Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1841
Хто які має догадки на рахунок  x_71d3deba.jpg ? Який саме це концтабір?
Це, можливо, контабір для єврейського населення за Яновським цвинтарем, там зараз просто пам"ятний знак стоїть.  

цілком згоден. дуже сучасне місце нагадує із сторони вул.Вінниця

1842
   Завтра здибаємось об 11-00 коло Арсену на Чорновола та валимо досліджувати прилеглі території на предмет наявності ПД-ЗХ кулєктора. Наразі сі підписали на авантюру я, Zelja, VeNick та :-).Якшо ше хто бажає - просимо дописувати та приходити вчасно

1843
    yar-79, Sabajdon - ми усі у чомусь праві, і це твердження базується власне на особистому досвіді стосунків із "органами". Якщо зараз провести соціологічне  опитування, то звісно 90% людей сказали б, що поліцаї м*д*ки, 5% не змогли б визначитись, 5% сказали, що вони тру. Я б увійшов у ті невизначені 5% - бо із одного боку маю власний позитивний досвід, а з другого бачу ваші дописи.

    Є тру поліцаї, є un-тру. Котрі тру - звісно їх значно меньше - як писав Sabajdon 1000:1 - і це дуже навіть оптимістично. А ми, до-речі кормимо ту всю банду за рахунок податків котрі ми платимо із власних прибутків. Єдно зрозуміло - система потребує не просто реформи, а тотального знищення в суцільний нуль та створення нової структури, чесної, правильної, коректно мотивованої, прозорої для суспільства. І звісно вона має зватись не міліЦІЯ, а ПОЛІЦІЯ чи ЖАНДАРМЕРІЯ чи як хочете інакше. Мене просто завжди дивувала приставка "мілі"=10-3, відки випливає, що міліЦІОНЕР то є тисячна частинка ЦІОНЕРА = відповідно йно зміною назви піднімемо ефективність та якість роботи цих структур у 1000 (!!!) разів  :) Ех, це все дівочі мрії...На превеликий жаль...Не у нас, не тут і точно не зараз.

1844
     :) Бачу, же не суворий модер, а хтось із адмінів поправив цей оффтоп - я соррі, але маю просто особисті трабли + купу роботи.
     Sabajdon, на мою скромну думку не можна ставитись так категорично до поліцаїв - серед них є добрі та віддані своїй справі люди. Звісно таких мало. Не забуваймо і про фінансове питання - як прожити на 1500-1700 грн. зарплати? Здається, хоча можу і брехати у Штатах аналоги наших ППС стартують від 25000$ на рік, же адекватно приблизно $2083,33 на місяць, тобто 16458,33 грн., що на око у 9-10 разів більше. Як ви панство гадаєте, ППС-ки при при зарплаті у 16500 грн/міс дозволили б собі таким нікчемним чином порушувати Закони? Та чорта з-два я Вам скажу! Навіть прийнявши як дефолт недосконалість нашої законодавчої бази та Кодексу, вони б трусились за свої місця і діяли виключно у рамках вищеназваного документу!

      Тепер - живі факти:

      1) Минулого тижня виходячи із хати із YserL'ом здибали у під'їзді двох чуваків та двох пілоток (явно неповнолітніх) котрі пробували там бухнути собі шампанйоли. Я взалі спокійно до такого ставлюсь (а чого мені нервуватись - маю надію мої діти виростуть файними та культурними, а тих кого батьки зле виховали до того часу матимуть купу проблем та циррозу печінки. Навіщо заважати природньому відбору? - менша конкуренція потому буде для дітей) - але якогось шляка ми вирішили помучити їх, щоб запобігти цьому неподобству. Від стандартної процедури було вирішено відійти, YserL грав роль злого поліцая, а я просто шальоно-злого  :) Поки кулєга грузив тих ненз і матолків, я си із дебільного набрав поліцаїв - по таймеру наряд прибув щось троха більше 4-х хвилин. Я мило приватно поспілкувався із головним, котрий питав чи я із тих дітей чогось хочу. Звісно ні - якого чорта мені то сі здало? У мене свого достатньо. Отож поліцаї добре їх пошугали, викинувши сміття, зайшовши по пиво у сусідній Гастроном та повертаючись назад - було видно гарну роботу із підлітками у під'їзді - а то було щонайменше 20-25 хв. (ше там стояли і гарно пояснювали чого так робити зле, ймовірно батькам зазвонили). Себто чуваки гарно спрацювали і якісно виконали свої обов'язки, за шо їм честь та хвала;

