Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2061
   Днями аналізуючи логи своєї проксі на роботі завидів дивну річ (до слова, на роботу практично увесь 2010 прибуваю у нашій тру-футболці), відповідно мене народ помічає та пробує бравзнути наш ресурс. Серед них за місяць виявилось коло 5,2% матолків котрі пишуть .kiev.ua (сраний домен, пропоную замінити на kyiv.ua) замість lviv.ua
   А на eXplorer.Kiev.ua у розділі Похожие сайты висить така ;%::?(()__;;№-ня інфа, цитую:
Цитувати
 http://explorer.lviv.ua/forum/ - сайт прикольный, но название ацтой.
  Відписав нині власнику сайту, шо власне він йолоп та матолок, відповіді поки не отримав. Цікаво, а хтось знає explorer-like сайти в Україні (Йванко-Франківськ та Бурштин сі не рахують)  :)

2062
  То моє ІМХО: 10-11 квітня - по прогнозах від +5 Со(ніч) до +9 СО(день), похмуро та дощ  :(  Я також розумію, що погода може до цього часу ще парканадцять раз помінятись у кращий чи гірший бік.

  Звісно, поважних дослідників це ніколи не зупинить - тільки вислухайте одну мою думку: якщо хтось із вас до цього там не був, то вперше це місце раджу побачити власне за ясного неба та гарної погоди - враження кардинально міняються. Нам шальоно повезло, що на минулих двох дводенних вилазках (літом та осінню) була ТРУ-ПРЕЧУДОВА погода (бомків, комарів, охорону, циган та інших кровосущіх тварей не враховуємо). Це було як св'ято для душі. Особисто у мене склалось би інше враження новороздільську сірку за умови злої погоди.

  За цим пропоную вам поновити обговорення десь скажімо у середу семого квітня коли буде точніший прогноз.

  З.І. На жаль сам не зможу бути два дні, якшо і буду - то на єден день від сраня до вечора.

2063
Цитувати
Я теж підтримую, але заборона пити пиво це вже занадто...

Ніхолєри не занадто = а навпаку тру і дуже правильно. Якшо є у тебе якісь зворотні мотиви - прошу навести для широкого обговорення!

2064
то тема не для обговорення тут, бажаючі - в приват

2065
Плани / Re: Трохи Кульпаркова
« : 31.03.2010 00:17:24 »
та майонезу (якшо це майонезом назвати можна)...

2066
ооо діти.2,7 мбіта = 330 кБ/сек. а 28 кегоБіт маєш на увазі 28 кбіт/8 = 3.5 кБ/сек ?

2067
з Берлоги усе тянеться тру-швидко якшо панство у BeeLine мережі... і гарно роздаєте

2068
Плани / Re: Трохи Кульпаркова
« : 30.03.2010 09:09:02 »
Я б категорично просив вас усіх конкретно писати дату та час зустрічі - а то тільки засмічуєте форум, най дописують тільки ті, хто йде 100% Ну як малі діти направду - не можете домовитись як і де зустрітись.

2069
гарно, у мене скрін-сейвер досі шосі собі у фоні по SETI рахує  :)

2070
Плани / Re: Трохи Кульпаркова
« : 29.03.2010 14:41:43 »
  Ага, і я з того району (правда вже 5 літ там не живу). Район як район, ніц особливого. На дурці народу скривленого життям багато, але вони ніколи не буйні (буйних тримають під моцним замком). Алкашів не сказав би що більше чи менше ніж у будь-якому спальному місці Львову.
  А сама дурка доволі миле місце для прогулянок і нікт не чіпляється та не зважає (хіба психи просять їх сигареткою пригостити).
  ?-випромінювання не юзають, перевірено на собі - здається особливих відхилень за мною помічено не було  :)
 
  З.І., не робіть си проблєми на рівному місці.

2071
а я б чесно кажучи не закопував снаряд, а анонімно зателефонував в МНС і повідомив би про цю знахідку - нехай собі знешкоджують. А за пару днів повернутись на місце і чекнути наявність знахідки - а то дісно не дай Бог попаде у руки дітей... Ну великий + вам звісно

2072
Часто гуляю ночами по Сихову, можу і туди прогулятися. Візьму на замітку.

