Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1641
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 19.09.2010 22:09:32 »
Цитувати
(С) Експлорер
і що я перекрутив ?

ага, тільки чогось неправильно ти зрозумів - менше вести дискусій із тобі подібними

Цитувати
Щодо рейтинг - ти не міг би опублікувати список користувачів, мінуснувших мене 20 раз за пару годин, (причому треба врахувати, що до цього рейтинг зріс з 6 до 10 за півдня) ?

  Не можу, сам би хотів на ці дані поглянути. Нажаль, доступу до них у мене немає

Цитувати
троє пішли і чітко про це сказали, ще й попросили повидаляти акаунти. цього мало ?
  Так де ж троє пішли? Ти досі пишеш (та йди вже собі як казав), щодо інших - ну то їх рішення, але підтвердження цьому поки не чути. Жаль Stinger'a та ФляшкоХантера. Але їх рішення поважаю, як і їх. Тебе - ні.

1642
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 19.09.2010 21:52:16 »
Цитувати
100% ! і потім рейтинг до -10 з 10 за вечір - так само глюк форуму. І те, що раз ти "випадково видалив повідомлення", обіцяв повернути і не повернув - теж глюк.

   Я здається усе вище дописав? Чи властиво не доходить і на листочку треба тобі великими друкованими буквами написати? Те, що тобі є - ось тобі результат твоєї популярності. Адміністрація підтвердить, що відповідних прав на таку зміну рейтингу у мене просто немає. Зрештою, я не бачу причин шось тобі пояснювати. Для мене (і для більшості) ти просто ніхто...

Цитувати
ти навіть не читав дописи вище Усміхнений ботлхантер,стінгер,я. Троє.
 
  Я все читаю, а головне осмислюю на відміну від тебе. І хто із них вищеперелічених користувачів був відсторонений від форуму, окрім тебе? Ой, здається і ти тут? Що тут ще робиш, ти ж здається слізно прощався?!

Цитувати
Я радий, що заклик експлорера і інших про коректність - прийнятий. Значить не даремно тему розвели.
 Ти не радій, а головне слів не перекручуй, не старайся надати їм того значення, котре ти б хотів бачити. Так тему ви не то, що "розвели", а конкретно засрали.Більше того не буде. Бачиш чим почалась тема і чим продовжується?

1643
аналогічо, але якщо можна десь на вечірній сеанс - банально через роботу вдень не матиму змоги

1644
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 19.09.2010 20:55:17 »
Цитувати
Мда Олег, я і не думав що ти щось інше відпишеш, все в твоєму стилі... Чесно кажучи в мене пропало бажання з тобою спілкуватися, я був про тебе кращої думки і вважав тебе своїм другом... Тепер мені просто огидно... На форумі мені залишатися теж більше не хочеться, мабуть тут мені немає місця, тому бажаю всім тру-дослідникам всього найкращого і прощавайте...
  Незважаючи на те, що ти дописав і надалі вважаю тебе своїм другом та колєгою. Буде дуже прикро, якщо ти чоловіче відси підеш. Направду, тут не місце російській мові, і надалі вважаю, що із українською у тебе слабо. Проте, не можу не зауважити, що ти стараєшся дописувати державною мовою, за що тобі честь & хвала. Але якщо ти будеш мені робити зауваження стосовно моєї рідної мови (котру, зауважу ти не те, щоб досконало знав) - результат буде однозначним. Місця на форумі достатньо усім, головне не порушувати його правила (зауважу, є також із цих правил винятки, що затверджені Адміністрацією)

Цитувати
Дуже цікава річ з рейтингом користувача toya то глюк  Шокований ? Чи можливо хтось так його не любить? А на рахунок Bottlehunter  дуже б не хотілось,щоб цей користувач покидав наш форум. Багато цікавої інформації було від нього викладено на форумі. То ж я двома руками за то щоб цей користувач залишився і сходив з нами на якусь вилазку.
Пропоную всім організуватись, перестати сваритись,брати лопати в руки і йти відкопувати вхід навпроти басейну Динамо.
 Шось сталось із рейтингом TOYA, коли я го банив. Сьогодні YserL здаэться зафіксив траблу. Зауважу, модератор не має права таким чином змінити рейтинг користувача - хіба він буде мінусити жертву 65535 днів підряд. У справах + та - модератор має такі самі права, як користувачі, що зробили 50+ дописів.
  Bottlehunter - цілком із тобою погоджуюсь, жаль втрачати людину, що зробила таку кількість гарних дописів. Проте, ми тут нікого не тримаємо,  і це є тільки рішенням Bottlehunter'a - ніхто його і не банив. Так, було б супер усім вибратись кудись та зайнятись доброю справою!

