Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1681
Ройко мав зазвонити сьогодні та домовитисі, власне він звонив і просив нумер Альони. Гадаю, все уже мало бути домовлено на завтра по обіді, під вечір.

1682
Смітник / Re: Полтва
« : 07.09.2010 22:24:13 »
   Де реально із штативом, десь ні - варіанти бувають розмаїті. ІМХО з рук тяжко, якшо взагалі реально шось файне зробити, треба направду моцне світло чи довгу (дуже довгу) витримку (але тут шуми).
   Пильнуйте за Планами, думаю ніхто не відмовить вам при наступній вилазці. Йно ТБ прочитайте та усі теми по Полтві на хфорумі  :)

1683
Дякую за інформацію. Обов'язково си в капцях перейду, із Козаком сі привітаю

1684
Смітник / Re: Обміняю.
« : 07.09.2010 21:47:54 »
йно з тими ЛОТами експлорер на Ebay не перетворіт...  :)

1685
+ красота нах! Ше всі згадаємо як то в нас над головами сраня літало

1686
був змушений сховати нумер джурналістки, оскільки ось так у відкриту публікувати номер людини є кепсько щодо неї. Хто зна, хто вночі звонитиме. Усі небайдужі можуть звернутись до мене за номером у приват, окрім того номер у Roy'a котрий сподіваюсь уже домовляється про зустріч.

1687
     "ХЗ" не конає ніяк. Без топікстартера також ніяк. Це як би я сказав "хлопці, гайда в Чорнобиль без мене, а потому мені гарні фото пришліть жеби текстури під 90 градусів були зафоткані,  не під прямим сонячним світлом, за відсутності дощу, туману та інших плохіх явленій пріроди".
     Не маєш можливості йти - не пиши, як матимеш час та наснагу - так і допиши. І я гадаю, не одна людина в такій справі тобі допоможе. А так як ти дописав то си хіба із treySER'ом домовляйся у подальшому,, його рейтинг у нас і так шальоно зашкаює = правда не в ту сторону.

   З.І. І перестань дописувати по 2-3 дописи підряд, йно мене дістанеш (замахався зливати їх докупи), краще відредагуй своє останнє повідомлення із додаванням свого креативу, що з'явився за хвилину-дві потужної мізкової діяльності.

1688
Просторово-Часові координати?

1689
Всяке-Різне / Re: Лощина CS1.6 map
« : 06.09.2010 23:03:51 »
   Користуючись нагодою поповнив СмітникаTM  :) , він вдячний. Як я зрозумів із купи г:;%на, треба саппорт із фотоматеріалами? Легко, готовий всяческі допомагвти - прошу конкретику тутко чи в приват.

   З.І. Сама карта вийде мабуть тактично нецікавою, рулити будуть йно гранати (чи може хто RailGun із Кваки причипіт для ефективного прострілу довгих коридорів). Може вартує йно включити хфантазію та намалювати Лощину таков, як би ми її насправді хотіли бачити? - N-поверховою, із купою залів із спецобладнанням, затоплених коридорів тощо. Себто поточна карта (котра маю надію таки доживе якогось релізу) може стати іно  вершиною того, що є внизу могло б бути внизу. Звісно із поправкою на масований мультиплеєр

1690
то наступний раз повідомляй про це адміністрацію або мене будь-ласка, а ми вже якось це питання вирішимо  :) Дякую!

1691
Цитувати
гадаю що астероїди не вміють зависати в повітрі утворюючи якусь геометричну фігуру, потім переформовуються в іншу

звісно, що не можуть. А звідки припущення що вони зависли у повітрі, а потому переформатувались в іншу структуру? Я особисто бачу фото, відео не бачив (може є? - залюбки би подивився). А то все дуже схоже на сліди маленьких метеоритів в атмосфері, котрі звісно летять під різними кутками та у різних напрямах + викривлення світа в атмосфері

1693
Кожного року з 23 липня до 22 серпня Земля проходить пояс Персеїдів, саме в час 8 до 14 серпня потік метеоритів є як правило найщільнішим. Читати на ПедіВікії

1694
+1 вже поставив. Де курде лінк на обговорення? Тема цицьок  кратера дійсно не розкрита...

