Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1841
   Завтра здибаємось об 11-00 коло Арсену на Чорновола та валимо досліджувати прилеглі території на предмет наявності ПД-ЗХ кулєктора. Наразі сі підписали на авантюру я, Zelja, VeNick та :-).Якшо ше хто бажає - просимо дописувати та приходити вчасно

1842
    yar-79, Sabajdon - ми усі у чомусь праві, і це твердження базується власне на особистому досвіді стосунків із "органами". Якщо зараз провести соціологічне  опитування, то звісно 90% людей сказали б, що поліцаї м*д*ки, 5% не змогли б визначитись, 5% сказали, що вони тру. Я б увійшов у ті невизначені 5% - бо із одного боку маю власний позитивний досвід, а з другого бачу ваші дописи.

    Є тру поліцаї, є un-тру. Котрі тру - звісно їх значно меньше - як писав Sabajdon 1000:1 - і це дуже навіть оптимістично. А ми, до-речі кормимо ту всю банду за рахунок податків котрі ми платимо із власних прибутків. Єдно зрозуміло - система потребує не просто реформи, а тотального знищення в суцільний нуль та створення нової структури, чесної, правильної, коректно мотивованої, прозорої для суспільства. І звісно вона має зватись не міліЦІЯ, а ПОЛІЦІЯ чи ЖАНДАРМЕРІЯ чи як хочете інакше. Мене просто завжди дивувала приставка "мілі"=10-3, відки випливає, що міліЦІОНЕР то є тисячна частинка ЦІОНЕРА = відповідно йно зміною назви піднімемо ефективність та якість роботи цих структур у 1000 (!!!) разів  :) Ех, це все дівочі мрії...На превеликий жаль...Не у нас, не тут і точно не зараз.

1843
     :) Бачу, же не суворий модер, а хтось із адмінів поправив цей оффтоп - я соррі, але маю просто особисті трабли + купу роботи.
     Sabajdon, на мою скромну думку не можна ставитись так категорично до поліцаїв - серед них є добрі та віддані своїй справі люди. Звісно таких мало. Не забуваймо і про фінансове питання - як прожити на 1500-1700 грн. зарплати? Здається, хоча можу і брехати у Штатах аналоги наших ППС стартують від 25000$ на рік, же адекватно приблизно $2083,33 на місяць, тобто 16458,33 грн., що на око у 9-10 разів більше. Як ви панство гадаєте, ППС-ки при при зарплаті у 16500 грн/міс дозволили б собі таким нікчемним чином порушувати Закони? Та чорта з-два я Вам скажу! Навіть прийнявши як дефолт недосконалість нашої законодавчої бази та Кодексу, вони б трусились за свої місця і діяли виключно у рамках вищеназваного документу!

      Тепер - живі факти:

      1) Минулого тижня виходячи із хати із YserL'ом здибали у під'їзді двох чуваків та двох пілоток (явно неповнолітніх) котрі пробували там бухнути собі шампанйоли. Я взалі спокійно до такого ставлюсь (а чого мені нервуватись - маю надію мої діти виростуть файними та культурними, а тих кого батьки зле виховали до того часу матимуть купу проблем та циррозу печінки. Навіщо заважати природньому відбору? - менша конкуренція потому буде для дітей) - але якогось шляка ми вирішили помучити їх, щоб запобігти цьому неподобству. Від стандартної процедури було вирішено відійти, YserL грав роль злого поліцая, а я просто шальоно-злого  :) Поки кулєга грузив тих ненз і матолків, я си із дебільного набрав поліцаїв - по таймеру наряд прибув щось троха більше 4-х хвилин. Я мило приватно поспілкувався із головним, котрий питав чи я із тих дітей чогось хочу. Звісно ні - якого чорта мені то сі здало? У мене свого достатньо. Отож поліцаї добре їх пошугали, викинувши сміття, зайшовши по пиво у сусідній Гастроном та повертаючись назад - було видно гарну роботу із підлітками у під'їзді - а то було щонайменше 20-25 хв. (ше там стояли і гарно пояснювали чого так робити зле, ймовірно батькам зазвонили). Себто чуваки гарно спрацювали і якісно виконали свої обов'язки, за шо їм честь та хвала;

