Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2001
Супер! Від хати в капцях зможу зайти! а шо то за цікава шняга, о 12-йти кулках шо паралельно вхідним дверям незаймано висят? Цінник?
Stinger тепер буде роздавати аффтографи кубітам...Тра зварити пиво "Полтва", "eXplorer" ну і "Лощина" із відтінком молока та лікеру "Старий Львів". Точно піде на ура!

2002
Приєднуюсь, Героям Слава! А ось якшо б ти в своє повідомлення (перше в темі) вклав коротку історію та пару світлин - ціни тобі не було б! Може спробуєш виправити ситуацію шляком редагування свого повідомлення? Дякую!

2003
Всяке-Різне / Re: Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:53:38 »
ось це і є прикро, люди почали забувати...Йопт, а то ж наша з Вами рідна земля, наша Україна. Образливо стає за таких громадян матолків.

2004
  Знав про подію раніше, сьогодні завидів на ZiK'у. Отож усі просто мають відвідати дійство, а головне там те, же буде Roy свої світлини презентувати. Може троха буде із нашими писками з форуму, а також багацько чого іншого цікавого.
  Також величезні подяки організатору та нашому кулєзі gor_qkop'у . Viva Explorer!

2005
Всяке-Різне / Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:21:28 »
   Цей день 24 роки тому особливо пам'ятаю, пам'ятаю як зараз = погода була як зара на вулиці, йно значно тепліша. Можливо це був перший на 100% осмислений спогад про дитинство - іно 7 років мені було, через 1,5 місяці народився молодший брат. Соррі, то був такий ліричний відступ. Тоді (і довший час далі) люди ставили свічки на підвіконнику на усю ніч палати - як пам'ять полеглим героям, що боролись з атомним вогнем! Так мене бере за серце як дивлюсь на вікна сусідів і бачу там повну темноту чи відблиски телевізора...Ніколи не забуду погашеного світла на районі і запалені свічки практично у кожному вікні. Зара того не є...жаль...страшно прикро...
   Хто ще окрім мене сьогодні запалив наніч свічку чи плянує це зробити? Хто шо про це думає? Прошу дописувати!

2006
мої вітання старий, най в тебе буде все гуд, особливо здоровічко!

2007
шось я то пропустив, соррі хлопаки

2008
От так от, всі збиралися, кричали, галас підняли, а двоє взяли та й мовчки зробили! молодці! що тут ще додати...

так звісно тру! слів немає - але може варто було когось попередити хоча б приватно, я так си думаю пішло би в 2-3 ризи більше народу ніж поточний склад. Користуючись моментом смію просити про повернення на хфорум I_am_Name та Wanderer'a. На мою думку, настав час зарити МСЛ-50 війни та почати із нового листа. Вас направду бракує кулєги!!!

2009
Обговорення тутко шановні Пані та Панове

2010
   ну щодо списків я не в курсі, але така штука як БестПортал. Там можна висловлювати свої думки про різні контори, переглядати відгуки інших дописувачів тощо. Особисто стараюсь заюзати той сайт, якщо замовляю товар/послугу у невідомої мені компанії.

2011
Велике дякую та великий +

2012
ну щиро та від усього серці вітаю!!!

Цитувати
І головне - николи не замовляйте будь-яки єкскурсії на "Тур 2 Київ" (www.tour2kiev.com.ua) !!!. Ми замовили і жорстоко помилилися !!!
а чому? чи можна більш розгорнуто?

2 Lesyk:
Цитувати
може частина тих шо рвалися уявляли все це як сцени з книжки "пікнік на узбіччі" - повзком вночі, а вдень весь час лежиш шоб пости не побачили...а може когось тупо ціна злякала.

мене особисто не лякає ні ціна, ні пости, ні радіація, ні бояни - практично ніц не лякає (глупо звісно). Але твій допис на мою думку недоречний тим, що ти сам не хотячи цього ставиш певну планку - у кого бубла не є, а хто надто захопився братами-Ригайками  :)

2013
таж бо і почав бігати не так довго до епідемії грипи - не більше 3-ох місяців, сам, повільно, від Міцкевича до Оперного кругами. Було файно, бігав в легкому ритмі, же б не тяжко було (в 06-00 до 06-45 у центрі є чим дихати ще). Себто робив ставку не на час проходження дистанції, а на її довжину. Просто плянував розрухатись, а потому вже й ставити собі  часові рамки. Головне на мою думку те, що я почав (хоч і не зміг продовжити)

2014
Йоу! Похвально. Сам бігаю, вже третій рік.

Не знаю як в тебе з тим, але якшо тільки починаєш - рекомендую почитати. Шоб біг додавав здоровя, а не забирав.

Globetrotter рулить, респект, знімаю капелюха. У мене була ситуація один-в-один у 1998 році, лежав там же, робили аналогічні процедури - правда палити не кинув. Це йно попереду

upd. Бігав сраня поки мене якась куйня напередодні Великої Епідемії Тотальної Грипи не скосила - потому забив, бо тєжко було. Зара також тєжко, але треба продовжувати, бо то тру-файно і мега-корисно!

  ну і звісно бігати почав  inspired by Golem

2015
 гарно! а чи є такі на ці самі години сраня у Центрі міста?

2016
    Є таке. У цьому районі декілька років мав приємність жити. Не можу точно сказати, але приміщення здається експропіровані локальним дЖЕКом чи сауною(спортзалом), що у цьому будинку були. Співробітниця мешкає у цьому будинку, спробую розпитати та допишу.

    З.І. Через дорогу бувший КІНЕСКОП, там бобмосховище(-а) побільше має бути!

2017
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 20.04.2010 13:42:12 »
фото львівські:

2018
Про explorer.lviv.ua / Re: Логотип
« : 18.04.2010 20:52:19 »
думаю, яко мінімум  :) варто зарахувати + - він взявся за справу чотко та кардинально. Дійсно треба думати глибше у справі логотипу. А охоплює все при max площі коло (у 3-Д куля при max об'ємі) - може варто від цього відштовхнутись?

2019
 :) Дійсно об'єктивно висвітлено  :) + - правда мені здається було б краще не висвітлювати місця розташування входів (хоча із другого боку - ті хто хоче і кому треба давно знають де вони знаходяться)

2020
заманчіво, але треба зазвонити та понапрягати народ щодо розширення місць відвідування. а то №1-4 страшними боянами пахне