Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2141
  також дуже дякую за змістовні пости! Мацав нинька те місце SAS.Планетою, усюди від різних джерел пусто, найякісніші фото в Гугла однозначно. А у нього дійсно видно тільки одне військове містечко, по чому різко (як би я сказав нетипово навіть) картинка обривається. Не думаю, що наші спецслужби мають якийсь вплив у даній сфері (було б глупо так думати), тим не меньше деталізована картинка відсутня із будь яких джерел в SAS

2142
  Ну на Зеленій, 147 вило як має бути - причому із сторони ДБК. YserL мені в асю написав - і я одразу вікно відкрив, точно гуло.

2143
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 18.11.2009 14:50:16 »
  На маскальському сайті заявили, що такі клавіатури використовуються для навчання львівських учнів, починаючи із молодших класів  :)

2144
 Ви б шановне панство поставили конкретну ДАТУ та ЧАС вилазки, місце зустрічі - а то так до Різдва будете домовлятись про похід  :)

2145
 думалось освітити усі закутки - принаймі жеб не залишалось темних кутів...UTP можу донести ще багацько. Але все-одно гріти резистори якось недоречно у будь-якому випадку. Ось власне і пропоную розробити якусь схему освітлення, уникнути по максимуму резисторів та неосвітлених кутів, мати гнучкість керуванням світлом тощо. Апріорі потрібен план розміщення світильників по кімнатах, а від того уже танцювати далі...

2146
  Якшо послідовно - пропадає гнучкість керування ними. Нащо за обмежених ресурсів палити світло у декількох сусідніх кімнатах (де воно на даний момент у принципі непотрібно)?

2147
   A як ото світло організувати конкретні їдеї є? Не як дроти протягти і де світло поставити. ІМХО треба якогось міні-пульта керування - із 10 скажімо вимикачів на окремі зони. А також живлення - не садити ж на резисторах 13,5 В до необхідної напруги...Соррі за ламерність, думаю нам тут іно Golem чи можливо YserL допоможе...

2148
Доречі, та прога на телефоні не паше - перевірено нашими покусаними сраками)

а вона хоть ТЕОРЕТИЧНО могла працювати? І як то ми плавно відійшли від відлякування собак до відлякування комарів? Мабуть для комарів тра створити окрему тему...

2149
 Не те, щоб я придирався - але виникло декілька запитань:

1) Сигнал та його характеристики;
2) Звичайний динамік - то який?;
3) не чулось майже - тоді НЧ до грубо кажучи 15 Гц або УЗ десь десятками кГц вище - як то може випромінювати "звичайний динамік"?
4) як НЧ впливає на комарів? У всіх боянах в інтернеті говорилось хоча б про ультразвук...і то в нього не вірю;
5) 15, 20, 25 кГц - і то пищалкою мобільного телефону? Чомусь ся не вірит...

2150
Цитувати
Від комарів таки помагало...а сигнал низької частоти...

Скільки мої знайомі не пробували, ніц не допомагало. Хіба потужність така мала бути, же комарів з ходу в стінку розмазувало в пляцок! А що власне далі після ... ? Що означає сигнал Низької Частоти? Який діапазон, і власне, що за сигнал?

2151
Ще одної спеціально не буде думаю. А взагалі читай ПЛАНИ!!! Або звіти - відти зрозумієш як і куди їхати, куди пройти та на що звернути увагу.

2152
Я колись ходив на радіо гурток, то там ми робили подібну штуку, тіки проти комарів))) Пристрій випускав сигнал низької частоти який відганяв комарню))) Треба зробити знову і перевірити на собаках... Плюс цього пристрою, що в  нього регулюється чистота сигналу... А схемка взагалі проста...На базі транзистора МП37б.

Низької чи високої таки? Сам транзистор таки значиться як на єден МГц... Допомагало від комарів?

2153
+, сподіваюсь із ногою ніц серйозного?

2154
 Гарно! Певно усе сало знищив  :)

2155
"трєвожний" чемоданчик тру-діггера  :)

2156
  Ну і молодець, усіляко такі акції підтримую. Єдино, що треба контролювати - це те, щоб подарунки адресно попали дітям, а не директору сиротинця за пазуху.

2157
 Звіт Чугайстра переміщено у відповідну тему. Надалі попрошу уважніше пильнувати за тим де панство дописує!

2158
Спорядження / Re: Напої
« : 16.11.2009 22:21:53 »
 на мене діє як безалкогольне пиво, як секс в презервативах, далі не буду продовжувати. Але у екстренних випадках краще ніж просто вода явно!

2159
Всяке-Різне / Re: Велодрездина
« : 16.11.2009 21:06:19 »
  Прте на око, грамотно зроблено. Наплічник лежит на противазі, що дуже розумно стосовно притискної сили другої рейки колії. Вижу також,  що рольки котрі притискають ровера до рейси виконані власне без пружин. ІМХО я би бі рольки на моцних пружинах закріпив, жеби мати постійну силу притискання заднього колеса до рейки (переднє кулко тут не рулить у прямому розумінні цього слова).
  Дугу для другої пари слід було зробити більшою (мож опуклою), жеб за траву ся не чіпляла. Із направляючими рольками тож мона було б шось придумати, наприклад філігранну насічку - для видаленння трави.
  Ну і вже в ідеалі чувак міг вибрати кращу гуму "для рейс", від неї багацького чого залежит!

2160
Спорядження / Re: Напої
« : 16.11.2009 20:56:07 »
  ага, але би радив із списку аспірину (та усякі Алько-Зельцери) вибрати нафіг. А додати шурпу чи аналогічні страви на основі моцного бульйону. Ще окрім того у природі водиться хфайне пиво!