Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2161
 не фатигуйся, не перебираємо. Просто була наявність відсутності адмінів та модератора. А взагалі-то, наскільки я знаю колєги вели себе гарно і нічим не спростували нашого гарного імені. Хоча, можливо я не усе знаю?

2162
     Ну а окрім того, усіх дописувачів (ну і тих бідолаг, котрі не дописують) Вітаю із 23 лютого, Днем Захисника Вітчизни здається. Хоч і свято банально совкове (як і 8-е березня, День кЛАРИ цЕЛКІН), але тих, котрі у нього тру-вірят щиро вітаю! Бо не важливо чи ти святкуєш ДЗВ чи день створення ОУН-УПА, 8-е Березня чи День Матері - головним є Вірність Батьківщині, збереження її цінностей та традицій.
    І не важлива тут мова котрою ми спілкуємось (хоч олбанська), не принципова расова належність, віросповідання тощо. Поважаймо один одного і буде усім гарно! ще раз мої вітання!

2163
ну хз,в мене при пранні в машинці 90 градусів 900 обертів букви позлазили(((не всі звісно-задні тримаються,видимо добре приліплені,з  ніку відвалились булви Л і А,з адреси лишились тільки ВВВ. ,перед обліз начисто,отако от(((((

    Ну то ти зле зробив. На наклейці якшо не помиляюсь пише йно 400С. А також я не відтискию в машинці -->навіщо? Руками відтиснув і порядок

2164
Ура RoMeL'ю! Наші найщиріші вітання із святом!

2165
дуже слушне зауваження, це питання вартувало підняти раніше. Проте прошу не обговорювати тут, створив відповідну тему в Обговореннях для бажающих висловітисі.

2166
  Моя думка - на вилазках, алкоголь зло. А вже опісля - згідно бажання трудящіхся. Фото не варто викладати на  форумі, хіба вийдуть тру-fun в Смішні Фото. Шось наприклад користувач XYZ_XYZ здибав в Полтві неземне ссцущество і над ним секскуально надругавсі (за відсутності ліцензії ссцати в Полтву)

2167
  Плануємо завтра здибатись об 10-00 сраня коло готелю Львів, поїхати на очисні та чекнути рівень Полтви у поточних умовах. Потому валимо на Краківський базар переглянути модні аксесуари (ідея Taras-Tinian, усі респекти йому). Аж ніяк то не зачіпає тему Винниківсьго лісу, що запланована завтра на 13-00. Усі бажеючі встигнуть в обидва місця.
  Точно буду завтра я, Roy, Stinger та YserL.

2168
може варто троха однотипних фото поприбирати із основної теми? - а то вона дуже перенаватажена світлинами.
а за звіт дякую, гарний + мишки симпотяжні  :D

2169
Обговорюємо тему нижче:

2170
  Обговорення тут (надалі авторів попрошу не забувати про таку необхідну річ)!

2171
   Має бути(могло б бути) шось суттєве - де ж має дітись вода від озер Франца-Йосифа (коло Лістотеху) та Медику (Цуккермана-Кн.Ольги)? А потому по курсі Вітовського та бувші стави (а колись басейн) навпроти генерального входу в Парк антиКультури ім. Боді Хмельницького. Доволі коректним буде припущення, же по вищенаведеній схемі зливається у Полтву в районі пл.Ів.Франка-Стрийської.
   А початкок струмок бере на Кульпаркові в районі дурки


2172
Обговорення нагадую тут

2173
Обговорення вельми цікавої теми внизу

2174
Дякую, гарна та цікава інформація. +

2175
а во то де ми були:

хрест зліва - де машину залишили, справа - де спали  :)

2176
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 17.02.2010 21:38:42 »
   15-19 числа виглядає краще, бо по совковій памєті святкуємо празник здається Клари Целкін та торжество соціалізму. Фіг із нею та ними, головне яко було би краще нам

2177
Плани / Re: Гості з Одеси
« : 17.02.2010 21:17:08 »
всебічно будемо вас радо стрічати із філіжанкою хербати із цитриною!

2178
Плани / Re: Хмельницька АЕС
« : 17.02.2010 21:06:54 »
anytime anywhere +, будні чи святкові дні = головне раніше спільноту попередити! Аффтору зачод!

2179
Цитувати
Після Підзамче можна зайти в трамвайне депо №2
А то можна! Ба навіть треба!!!

Цитувати
В кінці пропоную трохи розслабитись і сходити постріляти з справжнього СВД і патронами 7.62.
Супер було б! Вже хочу СВД, ймовірно навіть про місце здогадуюсь.

Цитувати
Докину одне фото якогось дестроя на вул Волинській.
сто років туди збираємось, поки не дойшли


Дякую, 10х

2180
   Бачили ми ті ВШ, ну принаймі я та Zelja точно. Фоткати не пробували, бо нагоди небуло. А конфіскувати у тебе ніц не можуть - якшо все-таки кретин-загроза --> поясни їм, що зараз ментовоз викличеш із дебільного, попроси до себе керівника СБ. А їм можна дошити незаконне заволодіння майном. Їй Богу допомагає (та вся правда на нашому боці). Хто вони такі? На основі чого у тебе можуть забрати камеру? Це ДержОргани, МНС, МВС, СБУ, поліцаї?
   А витерті фото насправді зазвичай гарно відновлюються, якшо ти картку не форматнув!