Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1681
Кожного року з 23 липня до 22 серпня Земля проходить пояс Персеїдів, саме в час 8 до 14 серпня потік метеоритів є як правило найщільнішим. Читати на ПедіВікії

1682
+1 вже поставив. Де курде лінк на обговорення? Тема цицьок  кратера дійсно не розкрита...

1683
Плани / Re: Хфайні Грибочки
« : 04.09.2010 18:59:54 »
звонив Roy, казав же точно буде, нас вже точно 3 писка

1684
так точно і є, про цей цвинтар знаю давно

1685
Цитувати
От додаю ще стержні від себе.  Усміхнений  Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.

а витримка точно-точно була 30 сек? а то якось зорі на задньому пляні повернулись конкретно, явно за 30 с. вони б так не встигли...

1686
Плани / Хфайні Грибочки
« : 04.09.2010 15:39:41 »
   Завтра об 06-10 до 06-20 здибаємось коло цервки св.Анни, же на перехресті Шевченка-Городоцької, потому шмальцуємо до Янівського кладовища із тим прицілом, щоб об 07-00 випертись на маршрутці в Янтарне (НовоЯворівськ), де по лісах шукатимемо гриби всяческіх мастей и цветофф.

   Наразі 1000% є YserL та Ваш покірний слуга, мож буде SANECKA та Roy. Не знаю чи будуть гриби, але гарно пройдемось - то факт.

1687
Цитувати
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова(були приблизно між дорогою що веде на Пасіки-Зубрицькі і розгалуженням залізниці до фак-парку і заводу ''Іскра" я собі просто обернувся(обернувся і братуха) і  ми побачили таку картину: на відстані кількох метрів(тепер тяжко сказати яка відстань розділяла нас і то щось ,але точно невелика) щось рухалося в сторону до колії,перейшло колію і пішло собі далі.Воно було схоже на людину,тільки справа в тому що воно не видавало жодних звуків(наприклад удар взуттям об каміння)воно було білого кольору і воно не йшло-воно пливло.От це я дуже добре бачив. Без сумніву.

      То певно був YETI із Silent-модом 13-о рівня, йшов по мед на Пасіки-Зубрицькі, бо внього сода в лісі закінчилась :) Без образ пліз, а якісь психостимулятори до цього вживали? А якщо направду, якщо людину закрити в чомусь ізольованому, наприклад в темній кімнаті тихій кімнаті (в ідеалі вимкнути гравітацію) & троха зачекати - то ше не такі глюки сі будемо спостерігати. То йно наша клепка домалює це же би не дати збіднілому на інфу моску зовсім чокнутисі.

Цитувати
2 інкогніто - і гдє ти побачив скло?
це паходу якийсь блік, але виглядає ехвєктно Усміхнений

     А во у дверях скло було вставлене? Чи на момент коли було зроблене фото у дверях його ніц не було?

Цитувати
я був одого зафоткав себто він мені попався в кадр...

     То точно він був? Мож то Лесик самі знаєте після чого...Я такі херні також часто фоткаю, особливо коли матриця і(чи) об'єктив брудний...

Цитувати
До теми, у Франкіуську з одного з мостів видно пряму, рівну смугу яка йде по дахах будівель. З’явилась вона років 15 назад і до сих пір її добре видно. То ніяка не фарба, чи т. п. , просто на цій смузі шифер виглядає як новий, на ньому нічого не росте. Що то таке? Від чого воно з’явилось?


     Ти певно нашого чемпіона не знаєш? Лесиком звати, і він тру(навіть Зенек, що пиво робить в істериці сі ховає). Є підозра, же "борода"  на стриху від нього, а то не жарти я вам скажу. Меланж нервово курит в стороні, рімно же як Чужі.  :) (знову пліз без образ Лесику)

1688
+ із задоволенням побродив. Хех, афтору цього чуда теж би вліпив моцного +. Гарно, я в захваті, що у нас хтось таке робить!

1690
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 03.09.2010 14:04:26 »
ИРП-П: читайте і не купуйте (хіба, що на випадок ядерної війни)  :)

1691
Дякую, мені ATA СD-ROM'у по помідори вистачає

1692
Цитувати
теба ще вирішити про час - я пропоную поїхати на наступних вихідних (10-12 вересня)

Благословляю Вас...А погоду ти видів на той час?Пертись через 0,5 України, щоб потому робити фото в дощ? Окрім цього, тема цицьок не розкрита - а нам треба тру-якісні фото. Гадаю, варто забити болт до часів кращої погоди (бабине літо) чи зими із купов снігу.

1693
заберу за 500 + піва

1694
Та не то шоб дуже раритетна...Ultra 160 @ PCI. Але річ дійсно достойна файного могорича і місця на стінці. Хех, як би ми хто спрезентував файного SAS-RAID контролера + BBU + пацанячий кеш від 256 метрів...А то в хаті SATA-2 @ 7200 вже не рулит

1695
ффсьо ту гарно, окрім пів-неділі на обсервуванні. Тра щось більше, і як мінімум на місці наніч залишитись. Пертись в таку далечінь заради 0,5 дня --> ну ми просто жаль водіїв та часу дописувачів.

1696
Цитувати
Там швидше осередок російської мови, хто там був - той знає, а то шо металхантерів там менше набагато і в людей немає рагульських звичаїв все до дому тягти - це дійсно так, в тих краях багато чого дуже цікавого позалишалось з часів совка

ага, спробуй мені це довести - зокрема про:

  1) рагулів (котрих як каже практика усюди вистачає & густина їх на кв.км приблизно однакова);
  2) металхантерів там меньше тому, що там ІМХО природа цьому сприяє. Ти ж не можеш порівняти концентрацію метал-хантерів у центрі Львова та, скажімо, на Говерлі;
  3) Із совка звісно багацько чого залишилось, а ти задумувався чому так є? Через щирий альтруїзм аборигенів? Вдумайсі, а потому допиши.

   Прошу йно уточнити "про звичаї рагульські", що пан має наувазі, можливо провадив які етнологічні дослідження і має право так голосно про це говорити?

1697
Цитувати
уаявляю, як б гарно виглядало жіноче тіло на фоні сріблястого л-29 при заході сонця.

Не тіло, а тілА!!! Маштабніше треба, маштабніше!

1698
Група Хапкольормет вже виїхала  ;D

йой бояниш, коли це на ЯпІ дописали про Хапкольормет? Із 6 годин тому як мінімум.

1699
Смітник / Re: Смішне Відео
« : 31.08.2010 22:00:51 »
соррі за допис (потому витру його і всі далі якшо будуть) - але мну виглядає ненатурально, фотожоп чистої води імхо.

1700
Шляк би го...Чого то не під Городком скажімо...