Цитувати
ОГО я так поняв Це початок кінця ЕКСПЛОРЕРУ , з таким розкладом то через день буде нас покидати 1-2 людини ...
Тре зміни стиль ведення переговорів ... ІМХО
 Моє IMХО каже, що твоє ІМХО не відповідає дійсності. І моє кунг-фу краще. Не треба панікувати через незрозумілі конверсації невідомих нам дописувачів. Все буде файно, обіцяю!

Цитувати
Хм, з рейтингом вже дісно "перебор"-це вже змінює всю суть виставлення рейтингу на форумі.
Один філософ казав:-Якщо один чоловік сказав, що ти свиня-не звертай уваги! Якщо два чоловіка сказали, що ти свиня-задумайся! Якщо три чоловіки сказали, що ти свиня-треба вилазити зі свинарника...
2 inkognito, Олег я тебе дуже поважаю, але в данному питанні ти перегнув. Кожний може стати в позу і до останнього відстоювати свою думку-тут не треба багато розуму, набагато тяжче визнати свої помилки і зробити правильні висновки-для того потрібно бути дійсно сильною і розумною людиною! А помиляються всі-на те ми і люди.
"Нєзаменімих людєй нет!"-це гасло Радянського Союзу- і ми всі знаємо ДЕ зараз Радянський Союз.
2 Golem
Матеріал з вікіпедії:
Форум — площа для спілкування мас  за інтересами.
 Веб-фо?рум — класс веб-вкладень для организації спілкування відвідувачів веб-сайта.
Суто інформаційний форум-це вже не форум, а довідник. Багато хто тут, тусить для спілкування, а також підбору напарників для вилазок. І на то треба зважати, інакше доля Совєтского Союза...

  Дякую чоловіче, я дуже тебе поважаю та ціную. Гарні мудрості. Усі помиляються, і дійсно для визнання цього треба мати силу волі та мужність. Так вкажи ж мені на мої помилки, що я допустив - і не проблема, якщо у разі наших коверсацій ми дійдемо до висновку, же де я помилився - я готовий це публічно признати. Наразі таких критичних помилок не бачу, а тільки роздуту тему ні про що. Зауважу, шановні дописувачі із чого вона почалась. А про Рейтинг читай вище, ту ніц спільного. Ну і маю надію, Андрій тобі відповість про Форум та усілякі його дефініції в його розумінні - а він має на це першочергове право чи не так?

Цитувати
Я ж говорив що поправити ситуацію з плюсами після посту - просто. і її поправили.

Долучаюся до Стінгера і Ботлхантера - видаліть плз мій акаунт з сайту або навічно забаньте і поміняйте пароль на !"№;%:?*(_%;(*?:%

Причина - не "жорсткість", а неадекватність модерування (не модератора, бо в реалі то інакша людина думаю). Я проти розумної жорсткості нічо не маю, якщо вона йде у спілці з справедливістю і коректністю і вмінням прислухатися до інших і в т.ч. до кнтструктивної критики.
А тут все інакше - рулить настрій, понти модератора, хамство, і зверхність до користувачів. Мабуть чогось у реальному житті не вистачає, отже виливається в Інеті.
Троє юзерів за вечір - твій особистий рекорд як модератора, Олег :-)

 Багато пафосу, допис про ніц. Тут рулять не понти модератора, не хамство, не зверхність - ту є так я є на експлорері. Це вам не Теревені чи інший відкритий форум, де можна дозволити собі зайвого. Ні шановний, тут таке не пройде, такого не буде. Справа в тому, що ти маєш таке відношення до цього форуму,як я до балету в Одеському оперному,тому конструктивні зауваження від тебе б приймались у випадку коректної постановки та оформлення цього питання; шляхом оффтопу в темі та подібних дописів - ніколи цього не буде! А як добре почитати твій допис, то можна знайти місце де ти сам собі перечиш, будь уважнішим!  Окрім того, яких трьох користувачів ти маєш наувазі? Уважно слухаю! Перелік в студію!
Цитувати
раджу всім бути терпиміше одне до одного і менше писати не по темі ресурсу... навіть цей тред виглядав як цілком логічний заклик скласти компанію Олегу на вихідних до першого оффтопу - "власної думки зацікавленого читача", який, ІМХО, треба просто ігнорувати в контексті теми.

