Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1781
Тоже чув як він летів,але не бачив,бляха там такий удар при проходжені звукового барєру :o

Куриш шось добре? (  поділись :) )  Якого звукового бар'єру на гелікоптері, тим більше на Мі-2?

1782
Всяке-Різне / Re: Згорів трамвай
« : 07.08.2010 22:51:28 »
твоя робота?  :)  а там могли бути москалі...

1783
Не дуже інформативне відео (а перше взагалі видалив), але най собі лежить.

1784
 І я бачив, пролітав декілька разів над мойов хатов, зробити фото на жаль не вдалось. У мерії нікт трубку на "гарячій лінії" не брав, так шо no comments від влади (як завжди)...

1785
+, дуже хфото сподобалось! Красота неземна!

1786
Тема достойна розділу "Гумор", куди і справедливо переміщується. Просимо дописувати далі, буде дуже цікаво.  :)

Р.S. Може в Гуморі створити підрозділ "Краще від Капітана" ?  :)

1787
Гумор / Re: Смішні фотки 3
« : 04.08.2010 12:50:46 »
Бідний мер...(с) 2010 by Inkognito.
P.S. №1На демотиваторах лежить тутко

P.S. №2 (upd. 04-08-2010 @ 22:37) Цікаві коменти поперли на demotivators.org.ua, ІМХО
стиль вказує на Дона Факеллу. Проте можу помилятись. Читайте коменти внизу сторінки

1788
    Так і є, бендзиновий двигун із деГенератором. Якшо сі не помиляю шняга робилась під замовлення(чи конкурс?) НАСА або DARPA. Бачив це відео більше ніж пів-року тому, шальоно сподобалось!

1789
   Вітаю усіх колєг із Днем Системного Адміністратора! Легкої роботи Вам, 100% аптайму обладнання, відсутності глюків та ламерів, широкого каналу та шоб ping завши був < 1ms!

1790
Обговорення / Re: Калуш
« : 28.07.2010 09:39:18 »
+. Ми якось туди їздили, але то була скоріш розвідка території (зима, холодно та противно). Хто не знає чим зайнятись у серпню - милості прошу - наплічник на хребет і табором хоч на тиждень ставати можна (все-одно всього не обійдете).

1791
погоджуюсь, відстій - мається на увазі така стаття. Автору дякую за переклад, видно же постарався - тому тему витирати не буду, а перенесу її десь скажімо в "Гумор"

1792
Ну то вже на автовідповідач схоже "тут обговорюємо..."
Основна тема тут

1793
Всяке-Різне / Недільна витєчка
« : 26.07.2010 21:28:53 »
   З'явилась у нас страшенна сила яко після тої клятої спеки в суботу пішов довгоочікуваний дощик - тому довго не думали і в неділю 25.06.2010 у компанії Zelja (на його ж Опелі), Lesyk, Smile та звісно Roy'a виперлись о 07-00 сраня по місцях бойової слави (читай Яворівської Сцірки). Зокрема планували відвідати ось цей об'єкт, де раніше із наших йно був я. Скажу наперед, нам це успішно вдалось - усі колєги були супер задоволені. Оскільки вже є відповідна тема про це місце, то смію просити кулєг заливати власні фото власне у цю тему. Заодно побачимо контраст фоток  індастріала за умов різної погоди. Тут є бомбік під адмінкорпусом, успішно нами досліджений, висновок - там ніц нема, усе давно покрали, залито водою та щиро обросло гарною пліснявою. Декілька фото нижче, усі інші - в оригінальній темі будуть:

  

  

  

  

   По об'єкті (він зветься Сірка-250), ми попрямували через селище Коти попри Яворівський полігон у Немирів на об'єкт Сірка-650 (650-ка дуже знакове місце для мене, оскільки це була перша моя подорож із Explorer.Lviv.ua). Числа очковидно показують глибину із якої видобували cірку.
  
   Панство хто був раніше у цих місцях, очам своїм не повірять - було так:   А зосталось ось так:   і так:   Вже ніц із практично не залишилось, а за пару місяців певно і комина не стане взагалі. Тепер хіба на гриби туди їхати та насолоджуватись чудовою природою. Так сталось, що об'єкт охороняє сусід із села, отож було вирішено засісти матрац по місцю перебування (жаль Zelja - він не міг матрацувати, оскільки був за кермом, +).