Також вночі сьогодні дійшов висновку, що не варто себе обмежувати лише бомбосховищами і каналізацією. Кабельні шахти теж річ цікава, принаймні на мене, тому все ж під АТС біля 4-ї дитячої поліклініки придивився, герконів/ємності кагбе немає, хз яка там сигналка в шахтах має бути, хіба датчики руху. Біда лише вттоу, що з середини на дріт решітки закручені, тобто не біда. По 2-х стінках вентшахти добротні драбини. Місце темне, з одної сторони палить лампа денного освітлення з 3-го поверху АТС.
Як комусь ночами не спиться - пишіть. ;)

Стопарканадцять процентів не варто себе обмежувати, але все-таки кабель канали охороняються значно краще аніж каналізація. А також там деколи можуть проходити кубелі спецзв'язку (спробуй потому довести, шо ти не кубинський шпійон і не завалив Кенеді)

2073
та да, у лощині можна було б десь тисячу людей розмістити, якщо там все примарафетити=)
Було б класно військову базу над лощиною гахнути, щоб тих нубіків налякати=)

класно, яких нубиків? (ти часом не з них будеш?)

2074
Гумор / Re: ДОТИ!!!
« : 28.03.2010 21:36:07 »
йой, кут купа місць є, по-перше:

1) на перетині Листопадового Чину, Гребінки та Костюшка під ГУ МВСУ у Львівській області
2) Вітовського звичайно, нумер 65. Головне Управління СБУ України у Львівській обл.
3) ще є на Городоцькій місце, правда недосліджене і думаю далеко від хати. Деталі - тут

2075
хм...як на мене досить легко туди попасти у два кроки:

1)  гіпотетичне знищення перепони шляхом використання тру-девайсу;
2)  повторна візита за декілька днів після п.№1;

2076
Плани / Re: 26.03.2010 20:30 день Землі
« : 27.03.2010 22:07:43 »
імхо, краще деколи справді виключити зайву лампочку в дома і т.п. ніж масово це на показ робити... 1 день не врятує планету, а от дрібниці кожного дня зроблять набагато більше!

ну от і про шо пишеться = метою даної акції не є порятунок Землі, а якийсь глобальний струс бажано доведений до CPU кожного індивіда - же можна жерти менше світла, більше економити тощо. Власне підтвердженням життєздатності цієї ідеї є власне наше скромне обговорення тут. Щиро симпатизую організаторам, як здибаю - обов'язково зафундую пиво  :)

2077
 хм, мені здається (так і твій текст каже), що дана справа не вийшла за проект. Відповідно і фото не є...

2078
Справа не в дотожності ланшафтів або тектур обїектів. Справа в ідіотському поданні цього витвору(сюжет, понти, розміщення реклами). І чому саме Сихів? Бо на вадратні коробки легше ліпити тектури. Цікаво як буде виглядати центр в повній версії.

маю щиру надію, що full-версії ми таки не дочекаємось. У противному випадку дуже не хочеться брати додатковий гріх на свою душу  :)

2079
Плани / Re: 26.03.2010 20:30 день Землі
« : 27.03.2010 21:35:22 »
  кожна точка зору має своїх прихильників та критиків - і ніяк від цього не тікнеш
  2 :-) не варто все перетворювати у МегоВати та феш-моб-саботаж так улюблених тобою ТЕЦ (та будь-яких інших генераторів енергії) - тут гадаю справа не в цьому. Головне гасло - подати інформацію від себе, такий собі глобал-моб, метою якого є зовсім не приведення енергосистеми в надзвичайний стан, а лише подання сигналу СОС (із зеленими не тусувався, не планую, не буду). Мав би змогу загасити світло сьогодні - обов'язково це б зробив.
   а чому не вимкнув? через особисте, а також мабуть таки в першу чергу через наявність бажання НЕ бути маніпульованою масою - Golem вище гарно про це написав.

2080
мій здоровий скептицизм каже - "зожру свою шкарпетку, якшо там шось буде внизу" (земля сі не рахує)