Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

201
Цитувати
Пля там який термінатор ходив.

То був п'яний Зеля з ломом  :)

202
Плани / Re: Шукаю компанію
« : 02.10.2014 13:05:54 »
Цитувати
Вперед, хулє
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=48.518107&lon=24.576775&z=18&m=b

   Чув що там дуже атмосферно та присутні зачотні ПОПи (це так українською буде "Частное Охранное Предприятие" = "Приватне Охоронне Підприємство")  :) То є правда?

203
Ми теж, якщо доживемо.Але не в БуСьк, а до Гавареччини.Ібо місце ще зеленіше та тихіше, а до того ж чисте й затишне.І заведемо си окрім іншого стадо москалів.Будемо їх тренувати у цирковій якості, організуємо вистави від Гавареччини до самого Станіслава.Головного ж москаля назву Владзіком, буде виступати у ролі "комара кровососущего".
  З.І. Ніц не курив,не вживав - просто висер душі.

204
Гарно. Вихлоп "кукушкі" нагадав мені дизельку Рава-Руська-Львів - там не можливо і на 2 хвилини висунутись із вікна, щоб не стати схожим на Санечку на знимку. Дизель нещадно палить та розпилює масло. Ловіть +

205
-1, на жаль в суботу робота...

206
Спорядження / Re: Точність GPS
« : 15.09.2014 21:00:24 »
Чи є можливість підчепити по СиньоЗубу до рутованого/нерутовваного Аndroid 4.2.x ??? Останнім часом запав на забаву, що зветься Ingress: GPS у мого Sigma PQ-22 троха кривий(МТК в тому плані рулить), жре неадекватно багато незважаючи на батарку в 4500 mA, про точність взагалі мовчу...

207
Я навмання спробував купити квитки на кілька подій - всюди їх вже розкупили  :(

208
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 11.09.2014 12:14:06 »
Може хтось знає координати чи телефон організації, куди можна занести чорну терру - для повірки і калібровки, бо тупить страшенно?

Угу, Екотест, тел: +380 32 242 15 15

209
Цитувати
Маю подаровану мору, точно не пам'ятаю яка саме, але теж казали занурити в кока-колу - після чого сталь стала дуже страшною на вигляд (потемніла, покрилась плямами) але ріже норм і все одно де не де іржавіє.
Тому треба добре подумати перед тим як обмивати в кока-колі

Можливо, це через те, що соса-сола містить ортофосфорну кислоту - колись нею покривали джелізні поверхні для захисту від іржавіння. Гадаю, достатньо буде ножа в чистій ортофосфорці вимочити недовго.

210
дякую. просто перша думка коли створив тему: "от холера... це ж якось дивно - писати таку пропозицію людям, які, переважно, підпільно залазять в такі заводи, об'єкти "
::)

Так, але вони в першу чергу громадяни своєї Країни, отож її доля у них на першому місці.

211
Чому оффтоп?Дуже навіть кортсна інфра за що +.Дуже б хтів допомогти,але із роботи мене явно не відпустять...

212
Цитувати
На рахунок іо.уа, то хз. У мене жодних проблем за декілька років не було. До того ж там лежать усі альбоми з різними машинами і проектами, так що перезаливати кудись по новій зовсім не хо. Але дякую за попередження.

 На жаль, малис-мо неодноразово прикрий досвід, тому навіть охфіційно просили дописувачів викладати знимки на Google.Ну нема жодної довіри до того, що хоститься на теренах колишнього, великого унд могучого...

  З.І. Прийміть мої навіть не Мега,, а ГІГА респекти за дописи вище! Надзвичайно приємно було читати! Чи можемо чекати нових дописів на подібну тематику?Дякую!

213
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
« : 29.08.2014 10:39:21 »
Тепер ми знаємо усю сутність москалів!!! Продуктовий магазин у Варшаві.

214
Україна ненька  :)

215
Не злюкайся будь-ласка дядько, я знаю як ти ревниво любиш свою Nokia. Дійсно, тут не місце для холіворів(але так хочется,бо маємо багацько eXperience'y з Nokia та Віндов).Захоліворимо краще під пиво десь face2face.

З.І. А у мене Ондроїд 4.4.4, я всяко задоволений та щасливий.І дійсно, для Вінди аплікух достатньо, але вкрай мало, якщо порівнювати із Гудроїдом.На свій час ZX Spectrum також злий не був

216
Не розумію аналогічно.Хоча джелізово телефон дуже гарний.Можливо, Linuxoid накінець-то вирішив перейти на платформу, що більш нативна його ніку?  :)

217
Всяке-Різне / Re: Old Car Fest 2014
« : 12.08.2014 21:48:51 »
Добре, буде вам казка про Волгу))))

Синю робив тому, що вона реально експортна і на документах. Біла хоч і виглядала ліпше, але колись згоріла, номер кузова у них набитий на оловяній табличці і при пожежі просто розплавився. Отже маємо коматозника, який можна оживити і маємо безіменний більш-менш намарафечений труп, який, власне і брався тільки заради тих во надписів. Але в процессі колупання з донора знадобилось ще дуже багато чого.

Красота неземна, десь то можна до Вас напроситись у гості?

218
 :) :) :) volodimir - треба якось визначатись

219
Маю питання: чи часом даного об'єкту не видно із колії? Мені здалось, що бачив те саме, що на світлинах проте з іншого ракурсу, а саме іж вікон Мукачівки.Наперед дякую!

220
Аналогічно, коло Вишківського перевалу