Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2101
буду оффтопти. Я кажу у городі бузина, а в Кийові дядько. Чи смів би я уклінно просити більш змістовних дописів?

2102
слів нема...красиво! а як до тої цяці прикрутити ше автоРОГУЛЮвання яскравості у залежності від рівня зовн. освітлення?

2103
А як на рахунок вибухонебезпечних предметів, чи є якась гарантія, що наступний тик лопатою в землю не буде останній?
Кажуть такі випадки були.

Капітан Очевидність каже: не вмієш, не знаєш - не копай! а перед цим ще надцять раз подумай

2104
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 18.03.2010 22:07:15 »
 зважаючи на наші недавні трабли із поліцаями, я б порадив індивідуальний CamelBak

2105
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 18.03.2010 15:52:13 »
Усім тру-дописувачам ОБОВ'ЯЗКОВО дивитись це відео від початку до кінця!

З.Ы. Вийшло направду гарно, правда не знав куди закинути лінк на відео. Вирішив в ось цю тему,
бо вона єдина пов'язана із відео на форумі

2106
  Власне сабж читати тут (моск.), так незвично виглядає порівняно із відомими нам... (зверніть увагу - там 3 сторінки (із фото 1,5), а не одна)

2107
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 17.03.2010 15:48:47 »
   хм, цікаво - відповідь писав я. Дивний глюк, але нічого думаю тут ніц серйозного немає. Відповідно можеш відредагувати це повідомлення (ти ж автор  :) ) та привести його до тру-правдивого виду.
   А взагалі-то, якщо б ти уважніше читав тему(-и) то цього питання взагалі б не було - дивись ось це повідомлення від Golem'a у цій же ж темі. В цьому повідомленні є посилання на тему "Стрибок всерЕдину сЕбе" - де у кінці теми дані усі необхідні дані та посилання.Так-що раджу бути уважнішим

2108
йой, красненько дякую друзі!

2109
Плани / Re: Говерляна - 2010
« : 16.03.2010 20:12:29 »
чесно кажучи я наразі пасую за браком часу - але ідея дуже гуд

2110
Плани / Re: Стрибок з парашутом
« : 16.03.2010 19:49:56 »
Цитувати
А я чув що рахують 401, 402, ...

   то йно для тру-екстремалів, парашут відкривається довше у два рази порівняно із тим як рахуєш 221, 222, 223 --> а тут вже ненька Земля близько  :) А ще можна слоненяток рахувати  :) А загалом, шо хто рахує то його особиста справа. Я за масований explorer-jump за умов ясної погоди та великої кумпанії

2111
уууххх, картина маслом. Мусиш на ukrbash.org стопроцентів залити!

2112
   Супер, радий, що ви добре провели час. Ото шахти позаливало - такий рівень води у всіх шахтах?

    Р.S. Попросив би забрати "рекламні матеріали" з фото (автозаміна на зображеннях поки не працює, а ось видалення - чудово  :) ).

2113
хм...та лазьте кілько влізе і же би вас побільше було. А то часом скучно буває у переважно-чоловічій компанії. Всіляко вітаю усіх дівчат та кубіт на форумі!!!

2114
по досягненню 10-и сторінок тема блокується, продовження в Входи і Вентшахти бомбосховищ-2

2115
По досягенні 10-и сторінок продовжуємо популярну тему Входи і Вентшахти бомбосховищ нижче:

2116
Цитувати
Можливості були і так. Збагачення - хай буде так, менти не святі. Але що 340 грн штрафу, що 50 на кишеню міліціянту - другий раз бухати на вулиці мало кому захочеться :-)

може хто і бухає, а ми наприклад зовсім тверезі пили собі по пляшці пива і мали змістовну бесіду. І смію сказати, що ніхто із нас ніколи не гадив ніде та ніколи (принаймні відомі мені випадки), а завжди забирали із собою не менше сміття ніж принесли.

Цитувати
Якщо ти винен, то викручуватись коли тебе злапали і при цьому говорити як все довкола засрано і які менти пі...си - все одно що сцяти в під"їзді і клясти ЖЕКи за безлад у будинках.

згоден, а як же інакше. Зрештою так і не було.

