Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2181
     Дякую за фото, гарні. Увесь вечір слухав ЕраФМ як посуд мив, там тема Аффгану була широко розкрита. Так, там творили зло - але тим не менше наші співвітчизники (звісно не тільки вони) там вмирали виконуючи наказали командування - а для справжнього солдата розпорядження вищестоящого офіцера - закон!
     Тому ІМХО честь їм та хвала, світла пам'ять полегшим, тюрма йолопам, що то почали.
     Слава Героям!

2182
Всяке-Різне / Re: Новий вірус!
« : 15.02.2010 20:57:53 »
  ба навіть якшо якісь хтиві думки чи корпоративні правила примушують Вас юзати Аутглюк і Сексплорер (як вдало висловився Golem), то ясна клепка, firewall та ЗеБетмен (я ососбисто юзаю Mozilla ThunderBird) навіть за відсутності антивіруса забезпечать комфортну роботу та безпроблемну роботу. Найтяжче тут - ясна клепка, усе інше - просто механізм.
  Якшо кого приперло по антивірусу - моя рекомендація NOD32 v.2.xx для ХP, NOD 3.xx чи 4.хх для Vista (мечта ононіста) та відповідно Windows 7. Чи Microsoft Security Essentials (якшо коректно поламали чи купили форточки). Avast, Каспер, Dr.Web - зло IMXO.

2183
   Відео яке? Ну і якшо я си думаю, що в тебе Win2003 Server - то він якби троха для інших цілей створений. Целка 2,13 мала б крутити то відео яко молода, окількьки у співробітника на нетбуці Acer'івському (Atom чи то 1,6 чи 1,83 ГГц) крутиться як пити дати. Дуже також важлива підтримка декомпресії, апаратних корекцій, зглажування тощо. Все сучасне інтегроване від АТІ та Nvidia вміє само то робити, при чому завантаження проца у такому випадку не більше 30%...І то не згадую же проц декодує 5-анальний звук софтово.
   Давай далі побалакаємо в асі якшо цікаво, шоб не оффтопити укоханий форум?

2184
У Брюховичах є ще декілька місць. Одне з них, це незавершена будівля школи біля зупинки "Санаторій Львів", по 13 маршруту.Це місце досить відоме серед пейнт-страйкболістів. А інше, це закинута військова частина в кінці 13го маршруту.

Це часом не це місце про котре Romchick писав вище?

2185
+, а як же без мене? Welcome Back!

2187
   LIEBHERR із третього фото - хіба його девелопнули в СССР чи його сателітах? Чомусь ми здавалось досі, що це Швейцарська (english) кумпанія...
але в СНД подібні випускались, просто мені фотки не попадались

у Білорусії точнішне. Наскільки я видів/чув - то тільки вони та CaterPillar конвеєрним способом випускають це чудо.

2188
Спорядження / Re: ПНБ
« : 13.02.2010 23:30:13 »
 У Львові ХЗ. У Києві тут та тут. Ну і  Гугл тобі у поміч

2189
Плани / Re: Колектор Стефаника
« : 13.02.2010 22:32:28 »
І чи обов'язкові на неділю бахіли і спецодяг взагалі???
Спец одяг береться не в залежності від дня тижня :)
так я к я вже писав потрібно їз собою мати : Бахіли або гумовці,Фонарик,Та старий одяг!

2 Martin,Lesyk
Не потрібно тему зафлуджувати, могли і в ОП орізібратися ...


   Слушно Зеля дописав, Мартинко, Лесик - здається перше попередження? Не забувайте про мене - і я вас
точно не забуду  :) І діти ваші  мене згадувати будуть незлим тихим словом (самі ж розкажете їм як вам було
зле під час бану)
   
   Гарно дякую, дозвольте відкланятись!

2190
    Шановне Панство, нагадую тут не ЧАТ, не  болото - домовлятись можна іншими шляхами, ніж через стопарканадцять неконкретних постів на форумі. Особисті Повідомлення Вам у поміч, ффКонтакте, ЄдноКласники, Ася, Скайп та інша біда - до Ваших послуг.
    А Смітник Вам дуже радий...

2191
   LIEBHERR із третього фото - хіба його девелопнули в СССР чи його сателітах? Чомусь ми здавалось досі, що це Швейцарська (english) кумпанія...

2192
Цитувати
Цікаво, пробігтися по полотну перед "сідаючим Русланом". Адреналин, напевно, ще той!

Ги-ги  :) Як будеш бігти, то попередь нас - постараємось відео зняти чи фоток наробити (одразу попадемо на Discovery у програму Destroyed in seconds  :)  )

2193
    Обговорення тут. Чи варто нагадувати топікстартеру, що він власне мав створити відповідну тему в Обговоренні та дати лінк на це у шапці? Ostik'у друге попередження, STALKER перше. А усе написане тут.  Дядько STINGER, саме у цій темі ти дописував -

Цитувати
Дуже дякую нашим одмінам за цей розділ! до речі ми ті льки сьодні з Роєм думали створити тему: ФЛУДИЛКА, саме для цього, але наша адміністрація має телепатичні здібності і випередила нас, за що їм велике дякую)

   і?

