Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2121
   Дякую, це зрозуміло - оне рішення я вже прочитав, ще перед тим як створити тему. Маю на увазі зміни до ст. №178 "Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді"  № 1824-VI ( 1824-17 ) від 21.01.2010, що введене у дію  Рішенням Конституційного Суду № 4-рп/2009  від 03.02.2009.

   Також, окрім загальнодержавних законів, є також локальні - читай обласних рад/міськради. Як от наприклад стосовно нашого питання, але у Луцьку та Полтаві - як щодо них? Хто знає?

   Незрозумілим видається також таке: у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі) - тобто у пластиковій тарі можна, а у джелізній ні. Чому у спортивних спорудах можна, а більше нігде ні (ну звісно окрім кафешок/барів/закладів громадського харчування)? Тобто на спортивних заходах бухати можна із пластикових ємностей, а інше зась - іно в кафе/барах/ЗГХ)

Цитувати
На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та куріння тютюнових виробів.

  знову зло - пластик рулить!

  А якщо я , наприклад, скориставшись американським досвідом оберну фляшку із алкоголем у кульок BOSS та буду нагло розпивати його на дитячій площадці (звісно за наявності відсутності явних ознак алкогольного сп'яніння) - чи має право ППС мене обшукати та пред'явити адміністративне порушення (звісно, у мене усі документи при собі і я нічого не порушую)?
 

2122
      Вітаю Вас Шановні Дописувачі! Малисьмо сьогодні неприємну ситуацію (хоча самі йолопи були винуваті) - а починалось усе так добре. Коротше кажучи, вирішили сьогодні із певною кількістю форумчан зустрітись та випити культурно пива, що власне і зробили. В процесі культурного обміну нас застав наряд ППС та повідомив, що ми порушуємо адміністративний кодекс (місце таки було громадське, ну ніяк наші поняття не дозволяли випити пива у кнайпі), забрали до відділку - далі все як зазвичай, опис, шмон, акти тощо. Дякуючи Справжнім Друзям нам то сі минуло та відпустили нас на волю. Чесно каємось та обіцяємо так більше не чининти

      Цю тему було створено із трьох причин:

      1) попередити дописувачів, же то є зле пити слабо(-алкогольні) напої у громадських місцях;
      2) вивчити юридичний аспект даного питання, прошу ділитись своїми міркуваннями;
      3) як від цього застерегтись (повірте, направу бувають моменти у житті коли хочеться випити плящинку доброго пива на повітрі, а не в прокуремному  барі - виключно із цих міркувань)
 
      Насправді, я усіма руками за те щоб із наших вулиць зникли підлітки (та не тільки вони звісно) із алкоголем, цигарками, наркотою тощо. Як нам пояснили сьогодні за це правопорушення світить адміністративне правопорушення, гнівний лист на місце роботи (навчання) та штраф у розмірі 345 грн. (цікаво, а штрафи оподатковуються?). Як кажуть правоохоронці, десь як із місяць часу тому взялись за відробку таких справ.

      Усіх, хто має юридичну освіту/знання чи інший досвід у аспекті цієї проблєми прошу дописувати. Слід також зауважити, що правоохоронці поводили себе коректно та вкрай стримано, чого від них чесно кажучи не очікував. Честь їм та хвала.

      Кодекс України про адміністративні правопорушення


2123
Система ЦО під Політехом дуже непогано але просто зроблена - в переходах на 48 годин мали б знайти притулок всі студенти, вони були забезпечені водою і харчами. Більше того - навчальний процес продовжувався б - між корпусами  пересувалися б по тунелях - переходах, а надлишковий тиск всередині приміщень мав би перешкодити потраплянню ОР і радіоактивного пилу в середину.

аж надто фантастично зважаючи на к-сть студіків у Політеху. Дуже було б добре як би 10% помістилось від номінальної кількості.

