Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

221
Не розумію аналогічно.Хоча джелізово телефон дуже гарний.Можливо, Linuxoid накінець-то вирішив перейти на платформу, що більш нативна його ніку?  :)

222
Всяке-Різне / Re: Old Car Fest 2014
« : 12.08.2014 21:48:51 »
Добре, буде вам казка про Волгу))))

Синю робив тому, що вона реально експортна і на документах. Біла хоч і виглядала ліпше, але колись згоріла, номер кузова у них набитий на оловяній табличці і при пожежі просто розплавився. Отже маємо коматозника, який можна оживити і маємо безіменний більш-менш намарафечений труп, який, власне і брався тільки заради тих во надписів. Але в процессі колупання з донора знадобилось ще дуже багато чого.

Красота неземна, десь то можна до Вас напроситись у гості?

223
 :) :) :) volodimir - треба якось визначатись

224
Маю питання: чи часом даного об'єкту не видно із колії? Мені здалось, що бачив те саме, що на світлинах проте з іншого ракурсу, а саме іж вікон Мукачівки.Наперед дякую!

225
Аналогічно, коло Вишківського перевалу

226
Крвсненько дякую, ригнув моцно  :o :o :o

227
Щиро вітаю нашого друга Le-i-3o і його чарівну дружину Мар'янку з одруженням. Бажаю молодій сім'ї шаленого кохання, взаєморозуміння, благополуччя, багато маленьких дослідників печер і купу веселих пригод.  :)

Шальоні вітання! Бажаю побільше малих Le-i-3o'ів!!!

229
Панове, Ви тово може розгляньте можливість використання Приватних Повідомлень?Чи чату?

230
Топікстартер - авторцього роману, це його перша робота. Напевне, через зайву скромність він цього не згадав. Книжку зараз якраз читаю, цікава. Про те, що буває, коли на Львів нападають агресивні прибульці))) Більше спойлити не буду, бо іншим нецікаво буде  ;)

а щодо Лощини - це я попросив написати про досвід відвідування Епічним Дігерським Об'єктом.

А у топікстартера язик всох, що не може відписати тут? Дійсно дуже скомна персона(чого не скажеш про його приватне повідомлення, зміст котрого вважаю за непристойне піддавати публікації).Отож дописувач наразі отримує суворе попередження, у разі повтору бан.

231
Та були чи не були, але ми дали драпака від солдат, які наближались до нас, коли ми з Лощини вилазили :)
   Що означає були чи не були? Тоді навіщо про це писати взалалі? І яке відношення Ви маєте до книги? Ото поглянеш на Ваш перший допис - і починає складатися враження, що Ви безпоседній учасник неймовірного екшену у 2000 році, коли ще локація була неймовірно засекречена, а Ви та Ваша команда,використавши надлюдські здібності та мега-скіли пробрались туди, щоб зараз нам про це розказати...Це наголошую ІМХО.
   Правдивої інформації про Лощину і так вкрай мало, тому можемо собі лише уявити який додатковий боян може зявитись у майбутьому, коли певна особа із Вашого допису зрозуміє, що у 2000 році там ще солдати на службі були. Зрозумійте, у мене не було б жодних претензій до викладеної інфи, якщо б було дописано, до прикладу у такому стилі: коли я був 9-у класі (рік 2000) ми із колєгами вирішили непалено випити пива, щоб батьки не спалили.Для чого було обрано покинутий об'єкт "Лощина".На жаль, вже після першої розпитої фляшки, нас було виявлено підрозділом ППС, що ззовні схожі на військових (а по пиву - навіть дуже).А ще вони мали великого та злого пса....
   Маю надію, що викладене вище повинно бути вкрай зрозумілим.Також, очікую на відповідь (речення із першого абзацу,що мають знак питання на кінці). Наперед вдачний за оперативну відповідь.

232
Плани / Re: вільний вихід на дах
« : 21.07.2014 18:16:36 »
Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

Довжина серйозна. То по природі проекту чи збільшували добудовували?А ще десь казали, що не довжина розмір має значення...(унило валю нафіг із своїми 3-а підїздами в центральній частині міста).

233
Воєнних(себто військових) там не було далеко задовго до 2000 року.Не було їх там і подавно 1996 року коли я вперше там був.Були лише усякі *хантери(BottleHunter'a не було),купи сміття, цілі кабелі у центральних тунелях та дерев'янний настил над ними у 95? випадків.Було сухо, води не було.