   Дорогов через Коти зазнимкували кавалок бронетехніки:
  


   а у Немирові Roy познайомився із Медведами:

   ,
  
   перед чим придбавши ГСМ у локальному "супер-маркеті" (взагалі-то ГСМ ще у Новояворівську придбали)

  

    Дорогою було Місячне (Сіркове) Поле (більше тутка) та кордон із Польшов.  За колючкою ми зовиділи справжню Європу (за синьою табличкою направду вже ЄвроСоюз):
  
  

    Потому дуріли у мене на селі (та й дорогою туди):
  
    

    Ніц не вижу, не чую та не скажу (прямо як наша народнообрана влада):

   

    Всі Фраги - за Smile'ом
 
    
  
    Хіміческа атака:
  
    

    Cело та тру-компанія:

    
    
    Бровко просив передавати вітання, просився на Explorer:

    


     Ну і звісно, вже на кінець схабарили троха кабачків та бураків, отож чекайте в скорому часі поповнення в розділі Кулінарія, назви вже придумав "Хабар-Борщ" та "Експлорер-Кабак по-Хабарівськи"  :)
  
    


     ОБГОВОРЕННЯ ТУТ
     УСІ ФОТО ТУТ
     УВАГА АФФТОРИ! Усі фото Сірка-250 класти ТУТ!!!
    

  

1794
 Дуже гарно! + А чи можна GPS-координати же би зверху поглянути?

1795
Маршрут №40 змінено
№40 вул. Суботівська – вул. Широка – вул. Сяйво – вул. Городоцька – вул.Чорновола– вул. Замарстинівська –  вул.Долинського - вул. Б. Хмельницького – АС-2- вул.Кукурудзяна-вул.Ковельська 50( кінцева)

Дякую, поправив

1796
    Повідомляти ніхто спеціально не буде - прошу слідкувати за темою, тут буде оголошено. Минулого разу не було оголошень, оскільки машина була укомплектована на 100%, але на жаль, таки поїхати не вдалось через відсутність великого боса, же мав нам документи завізувати.
    
   Отож користуючись моментом хочу повідомити, же ми зараз шукаємо бажаючих відвідати Зону Відчуження, котрі є власниками автотранспорту, себто не мудруючи шукаємо тих, хто має машину і не проти на ній із Explorer'ом відвідати це чудове місце. Звісно, витрати ділимо на кількість дослідників у машині, у Ferrari чи Lamborgini поїдемо йно за умови того, же її  власник сам буде платити за паливо  :)
  
   Направду друзі, хто може і хоче - прошу зголошуватись, у мені ще тліє надія, що цього літа вийде здійснити цю подорож. Чекаю на Ваші дописи!

1797
   Не подумайте зле!!!  Inspired by here & there. Прочитайте сперше до логіческого кінця посилання, потому дописуйте. А давайте повторимо експеримент чуваків на ці бухідні, 25-26.07.2010 ?- чим більше народу - тим більше тру буде. Ну і звісно диктофони, приховані камери та Йоболонь-Alcohol-Free! Ви вже видите як чудовий звіт си малює?

1798
ось, відповіді на Ваші питання. Дуже раджу прочитати! Дякую КотиГорошку!

1799
Всяке-Різне / Re: 12 ГУМО СССР
« : 21.07.2010 20:58:24 »
      Шановний пане Maxis, про це місце давно знаємо і, звісно, давно там були. Ніц схожого на базу зберігання/ремонту ядерних боєприпасів там не було, і просто бути не може. Просто ен старий армійський ангар, що використовується зараз для зовсім інших цілей. Деталі тутко

1800
    На теренах колишнього союзу, властиво у Козахстані було місто же сі звало Шевченко, а по національному -  Актау. Шо Ви спитаєте такого цікавого у цьому місті? А я Вам скажу - уранова руда, її збагачення прям на місці - і це в безводній пустелі на берегах Каспію!!! Треба було десь воду брати - знайшли елегантне рішення, еректор (читай реактор) на швидких нейтронах БН-350 на 350 МВт, потужність котрого використовувалась насамперед для опріснення води для міста та технічних цілей.
 
    Зауважу, що реактори на швидких нейтронах є малопоширеними, я б сказав рідкісними (ше сі використовували на підводних човнах, слабим місцем був натрієвий чи свицево-вісмутовий теплоносій, же за стандартних погодніх умов переходив у твердий стан - нерегламентно зупиняти їх було просто тупо).
    
    Актау - унікальне місце, реактор зупинили в 1999 р.,  тепер там сі займають йно нафтою. Читайте, бо  дійсно цікаво