Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2181
   LIEBHERR із третього фото - хіба його девелопнули в СССР чи його сателітах? Чомусь ми здавалось досі, що це Швейцарська (english) кумпанія...

2182
Цитувати
Цікаво, пробігтися по полотну перед "сідаючим Русланом". Адреналин, напевно, ще той!

Ги-ги  :) Як будеш бігти, то попередь нас - постараємось відео зняти чи фоток наробити (одразу попадемо на Discovery у програму Destroyed in seconds  :)  )

2183
    Обговорення тут. Чи варто нагадувати топікстартеру, що він власне мав створити відповідну тему в Обговоренні та дати лінк на це у шапці? Ostik'у друге попередження, STALKER перше. А усе написане тут.  Дядько STINGER, саме у цій темі ти дописував -

Цитувати
Дуже дякую нашим одмінам за цей розділ! до речі ми ті льки сьодні з Роєм думали створити тему: ФЛУДИЛКА, саме для цього, але наша адміністрація має телепатичні здібності і випередила нас, за що їм велике дякую)

   і?

   Але поставлю тобі жирного хреста +! То то є тру та файно - сам там ще дитиною бігав, правда не фотографував. А ИЛ-86 розбирав недалеко радарів та пожежної частини, це троха далі від точки зйомки. Варто згадати, шо у совіцькі часи був навіть пішоходний перехід через смугу, із світлофорами - на кінці смуги, що ближча до Кульпарківської. Там же і було невеличке розворотне кільце для винищувачів/малогабаритних літаків = як зараз чую вихлоп МіГ-29 на розвороті на відстані 20 м та той шалений гул та вібрацію.
 
   А про авіаремонтний завод, що далі за радарами у сторону Городоцької вже хтось дописував?

2184
а Вам Ясновельможне Панство, себто Martin та Ostik перше попередження. Ви ж читали тут?

2185
 Шалено радий, якшо мені пам'ять не зраджує то вже друга публікація! Респект! Обговорення тут

2186
     На хлопський розум ясновельможні дописувачі, це зроблено було тому, що багато оффтопу в основних темах - котрий звісно не несе жодного інформаційного навантаження. А то зло і так бути неМАЄ та неБУДЕ! Припустимо, що ми маємо топікстартера - скажімо Охріма.
 
     Охрім викладає гарну тему, як коло Зубри в Болотах знайшов недоторкану SS-20 у повній боєготовності (йно коровіче гівно змити) --> і тут тема "SS-20 в Зубрі" заростає шальоними гратуляціями на кшалт:

      1) +
      2) + тру
      3) мего-вав +
      .
      N) я взагалі + сі волочу

      Окрім того, із основної теми починаються обговорення багацько чого, що основної теми недотичне - наприклад "йой, Охріме - перед тим як йти копати SS-20 на Зубру треба було спожити троха йоду, бо ти яйця всохнуть, а ше не дай Боже худоба перестане родити". Така ситуація, нажаль часто має місце.

      Тому наші щирі рекомендації до авторів:

      1) Пишемо звіт - гаффтоматично створюємо тему із аналогічною назвою в Explore Lviv and Around > Форум > Всяке-Різне > Обговорення;
      2) Обов'язково у шапці теми даємо посилання на ОБГОВОРЕННЯ --> лінк у пункті №1;
      3) Конкретні змістовні повідомлення пишемо в основну тему, усякі +-ки та оффтопи --> звісно у Обговорення;
      4) Порушників - до адміністративної відповідальності, правила тут аж до відлучення від форуму (не дай Боже нікому, навіть злому ворогу);
      5) Подбаймо про нас, подумаймо наперед, аніж пишемо --> кому потрібен форум, основну частину котрого складає флуд та оффтоп?! Одумайтесь!
      6) Наголошую, не бійтесь змістовні дописи писати в основну тему!

       Дякую за Увагу, Слава Україні!

2187
 Подальші обговорення тут, керуючись описаним тутка. І це не означає, що тут дописувати надалі неможна! Ба навіть треба, але йно - конкретику і цікаві речі в тему.

2188
      Дякую за високу оцінку моїх направду скромних знань. Цілковито погоджуюсь, гарна та потрібна ідея. Причому не тільки із радіацією.

2189
   Плацебо - не плацебо. Алкоголь у якості пиття є протипоказаним у цій мандрівці. Хіба 200-300 мл С2Н5ОН у виключно для промивки ймовірних ран, не для перорального використання.
Цитувати
  Йод у 2010? Ця АЕС не діє! Перший раз бачу, щоб Stinger ляпнув дурницю.
 