А нашому, (всіх, хто пише про купу модераторів, прошу зауважити) ЄДИНОМУ модератору, дійсно, поменше наполегливості у модеруванні і особливо - веденні дискусій з будь-якими користувачами :) даєш доброго модератора?)

   Дякую чоловіче. направду! То як мед на душу після цього всього лайна. На жаль, по сімейних обставинах пропустив початок оффтопу, же за що дійсно жалію.

Цитувати
 Я можу пояснити чому так написав і чому саме в цій темі. Я відповів так, тому що заклик Модератора перервати мовчанку на форумі, який мовчить добу, виглядає для мене якось неприродньо. Як буде чим, мовчанка перерветься сама собою, ІМХО.
А потім висловився про можливі причини зменшення активності, серед яких все, що сказано вище. Виявилось, що багато хто зі мною згоден, отже тема потрібна, і вона форуму на користь.
      Доречі, якщо б хтось інший відкрив тему під назвою "харе мовчати", не вказавши ані "просторово-часові координати" ані іншої конкретики, він наслухався б багато чого. Так вже не раз було...
      Щодо місії форуму і визначення поняття "форум" в принципі, цілком згоден з yar79.
       P.S.
      Всім дякую за підтримку, і прошу повторно адміністраторів закрити акаунт. Причина викладена мною вище.
всім успіхів !

   Та нехай для тебе виглядає хоть як Санта Клаус в Сахарі. Навіщо оффтопити? Як на мене, неприродньо власне ти виглядаєш. А про причини тебе ніхто не питав, і взагалі - спробуй виговоритись десь інде, а тут дотримуватись правил. Як вже тебе щось так турбує і щипає у різних місцях - не полінуйся насамперед вияснити ці питання із Адміністрацією (а то ж не тільки я) чи шанованими користувачами. Тема апріорі створювалась такою, що на старті не має просторово-часових координат, просто варто клепку увімкнути.
  
Цитувати
   Щодо місії форуму і визначення поняття "форум" в принципі, цілком згоден з yar79.

   Нічого, ти ще на WiKi нагугли про оффтоп, неадкватів та злого модератора  :)

Цитувати
блджад! цей топік має перше місце по офтопіку на квадратний сантиметр
 
  100500 раз із тобою погоджуюсь!

1645
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 23:37:39 »
хм, як я розумію Holy-War закінчився і можна далі балакати власне по темі допису?

1646
Golem, YserL (кого пропустив, прошу не ображатись  :) )

1647
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 22:58:44 »
  Лікар на хворого не ображається. У модератора жодних проблем не є ( на відміну від тебе ...).  За час перебування на форумі я вже встиг принести чимало користі форуму  та "справі експлореру" (як Пан сі висловив), чого про тебе сказати сказати аж ніяк не можна. Тому рекомендую провести психоаналіз власної особистості та застосувати щодо себе рішення, що були підбиті шляхом вищеозначеного аналізу із метою недопущення як мінімум подібних дописів у майбутньому.

1648
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 22:10:37 »
До Inkognito - не бачу можливості вести конструктивний діалог з тобою. Очевидно, я ще не підріс... Будь добрий, видали мій профіль і всі мої дописи на форумі, котрі є моєю інтелектуальною власністю. Без образ.

  Дякую. Я теж без образ, але видалення користувача не у моїх компетенціях - із цим краще звернутись до Golem'a, Explorer'a чи Romel'a.

1649
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 22:07:35 »
Цитувати
Не хочеться на всю цю ахінею відповідати, вибач. Напевне маєш якісь причини бути таким злим, щиро бажаю щоб все в тебе було добре.

 Наспраді я добрий, білий та пухнастий - тому тобі до-побачення. Не хочеш відповідати - це означає, що немає як у тебе відповісти, аргументів сі не зостало. Бажаю і тобі всього найкращого, і то без іронії та щиро. Направду, але згадай "що в чужий монастрир із своїи псалмом"...


Цитувати
Бурхлива реакція свідчить про те, що пости вище прийняті тобою на свій рахунок і дійшли до твоєї свідомості, бо ж тебе ніхто не згадував особисто.
 
 Та яка бурхлива, боже упаси. Просто знайшлась увечері часинка всякій школоті відповісти. Ні, не прийняті мною на свій рахунок бо нічого приймати. Тішся тим, що б ти хотів так думати. Про що я взагалі дописую. А головне кому?

