Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2001
Велике дякую та великий +

2002
ну щиро та від усього серці вітаю!!!

Цитувати
І головне - николи не замовляйте будь-яки єкскурсії на "Тур 2 Київ" (www.tour2kiev.com.ua) !!!. Ми замовили і жорстоко помилилися !!!
а чому? чи можна більш розгорнуто?

2 Lesyk:
Цитувати
може частина тих шо рвалися уявляли все це як сцени з книжки "пікнік на узбіччі" - повзком вночі, а вдень весь час лежиш шоб пости не побачили...а може когось тупо ціна злякала.

мене особисто не лякає ні ціна, ні пости, ні радіація, ні бояни - практично ніц не лякає (глупо звісно). Але твій допис на мою думку недоречний тим, що ти сам не хотячи цього ставиш певну планку - у кого бубла не є, а хто надто захопився братами-Ригайками  :)

2003
таж бо і почав бігати не так довго до епідемії грипи - не більше 3-ох місяців, сам, повільно, від Міцкевича до Оперного кругами. Було файно, бігав в легкому ритмі, же б не тяжко було (в 06-00 до 06-45 у центрі є чим дихати ще). Себто робив ставку не на час проходження дистанції, а на її довжину. Просто плянував розрухатись, а потому вже й ставити собі  часові рамки. Головне на мою думку те, що я почав (хоч і не зміг продовжити)

2004
Йоу! Похвально. Сам бігаю, вже третій рік.

Не знаю як в тебе з тим, але якшо тільки починаєш - рекомендую почитати. Шоб біг додавав здоровя, а не забирав.

Globetrotter рулить, респект, знімаю капелюха. У мене була ситуація один-в-один у 1998 році, лежав там же, робили аналогічні процедури - правда палити не кинув. Це йно попереду

upd. Бігав сраня поки мене якась куйня напередодні Великої Епідемії Тотальної Грипи не скосила - потому забив, бо тєжко було. Зара також тєжко, але треба продовжувати, бо то тру-файно і мега-корисно!

  ну і звісно бігати почав  inspired by Golem

2005
 гарно! а чи є такі на ці самі години сраня у Центрі міста?

2006
    Є таке. У цьому районі декілька років мав приємність жити. Не можу точно сказати, але приміщення здається експропіровані локальним дЖЕКом чи сауною(спортзалом), що у цьому будинку були. Співробітниця мешкає у цьому будинку, спробую розпитати та допишу.

    З.І. Через дорогу бувший КІНЕСКОП, там бобмосховище(-а) побільше має бути!

2007
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 20.04.2010 13:42:12 »
фото львівські:

2008
Про explorer.lviv.ua / Re: Логотип
« : 18.04.2010 20:52:19 »
думаю, яко мінімум  :) варто зарахувати + - він взявся за справу чотко та кардинально. Дійсно треба думати глибше у справі логотипу. А охоплює все при max площі коло (у 3-Д куля при max об'ємі) - може варто від цього відштовхнутись?

2009
 :) Дійсно об'єктивно висвітлено  :) + - правда мені здається було б краще не висвітлювати місця розташування входів (хоча із другого боку - ті хто хоче і кому треба давно знають де вони знаходяться)

2010
заманчіво, але треба зазвонити та понапрягати народ щодо розширення місць відвідування. а то №1-4 страшними боянами пахне

2011
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 15.04.2010 19:43:09 »
      Троха заофтоплю, але сподіваюсь мені пробачите  :) . Є такий класний чувак, звати його Сталик Ханкишиев. Кулінарія була спочатку його хобі, потому він виріс на тру-професіонала. Пан виклав сьогодні на блогу (у зв'язку із весною) дуже файний пост. Ось воно, раджу читати всім на легко голодний шлунок.

