Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2121
ше із тої серії, на базарі та в околицях:

2122
Гон. Олег з таким виглядом стоїть тіпа на операцію з видалення грижі збирає :) Теж сподобалисі портрети бабусь. А от звідки в Ательє мясо - питання до прокуратури :)

треба було поексперементувати із ракурасами, не було наснаги, холодно було. Ну і чого грижа? Я б сказав із збільшення члена +10 см.  :)

2123
тяжко після Roy'а шось залити далі, але спробую:


2124
раз на те пшло - доцільно спробувати пробитись із двох сторін. Те, що вихідний люк засипаний зверху для мене практично очевидно, хоча все може бути. Чому ПСІХИ? (до-речі, негарно написав, але - не буду ставити, не годиться якось як для тру-дослідників колектора під Стуса) - багато народу зверху блудили, досі не знайшли того входу - тому як він очевидно засипаний. Два рази прицільно шукав його сам і не знайшов, ставлю 10 баксів і велику пачку "SEMKI", що вхід засипаний!

2125
колись там працював, тілько із другого кінця будинку. Бомбік дійсно є, себто був = із вказаного боку у підвалі усе переобладнане під холодильники.

2126
а кубіта коло Політеху, тру тролейбуси, церква Андрія із стареньким трамвайком, BlueTooth-обісрана зупинка коло Політеху, марсове поле, автентичний old-style дігер із авіабомбою (хабар очевидно, на злом), 700-річчя, ЛАЗ...Тру, дякую старий! Звісно +

2127
тему про Розкопки - В Плани пліз! Треба копати!

2128
дякую, +. На Стуса марно в суботу вхід шукали, певно дійсно засипаний. Треба повторити подорож із прив'язкою до місцевості.

2129
ні, насправді там ще 18 поверхів, а деякі виходи ведуть в Брюховичі та Золочів  :) Прохання прочитати для початку усі тематичні матеріали, а потому уже ставити безглузді питання --> для них тоді принаймні мотивація якась буде. І попрошу дописувачів не відписувати більше стосовно цього питання, бо усе піде у Смітник, як і це повідомлення (та два вище).

2130
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 04.03.2010 22:51:04 »
  Загалом дуже дивно, що йно 5 писків підписались на подорож. Де ж ви, тру-дослідники? Хіба нецікаво?

2131
   Усе на місці, правда місце змінилось - частина торгашів дислокується в ТЦ "Антей" за 100 метрів від попереднього місця (перший поверх - по ліву руку), друга частина перейшла на своє старе місце - на паралельну вулицю до Джерельної(що сі зве Базарна) під стінами пивоварні, ближче до Краківського базару

2132
    Коли йдемо, відки стартуємо, планована відстань, спосіб дістатись на місце ? --> аффтор поправ шапку і нарід до тебе сі поняне. Від мене рекомендації не пішки йти до об'єкту, а заїхати якомога ближче до нього та дослідити. Маєте нестерпне бажання перейтись добрим кавалком? - то робіть це на зворотньому шляху (а як не вистачить, то пройдіть ше раз туди-сюди). Врахуйте яко мінімум 2 год на сам об'єкт

2133
thats right! we have some limits here - each attached file can't be larger than 250 kBytes. And no more than 15 attachments to the current post

2134
Thanx a lot HADSZ! I see that you really impressed by BARS system (we also  :) ).I sincerely believe to meet you soon

2135
Плани / Re: Гості з Одеси
« : 02.03.2010 21:01:28 »
  ффтопку! Яко казав Гоблін "січас рулят танкі и кавровіє бомбометанія" - шукайте хостели в місті Лева, Капітан Очевидність підказує Гугл. По-перше або дешевше, або в ту саму ціну, по-друге ймовірність заразитись грибком чи іншою заразою практично відсутня. Та й місця значно приємніші, зручніше розташовані - хоча б взяти хостел на Банківській чи на пл.Петрушевича (до входу в Полтву - 250 метрів) - чим не файно? Дійсно, навіщо платити більше?

2136
  Ніц страшного, потому тему дополіруємо. Не було SS-20 на мою думку тому, що не було потреби в дальності їх польоту - ну наприклад куди можемо стрілити SS-20 із Закарпутської області? Європа (навіщо, SS-4 і так накриває), кавалок Індії та Гафрики (у нас там усі друзі були) та акваторія Атлантичного та Індійського океану (хіба китів глушити  :) , але то забава для реально крутих хлопців - та й уху по тому не звариш, а про міжнародні скандали взагалі мовчу). Тому SS-20 якнайкраще було розміщати в полярних районах колишнього союзу відки ракета перелетівши через полюс гарно цілила в умовного противника у вигляді Штатів та членів НАТО.

  А окрім того раджу не плутати SS-20 Saber (РСД-10 «Піонер», три модифікації, 1973 - 1987 р., найбільш розповсюджена власне друга модифікація. Не певен же третя навіть у військо попала зважаючи на роки розробки - усі ракетки мобільного базування, жодних шахт, твердопаливні) із легендарною SS-18 Satan (Р-36М, Р-36М УТТХ, Р-36М2)  - котрі бувають і шахтного, і наземного базування, на жидкаму палєві  :) ну і головна фішка - тяжкі заряди (25 Мт), легші (8-10 Мт) та ГРЧ ИН.

  Гугліт і буде вам щастя!

2137
   Тому, що в Україні є тільки одна SS-20 - у Музеї Військ Стратегічного Призначення в Первомайську в розібраному вигляді яко макет. І більше не було їх на території нашої держави НІКОЛИ (за виключенням того, що вони виготовлялись у Дніпропетровську і одразу їхали в пункти свого призначення).

2138
Боян, читайте форум - це наземна стартова позиція SS-4. Ніц практично там не залишилось окрім розвалених стін. Вже 2 рази викладав на форум карту 43-ї ракетної армії, для лінивих - стяніть собі атач до цього повідомлення та засуньте в Google Earth і буде вам щастя.

Легенда:
білий - ss3
жовтий - ss4
рожевий - ss5
квадратик - наземна стартова позиція
кулко - підземна стартова позиція

І сюди собі сходіт яшо не були =  50°20'20.86"N х  24°26'18.25"E --> то недалеко коло вас, ми вже там були (звіт є на форумі, хіба новими фото доповните)

2139
Обговорення / Re: Молдвинпром
« : 01.03.2010 11:14:25 »
можливо, виготовляли вино молдавани - а тутко тілки розливали по фляшках.

2140
  Повідомлення Pasja'і та Ostik'a шукайте тепер в Смітнику(tm). :-) попрошу адекватно реагувати на такі повідомлення --> хлопаки погарячкували і написали під впливом емоцій (мабуть в кожного із нас була подібна ситуація в житті), тому спробуй не ображатись на них - отримали по - від мене, пропоную на тому і зупинитись. Ображати один одного є зле, недобре і unTRUE (а ше заборонено правилами форуму, мож варто вам їх перечитати?)