Цитувати
Дякую за грунтовний аналіз моєї статистики, це вражає, особливо беручи до уваги твою зайнятість
 Так, де дійсно справа, що вимагає страшних часових ресурсів у виляді 2-3 кліків та 10 сек очікування на результат.

Цитувати
Дозволю собі нагадати, що є різні категорії користувачів, серед них зацікавлені дописувачі і т.п. Судячи з критики, мали б лишити тільки дослідників, решту нах :-)
 GOLEM гарно зверху щодо цього дописував, не бачу сенсу тратити свій час на дописи тобі. Краще Stinger'у напишу  :)


1650
Цитувати
як на мене, то це брєд... вент шахт нема. центр розміщений на водах полтви. якщо теоретично уявити кількість вийнятого грунту під час будівництва такого тунелю, то можна було б насипати ще кілька лисих горок круг львова))

Не можу сі не погодити, окрім декількох Лисих, ще зо 2-3 Високих Замки. fail

1651
Цікаво чи проти отрути ГадЗюки є яка протиотрута, котру можна взєти з собою в дорогу та у разі чого полегшити стражданнє хоча-би?

1652
 Таа, місце пригадую - дійсно зверху виглядає як шось засипане. Відразу біля повороту догори

1653
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 21:27:17 »
Цитувати
100% підтримую. Нащо писати "God bless you" у відповідь на пропозицію поїхати в Запоріжжя?
  А тому як бажав доброї дороги і най вас на то Бог благословить. Без лівих та задніх думок. Сподівався на гарний звіт, котрого досі чомусь не видно...Так де ж він? Як з'їздив?
Цитувати
Нащо стирати допис про військовий об'єкт в Калуші? Бо він написаний російською? Я перекладу, без проблем, якщо модератор не має часу. 
 
  Правила Форуму обовязкові для всіх, для матолків пункт № 1.2. Ти не повіриш, я дійсно дуже зайнята людина, маю мало часу.  От як перекладеш та залиєш на форум власне переклад - питань не стане. А поки будь-ласка мовчи та не випендрюйся.

Цитувати
Більший вклад у розвиток рідної мови ти зробиш, коли перекладеш щось українською, а не видалиш щось російське.
   Підростеш, а тоді спробуєш мене правді життя повчити? Домовились?

Цитувати
Тим більше, на форумі повно дописів російською і англійською і взагалі малозрозумілими діалектами, то давай все повидаляєм?
   Що ще раз каже про твою обмеженість! Покажи мені якісь дописи на форумі, іноземною мовою, що НЕОДОБРЕНІ адміністрацією. Ти взагалі, цей форум читаєш - чи тільки останні повідомлення?


 

1654
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 18.09.2010 21:01:46 »
йой, камінь в город модератора? з радістю прийму!

Цитувати
Toya правий щодо модерування форуму, яке залежить від настрою модератора, і це великий камінь в город модераторам, бо не можна просто так насміхатися з дописувачів та висловлювати свою неповагу до деяких користувачів, навіть якщо вони і пишуть шось некоректне, тому вчиться культурі.

Модератор тут один - і це я. Культурі тобі варто вчитись, про що у понеділок ми предметно при зустрічі побалакаємо.
Цитувати
Друге питання мовне. Яка мова форуму? Яка мова національна? Українська? Так чому в дописах так багато польського та російського суржика? ви не можете писати на нормальній українській? нехай і не літературній, але українській. Мене наприклад воротить від польськізмів в українській мові, і часто є незрозумілим про що йде мова. Чому навіть я, російськомовна людина пишу на нормальній українській? На рахунок затишку на форумі - то ніц страшного, буде зима - знов всі мобілізуються, та будуть все досліджувати. Це все є тимчасовим.

    Гадаю, мовне питання будеш порушувати десь в Каховці, а не тут. Тут є так як є - і зауважу іншим чином просто не буде! Чи хтось подумав щол тут демократія? До чого був твій "пирдьож душі"? Про несправедливо згноблену москальську мову? Тусуй на Каховські форуми, там тобі буде поле для діяльності, може й якогось передвиборчого активу скористаєш у них? А щото того, що ти не розумієш значення певних слів, що так чи інакше попали в нашу повсякденнну мову - жаль, але їх вивчити для такого "щирого" українця як ти --> справа 30 хв. Але шось у тебе просто не виходить.
   Кожен свистит про те, що у нього болить - у Стінгера болить мовне питання (Лощина нагадую через букву "и" пишеться, а не через "і"). Ти російськомовна людина не пишеш на нормальній українській мові ?, spell-check"ни себе матолку і зрозумій, що все далеко не так, як ти собі це уявляв.


