Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1662
  та ти розказуй, чого чекаєш? із нетерпінням чекаємо дописів

1663
Смітник / Re: Обміняю.
« : 14.09.2010 22:29:42 »
Цитувати
SD-RAM, DDR? Здається, 512 навіть ще була і DDR2.

   Дозволю си поКапітанити: же SDRAM, же DDR (Double Data Rate), DDR2, в мейнстрімі зараз DDR3 - це все SDRAM (Synchronous Dynamic Random Access Memory), а точніше було б то звати SDRAM, DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, DDR3 SDRAM. Йно одна технологія, шо прокачується далі та далі. Як воно працює - гугліт.
   
   Цікавим був штандарт RDRAM, на котрому сам Intel чуть не спалився у 1996 році. Більшість вендорів відмовились підримувати цю гоперативку, що була розроблена спільно Intel та RamBus (властиво вона була розроблена конторою RamBus, котра потому вже у Інтелом домовилась. А ще ліцензується Sony для використання в PS2 та PS3). Була страшно дорога, але шальоно ефективна як на свій час. У Інтела у свій час таки стало клепки від неї сі відмовити.

1664
Плани / Re: Хфайні Грибочки
« : 14.09.2010 11:24:04 »
Фото нажаль принаймі я не робив...Нажаль...

1665
Сьогодні їхав велосипедом з Червонограду до Корчина.
От тільки хочу запитатися: за селом потрібно повертати наліво, тобто до села Андріївка? Через 700 метрів буде поворот направо у поле, їдеш якихось півтора кілометра і далі зліва видно засмічену ділянку біля лісу. Я поїхав згідно GPS навігатору. В лісі зустрівся з якимось бетонним плитами, щось схоже на фотографію http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?action=dlattach;topic=604.0;attach=10342 , навігатор показував, що місце призначення вже неподалік, в районі 150 метрів. Я блукав дорогами в лісі, але шахт, на превеликий жаль, не знайшов. Листя ще не опало, то ж видимість обмежена.
Питання полягає в тому, можливо, я  не туди звернув?

    Якщо б ти уважно читав - то в Бендюзькому лісі (здається так він зветься) були тільки наземні стартові позиції, що ми і вияснили під час першої вилазки. Йно завалені практично в рівень землі будівлі, троха бетонки, пляц. Йди за координатами Миколи

1666
Цитувати
цікава підземна споруда біля заритої полтви на Липинського-Лінкольна. Сходи вниз, вент.шахта схожа на шахту бомбосховища, але ніяких важливих споруд поруч наме, хіба очисні.

Це скоріш за все якась підкачувальна станція і(чи) місце з'єднання труб - за декілька метрів відти штучний ставок.

1667
Театр, зал для вистав/показу фільмів/виступу народних колективів тощо.

1668
І я буду вдячний, якщо вельми шановний пан Інкогніто, віднайде ці мапи. Прохання залити на не ua-ix ресурс.

   Ясновельможний пане AstroLon. Прохання не плодити сутності, читати дописи та робити висновки з викладеної інформації. У Вашому дописі не міститься жодного інформаційного навантаження, направду було б зробити так, як я просив - нагадати мені у понеділок у приваті.
    Але направду маю сумніви, же шось знайду на роботі - більше року часу та дві зміни ноутбуків, самі розумієте...

1669
Цитувати
Нажаль їх уже там не має, а шкода. В кого є на компі, закиньте будь-ласка ще раз, якщо там є Бродівський район!!!

Звісно же не є - мій допис був від квітня 2009 року, більше року та кварталу зминуло з тих часів,  UPLOAD так довго непопулярні файли не тримає. Вдомця ніц не маю - чекнув, як хто в приват у понеділок нагадає --> спробую пошукати на роботі, але ймовірність же воно є дуже маленька...

1670
  Гарно дописав, чесно! І то головне! Забрав би девайс у тебе, але нажаль конкретної потреби у ньому немає. А то шо виробники кажут 24 години - варто перевірити, не факт, що число годин роботи від нового комплекту батарок буде на 20-30% меншим ніж заявлено. Ще раз дякую за чесний допис.

1671
Хочу щось трохи чутливіше і може кольорове ;D.

Тобто продаєш девайс, котрий  як на тебе не надто чутливий? Прошу пояснити даний аспект при можливості. Дякую!

Р.S. А пошо тобі колір як не секрет? - ІМХО то зайво витрачена енергія, котрої в портативно-кишенькових девайсах зазвичай не вистачає!

1672
  Бренд 4U (якщо ту фігню звісно можна брендом назвати) возит до нас K-Trade, офіс чурок на Героїв УПА (Слава Україні!!!), по старому Тургенєва. А якщо точніше, то на Федьковича.
  Трахати можна їм мізки, але значно дешевше і простіше для мозку буде зробити так, як писав Dark Wind вище. Дешевше і гемору меньше.

1673
Оп, я знаю куди піду сі вчити на другу вищу  :) + і посвідчення буде  :)

1674
Цитувати
А от на шахтах так там маайже усе залито водою (грунтові води дуже близько до поверхні). Раніше можна було полазити, а тепер там увесь метал повирізали.. так що там залишились тільки голі стіни та надписи на них...

А коли ти там останній раз був? Бо як ми булисьмо води було зовсім чуть-чуть + шахти заляті були лише легко на дні на 2-3 метри, що при глибині в 30 метрів просто фігня...

1675
Гуглянув "журнал "ХІД", перший результат:
а поки з середи шукайте новий львівський молодіжний журнал "ХІД"
на вас чекає: статті про тендер сейшени, львівських хуліганів, нова ера хіп-хопу, секс в мережі, інтервю з бомжем, іреною карпою, фешн... ну і ше багато цікавенького
журнал буде дійсно цікавим в середу виходить перший номер
розповсюджується журнал безкоштовно


правда допис за 2005 рік  :) А кубіти взагалі мєстні?


1676
  Ну щодо охорони то тамка не тілько ДСО є (особисто ДСО не видів - не пригадуєш дядько Roy, як ми то місце здибали, я ходив на прохідну базарити поки ти лазив?), а на прохідній спілкувався чи то із Галактикою, чи ше із якоюсь іншою недержавною охоронною структурою.

  На територію так просто не пустять, йно дозвіл директора вирішить справу. А зважаючи на всі історії, що крутяться навколо Автонавантажувача, страйки працівників із блокуванням вул. Шевченка кажуть мені, що такого дозволу ми фіг дістанемо. Хоча пробувати дійсно варто. Адмінбудівля мені здалась покинутою, повибивані наніц вікна, де-не-де криво закриті дошками чи фанеров.

  А найбільш цікавою є обставини за якої ми це місце здибали  :) - так би мовити Божа рука доклалась  :)

  З.І. Від Л-1 би сі не відмовив також, коло мене є ТехноХімЙопт, же хімреактивами торгує, прайс на 41 сторінку...Так от там здибав "Костюм Л-1 з прорезиненої тканини" за 194,94 грн. (розділ №14, "Засоби Індивідуального Захисту", сторінка №39)
 

1677
+ каждаму  :)

1678
то не перешкоди на відео, то тупі аФекти із Windows Movie Maker'a, гра акторів схожа на 5-й гуртожиток Політехніки у день Радіо...Чого ж ми про такий відстій говоримо...

1679
2 taras1 - а ти убогого монтажу не зобачив? взагалі? чесно?
йой чистити будемо скоро тему моцно.

1680
так куди ви збираєтесь?

а ти хто (що) взагалі? На Болото свиню драти звісно...