      Всім хто цікавиться кулінарією, а особливо східною (совок style - адзербайджанською, грузинською, абхазькою ітд до Ірану та Індії) - його блог то як біблія для християнина. Блог тут, причому раджу відмотати на сам початок і стартувати із першого допису (мені впадло мотати, самі це зробіть), бо потому у вас є шанс багацько чого принципового не зрозуміти, а це дуже важливо! Шеф не тільки простим способом розказує як тру-смачне хавко готувати, але як вибрати кухонне принаддя - усе абсолютно, від ножа починаючи та закінчуючи побудовою печі! (креслення і схеми є)

      Смію також рекомендувати поціновувачам його книгу "КАЗАН, МАНГАЛ И ДРУГИЕ МУЖСКИЕ УДОВОЛЬСТВИЯ" (моск.), в неті її сканів як гною лежить. Але беріть тілько скани!!! Без картинок ніяк не відчуєш дух книги, не осягнути коректного способу приготування. Читається на одному подиху, книга більше схожа на художню - то просто поезія, підійде кожному - від початківця до прохфесіонала. У магазині ціна книги стартує від 300 грн.

      Р.S. Також може відвідати не меньш цікавий блог Mangiare e Bere його кулєги - Влада Піскунова (знову мотаємо на початок та насолоджуємось процесом читання). Кухня в нього більш західна, європейська. Ну во і ше тут

      Дякую!


2012
дякую, знаменито написано! Жаль, що не водяться тут кубіти ХАЕС-style...Переживемо, контакти на ХАЕС сі зостали. +

2013
Смітник / Re: Смішні фотки 2
« : 14.04.2010 18:48:19 »
    Тема знову стає схожою на дзеркало популярних розважальний ресурсів, отож буду терти все і підряд не авторське, хіба хто запостить шось супер-тру. Дякую(сам грішив)!

2014
Цитувати
Не варто думати, що це безглузда ідея, адже до 70-ліття Авіаремонтного робилася книжка про нього, і з цього є 2 наслідки:
 1) можливо з неї можна винести щось цікаве та нове
 2) можливо можна потрапити на територію під видом людей які роблять щось аналогічне до ЄВРО-2012

1) Щиро заздрю твому оптимізму. Якщо є бажання "шось виносити" - то ти просто перепутав форуми мабуть?
2) Аналогічно можна попасти на територію Атомної Електростанції, але думаю не більше 2-х метрів по території пройдеш - це у випадку якщо до паркану дойдеш  :) ;
3) а до чого тут 70-и річчя Авіаремонтного? Пропонуєш чекати 75-и чи 80-и річчя? Не вийде, не пройдеш - глупо так сунутись на режимний об'єкт, ніяк не пройде...

2015
А як на рахунок легальної версії потрапляння на територію під видом членів наукового гуртка чи ще чогось подібного

 :) :) :) Пиво із мене якщо таке реалізуєш. Добре пиво, БАГАТО!

2016
дякую, йой той деГенератор та турбіна на ТЕЦ так загалом нагадало ХАЕС, блондинку-лаборантку у білому халатику inside. Аж си за серце взявся! Сподіваюсь на окрему (читай нову) тему від :-) про дану ТЕЦ із усіма інженерними нюансами (таке сі враження складає же комрад її із неділі пише, і то буде грунтовна праця на декілька постів) :)

 Дякую!

2017
   next time - тра обов'язково йти на добрива, виробництво сірчаної кисоти (не помилка, так наша вчителька хімії в школі кислоту називала - от і до мене прилипло), нітроамфоски тощо - та на око таки більше цікавого, більша площа, діючі об'єкти. Під час другої подорожі не встигли приділити їй належну увагу, так шо треба надолужувати.

2018
Жеби не псувати ТОП-10 тем - дану тему блокую. Продовження тутко

2019
продовжуємо нижче, наперед приєднуюсь до усіх привітань солезіянтам, що будуть дописані нижче:

2020
На жаль, через непереборні обставини, що від нас із YserL'ом ніяк не залежали - не змогли поїхати. Дуже соррі. А хтось звіт напише чи апдейтне тему із New Роздолом свіжою порцією інфи? Дякую!