    2),3),4,5) Же би Ви си не думали, що то кінець! У мене в будинку внизу є кнайпа, же активно сі розвиває - а це означає активні ремонти і купу шуму. Реально просинались під шум перших болгарок, а доїжеючі "майстри" із навколишніх сіл починали свою роботу ну ніяк не раніше 22-00, і ніколи не закінчували раніше 03-00. Моя велика кімната прямо над їх кухнею, отож ви можете собі уявити усю глибину цієї ситуації, зважаючи на те, що старша Пані, сусідка на 4-му поверсі не могла заснути через наявність шуму та вібрації. Після безсонної ночі, наступного дня - дзвінок до поліцаїв, наряд кожного разу прибував від 5 до 10 хв - і ми спокійно спали.

    6) Так, через Розпиття слабо(-алкогольних) напоїв у громадських місцях нас пов'язали і було це зроблено коректно, у межах закону ітд ітп. Висновок - самі винуваті, бо не можна так робити. У будь-якому разі до нас ставились коректно (правда були спроби заборонити нам користуватись дебільниками - бо ж вони чули, що викликаємо підмогу).

   Тож не грішіть будь-ласка на УСІХ поліцаїв, напраду багато є тру-файних. Поводьтесь достойно, не хаміть і не провокуйте їх. І отримаєте адекватну зворотну реакцію


1844
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 01.07.2010 22:04:28 »
ну не для знеболення, а для захисту від бойових газів, переважно тих, що містять чи то хлор чи фосфор - уже не згадаю. Але від цього ковбасить тру. Для знеболення був укол №1 - звався ПРОМЕДОЛ

1845
Інженерні Споруди / Re: Полярон
« : 01.07.2010 21:06:51 »
шальоно дякую, можливо які хфото збереглись?

1846
Новини / Re: Купання в Полтві
« : 01.07.2010 20:30:50 »
на Єден+Єден також дописали. Читати тутко. Ніц цікавого, то copy&paste звичайний

1847
П.С - на скільки я знаю - оруйний лише сік, який виділяється на листках у сонячну погоду (коли декілька днів не було сонця - не отруйний - сам пробував)

смакує моцно?

1848
100%, маю опіки на лівій руці від тої зарази

1849
-5, не годен руками

1850
Тру хрест звісно Х, але ж де тема в Обговорення?

1851
Банити таких! Цілком підтримую!

1853
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 28.06.2010 17:59:09 »
Не так давно Кузьма котрий Скрябін піддавсі гонорару від здається "УкрАвто" і си
змонтував рекляму на пісеньку "Старі Хфотогафії". На щастя є Бог, 95-й Квартал,
а також їх львівські відростки у вигляді "Могорич". Відео тру, усі власники лАНУС'ів,
мусите видіти, якшо досі не виділи:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=w90T07PZkNw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=w90T07PZkNw</a>

1854
шо має ця тема до Краєзнавства чи Історії? Соррі, як би мав відповідну інфу обов'язково би сі поділив, бо сам у такіій ситуації. Співчуваю і муваю тему

1855
туди є заїзд з траси.. прямо під ті будиночки.
 минулого року їздив туди на тру ожину, суницю і грибочки)

познач пліз маршрутик свій на карті. так як ми йшли, то там і УРАЛ зара не проїде. Може ше яка дорога є? Суниця є, пробували, грибами пахло (але йно сироїжки знайшов = явно ше не час на популярні гриби), ожини ніяк не виділи, навіть ніц си не кололо  :)

1856
яка наявна кількість і конкретна марка моделі?

1858
ПВО могло цілком бути, але шахтного базування - ніколи. А шо там на базуванні у ПВО стояло у 50-60 роках, ба навіть 70-х роках?

1859
Смітник / Re: Полтва
« : 26.06.2010 00:23:20 »
кавалок старого русла?

1860
я хіба у понеділок або завтра увечері після 18-00