2124
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 12.03.2010 18:22:18 »
вирішив воно уточнити графік руху поїздів у зв'язку з поїздкою на ХАЕС... Шо то таке, може наш політичний курс згідно задумів нового пРЕЗИДЕНТА? А УкрДжелізниця вже готова  :)

2125
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 12.03.2010 18:11:33 »
   шоб не гадити в темі, усім хто їде пропоную сьогодні увечері після 20-00 домовитись через ОП, аську, телефон тощо коли саме завтра ми йдемо по білети.

2126
+, красиво злазили. чекатиму фото із неземним нетерпінням

2127
Бомбік на Шевченка, біля елеватору по дорозі в Рясне. Я вже про нього писав, тепер докидую фотки. Кругла споруда і спраді затоплена в підвалі. Напевно з того підвалу є вхід в бомбосховище. В середині споруди на стіні є якийсь великий пульт управління. Може то був якийсь КПП. Зверху на вент шахті є люк. Напевно бомбік теж затоплений  :(

- перед дописами треба читати форум. сім раз відміряй, зроби один пост. Але за старання і гарні фото дякую

2128
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 11.03.2010 17:31:44 »
пропоную в суботу дружно зібратись та придбати квитки на дорогу туди-назад.

2129
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 11.03.2010 16:55:50 »
аналогічно за п'ятницю, думаю самі без проблем доберемось.
2 :-) у нашому полку не прибуло? Ніхто новий не зголошувався?

2130
Спорядження / Точність GPS
« : 10.03.2010 22:11:24 »
+ вах, дякую Богдане за таку інформативну відповідь. Просто приємно читати.

Цитувати
і дають при довгих рядах спостережень точність по X i Y до міліметрів
Страшенна точність як на мене (не астронома і не геодезиста, а простого інженера-радіотехніка). Навіть прийнявши усі можливі завади на шляху сигналу із супутника до точки його прийому виглядає шальоно фантастично. Довгі ряди спостережень то які власне? Чи можна окреслити їх виміри? І взагалі цікаво було б мати інформацію яким чином здійснюються виміри такої точності! (бо як на мене хмари на N-й висоті чи скажімо Сонячна активність внесуть тут свою лепту, і вона явно міліметрами вимірюватись не може). Дякую!

2131
Приєднуюсь до вітань!

2132
Гумор / Re: FunStuff в тему
« : 08.03.2010 20:44:43 »
передрано із москальБАШ'у:

з форуму:
ааа: а що збуджує реактор (соррі за тупе питання)?
sss: фото керуючих стержнів

2133
ше із тої серії, на базарі та в околицях:

2134
Гон. Олег з таким виглядом стоїть тіпа на операцію з видалення грижі збирає :) Теж сподобалисі портрети бабусь. А от звідки в Ательє мясо - питання до прокуратури :)

треба було поексперементувати із ракурасами, не було наснаги, холодно було. Ну і чого грижа? Я б сказав із збільшення члена +10 см.  :)

2135
тяжко після Roy'а шось залити далі, але спробую:


2136
раз на те пшло - доцільно спробувати пробитись із двох сторін. Те, що вихідний люк засипаний зверху для мене практично очевидно, хоча все може бути. Чому ПСІХИ? (до-речі, негарно написав, але - не буду ставити, не годиться якось як для тру-дослідників колектора під Стуса) - багато народу зверху блудили, досі не знайшли того входу - тому як він очевидно засипаний. Два рази прицільно шукав його сам і не знайшов, ставлю 10 баксів і велику пачку "SEMKI", що вхід засипаний!

2137
колись там працював, тілько із другого кінця будинку. Бомбік дійсно є, себто був = із вказаного боку у підвалі усе переобладнане під холодильники.

2138
а кубіта коло Політеху, тру тролейбуси, церква Андрія із стареньким трамвайком, BlueTooth-обісрана зупинка коло Політеху, марсове поле, автентичний old-style дігер із авіабомбою (хабар очевидно, на злом), 700-річчя, ЛАЗ...Тру, дякую старий! Звісно +

2139
тему про Розкопки - В Плани пліз! Треба копати!

2140
дякую, +. На Стуса марно в суботу вхід шукали, певно дійсно засипаний. Треба повторити подорож із прив'язкою до місцевості.