1695
Плани / Re: Хфайні Грибочки
« : 04.09.2010 18:59:54 »
звонив Roy, казав же точно буде, нас вже точно 3 писка

1696
так точно і є, про цей цвинтар знаю давно

1697
Цитувати
От додаю ще стержні від себе.  Усміхнений  Небо над Львовом, витримка 30 сек. Було видно 5 якравих круглих об'єктів, котрі разом рухались, переміщались з однаковою швидкістю. Згодом раптово зникли.

а витримка точно-точно була 30 сек? а то якось зорі на задньому пляні повернулись конкретно, явно за 30 с. вони б так не встигли...

1698
Плани / Хфайні Грибочки
« : 04.09.2010 15:39:41 »
   Завтра об 06-10 до 06-20 здибаємось коло цервки св.Анни, же на перехресті Шевченка-Городоцької, потому шмальцуємо до Янівського кладовища із тим прицілом, щоб об 07-00 випертись на маршрутці в Янтарне (НовоЯворівськ), де по лісах шукатимемо гриби всяческіх мастей и цветофф.

   Наразі 1000% є YserL та Ваш покірний слуга, мож буде SANECKA та Roy. Не знаю чи будуть гриби, але гарно пройдемось - то факт.

1699
Цитувати
Гуляли ми якось з брательніком уночі по залізниці яка йде зі станції Сихів  і далі на Давидів,Ходорів і т.д.І от коли ми вже доходили до Львова(були приблизно між дорогою що веде на Пасіки-Зубрицькі і розгалуженням залізниці до фак-парку і заводу ''Іскра" я собі просто обернувся(обернувся і братуха) і  ми побачили таку картину: на відстані кількох метрів(тепер тяжко сказати яка відстань розділяла нас і то щось ,але точно невелика) щось рухалося в сторону до колії,перейшло колію і пішло собі далі.Воно було схоже на людину,тільки справа в тому що воно не видавало жодних звуків(наприклад удар взуттям об каміння)воно було білого кольору і воно не йшло-воно пливло.От це я дуже добре бачив. Без сумніву.

      То певно був YETI із Silent-модом 13-о рівня, йшов по мед на Пасіки-Зубрицькі, бо внього сода в лісі закінчилась :) Без образ пліз, а якісь психостимулятори до цього вживали? А якщо направду, якщо людину закрити в чомусь ізольованому, наприклад в темній кімнаті тихій кімнаті (в ідеалі вимкнути гравітацію) & троха зачекати - то ше не такі глюки сі будемо спостерігати. То йно наша клепка домалює це же би не дати збіднілому на інфу моску зовсім чокнутисі.

Цитувати
2 інкогніто - і гдє ти побачив скло?
це паходу якийсь блік, але виглядає ехвєктно Усміхнений

     А во у дверях скло було вставлене? Чи на момент коли було зроблене фото у дверях його ніц не було?

Цитувати
я був одого зафоткав себто він мені попався в кадр...

     То точно він був? Мож то Лесик самі знаєте після чого...Я такі херні також часто фоткаю, особливо коли матриця і(чи) об'єктив брудний...

Цитувати
До теми, у Франкіуську з одного з мостів видно пряму, рівну смугу яка йде по дахах будівель. З’явилась вона років 15 назад і до сих пір її добре видно. То ніяка не фарба, чи т. п. , просто на цій смузі шифер виглядає як новий, на ньому нічого не росте. Що то таке? Від чого воно з’явилось?


     Ти певно нашого чемпіона не знаєш? Лесиком звати, і він тру(навіть Зенек, що пиво робить в істериці сі ховає). Є підозра, же "борода"  на стриху від нього, а то не жарти я вам скажу. Меланж нервово курит в стороні, рімно же як Чужі.  :) (знову пліз без образ Лесику)

1700
+ із задоволенням побродив. Хех, афтору цього чуда теж би вліпив моцного +. Гарно, я в захваті, що у нас хтось таке робить!