Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2101
   Супер, радий, що ви добре провели час. Ото шахти позаливало - такий рівень води у всіх шахтах?

    Р.S. Попросив би забрати "рекламні матеріали" з фото (автозаміна на зображеннях поки не працює, а ось видалення - чудово  :) ).

2102
хм...та лазьте кілько влізе і же би вас побільше було. А то часом скучно буває у переважно-чоловічій компанії. Всіляко вітаю усіх дівчат та кубіт на форумі!!!

2103
по досягненню 10-и сторінок тема блокується, продовження в Входи і Вентшахти бомбосховищ-2

2104
По досягенні 10-и сторінок продовжуємо популярну тему Входи і Вентшахти бомбосховищ нижче:

2105
Цитувати
Можливості були і так. Збагачення - хай буде так, менти не святі. Але що 340 грн штрафу, що 50 на кишеню міліціянту - другий раз бухати на вулиці мало кому захочеться :-)

може хто і бухає, а ми наприклад зовсім тверезі пили собі по пляшці пива і мали змістовну бесіду. І смію сказати, що ніхто із нас ніколи не гадив ніде та ніколи (принаймні відомі мені випадки), а завжди забирали із собою не менше сміття ніж принесли.

Цитувати
Якщо ти винен, то викручуватись коли тебе злапали і при цьому говорити як все довкола засрано і які менти пі...си - все одно що сцяти в під"їзді і клясти ЖЕКи за безлад у будинках.

згоден, а як же інакше. Зрештою так і не було.

Цитувати
прекрасне джерело поповнення бюджету доречі. ще б взятися за тих хто курить серед натовпу людей (і малих дітей) - місто б купалося в золоті :-)

    Погоджуюсь, правда знову не факт, що власне місто "озолотилось" би від цього. Сам палю, але за куріння серед натовпу, дітей, водіями у маршрутках - персонально би руки поламав (гіпотетично звісно). Маєш паскудну звичку - не роби її проблемою для оточуючих!

Цитувати
Всім хлопцям-учасникам події - респект, бо вони це здається (з дописів) розуміють.

     Дякую за респекти, додам лише те: що вони це здається (з дописів) розуміють - розуміли давним-давно (чому власне і ця тема), розуміють та будуть розуміти - тут не форум для бидла, а для цікавих, розумних та інтелегентних людей. Дякую

2106
Я проти падати на шланг, намагатися викрутитись, і гаряче підтримую те, що за дотриманням цього Закону нарешті почали стежити ті, хто мав це робити давно. Це чудово. Подивіться як все довкола засрано пляшками і наслідками п"янок в парках, під"їздах... Викручуватись та качати права, коли ти дійсно щось порушив - від безкоштовного проїзду в трамваї до правил дорожнього руху - це прояв дрімучої несвідомості. ІМХО.
Органам ставлю плюс :-)

1) намагатись викрутись є невід'ємне право кожного громадянина (на аналог із Штатами можу привести багатьом відому поправку котра каже, що громадянин усіма законними шляхами може зменшити податковий тиск на себе любого. Направду не пригадую від кого вона і коли була прийнята, але же є - 100%);

2) На жаль, між декларацією Закону та його виконанням є велика різниця. Наразі бачу позитив тільки у тому, же підлітки повтікають із вулиць (що само по собі є непогано, гадитимуть у підвалах мабуть). Але як писалось вище --> це явище відкриє чергові можливості до нелегального збагачення правоохоронців (хто не вірить у це, пишіть);

3) направду засрано, тепер маю надію гуффна стане дещо менше;

4) Погоджуюсь із автором. Але ще раз, викручуватись можна і треба. Суджу по собі -  я завжди оплачую проїзд (і не люблю тих, хто цього не робить), а як не оплачую - то тільки тому, що пересуваюсь пішки - так приємніше та корисніше.  Зрозуміло, якщо хто винен і не бидло - то повинен понести якесь покарання та не хамити при цьому.

2107
   Властиво по темі повідомлення - дивіться фото нижче. Координати "хрестика" -  50° 0'11.76"N х 23°30'18.35"E , "нулика" -  50° 0'0.84"N х 23°30'38.69"E . В кого ідеї шо то таке? Як на мене хрестик схожий на якусь дивну вертолітну площадку, нулик - на п'яних танкістів  :)

2108
   можливо,  об'єкт мав відношення до ПВО? - військовий аеродром та військове містечко ( №92, передане 29 квітня 2004 року до сфери управління Івано-Франківської облдержадміністрації) зовсім поблизу


2109
   Дякую, це зрозуміло - оне рішення я вже прочитав, ще перед тим як створити тему. Маю на увазі зміни до ст. №178 "Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді"  № 1824-VI ( 1824-17 ) від 21.01.2010, що введене у дію  Рішенням Конституційного Суду № 4-рп/2009  від 03.02.2009.

   Також, окрім загальнодержавних законів, є також локальні - читай обласних рад/міськради. Як от наприклад стосовно нашого питання, але у Луцьку та Полтаві - як щодо них? Хто знає?

   Незрозумілим видається також таке: у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі) - тобто у пластиковій тарі можна, а у джелізній ні. Чому у спортивних спорудах можна, а більше нігде ні (ну звісно окрім кафешок/барів/закладів громадського харчування)? Тобто на спортивних заходах бухати можна із пластикових ємностей, а інше зась - іно в кафе/барах/ЗГХ)

Цитувати
На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів.

