Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1701
 Гарно дякую, + , але мушу не погодитись із створенням нової теми, тому об'єднав звіт Golem'a та твій --> результат лежить ось тут

1702
+ усім, пообгризав си усі лікті. Не думаю, що вартує об'єднувати теми, вони зовсім різні по клясу, хоча об'єкт ніби той самий..

1703
для тих хто ше не був там - "ЧАСУ НЕ БУДЕ", направду  :)

1704
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 28.08.2010 23:31:34 »
  Дубова, неточна, проста яко чобіт, проте надійна совіцька техніка, котра на  жаль не витримує реалій дня поточного. І вчорашнього також! Проте, вона викликає такі приємні ностальгічні відчуття...

1705
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 28.08.2010 22:32:08 »
    Ось тут по ДКП-50-А, дослівно:
Саморазряд дозиметра в нормальных условиях за 24 часа, делений, не превышает = 2
   Виходячи із того, що "делений" у нас 26, якщо рахувати крайні положення, то маємо 26 / 2  = 13 днів (звісно за умов того, що девайс по якомусь лінійному закону розряджається + зовнішнє опромінення відсутнє як таке, чого мабуть насправді небуває в природі).
   Тому би сказав, 7-10 днів - і то максимум

1706
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 28.08.2010 22:17:51 »
  як воно працює, гадаю більшість давним-давно знають, але не можу собі уявити щоб пів-року заряд тримало...на добу-дві згоден, але шоб пів-року?

1707
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 28.08.2010 20:06:49 »
Цитувати
Зацініть девайс! Заряджається за 10 секунд ручним пєзоелектричним генератором, однієї зарядки вистарчає на пів року точно, хоча розряд на пряму залежить від рівнів радіації. На матовій шкалі тінь платинової ниточки, яка знаходиться в полі дуже добротного конденсатора.

 Дякую Капітане! Що куриш? Який нафіг на пів-року заряд? А у конденсаторів буває така характеристика як "добротність"? (у школі вчили, же то файна характеристика, же із індуктивністю та опором пов'язана, хформул вже й не згадаю. але добротність точно відносилась до коливального контуру, де окрім ємності, була ще й індуктивність та опір). Соррі за моє скромне ІМХО та наперед прошу пробачення за допис у кепському стилі.

1708
тема яко БОЯН йде у смітник. Ось аналогічна тема від YserL'a від 27 листопада 2009 року

1709
середня ціна - 200 грн... S-30 рулять! Вважаю доцільною ціну в 100 грн. (але мну не треба - у мене SVEN MS-310, що по-вуха досит)

1710
хочеться виїхати в провінцію, а то пардон за ціле літо був хіба що в Брюховичах і в Берездівцях за Миколаєвом, а якщо серйозно то вони трішки не пасують, вони сильно замокали судячи з фото, нам потрібні дошки з обшивки стін, просто вкриті сірою патиною ззовні. Ідеальною була б стара стодолі, але і так дуже вдячний за інформацію  ;)

ну на стриху такі приблизно і є, варто перейтись якихось пів-кільометра від місця реставрації та глянути оком на те добро. Не підійде - то не підійде, але шанс (хоча маленький)  знайти потрібний матеріал є. Окрім того, це не єдине місце у центрі де можна old-style дошок набрати

1711
   яким чином, ця покинута хата (засрана вертикально та горизонтально) Вам не підходить? - прошу мотивувати, дякую!

1712
 Буквально годину тому проїжав по Луганській з колєгою - побачили здоровезний ешелон танків прямо на станції Персенківка, певно везлись із (на) танкоремонтний завод. Хто опізнає модель танку?(мені сі здає же то Т-62)

1713
 можна взяти із якого задестроєного будинку в центрі - ось наприклад на пл.Різні,13 - ми недавно там були, йно одні бомжі та все засрано, а на стриху знайдеться  купа дошок(дах відсутній як такий чи із нього залишилось не більше 30%). Гадаю, цей будинок у недовгому часі сам впаде просто знесуть - так що жодної шкоди для історії не станеться.

1714
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 27.08.2010 00:03:32 »
  То мабуть матолки помінялись таки, бо ніяк інакше (ставлю себе на місце матолків) не могли б вам відмовити за умов здорового глузду та коректної статевої орієнтації. Чи то може ТриВеселіДрузі (ТВД) взяли на роботу сексуально незаангажованих хлопів?

1715
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 26.08.2010 23:06:12 »
саме де із угорської? між двома будівлями сподіваюсь?

1716
   Рой, Зеля та Ромчик якраз зараз там знаходяться - виїхали вчора, будуть позавтра. Звонив їм нинька, буде супер звіт як відійдуть від подорожі. Гадаю це буде в суботу, реальніше у неділю. Але мабуть, у готелі ночувати не будуть - хіба може пройдуть недалеко  :)

1717
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 26.08.2010 22:18:51 »
Ну незнаю як декому вдалось на полярон проникнути, проте нас з Юліаною охорона ніяк не хотіла пускати .

Панянки, ви мабуть просто не на всі 100% старались. Кудов пробували заходити і яка скотина вам відмовила?

1718
    Перечитав усі каменти на Хабрі до цього допису. Спільнота зійшлась на думці, же до РВСН відношення не має, хоча спочатку усі так думали. Передає контрольний ОК-сигнал у військві частини та військомати навіть. Яко буде надзвичайний стан - там перешлють закодовану інфу який документ дістати з глибокого сейфу та із якої папки.
   За останні 30 років, це був не перший, а четвертий voice-сигнал. Про попередні кажуть же були викликані технічними неполадками чи просто матьорим навчанням. Зрештою, хоча антени виглядають супер-моцно, маю сумніви же могли б вони якісно передати навіть короткий потужний сигнал на відстань 12500 км (здається така відстань у москалії із сходу на захід).

1719
  Ага, цікаве місце, тілько троха далеко щоб до нього спеціяльно їхати.
  Тільки як далі заливатимеш фото телескопа, то заливай у роздільній здатності 800х600 та в своє перше повідовлення - а то замахує страшно ресайзати картинки & перезаливати назад на форум. Ось тут гарно пише як то можна зробити. А ще краще на Пікасу заливати

1720
Смітник / Re: геморойки
« : 25.08.2010 21:25:56 »
   Прібор канєчна нужен для захісту от локальних п%дар?фф (ссаді любят сволочі...) і для расстопкі жгучега пламеня в невіносіма-жуткіх метеорологіческіх условіях Западенскіх Карпат.

   (с) 2010 Азарофф
  
   ПиСи. Пасаветовшись із Віктарам Фйодоровічем решілі себе не браті,  дорогО аднако...і па размерам туго - *опи у нас нефармат.
  
   ПіСі.  Табачнік атказался, ідеологіческіе маменти...і валюти німа  савсем .

  ПИСи. Юля Владимировна вабще павідомила, что вона іспаведуєт лесбійскіє начала, сособенно на Вастоке - пасему речі не может іті обо всякіх камерчіскех началах (і канчалах), бо валюти также німа.

----------------------------------------------------------------------------------------
  і що я таке си вигнав?  :)