Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2141
   добре же Golem почав цю тему:

1)  на мою думку, це таки може стати джерелом прибутку за умов дійсно сильного інвестора;
2)  до пункту №1 додаємо Євро-2012, а то й множимо;
3)  основні витрати --> бюрократія, взятки, природна тупість чиновників, совкові поняття щодо Полтви. Дійсно, коли на вулиці був 1970 рік влада могла боятись партизанів та підземної війни. У сучасній війні основну роль грає ПРО ("а также танки и ковровое бомбометание" - як Goblin казав у першій частині Харрі Плоттера), але аж ніяк не совіцькі шаблони - потрібно їх руйнувати якомога швидше;
4) Але дозвольте нагадати, що Україна не АСАШАЙ, і Львів не Сіетл - але у наших силах хоча б спробувати це змінити, правда?!
5) в місті є багато підприємств, які можуть раптово скинути значний об'єм води в колектор(особливо ТЕЦ, при аварії скиаю воду температурою 110-120°С - а мну йолопу здавалось, що вода температура котрої 1000С при атмосферному тиску стає паров...А навіщо пару в колектор тоді пускати? То як пирдіти в велику трубу - велике ехо і результату жодного! А головне нікому не потрібно - тільки конденсат на стінах. Куди зливає ТЕЦ-2 ми розуміємо, а ТЕЦ-1? Яким шляком воно йде і де впадає?
6) спроби екскурсій були дійсно. Olege запитайте, здається його контора пробувала цим займатись - але так і ніц із цього не вийшло;

2142
Прохання авторів переглянути свої пости на рахунок фотографій розміщених на http://ipicture.ru/ (у звязку із закриттям остагього) і перелити їх на http://picasa.google.com/

АНАЛогічно. Перезалийте фото на Пікасу будь-ласка, поправте лінки у своїх повідомленнях/звітах. "поки грім не вдарить, мужик{баба, Охрім, Семен, Петро, москаль, жид} не перехреститься" - чудово ілюструє ситуацію із ipicture.moskal.

2143
Всяке-Різне / Чорнобиль-відео
« : 25.02.2010 16:54:16 »
   Оскільки багатьом дописувачам тема Чорнобиля є дуже цікаво, вчора витягнув усі фільми (є декілька в HD-якості, проте більшість ТV чи у кращому разі SAT-ріпи), книжки та любительські фото з torrents.ru (тепер rutracker.org) та 0day.kiev.ua. Загалом - 17 Гб, забрати можна в мене починаючи від завтра увечері на зовнішньому HDD. Кому цікаво - прошу вставати у чергу

2144
    Звісно ідея супер та найс, але більшість проблем впирається в документи та дозволи. Йой чує моя задниця, що Водоканал буде дуже проти...
    Перила то занадто ІМХО, порушить історичний вигляд - а от товстий канат прикріплений до стіни буде зовсім непомітним - до нього можна буде приєднати кріплення індивідуального захисту кожного туриста (не питайте мене як, ше не придумав - але якось таки гадаю можна)

2145
то точно! вечірка для великої кумпанії буде просто зіпсована. "в тесноте, да не в обиде" (локальний москальський фольк, але правдивий)

2146
порівнював фото, ну аж ніяк не скажу, що амстердамський в два рази тонший...скоріш у два рази грубший, хоча то може буди моє суб'єктивне ІМХО

2147
    Дозвольте хижому модератору доповнити. Пост від сьогодні на ИаСтікавСльозами, конкретніше тут. Як кажуть москалики, то є найтонший будинок в СаСексі (і який йолоп їм назви тих повітів придумав?) в 6 футів (1,8 м в метричній системі, знову ж-таки крию гострим слівцем аффтора британської системи одиниць), в глибину 21 фут, що рімно є 6,30 м. купили його ті йолопи 12 літ тому за 8 кіло-фунтів. Але буржуа планують в книгу Гінеса попасти (ні, то здається не той ірландець, діти котрого гарне пиво продукують). Просто тру 126 фут2 чи 11,34 м2 - як там жити? На фото штири писки, на кожного виходить по 2,825 м2 (норма у совіцьких казармах = 2 м2 на солдата)

  Опісля тих світлин, шо внизу моя квартира здається царськими покоями. Йно хіба в Північній Кореї чи окремих районах Індії шось меньше за площею можна здибати, певно вони жорстоко бідують в країні розвитого капіталізму  :)
    

2148
   Давно читав цю штукенцію, доволі цікаво. Вона проходила під назвою "Цікава Патологоанатомія"  :) Приємного читання

2149
Цитувати
Доречі сьогодні 23 лютого міжнародний день стирилізації тварин.

Це дуже сумно зважаючи на твій нік та поточне свято. мої співчуття  :)  :(
Иа без образ, only 4 fun - мої вітання!

2151
 не фатигуйся, не перебираємо. Просто була наявність відсутності адмінів та модератора. А взагалі-то, наскільки я знаю колєги вели себе гарно і нічим не спростували нашого гарного імені. Хоча, можливо я не усе знаю?

2152
     Ну а окрім того, усіх дописувачів (ну і тих бідолаг, котрі не дописують) Вітаю із 23 лютого, Днем Захисника Вітчизни здається. Хоч і свято банально совкове (як і 8-е березня, День кЛАРИ цЕЛКІН), але тих, котрі у нього тру-вірят щиро вітаю! Бо не важливо чи ти святкуєш ДЗВ чи день створення ОУН-УПА, 8-е Березня чи День Матері - головним є Вірність Батьківщині, збереження її цінностей та традицій.
    І не важлива тут мова котрою ми спілкуємось (хоч олбанська), не принципова расова належність, віросповідання тощо. Поважаймо один одного і буде усім гарно! ще раз мої вітання!

2153
ну хз,в мене при пранні в машинці 90 градусів 900 обертів букви позлазили(((не всі звісно-задні тримаються,видимо добре приліплені,з  ніку відвалились булви Л і А,з адреси лишились тільки ВВВ. ,перед обліз начисто,отако от(((((

    Ну то ти зле зробив. На наклейці якшо не помиляюсь пише йно 400С. А також я не відтискию в машинці -->навіщо? Руками відтиснув і порядок

2154
Ура RoMeL'ю! Наші найщиріші вітання із святом!

2155
дуже слушне зауваження, це питання вартувало підняти раніше. Проте прошу не обговорювати тут, створив відповідну тему в Обговореннях для бажающих висловітисі.

2156
  Моя думка - на вилазках, алкоголь зло. А вже опісля - згідно бажання трудящіхся. Фото не варто викладати на  форумі, хіба вийдуть тру-fun в Смішні Фото. Шось наприклад користувач XYZ_XYZ здибав в Полтві неземне ссцущество і над ним секскуально надругавсі (за відсутності ліцензії ссцати в Полтву)

2157
  Плануємо завтра здибатись об 10-00 сраня коло готелю Львів, поїхати на очисні та чекнути рівень Полтви у поточних умовах. Потому валимо на Краківський базар переглянути модні аксесуари (ідея Taras-Tinian, усі респекти йому). Аж ніяк то не зачіпає тему Винниківсьго лісу, що запланована завтра на 13-00. Усі бажеючі встигнуть в обидва місця.
  Точно буду завтра я, Roy, Stinger та YserL.

2158
може варто троха однотипних фото поприбирати із основної теми? - а то вона дуже перенаватажена світлинами.
а за звіт дякую, гарний + мишки симпотяжні  :D

2159
Обговорюємо тему нижче:

2160
  Обговорення тут (надалі авторів попрошу не забувати про таку необхідну річ)!