Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2001
Агов, тру-експлорери, де ж ви? :)
Невже ніхто не хоче порівняно "за копійки" потрапити на ЧАЕС? :o :o :o
Щось нас наразі трохи маленько виходить...

я сі дуже пробаченні прошу, але той хто знає чого мене не буде, у мну каменя не кине (брущеткі також). Дякую!

2002
Чесно, написав так для проби,  думав що модератори не дозволять існування такої теми, дуже вона суперечлива. Особисто для мене це свято. Далекого 1943 було сформовано дивізію СС Галичина (14. Division Grenadiere der Waffen-SS "Galizien") переважно з хителів тогочасної Галичини. Велику роль у формуванні відіграла УГЦ, капелани якої брали участь у фармуванні дивізії. Добровольцями записалось більше ніж 80 тис. чол, та зарахованими приблизно було 13 тис. чол. 28 червня 1944 р. за наказом командувача групою «Північна Україна» генерал-фельдмаршала Вальтера Моделя дивізія була введена до складу 13-го корпусу 4-ї танкової армії, яка тримала оборону 160-км відтинку фронту біля м. Броди. Та 22 липня 1943р дивізія була розгромлена в так званому Бродівському котлі. Рештки дивізії ще довго не давали спокій Радянським військам. Це так коротко з історії. Чому питання вважаю суперечливим? Багато хто називає вояків Галичини посіпаками Гітлера, запроданцями і зрадниками. Особисто для мене це люди які використали шанс для здобуття незалежності своєї держави.

Ну модератор йно один тут поки (смію думати, що у світлому майбутньому модераторів стане більше). Суперечлива тема? - може й так, а може ні. Кожен має право на висвітлення власної точки зору - незалежно від того які світлини у тебе на стіні висять - Бандери & Шухевича чи Сталіна & Берії.

2003
Супер! Від хати в капцях зможу зайти! а шо то за цікава шняга, о 12-йти кулках шо паралельно вхідним дверям незаймано висят? Цінник?
Stinger тепер буде роздавати аффтографи кубітам...Тра зварити пиво "Полтва", "eXplorer" ну і "Лощина" із відтінком молока та лікеру "Старий Львів". Точно піде на ура!

2004
Приєднуюсь, Героям Слава! А ось якшо б ти в своє повідомлення (перше в темі) вклав коротку історію та пару світлин - ціни тобі не було б! Може спробуєш виправити ситуацію шляком редагування свого повідомлення? Дякую!

2005
Всяке-Різне / Re: Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:53:38 »
ось це і є прикро, люди почали забувати...Йопт, а то ж наша з Вами рідна земля, наша Україна. Образливо стає за таких громадян матолків.

2006
  Знав про подію раніше, сьогодні завидів на ZiK'у. Отож усі просто мають відвідати дійство, а головне там те, же буде Roy свої світлини презентувати. Може троха буде із нашими писками з форуму, а також багацько чого іншого цікавого.
  Також величезні подяки організатору та нашому кулєзі gor_qkop'у . Viva Explorer!

2007
Всяке-Різне / Чорнобиль-2010
« : 26.04.2010 22:21:28 »
   Цей день 24 роки тому особливо пам'ятаю, пам'ятаю як зараз = погода була як зара на вулиці, йно значно тепліша. Можливо це був перший на 100% осмислений спогад про дитинство - іно 7 років мені було, через 1,5 місяці народився молодший брат. Соррі, то був такий ліричний відступ. Тоді (і довший час далі) люди ставили свічки на підвіконнику на усю ніч палати - як пам'ять полеглим героям, що боролись з атомним вогнем! Так мене бере за серце як дивлюсь на вікна сусідів і бачу там повну темноту чи відблиски телевізора...Ніколи не забуду погашеного світла на районі і запалені свічки практично у кожному вікні. Зара того не є...жаль...страшно прикро...
   Хто ще окрім мене сьогодні запалив наніч свічку чи плянує це зробити? Хто шо про це думає? Прошу дописувати!

