Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2081
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 22.03.2010 10:58:40 »
   Танкам можна все  :) Иа паркуюсь як ідіот

2082
На жаль приєднатись не зможу...Маршрутка повинна бути - дорогою бачили же якась там ходить, але не звернули уваги ні на її номер, ні на кінцевий пункт. Я коли я бачу на карті пионерлаг. (як ото північніше села Гринів) відразу здається же там якийсь тру-об'єкт є, зовсім не піонертабір  :)

2083
   як ось тут explorer писав, Федьковича, 38. Нема там жадного бомбіка (інфа від людей, що роками у цьому будинку живуть). Звалений вхід - стара  станція підкачки води, ВШ - від підвалу кафе, що із протилежного боку будівлі.

   Проте не усе так зле - бомбік зовсім поруч, 100% є (діти казали, що лазили). Сателіт-фото нижче, завтра викладу із телефону:


2084
 Тема сі обговорює нижче

2085
  Направду те, що забули зробити кулєги в темі  Хмельницька АЕС то поґгратулювати людям, без котрих як то кажуть ця поїздка не відбулась би взгалі:
  
   1) Перший респект - :-) за організацію цього чудового дійства;
   2) Пані ХХХ.УУУ.ZZZ (буде, як підніме мобільний) - працівника відділу роботи із громадськістю та ЗМІ за те, що прийняла нас як рідних, терпіла нас, возила усюди, накормила як вдома і ще багато що;
   3) звісно її безпосереднього керівника - пані Тетяну Лиситчук, і
   4) екскурсовода Нетішинського Краєзнавчого музею - п. Кухоцьку Н.В. за скарби показані нам, за чудово проведену екскурсію (у два рази більшу, ніж за те що заплатили, за бонус у вигляді безкоштовної екскурсії на виставку картин Марії Приймаченко);
   5) генеральному директору ХАЕС пану Миколі Панащенко за підписані документи, що забезпечують наше перебування на території;
   6) керівнику навчального центру ХАЕС та працівнику СБ котрий із нами перебував на об'єкті - за змістовну інформацію та грунтовні відповіді;
   7) панянці тру-блонд-типу, котру ми зустріли у машинній залі у білому халаті - за те, що завела усіх дослідників до стану хфантазій на збуджувачі генератора турбіни першого блоку. Якщо ви читаєте нас звертайтесь до мене чи Roy'a (краще до мене звісно  :) ) - незабутню екскурсію містом Лева гарантовано!

    А тепер власне до сабжа. Як ви думаєте, що злому модератору найбільше запам'яталось із подорожі? Правильно - ЕрекТор, себто реактор. Стояти за 20 метрів до ядерного пекла, де людина отримає смертельну дозу за лічені хвилини - то я вам скажу не слабо і заводить нереально!

    Але так само злого модератора заперло саме місто, його чисті та влаштовані вулиці, привітні люди та компетентні продавці у магазинах, позитивний настрій. У Нетішині є басейн та спортзали, стадіон - усе це є безкоштовним для дітей. Було любо дивитись на доглянуті дитсадки та дітей працівників АЕС котрі файно бавились під теплим весняним сонечком, в той час як їх батьки приборкували мирний атом. Спорт то взагалі окрема тема - 2 останні призери Олімпійських Ігор родом власне із Нетішина. До спорту тут ставляться серйозно і всяко його підтримують серед працівників ХАЕС та населення.

   Краєзнавчий музей мене просто вразив - не чекав такого розмаїття експонатів та виставкових зал --> усе почалось із колекції монет (є навіть римські, від котрих плавно перейшли до австрійських, польських, москальських та не повірите - купонів), потому був зал присв'ячений демографічній ситуації (чуваки, станом на 2008 рік кубіт було на 1500-2000 більше ніж чоловіків, що само собою немало як на 30000 місто), зал флори, а ще фаунм. Потому виставки стародавніх ремесел та вишиванок, а у кінці окремий зал ХАЕС. Цікаво відзначити, що локальний музей отримав на конкурсі грант від Нідерландів - єдиний у всій Україні, завдяки чому зміг так класно розгорнути свої експозиції та відправити працівниць на стажування забугор (мабуть було їм весело в оній державі  :) ). Також тут, у музеї наскільки ми зрозуміли постійно відбуваються громадські заходи - чи то вишивання, чи літературні вечори. Завдяки пані Кухоцький ми мали ексклюзивне право оглянути виставку робіт Марії Приймаченко, причому задарма - ніколи би не подумав, що тут таке може бути - отримали страшний позитив.