   Чому ляпнув дурницю? Хоча напіврозпад йоду-131 здається становить 8 чи 9 діб, хто може дати 100% гарантію, що зараз під дією інших (більш "живучих" ізотопів) не відбувається процес перетворення одного гівна в інше, а проміжним продуктом може бути той же ж йод-131 котрий як западло попаде комусь до писка? Не потрібно аптечок АИ-2, потрібно 20 грн. та в аптеку за ЙодоМарином (його і так варто їсти усім у профілактичних цілях, оскільки як правило наш нарід не споживає необхідну кількість морепродуктів {йод, хфосфор}, що деколи позначається не тільки на їх інтелекті  :) ). Отож, йод-препарати лишніми ніколи не будуть, навіть у цивільних умовах!
  
   А ше є стронцій-90 та цезій-137, перший любить видавати із себе кальцій (кості), а другий - також достойна зараза. Тож дійсно жріть кальцію ГЛЮКонат як писав Romchick. Чи більше сирів та молока (не згущеного), не з пакетів - а такого тру, домашнього...
  
   А про Pu-239 та Са-40 хтось вже згадував?  :)

Цитувати
Скільки відсотків із викинутого 131I залишилося у зоні? При чому тоді тут аптечки з йодом і термін їх придатності і т.п.?

  Порахуєш - скажеш, ОК?!
    

2190
Всяке-Різне / Re: Патрон
« : 10.02.2010 16:29:07 »
   то часом не саморобна запальничка із патрону? колись схожі басчив. А який це патрон - то хіба yar-79 підкаже

2191
так скажіть точно час і місце

перечитай повідомлення вище і будеш знати точно

2192
    не сваріться за час, усі хочуть подрихнути на вихідні. Деколи чимось треба жертвувати, зокрема часом --> але то правильно, хоча б тому, що в обід буде купа лишніх непотрібних очей та несприятливі умови для зйомки...

2193
чого так рано? на 11,00-11,30 нормально буде

ОК, поясни тоді чому нормально буде? (звісно я маю на увазі насамперед, що ти відкинеш корисливі мотиви свого добирання до цього місця).

2194
давайте, але так у 07-00 ранку наприклад?

2195
я за неділю, причому якомога раніше

2196
+ жестокій!!! Сушняка раніше читав, але шось на ці фото не надибував раніше! Дякую!

2197
Для чого вам мотузка??? Можна легко взяти драбину висотою 2,5 метри.А коли залізем туда драбину можна підняти з собою на другий поверх.Тим більше лізти по мотузці займе більше часу і запалу буде більше.А з драбиною я думаю кожному по 10-15 секунд хватить щоб видертись.
І взагалі то самий перспективний варіант домовитись з охороною тієї контори.

    Згоден, домовитись завжди перспективніше. Але вже як не вийде домовитись, то канат таки меньше місця займає, є де його взяти та не треба із собою щось негабаритне тянути - що у разі запалу актуально як ніколи (круто звалювати з об'єкту через сади-городи-паркани із драбиною в 2,5 м., навіть на якийсь олімпійський спорт схоже  :) ).

2198
ОК!!! Я - ЗА!!
Але я під'їду туди - - - - через Гната Хоткевича - - --  на "Рейковому Автобусі".
Двох зайців ... так би мовити ...

   Та як бажаєш, хоч лімозинов, крейсером Аврора чи корабликом із StarTrek'у --> на 05-45 до 06-00 тре буде бути на місці.
   А наскільки знаю я, вони в той час та в той район не курсують (окрім корабля із StarTrek'у {але його марудно замовляти у Льоні Космоса в
Києві, то того ж дорого просить}).
   Раджу покладати надію на власні ноги і дочекатись-таки створення відповідної теми. А поки будеш чекати - почитай трохи гумору про  Нову індастспоруду на Городоцькій

   P.S. Так, дійсно усім цікаво як ти будеш добиратись, пропоную створити окрему тему для обговорення цього :-)

2199
Цитувати
Молодці хлопаки!!!
А що, як походити по різних львівських ринках і подивитися як вони прокидаються. Краківський, Винниківський, Стрийський... Думаю, в кожного з них якісь свої особливості будуть.

    Дякую усім! Така ідея виникла у нас майже через 10 сек як зайшли на базар. Пропоную наступним Краківський в суботу, про що додатково буде створена тема в Плянах.

2200
Вирішив поміряти довжину від землі до другого поверху.Значить вийшло 3 метри 50 см. Якщо не вийде домовитись в тій конторі будем знати яку драбину брати.

дурнувата ідея, але може таки:  мій ріст 178 см, 96 кг (знаю, зловживав пивом) - але когось до 90 кг (і повище ростом) спробую підсадити вище руками. А там наверх та канат закріпити - та гайда вгору.

  P.S. Тра просити Romchick'a = IMXO ідеальний кандидат на таку авантюру  :)