НЕОДОБРЕНІ адміністрацією. Ти взагалі, цей форум читаєш - чи тільки останні повідомлення?


 

1643
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 21:01:46 »
йой, камінь в город модератора? з радістю прийму!

Цитувати
Toya правий щодо модерування форуму, яке залежить від настрою модератора, і це великий камінь в город модераторам, бо не можна просто так насміхатися з дописувачів та висловлювати свою неповагу до деяких користувачів, навіть якщо вони і пишуть шось некоректне, тому вчиться культурі.

Модератор тут один - і це я. Культурі тобі варто вчитись, про що у понеділок ми предметно при зустрічі побалакаємо.
Цитувати
Друге питання мовне. Яка мова форуму? Яка мова національна? Українська? Так чому в дописах так багато польського та російського суржика? ви не можете писати на нормальній українській? нехай і не літературній, але українській. Мене наприклад воротить від польськізмів в українській мові, і часто є незрозумілим про що йде мова. Чому навіть я, російськомовна людина пишу на нормальній українській? На рахунок затишку на форумі - то ніц страшного, буде зима - знов всі мобілізуються, та будуть все досліджувати. Це все є тимчасовим.

    Гадаю, мовне питання будеш порушувати десь в Каховці, а не тут. Тут є так як є - і зауважу іншим чином просто не буде! Чи хтось подумав щол тут демократія? До чого був твій "пирдьож душі"? Про несправедливо згноблену москальську мову? Тусуй на Каховські форуми, там тобі буде поле для діяльності, може й якогось передвиборчого активу скористаєш у них? А щото того, що ти не розумієш значення певних слів, що так чи інакше попали в нашу повсякденнну мову - жаль, але їх вивчити для такого "щирого" українця як ти --> справа 30 хв. Але шось у тебе просто не виходить.
   Кожен свистит про те, що у нього болить - у Стінгера болить мовне питання (Лощина нагадую через букву "и" пишеться, а не через "і"). Ти російськомовна людина не пишеш на нормальній українській мові ?, spell-check"ни себе матолку і зрозумій, що все далеко не так, як ти собі це уявляв.


Цитувати
Стиль модерування відсутній. Правила часто застосовуються як попало, залежно від персоналій та настрою модератора. Це ж стосується і копіпейстів російською і  лінків на р.м. ресурси. Мова, яка часто використовується, і навіть вітається, часто має до української дуже далеке відношення, її навіть іноді важко зрозуміти - просто суржик. Адміни-модератори часом так хочуть показати які вони круті, що забувають для кого і для чого цей ресурс, і про елементарну етику. Це ви називаєте "правила і політики" ?

  Я зараз просто крокодилячими сльозами заплачу, стильний ти наш. Ще трохи, і я скористаюсь "Правила Форуму обовязкові для всіх"(котрих ти явно не читав) і ми більше не побачимо та не почуємо тебе. І повір ніц не втратимо, тебе ніхто не знає, ти ніде не був, нічого цікавого не дописав та не зробив; властиво ти тільки створюєш інформаційне навантаження, але ніяк не є джерелом цінної інформації. TOYA має сьогодні останнє і критичне попередження, і не тому (як би він хтів вважати), що когось схопив за серце своїми дописами, а тому, що сам ніц не дописавши сміє випендрюватись на форумі. Я наголошую та пильную за цим особисто.

Цитувати
Згоден цілковито, але аналіз і виправлення недоліків завжди корисне. чому б не зробити форум ще краще ? Ніхто ж не говорить що форум поганий.
А ти попробуй скажи, що форум поганий!  :) Спробуй зробити його кращим, дописавши якийсь звіт від себе. Хоч із дослідження останніх підземних туалетів, що ще справно працюють у тебе на районі. А.., до-речі статистика користувача TOYA каже же він рулить у ВСЯКЕ-РІЗНЕ, 36 дописів , в ОБГОВОРЕННЯХ  (цілих 7...) та цілих 3 (ТРИ) у СПОРЯДЖЕННІ. Ну окрім того є ще деякі інтимні включення у інших розділах у кількості 1-2 повідомлень...
Уважно тобі кажу, покажи мені цінні дописи від себе - і я попущусь, а як ніц від тебе нема (а до того ж ти ще пробуєш якісь права качати) - то просто заткнись і най тебе не буде чути.

  

1644
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 17.09.2010 21:55:07 »
Цитувати
У мене вся субота вільна. Їдем в Черляни або в Стрий на аеродром, наприклад?
у злого модератора скоріш вільна неділя, але як яка кумпанія  си вибере на Стрий завтра - тільки буду шальоно радий. По сімейних вобставинах можу бути "вільним" йно завтра по обіді. Але ще раз наголошую = якщо хто має завтра час та наснагу - прошу їхати, чим більше цікавих об'єктів ми накриємо, тим цікавіше буде для усіх! А то тру!!!

1645
Смітник / Break The Silence!!!
« : 17.09.2010 20:47:03 »
   Тихо на форумі, і то паскудно як на мене! 2 нецікавих повідомлення на день? То для нас шановне панство? Де всі поділись? Чи може ми вже усе дослідили, закінчили, завершили та систематизували? (маю надію до цього часу я не доживу - бо ген інакше жити не дуже цікаво буде).
    Завтра бухідні, то ж йопт може де виберемось? (злий модератор може завтра по обіді відлучитись від сімейних справ, а також у неділю). Без фуфла шановні дописувачі, треба десь йти та досліджувати - у мене той інтерес, є, був та буде! А у вас?!

