Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1661
  Бренд 4U (якщо ту фігню звісно можна брендом назвати) возит до нас K-Trade, офіс чурок на Героїв УПА (Слава Україні!!!), по старому Тургенєва. А якщо точніше, то на Федьковича.
  Трахати можна їм мізки, але значно дешевше і простіше для мозку буде зробити так, як писав Dark Wind вище. Дешевше і гемору меньше.

1662
Оп, я знаю куди піду сі вчити на другу вищу  :) + і посвідчення буде  :)

1663
Цитувати
А от на шахтах так там маайже усе залито водою (грунтові води дуже близько до поверхні). Раніше можна було полазити, а тепер там увесь метал повирізали.. так що там залишились тільки голі стіни та надписи на них...

А коли ти там останній раз був? Бо як ми булисьмо води було зовсім чуть-чуть + шахти заляті були лише легко на дні на 2-3 метри, що при глибині в 30 метрів просто фігня...

1664
Гуглянув "журнал "ХІД", перший результат:
а поки з середи шукайте новий львівський молодіжний журнал "ХІД"
на вас чекає: статті про тендер сейшени, львівських хуліганів, нова ера хіп-хопу, секс в мережі, інтервю з бомжем, іреною карпою, фешн... ну і ше багато цікавенького
журнал буде дійсно цікавим в середу виходить перший номер
розповсюджується журнал безкоштовно


правда допис за 2005 рік  :) А кубіти взагалі мєстні?


1665
+ каждаму  :)

1666
то не перешкоди на відео, то тупі аФекти із Windows Movie Maker'a, гра акторів схожа на 5-й гуртожиток Політехніки у день Радіо...Чого ж ми про такий відстій говоримо...

1667
2 taras1 - а ти убогого монтажу не зобачив? взагалі? чесно?
йой чистити будемо скоро тему моцно.

1668
так куди ви збираєтесь?

а ти хто (що) взагалі? На Болото свиню драти звісно...

1669
Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.

1670
Смітник / Re: Полтва
« : 07.09.2010 22:24:13 »
   Де реально із штативом, десь ні - варіанти бувають розмаїті. ІМХО з рук тяжко, якшо взагалі реально шось файне зробити, треба направду моцне світло чи довгу (дуже довгу) витримку (але тут шуми).
   Пильнуйте за Планами, думаю ніхто не відмовить вам при наступній вилазці. Йно ТБ прочитайте та усі теми по Полтві на хфорумі  :)

1671
Дякую за інформацію. Обов'язково си в капцях перейду, із Козаком сі привітаю

1672
Смітник / Re: Обміняю.
« : 07.09.2010 21:47:54 »
йно з тими ЛОТами експлорер на Ebay не перетворіт...  :)

1673
+ красота нах! Ше всі згадаємо як то в нас над головами сраня літало

1674
був змушений сховати нумер джурналістки, оскільки ось так у відкриту публікувати номер людини є кепсько щодо неї. Хто зна, хто вночі звонитиме. Усі небайдужі можуть звернутись до мене за номером у приват, окрім того номер у Roy'a котрий сподіваюсь уже домовляється про зустріч.

1675
     "ХЗ" не конає ніяк. Без топікстартера також ніяк. Це як би я сказав "хлопці, гайда в Чорнобиль без мене, а потому мені гарні фото пришліть жеби текстури під 90 градусів були зафоткані,  не під прямим сонячним світлом, за відсутності дощу, туману та інших плохіх явленій пріроди".
     Не маєш можливості йти - не пиши, як матимеш час та наснагу - так і допиши. І я гадаю, не одна людина в такій справі тобі допоможе. А так як ти дописав то си хіба із treySER'ом домовляйся у подальшому,, його рейтинг у нас і так шальоно зашкаює = правда не в ту сторону.

   З.І. І перестань дописувати по 2-3 дописи підряд, йно мене дістанеш (замахався зливати їх докупи), краще відредагуй своє останнє повідомлення із додаванням свого креативу, що з'явився за хвилину-дві потужної мізкової діяльності.

1676
Просторово-Часові координати?

1677
Всяке-Різне / Re: Лощина CS1.6 map
« : 06.09.2010 23:03:51 »
   Користуючись нагодою поповнив СмітникаTM  :) , він вдячний. Як я зрозумів із купи г:;%на, треба саппорт із фотоматеріалами? Легко, готовий всяческі допомагвти - прошу конкретику тутко чи в приват.

   З.І. Сама карта вийде мабуть тактично нецікавою, рулити будуть йно гранати (чи може хто RailGun із Кваки причипіт для ефективного прострілу довгих коридорів). Може вартує йно включити хфантазію та намалювати Лощину таков, як би ми її насправді хотіли бачити? - N-поверховою, із купою залів із спецобладнанням, затоплених коридорів тощо. Себто поточна карта (котра маю надію таки доживе якогось релізу) може стати іно  вершиною того, що є внизу могло б бути внизу. Звісно із поправкою на масований мультиплеєр

1678
то наступний раз повідомляй про це адміністрацію або мене будь-ласка, а ми вже якось це питання вирішимо  :) Дякую!

1679
Цитувати
гадаю що астероїди не вміють зависати в повітрі утворюючи якусь геометричну фігуру, потім переформовуються в іншу

звісно, що не можуть. А звідки припущення що вони зависли у повітрі, а потому переформатувались в іншу структуру? Я особисто бачу фото, відео не бачив (може є? - залюбки би подивився). А то все дуже схоже на сліди маленьких метеоритів в атмосфері, котрі звісно летять під різними кутками та у різних напрямах + викривлення світа в атмосфері