Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1842
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 28.06.2010 17:59:09 »
Не так давно Кузьма котрий Скрябін піддавсі гонорару від здається "УкрАвто" і си
змонтував рекляму на пісеньку "Старі Хфотогафії". На щастя є Бог, 95-й Квартал,
а також їх львівські відростки у вигляді "Могорич". Відео тру, усі власники лАНУС'ів,
мусите видіти, якшо досі не виділи:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=w90T07PZkNw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=w90T07PZkNw</a>

1843
шо має ця тема до Краєзнавства чи Історії? Соррі, як би мав відповідну інфу обов'язково би сі поділив, бо сам у такіій ситуації. Співчуваю і муваю тему

1844
туди є заїзд з траси.. прямо під ті будиночки.
 минулого року їздив туди на тру ожину, суницю і грибочки)

познач пліз маршрутик свій на карті. так як ми йшли, то там і УРАЛ зара не проїде. Може ше яка дорога є? Суниця є, пробували, грибами пахло (але йно сироїжки знайшов = явно ше не час на популярні гриби), ожини ніяк не виділи, навіть ніц си не кололо  :)

1845
яка наявна кількість і конкретна марка моделі?

1847
ПВО могло цілком бути, але шахтного базування - ніколи. А шо там на базуванні у ПВО стояло у 50-60 роках, ба навіть 70-х роках?

1848
Смітник / Re: Полтва
« : 26.06.2010 00:23:20 »
кавалок старого русла?

1849
я хіба у понеділок або завтра увечері після 18-00

1850
ага, то зразу до голови прийшло. Мож спочатку таки гарно закрити та перевірити місце на наявність локальних оффтопів у вигляді сторожів, поліцаїв, безхатченків(дякую South Park) та інших перешкод?

1851
а я за Неділю, у понеділок мну не вийде. Прошу си топік-стартерів консолідуватись та видати точні просторово-часові координати здибанки. Дякую!

1852
Тру, гарне місце. Добре же в "плянах для своїх" - сторонні не побачать. Гадаю, варто причіпити там моцну колодку на двері. А, ну + звісно

1853
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 25.06.2010 13:53:33 »
   Хороший девайс мабуть буде, хоча ціна зовсім негарна...А що таке повний комплект вони часом не розказали? Мене зацікавив власне BlueTooth - написано же він є, цікаво навіщо - у комплекті поставки не значиться жодного програмного забезпечення...

1854
може мувнемо на понеділок?

1855
Кінотеатр Хмельницького під охороною, впринципі можна поговорити з ними. Я всім за. Варто напроситися в кінотеатр Львів.

Яко і Галичина. Але хто заважає спробувати? Розвиток ідеї тут

1856
Плани / Кіна Міста Лева
« : 22.06.2010 21:56:54 »
     А шо панство думає шодо пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? "Галичина" вже є, на черзі купа ще досі не-eXplored об'єктів - той же "Львів", "Клекіт", кіно на Боді Хмельницького, на Личаківській...і багацько іншого. Прошу сі гуртувати у куманди та пробувати досліджувати об'єкти грунтовно, викладати гарні звіти. Хто котрий бере?

1857
    Читав цю статтю в "Інхформаторі", можливо вона мене спонукала запропонувати Шановним Дописувачам відвідини "Галичини". А як панство думає шо до пропозиції облазити усі "кіна" Львову ("КіноПалац" сі не рахує) і на основі отриманих даних намалювати тру-мега-звіт? Чи потребує ця ідея реалізації в "Планах"?

1858
 Обговорюємо основну тему нижче:

1859
  Якшо хто не знає був (на жаль був) у нас такий кінотеатр, зараз що із нього зосталось можуть бачити мешканці вулиці Любінська в районі номера 100. Юридично десь у не такому давньому минулому він був виведений із комунальної власності міста та оформлений як ТзОВ - читай прихватизований, по чому закинутий наніц. Наслідки такої приватизації можемо спостерігати зараз. Чого там тільки не пробували організувати - усі мабуть пригадують славнозвісний радіобазар. До-речі (хоча можу брехати) Галичина була найбільшим широкоформатним кінотеатром на Західній Україні та останнім найбільш технічно наворочем кінотеатром часів совка.
 
   Мене сі тема дуже чіпає та болит - ще децком ходив туди на мультики та кіна - оскільки жив за декілька кварталів від об'єкту. А ше пригадую совіцькі ігрові автомати на першому поверсі і як нам дітискам в школі видавали на канікули пачку білетів за здається 2 рублі - по сеансу на кожен день канікул окрім бухідних.Ех...Покінчимо із лірикою і приступимо до справи:

  Нинька було нас окрім мене: YserL, Zelja, Roy, Romchick та SANECKA. Нагло перелізли паркан з правої сторони кінотеатру - недалеко від матьорої вентшахти. До-речі, та вентшахта йде у підвал кінотеатру і тудою можна без особливих проблем попасти до середини. Але закликаю Вас цього не робити - на об'єкті лояльна охорона котрій скучно - запросто пропустит і все покаже. Більшість всього на території є замкненим.

   Ми побували практично усюди окрім стриху (були моцно закриті двері та й ключів не було ніц) - усюди дестрой та частково вибиті вікна. Паркет із підлоги практично зняли, по центрі залу у стелі дзюра 2х1 м. через котру затікає вода до середини. Стільців уже давно немає, тай практично ніц немає. Як нам пояснили кінотеатр стояв шось коло 7-и місяців без власника, тому розікрали практично усе.
  
   Але нам таки вдалось потрапити мабуть у найцікавіше місце - там відки самі кіна крутять. Штири моцних проектора стоять практично як нові (вкрадені лампи, мотори та оптика), після них можна попасти у невеличке приміщення де проявляли плівку (так-так, проявочна також була) із невеликим ліфтом донизу у підвал де знаходився склад. Плівка ніц не горить(tested), що каже про те, же вона із новіших версій.

   Про підвал сказати же він моцний - то нічого не сказати. Саме тут містився апаратний зал - здоровезне приміщення напхане фільтрами та насосами котрі фільтрували повітря у кінозалі, а окрім того охолоджували лямпічки у кінопроекторах (на них самих є вольтметри - до 50 Вольт  та  амперметри - до 300 (!!!) Ампер - самі зацініть їх потужність та кількість тепла, котру вони виділяли), трансформаторна підстанція (досі робоча - на об'єкті є світло), акумуляторна, приміщення для техперсоналу та художників, проявочна кімната, акумуляторна, склади - одним словом купа всього. Усе звісно покрите товстим шаром плісняви, видно сліди води на стінах приміщення, що каже нам про те, що затоплювало тут усе дуже і дуже конкретно. Усім гарно рекомендую:

  Мій альбом тут, ОБГОВОРЕННЯ тут. Гаффотрів прошу залишати посилання на свої альбоми у цій темі +додавайте свої фото тут (але з Пікаси)

  1) Кінотеатр "Галичина", вигляд зверху:

  

  2) Троха ближче:
 
  

  3) Каси:
    
  

  4) Холл:
 
  

   5) Поверх другий:

  

   6) Тру-мега-кінопроектор:

  

   7) Рой бравзає нове відео  :)
  
  

   8) У підвалі:

  

   9) Залишки акумуляторної:

  

   10) Профспілки рулять:

  

1860
Цитувати
Дивно. В понеділок ше працював, сам видів. А з того часу ніц серйозного не було.

не обов'язково саме кінцеве обладнання накрилось, може шось на шляху передачі даних чи сам кАнал?