      Але все-таки, найкраще із того, що я побачив були малюнки дітей - і ніяка Марія Приймаченко (хоча вона тру, останні три фото у цій темі - це її оригінали, про вартість казали навіть не питати) навіть близько не стояла поряд із цим. Фото нижче:

     А обговорення ТУТ
2086
 То мені прикро писати, але нікт не знав (я також), що у нашого колєги yar-79 у суботу було ДН (навіть фото є тут) . Одначасно просимо вибачення за те шо ми йолопи, нензи та матолки - же проґавили таку дату. Тим не менше - наші тобі вітання, побажання щастя та здоров'я (бо так має бути традиційно - хоча тобі фіг бракує :) - але мусить бути ше більше), вдалого та результативного діґґу, цікавих знахідок, життєвого позитиву, швидкої заміни МШ на георадар і всьоо-сього-всього!!!

З.І. Romashka сі тру приєднує до конґратуляцій!

2087
Смітник / Re: Горища Львова
« : 21.03.2010 17:32:39 »
    Яко будете йти - сигналізуйте усіма доступними методами (ОП, ася, пошта) = із задоволенням приєднаюсь із тру-фотиком(тай думаю не я один). Проте зле пиляти колодки, а ще писати про це таїнство на форум...Будьте обачнішими next time

2088
+ та ще декілька. Тру Респект Roy'ю за фотомильницю - дзеркалку не мав змоги взяти

2089
    Дякую друзі за компанію, за чудово проведений час - і взагалі за все. Сьогодні (чи завтра) створю  тему "соціальний Нетішин", бо ІМХО ці питання не освітлені. Фото нижче:

2090
буду оффтопти. Я кажу у городі бузина, а в Кийові дядько. Чи смів би я уклінно просити більш змістовних дописів?

2091
слів нема...красиво! а як до тої цяці прикрутити ше автоРОГУЛЮвання яскравості у залежності від рівня зовн. освітлення?

2092
А як на рахунок вибухонебезпечних предметів, чи є якась гарантія, що наступний тик лопатою в землю не буде останній?
Кажуть такі випадки були.

Капітан Очевидність каже: не вмієш, не знаєш - не копай! а перед цим ще надцять раз подумай

2093
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 18.03.2010 22:07:15 »
 зважаючи на наші недавні трабли із поліцаями, я б порадив індивідуальний CamelBak

2094
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 18.03.2010 15:52:13 »
Усім тру-дописувачам ОБОВ'ЯЗКОВО дивитись це відео від початку до кінця!

З.Ы. Вийшло направду гарно, правда не знав куди закинути лінк на відео. Вирішив в ось цю тему,
бо вона єдина пов'язана із відео на форумі

2095
  Власне сабж читати тут (моск.), так незвично виглядає порівняно із відомими нам... (зверніть увагу - там 3 сторінки (із фото 1,5), а не одна)

2096
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 17.03.2010 15:48:47 »
   хм, цікаво - відповідь писав я. Дивний глюк, але нічого думаю тут ніц серйозного немає. Відповідно можеш відредагувати це повідомлення (ти ж автор  :) ) та привести його до тру-правдивого виду.
   А взагалі-то, якщо б ти уважніше читав тему(-и) то цього питання взагалі б не було - дивись ось це повідомлення від Golem'a у цій же ж темі. В цьому повідомленні є посилання на тему "Стрибок всерЕдину сЕбе" - де у кінці теми дані усі необхідні дані та посилання.Так-що раджу бути уважнішим

2097
йой, красненько дякую друзі!

2098
Плани / Re: Говерляна - 2010
« : 16.03.2010 20:12:29 »
чесно кажучи я наразі пасую за браком часу - але ідея дуже гуд

2099
Плани / Re: Стрибок з парашутом
« : 16.03.2010 19:49:56 »
Цитувати
А я чув що рахують 401, 402, ...

   то йно для тру-екстремалів, парашут відкривається довше у два рази порівняно із тим як рахуєш 221, 222, 223 --> а тут вже ненька Земля близько  :) А ще можна слоненяток рахувати  :) А загалом, шо хто рахує то його особиста справа. Я за масований explorer-jump за умов ясної погоди та великої кумпанії

2100
уууххх, картина маслом. Мусиш на ukrbash.org стопроцентів залити!