    2),3),4,5) Же би Ви си не думали, що то кінець! У мене в будинку внизу є кнайпа, же активно сі розвиває - а це означає активні ремонти і купу шуму. Реально просинались під шум перших болгарок, а доїжеючі "майстри" із навколишніх сіл починали свою роботу ну ніяк не раніше 22-00, і ніколи не закінчували раніше 03-00. Моя велика кімната прямо над їх кухнею, отож ви можете собі уявити усю глибину цієї ситуації, зважаючи на те, що старша Пані, сусідка на 4-му поверсі не могла заснути через наявність шуму та вібрації. Після безсонної ночі, наступного дня - дзвінок до поліцаїв, наряд кожного разу прибував від 5 до 10 хв - і ми спокійно спали.

    6) Так, через Розпиття слабо(-алкогольних) напоїв у громадських місцях нас пов'язали і було це зроблено коректно, у межах закону ітд ітп. Висновок - самі винуваті, бо не можна так робити. У будь-якому разі до нас ставились коректно (правда були спроби заборонити нам користуватись дебільниками - бо ж вони чули, що викликаємо підмогу).

   Тож не грішіть будь-ласка на УСІХ поліцаїв, напраду багато є тру-файних. Поводьтесь достойно, не хаміть і не провокуйте їх. І отримаєте адекватну зворотну реакцію


1845
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 01.07.2010 22:04:28 »
ну не для знеболення, а для захисту від бойових газів, переважно тих, що містять чи то хлор чи фосфор - уже не згадаю. Але від цього ковбасить тру. Для знеболення був укол №1 - звався ПРОМЕДОЛ

1846
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 01.07.2010 21:06:51 »
шальоно дякую, можливо які хфото збереглись?

1847
Новини / Re: Купання в Полтві
« : 01.07.2010 20:30:50 »
на Єден+Єден також дописали. Читати тутко. Ніц цікавого, то copy&paste звичайний

1848
П.С - на скільки я знаю - оруйний лише сік, який виділяється на листках у сонячну погоду (коли декілька днів не було сонця - не отруйний - сам пробував)

смакує моцно?

1849
100%, маю опіки на лівій руці від тої зарази

1850
-5, не годен руками

1851
Тру хрест звісно Х, але ж де тема в Обговорення?

1852
Банити таких! Цілком підтримую!

1854
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 28.06.2010 17:59:09 »
Не так давно Кузьма котрий Скрябін піддавсі гонорару від здається "УкрАвто" і си
змонтував рекляму на пісеньку "Старі Хфотогафії". На щастя є Бог, 95-й Квартал,
а також їх львівські відростки у вигляді "Могорич". Відео тру, усі власники лАНУС'ів,
мусите видіти, якшо досі не виділи:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=w90T07PZkNw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=w90T07PZkNw</a>

1855
шо має ця тема до Краєзнавства чи Історії? Соррі, як би мав відповідну інфу обов'язково би сі поділив, бо сам у такіій ситуації. Співчуваю і муваю тему

1856
туди є заїзд з траси.. прямо під ті будиночки.
 минулого року їздив туди на тру ожину, суницю і грибочки)

познач пліз маршрутик свій на карті. так як ми йшли, то там і УРАЛ зара не проїде. Може ше яка дорога є? Суниця є, пробували, грибами пахло (але йно сироїжки знайшов = явно ше не час на популярні гриби), ожини ніяк не виділи, навіть ніц си не кололо  :)

1857
яка наявна кількість і конкретна марка моделі?

1859
ПВО могло цілком бути, але шахтного базування - ніколи. А шо там на базуванні у ПВО стояло у 50-60 роках, ба навіть 70-х роках?

1860
Смітник / Re: Полтва
« : 26.06.2010 00:23:20 »
кавалок старого русла?