2008
мої вітання старий, най в тебе буде все гуд, особливо здоровічко!

2009
шось я то пропустив, соррі хлопаки

2010
От так от, всі збиралися, кричали, галас підняли, а двоє взяли та й мовчки зробили! молодці! що тут ще додати...

так звісно тру! слів немає - але може варто було когось попередити хоча б приватно, я так си думаю пішло би в 2-3 ризи більше народу ніж поточний склад. Користуючись моментом смію просити про повернення на хфорум I_am_Name та Wanderer'a. На мою думку, настав час зарити МСЛ-50 війни та почати із нового листа. Вас направду бракує кулєги!!!

2011
Обговорення тутко шановні Пані та Панове

2012
   ну щодо списків я не в курсі, але така штука як БестПортал. Там можна висловлювати свої думки про різні контори, переглядати відгуки інших дописувачів тощо. Особисто стараюсь заюзати той сайт, якщо замовляю товар/послугу у невідомої мені компанії.

2013
Велике дякую та великий +

2014
ну щиро та від усього серці вітаю!!!

Цитувати
І головне - николи не замовляйте будь-яки єкскурсії на "Тур 2 Київ" (www.tour2kiev.com.ua) !!!. Ми замовили і жорстоко помилилися !!!
а чому? чи можна більш розгорнуто?

2 Lesyk:
Цитувати
може частина тих шо рвалися уявляли все це як сцени з книжки "пікнік на узбіччі" - повзком вночі, а вдень весь час лежиш шоб пости не побачили...а може когось тупо ціна злякала.

мене особисто не лякає ні ціна, ні пости, ні радіація, ні бояни - практично ніц не лякає (глупо звісно). Але твій допис на мою думку недоречний тим, що ти сам не хотячи цього ставиш певну планку - у кого бубла не є, а хто надто захопився братами-Ригайками  :)

2015
таж бо і почав бігати не так довго до епідемії грипи - не більше 3-ох місяців, сам, повільно, від Міцкевича до Оперного кругами. Було файно, бігав в легкому ритмі, же б не тяжко було (в 06-00 до 06-45 у центрі є чим дихати ще). Себто робив ставку не на час проходження дистанції, а на її довжину. Просто плянував розрухатись, а потому вже й ставити собі  часові рамки. Головне на мою думку те, що я почав (хоч і не зміг продовжити)

2016
Йоу! Похвально. Сам бігаю, вже третій рік.

Не знаю як в тебе з тим, але якшо тільки починаєш - рекомендую почитати. Шоб біг додавав здоровя, а не забирав.

Globetrotter рулить, респект, знімаю капелюха. У мене була ситуація один-в-один у 1998 році, лежав там же, робили аналогічні процедури - правда палити не кинув. Це йно попереду

upd. Бігав сраня поки мене якась куйня напередодні Великої Епідемії Тотальної Грипи не скосила - потому забив, бо тєжко було. Зара також тєжко, але треба продовжувати, бо то тру-файно і мега-корисно!

  ну і звісно бігати почав  inspired by Golem

2017
 гарно! а чи є такі на ці самі години сраня у Центрі міста?

2018
    Є таке. У цьому районі декілька років мав приємність жити. Не можу точно сказати, але приміщення здається експропіровані локальним дЖЕКом чи сауною(спортзалом), що у цьому будинку були. Співробітниця мешкає у цьому будинку, спробую розпитати та допишу.

    З.І. Через дорогу бувший КІНЕСКОП, там бобмосховище(-а) побільше має бути!

2019
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 20.04.2010 13:42:12 »
фото львівські:

2020
Про explorer.lviv.ua / Re: Логотип
« : 18.04.2010 20:52:19 »
думаю, яко мінімум  :) варто зарахувати + - він взявся за справу чотко та кардинально. Дійсно треба думати глибше у справі логотипу. А охоплює все при max площі коло (у 3-Д куля при max об'ємі) - може варто від цього відштовхнутись?