Цитувати
Стиль модерування відсутній. Правила часто застосовуються як попало, залежно від персоналій та настрою модератора. Це ж стосується і копіпейстів російською і  лінків на р.м. ресурси. Мова, яка часто використовується, і навіть вітається, часто має до української дуже далеке відношення, її навіть іноді важко зрозуміти - просто суржик. Адміни-модератори часом так хочуть показати які вони круті, що забувають для кого і для чого цей ресурс, і про елементарну етику. Це ви називаєте "правила і політики" ?

  Я зараз просто крокодилячими сльозами заплачу, стильний ти наш. Ще трохи, і я скористаюсь "Правила Форуму обовязкові для всіх"(котрих ти явно не читав) і ми більше не побачимо та не почуємо тебе. І повір ніц не втратимо, тебе ніхто не знає, ти ніде не був, нічого цікавого не дописав та не зробив; властиво ти тільки створюєш інформаційне навантаження, але ніяк не є джерелом цінної інформації. TOYA має сьогодні останнє і критичне попередження, і не тому (як би він хтів вважати), що когось схопив за серце своїми дописами, а тому, що сам ніц не дописавши сміє випендрюватись на форумі. Я наголошую та пильную за цим особисто.

Цитувати
Згоден цілковито, але аналіз і виправлення недоліків завжди корисне. чому б не зробити форум ще краще ? Ніхто ж не говорить що форум поганий.
А ти попробуй скажи, що форум поганий!  :) Спробуй зробити його кращим, дописавши якийсь звіт від себе. Хоч із дослідження останніх підземних туалетів, що ще справно працюють у тебе на районі. А.., до-речі статистика користувача TOYA каже же він рулить у ВСЯКЕ-РІЗНЕ, 36 дописів , в ОБГОВОРЕННЯХ  (цілих 7...) та цілих 3 (ТРИ) у СПОРЯДЖЕННІ. Ну окрім того є ще деякі інтимні включення у інших розділах у кількості 1-2 повідомлень...
Уважно тобі кажу, покажи мені цінні дописи від себе - і я попущусь, а як ніц від тебе нема (а до того ж ти ще пробуєш якісь права качати) - то просто заткнись і най тебе не буде чути.

  

1655
Смітник / Re: Break The Silence!!!
« : 17.09.2010 21:55:07 »
Цитувати
У мене вся субота вільна. Їдем в Черляни або в Стрий на аеродром, наприклад?
у злого модератора скоріш вільна неділя, але як яка кумпанія  си вибере на Стрий завтра - тільки буду шальоно радий. По сімейних вобставинах можу бути "вільним" йно завтра по обіді. Але ще раз наголошую = якщо хто має завтра час та наснагу - прошу їхати, чим більше цікавих об'єктів ми накриємо, тим цікавіше буде для усіх! А то тру!!!

1656
Смітник / Break The Silence!!!
« : 17.09.2010 20:47:03 »
   Тихо на форумі, і то паскудно як на мене! 2 нецікавих повідомлення на день? То для нас шановне панство? Де всі поділись? Чи може ми вже усе дослідили, закінчили, завершили та систематизували? (маю надію до цього часу я не доживу - бо ген інакше жити не дуже цікаво буде).
    Завтра бухідні, то ж йопт може де виберемось? (злий модератор може завтра по обіді відлучитись від сімейних справ, а також у неділю). Без фуфла шановні дописувачі, треба десь йти та досліджувати - у мене той інтерес, є, був та буде! А у вас?!

1657
ну і ніц дивного у тому немає, все правильно Ройко запропонував. Жаль ділянка коротка і проста...

1658
   Ну от як покращилась би погода, то би була хороша нагода дописати цей пост. Тут вважається коректним (при створенні допису в планах ) вказання більш-менш приблизних просторово-часових координат місця зустрічі.
   З.І. Погода і наразі не є злою для подорожі.

1659
Смітник / Re: Обміняю.
« : 14.09.2010 23:37:30 »
ага, нахухли як ти цікаво стане.

1660
гадаю, моцний + буде доречним. Гриби перфектні, може знаєш де можна за ними сходити (не так екстремально звісно як ти, але якщо так то просив би у приват). Беар на Грилі відпочиває  :)