   Але поставлю тобі жирного хреста +! То то є тру та файно - сам там ще дитиною бігав, правда не фотографував. А ИЛ-86 розбирав недалеко радарів та пожежної частини, це троха далі від точки зйомки. Варто згадати, шо у совіцькі часи був навіть пішоходний перехід через смугу, із світлофорами - на кінці смуги, що ближча до Кульпарківської. Там же і було невеличке розворотне кільце для винищувачів/малогабаритних літаків = як зараз чую вихлоп МіГ-29 на розвороті на відстані 20 м та той шалений гул та вібрацію.
 
   А про авіаремонтний завод, що далі за радарами у сторону Городоцької вже хтось дописував?

2194
а Вам Ясновельможне Панство, себто Martin та Ostik перше попередження. Ви ж читали тут?

2195
 Шалено радий, якшо мені пам'ять не зраджує то вже друга публікація! Респект! Обговорення тут

2196
     На хлопський розум ясновельможні дописувачі, це зроблено було тому, що багато оффтопу в основних темах - котрий звісно не несе жодного інформаційного навантаження. А то зло і так бути неМАЄ та неБУДЕ! Припустимо, що ми маємо топікстартера - скажімо Охріма.
 
     Охрім викладає гарну тему, як коло Зубри в Болотах знайшов недоторкану SS-20 у повній боєготовності (йно коровіче гівно змити) --> і тут тема "SS-20 в Зубрі" заростає шальоними гратуляціями на кшалт:

      1) +
      2) + тру
      3) мего-вав +
      .
      N) я взагалі + сі волочу

      Окрім того, із основної теми починаються обговорення багацько чого, що основної теми недотичне - наприклад "йой, Охріме - перед тим як йти копати SS-20 на Зубру треба було спожити троха йоду, бо ти яйця всохнуть, а ше не дай Боже худоба перестане родити". Така ситуація, нажаль часто має місце.

      Тому наші щирі рекомендації до авторів:

      1) Пишемо звіт - гаффтоматично створюємо тему із аналогічною назвою в Explore Lviv and Around > Форум > Всяке-Різне > Обговорення;
      2) Обов'язково у шапці теми даємо посилання на ОБГОВОРЕННЯ --> лінк у пункті №1;
      3) Конкретні змістовні повідомлення пишемо в основну тему, усякі +-ки та оффтопи --> звісно у Обговорення;
      4) Порушників - до адміністративної відповідальності, правила тут аж до відлучення від форуму (не дай Боже нікому, навіть злому ворогу);
      5) Подбаймо про нас, подумаймо наперед, аніж пишемо --> кому потрібен форум, основну частину котрого складає флуд та оффтоп?! Одумайтесь!
      6) Наголошую, не бійтесь змістовні дописи писати в основну тему!

       Дякую за Увагу, Слава Україні!

2197
 Подальші обговорення тут, керуючись описаним тутка. І це не означає, що тут дописувати надалі неможна! Ба навіть треба, але йно - конкретику і цікаві речі в тему.

2198
      Дякую за високу оцінку моїх направду скромних знань. Цілковито погоджуюсь, гарна та потрібна ідея. Причому не тільки із радіацією.

2199
   Плацебо - не плацебо. Алкоголь у якості пиття є протипоказаним у цій мандрівці. Хіба 200-300 мл С2Н5ОН у виключно для промивки ймовірних ран, не для перорального використання.
Цитувати
  Йод у 2010? Ця АЕС не діє! Перший раз бачу, щоб Stinger ляпнув дурницю.
 
   Чому ляпнув дурницю? Хоча напіврозпад йоду-131 здається становить 8 чи 9 діб, хто може дати 100% гарантію, що зараз під дією інших (більш "живучих" ізотопів) не відбувається процес перетворення одного гівна в інше, а проміжним продуктом може бути той же ж йод-131 котрий як западло попаде комусь до писка? Не потрібно аптечок АИ-2, потрібно 20 грн. та в аптеку за ЙодоМарином (його і так варто їсти усім у профілактичних цілях, оскільки як правило наш нарід не споживає необхідну кількість морепродуктів {йод, хфосфор}, що деколи позначається не тільки на їх інтелекті  :) ). Отож, йод-препарати лишніми ніколи не будуть, навіть у цивільних умовах!
  
   А ше є стронцій-90 та цезій-137, перший любить видавати із себе кальцій (кості), а другий - також достойна зараза. Тож дійсно жріть кальцію ГЛЮКонат як писав Romchick. Чи більше сирів та молока (не згущеного), не з пакетів - а такого тру, домашнього...
  
   А про Pu-239 та Са-40 хтось вже згадував?  :)

Цитувати
Скільки відсотків із викинутого 131I залишилося у зоні? При чому тоді тут аптечки з йодом і термін їх придатності і т.п.?

  Порахуєш - скажеш, ОК?!
    

2200
Всяке-Різне / Re: Патрон
« : 10.02.2010 16:29:07 »
   то часом не саморобна запальничка із патрону? колись схожі басчив. А який це патрон - то хіба yar-79 підкаже