  знову зло - пластик рулить!

  А якщо я , наприклад, скориставшись американським досвідом оберну фляшку із алкоголем у кульок BOSS та буду нагло розпивати його на дитячій площадці (звісно за наявності відсутності явних ознак алкогольного сп'яніння) - чи має право ППС мене обшукати та пред'явити адміністративне порушення (звісно, у мене усі документи при собі і я нічого не порушую)?
 

2110
      Вітаю Вас Шановні Дописувачі! Малисьмо сьогодні неприємну ситуацію (хоча самі йолопи були винуваті) - а починалось усе так добре. Коротше кажучи, вирішили сьогодні із певною кількістю форумчан зустрітись та випити культурно пива, що власне і зробили. В процесі культурного обміну нас застав наряд ППС та повідомив, що ми порушуємо адміністративний кодекс (місце таки було громадське, ну ніяк наші поняття не дозволяли випити пива у кнайпі), забрали до відділку - далі все як зазвичай, опис, шмон, акти тощо. Дякуючи Справжнім Друзям нам то сі минуло та відпустили нас на волю. Чесно каємось та обіцяємо так більше не чининти

      Цю тему було створено із трьох причин:

      1) попередити дописувачів, же то є зле пити слабо(-алкогольні) напої у громадських місцях;
      2) вивчити юридичний аспект даного питання, прошу ділитись своїми міркуваннями;
      3) як від цього застерегтись (повірте, направу бувають моменти у житті коли хочеться випити плящинку доброго пива на повітрі, а не в прокуремному  барі - виключно із цих міркувань)
 
      Насправді, я усіма руками за те щоб із наших вулиць зникли підлітки (та не тільки вони звісно) із алкоголем, цигарками, наркотою тощо. Як нам пояснили сьогодні за це правопорушення світить адміністративне правопорушення, гнівний лист на місце роботи (навчання) та штраф у розмірі 345 грн. (цікаво, а штрафи оподатковуються?). Як кажуть правоохоронці, десь як із місяць часу тому взялись за відробку таких справ.

      Усіх, хто має юридичну освіту/знання чи інший досвід у аспекті цієї проблєми прошу дописувати. Слід також зауважити, що правоохоронці поводили себе коректно та вкрай стримано, чого від них чесно кажучи не очікував. Честь їм та хвала.

      Кодекс України про адміністративні правопорушення


2111
Система ЦО під Політехом дуже непогано але просто зроблена - в переходах на 48 годин мали б знайти притулок всі студенти, вони були забезпечені водою і харчами. Більше того - навчальний процес продовжувався б - між корпусами  пересувалися б по тунелях - переходах, а надлишковий тиск всередині приміщень мав би перешкодити потраплянню ОР і радіоактивного пилу в середину.

аж надто фантастично зважаючи на к-сть студіків у Політеху. Дуже було б добре як би 10% помістилось від номінальної кількості.

2112
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 12.03.2010 18:22:18 »
вирішив воно уточнити графік руху поїздів у зв'язку з поїздкою на ХАЕС... Шо то таке, може наш політичний курс згідно задумів нового пРЕЗИДЕНТА? А УкрДжелізниця вже готова  :)

2113
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 12.03.2010 18:11:33 »
   шоб не гадити в темі, усім хто їде пропоную сьогодні увечері після 20-00 домовитись через ОП, аську, телефон тощо коли саме завтра ми йдемо по білети.

2114
+, красиво злазили. чекатиму фото із неземним нетерпінням

2115
Бомбік на Шевченка, біля елеватору по дорозі в Рясне. Я вже про нього писав, тепер докидую фотки. Кругла споруда і спраді затоплена в підвалі. Напевно з того підвалу є вхід в бомбосховище. В середині споруди на стіні є якийсь великий пульт управління. Може то був якийсь КПП. Зверху на вент шахті є люк. Напевно бомбік теж затоплений  :(

- перед дописами треба читати форум. сім раз відміряй, зроби один пост. Але за старання і гарні фото дякую

2116
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 11.03.2010 17:31:44 »
пропоную в суботу дружно зібратись та придбати квитки на дорогу туди-назад.

2117
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 11.03.2010 16:55:50 »
аналогічно за п'ятницю, думаю самі без проблем доберемось.
2 :-) у нашому полку не прибуло? Ніхто новий не зголошувався?

2118
Спорядження / Точність GPS
« : 10.03.2010 22:11:24 »
+ вах, дякую Богдане за таку інформативну відповідь. Просто приємно читати.

Цитувати
і дають при довгих рядах спостережень точність по X i Y до міліметрів
Страшенна точність як на мене (не астронома і не геодезиста, а простого інженера-радіотехніка). Навіть прийнявши усі можливі завади на шляху сигналу із супутника до точки його прийому виглядає шальоно фантастично. Довгі ряди спостережень то які власне? Чи можна окреслити їх виміри? І взагалі цікаво було б мати інформацію яким чином здійснюються виміри такої точності! (бо як на мене хмари на N-й висоті чи скажімо Сонячна активність внесуть тут свою лепту, і вона явно міліметрами вимірюватись не може). Дякую!

2119
Приєднуюсь до вітань!

2120
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 08.03.2010 20:44:43 »
передрано із москальБАШ'у:

з форуму:
ааа: а що збуджує реактор (соррі за тупе питання)?
sss: фото керуючих стержнів