1646
ну і ніц дивного у тому немає, все правильно Ройко запропонував. Жаль ділянка коротка і проста...

1647
   Ну от як покращилась би погода, то би була хороша нагода дописати цей пост. Тут вважається коректним (при створенні допису в планах ) вказання більш-менш приблизних просторово-часових координат місця зустрічі.
   З.І. Погода і наразі не є злою для подорожі.

1648
Смітник / Re: Обміняю.
« : 14.09.2010 23:37:30 »
ага, нахухли як ти цікаво стане.

1649
гадаю, моцний + буде доречним. Гриби перфектні, може знаєш де можна за ними сходити (не так екстремально звісно як ти, але якщо так то просив би у приват). Беар на Грилі відпочиває  :)

1651
  та ти розказуй, чого чекаєш? із нетерпінням чекаємо дописів

1652
Смітник / Re: Обміняю.
« : 14.09.2010 22:29:42 »
Цитувати
SD-RAM, DDR? Здається, 512 навіть ще була і DDR2.

   Дозволю си поКапітанити: же SDRAM, же DDR (Double Data Rate), DDR2, в мейнстрімі зараз DDR3 - це все SDRAM (Synchronous Dynamic Random Access Memory), а точніше було б то звати SDRAM, DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, DDR3 SDRAM. Йно одна технологія, шо прокачується далі та далі. Як воно працює - гугліт.
   
   Цікавим був штандарт RDRAM, на котрому сам Intel чуть не спалився у 1996 році. Більшість вендорів відмовились підримувати цю гоперативку, що була розроблена спільно Intel та RamBus (властиво вона була розроблена конторою RamBus, котра потому вже у Інтелом домовилась. А ще ліцензується Sony для використання в PS2 та PS3). Була страшно дорога, але шальоно ефективна як на свій час. У Інтела у свій час таки стало клепки від неї сі відмовити.

1653
Плани / Re: Хфайні Грибочки
« : 14.09.2010 11:24:04 »
Фото нажаль принаймі я не робив...Нажаль...

1654
Сьогодні їхав велосипедом з Червонограду до Корчина.
От тільки хочу запитатися: за селом потрібно повертати наліво, тобто до села Андріївка? Через 700 метрів буде поворот направо у поле, їдеш якихось півтора кілометра і далі зліва видно засмічену ділянку біля лісу. Я поїхав згідно GPS навігатору. В лісі зустрівся з якимось бетонним плитами, щось схоже на фотографію http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?action=dlattach;topic=604.0;attach=10342 , навігатор показував, що місце призначення вже неподалік, в районі 150 метрів. Я блукав дорогами в лісі, але шахт, на превеликий жаль, не знайшов. Листя ще не опало, то ж видимість обмежена.
Питання полягає в тому, можливо, я  не туди звернув?

    Якщо б ти уважно читав - то в Бендюзькому лісі (здається так він зветься) були тільки наземні стартові позиції, що ми і вияснили під час першої вилазки. Йно завалені практично в рівень землі будівлі, троха бетонки, пляц. Йди за координатами Миколи

1655
Цитувати
цікава підземна споруда біля заритої полтви на Липинського-Лінкольна. Сходи вниз, вент.шахта схожа на шахту бомбосховища, але ніяких важливих споруд поруч наме, хіба очисні.

Це скоріш за все якась підкачувальна станція і(чи) місце з'єднання труб - за декілька метрів відти штучний ставок.

1656
Театр, зал для вистав/показу фільмів/виступу народних колективів тощо.

1657
І я буду вдячний, якщо вельми шановний пан Інкогніто, віднайде ці мапи. Прохання залити на не ua-ix ресурс.

   Ясновельможний пане AstroLon. Прохання не плодити сутності, читати дописи та робити висновки з викладеної інформації. У Вашому дописі не міститься жодного інформаційного навантаження, направду було б зробити так, як я просив - нагадати мені у понеділок у приваті.
    Але направду маю сумніви, же шось знайду на роботі - більше року часу та дві зміни ноутбуків, самі розумієте...

1658
Цитувати
Нажаль їх уже там не має, а шкода. В кого є на компі, закиньте будь-ласка ще раз, якщо там є Бродівський район!!!

Звісно же не є - мій допис був від квітня 2009 року, більше року та кварталу зминуло з тих часів,  UPLOAD так довго непопулярні файли не тримає. Вдомця ніц не маю - чекнув, як хто в приват у понеділок нагадає --> спробую пошукати на роботі, але ймовірність же воно є дуже маленька...

1659
  Гарно дописав, чесно! І то головне! Забрав би девайс у тебе, але нажаль конкретної потреби у ньому немає. А то шо виробники кажут 24 години - варто перевірити, не факт, що число годин роботи від нового комплекту батарок буде на 20-30% меншим ніж заявлено. Ще раз дякую за чесний допис.

1660
Хочу щось трохи чутливіше і може кольорове ;D.

Тобто продаєш девайс, котрий  як на тебе не надто чутливий? Прошу пояснити даний аспект при можливості. Дякую!

Р.S. А пошо тобі колір як не секрет? - ІМХО то зайво витрачена енергія, котрої в портативно-кишенькових девайсах зазвичай не вистачає!