Цитувати
прекрасне джерело поповнення бюджету доречі. ще б взятися за тих хто курить серед натовпу людей (і малих дітей) - місто б купалося в золоті :-)

    Погоджуюсь, правда знову не факт, що власне місто "озолотилось" би від цього. Сам палю, але за куріння серед натовпу, дітей, водіями у маршрутках - персонально би руки поламав (гіпотетично звісно). Маєш паскудну звичку - не роби її проблемою для оточуючих!

Цитувати
Всім хлопцям-учасникам події - респект, бо вони це здається (з дописів) розуміють.

     Дякую за респекти, додам лише те: що вони це здається (з дописів) розуміють - розуміли давним-давно (чому власне і ця тема), розуміють та будуть розуміти - тут не форум для бидла, а для цікавих, розумних та інтелегентних людей. Дякую

2117
Я проти падати на шланг, намагатися викрутитись, і гаряче підтримую те, що за дотриманням цього Закону нарешті почали стежити ті, хто мав це робити давно. Це чудово. Подивіться як все довкола засрано пляшками і наслідками п"янок в парках, під"їздах... Викручуватись та качати права, коли ти дійсно щось порушив - від безкоштовного проїзду в трамваї до правил дорожнього руху - це прояв дрімучої несвідомості. ІМХО.
Органам ставлю плюс :-)

1) намагатись викрутись є невід'ємне право кожного громадянина (на аналог із Штатами можу привести багатьом відому поправку котра каже, що громадянин усіма законними шляхами може зменшити податковий тиск на себе любого. Направду не пригадую від кого вона і коли була прийнята, але же є - 100%);

2) На жаль, між декларацією Закону та його виконанням є велика різниця. Наразі бачу позитив тільки у тому, же підлітки повтікають із вулиць (що само по собі є непогано, гадитимуть у підвалах мабуть). Але як писалось вище --> це явище відкриє чергові можливості до нелегального збагачення правоохоронців (хто не вірить у це, пишіть);

3) направду засрано, тепер маю надію гуффна стане дещо менше;

4) Погоджуюсь із автором. Але ще раз, викручуватись можна і треба. Суджу по собі -  я завжди оплачую проїзд (і не люблю тих, хто цього не робить), а як не оплачую - то тільки тому, що пересуваюсь пішки - так приємніше та корисніше.  Зрозуміло, якщо хто винен і не бидло - то повинен понести якесь покарання та не хамити при цьому.

2118
   Властиво по темі повідомлення - дивіться фото нижче. Координати "хрестика" -  50° 0'11.76"N х 23°30'18.35"E , "нулика" -  50° 0'0.84"N х 23°30'38.69"E . В кого ідеї шо то таке? Як на мене хрестик схожий на якусь дивну вертолітну площадку, нулик - на п'яних танкістів  :)

2119
   можливо,  об'єкт мав відношення до ПВО? - військовий аеродром та військове містечко ( №92, передане 29 квітня 2004 року до сфери управління Івано-Франківської облдержадміністрації) зовсім поблизу


2120
   Дякую, це зрозуміло - оне рішення я вже прочитав, ще перед тим як створити тему. Маю на увазі зміни до ст. №178 "Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді"  № 1824-VI ( 1824-17 ) від 21.01.2010, що введене у дію  Рішенням Конституційного Суду № 4-рп/2009  від 03.02.2009.

   Також, окрім загальнодержавних законів, є також локальні - читай обласних рад/міськради. Як от наприклад стосовно нашого питання, але у Луцьку та Полтаві - як щодо них? Хто знає?

   Незрозумілим видається також таке: у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі) - тобто у пластиковій тарі можна, а у джелізній ні. Чому у спортивних спорудах можна, а більше нігде ні (ну звісно окрім кафешок/барів/закладів громадського харчування)? Тобто на спортивних заходах бухати можна із пластикових ємностей, а інше зась - іно в кафе/барах/ЗГХ)

Цитувати
На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів.

  знову зло - пластик рулить!

  А якщо я , наприклад, скориставшись американським досвідом оберну фляшку із алкоголем у кульок BOSS та буду нагло розпивати його на дитячій площадці (звісно за наявності відсутності явних ознак алкогольного сп'яніння) - чи має право ППС мене обшукати та пред'явити адміністративне порушення (звісно, у мене усі документи при собі і я нічого не порушую)?