234
Привіт усім! :)
Дуже цікавить, де/в яких будинках  на Науковій є вільний доступ на дах???дуже хочеться видертись туди

Як де? Та на Науковій! Вуличка невелика, можете власною персоною перевірити(я так розумію, що дуже хочеться)

236
Купувалась в Арсені - Рой вже ж казав, бо їздили разом на вузькоколєйку, там і пробували.
Так само ті що приїхав з Чернігівщини - так то я купував в Арсені, так само перший гатунок, і так само немає нарікань - оде м"ясо, жиру немає, причому порівнювали так само з іншим виробником, там дітей годували так само тушняком, і перевіреним - жиру було більше.
Так що спробуй.
На рахунок беларуської і на базарі - ти ж розумієшь, що через певний період часу почнуть підтягувати підробки. Хоча й немає гарантії, що і тут погіршиться якість.

Я зрозумів, що в Арсені - просто не зрозумів у якому саме. На Зеленій та Патона не було, не чули про неї. Підробки звісно будуть, факт. Та й вітчизняного виробника хтілось би підтримати.

237
Цитувати
Так ось перший сорт краще ніж банки без маркування сорту
Та 100%, згоден

Цитувати
а в яловичині першого сорту пише, що не менш як 87%
У білоруських вищого (першого) сорту - закладка 97,5%

Цитувати
Щодо вмісту тушняку першого сорту - в меня зауважень немає зовсім. Потому рекомендую.
Де купувася перший сорт і яка ціна?

Цитувати
ПС. мабуть вам так само тре було взяти свинину першого сорту. не знаю, чи там вона була.
Я також звернув на це увагу, проте 1-о сорту не було в наявності.

Нижче фото білоруського тушняка, що на райберті по посиланню Ярка зветься Свинина «Березовский м.к.» ГОСТ - 26,5 грн та вартує у нас на базарі 28 грн. Правда у мене версія, котра відкривається ключем (а він на роботі такий тупий - результат видно на другому фото). Усі дегустатори відзначили купу м'яса, мало жиру та прекрасний смак. Во так, може кому в поміч буде

238
http://cs616430.vk.me/v616430565/14a73/vs-I9r64cy0.jpg

незнаю чи це до бомбіка відноситься, ці герми єдине що зовидів, ніяких ВШ, герми ведуть прямо з вулиці під один завод.

І так питання до знатоків: то то є бомбік чи нє?

І завод цей зветься Мікроприладом :-)

239
Дякую красненько! Остатній раз був там пено коли мну було років 6 чи 7, потому забулось усе, окрім епічного монументу. Ближчим часом обов'язково завітаємо туди. Дивно, як ще не сперли літака на стелі - візуально добрий кавалок незарджавійки. Посміхнула назва літака оного тов.Нестерова, певно саме нею він навів страшний ужос на пілота.
 Як каже ВіКі парашута придумали таки раніше, ніж Перша Світова, перший задокументований наживо стрибок із людинов ставсі 22 жовтня 1797 року, потому Котельников під час першої допиляв схему приблизно сучаснооо вигляду. Ще раз дякую, звісно +

240
Направду були ситі і щасливі, в рамках фотозвіту покажу!  :)

     Ги, то щасливі Ви були зовсім не від тушні :-) В рамках експерименту сходили щойно із Dexter'ом в Орсен та прикупили банку сабжу за 30,40 грн з ПДВ. До правди сказати, то була "Свинина тушена з/б 525 гр. ДСТУ 4450:2005". Із корови, кажуть не було.
     Розігріли, попробували - компетентна комісія вирішила: it tastes like shit (не тільки моя думка), купа жиру (більше 50%), м'ясо практично відсутнє, наявна небрита шкіра та з'єднувальні тканини. Ніколи у житю більше вотово не куплю. Субстанція була викинута до Смітнику(tm)
     Відчуваю, що зараз Roy відкоментить, що то свинина, а не яловичина,  що із яловичиною все значно краще. Може й так, проте маю сумніви: якщо такий тру-виробник пропонує такої якості свинячу тушню -  цього ж можна сподіватись і від яловичої.
     Тепер, до cкладової економічної: вартість білоруської тушні  0,071 грн/г ( 24 грн / 338 г = 0,071 грн/г), української - 0,058 грн/г ( 30,40 грн / 525 г = 0,058 грн/г). Себто шалена різниця на грамі тушні складає 1,3 копійки. Якщо б  банка білоруської тушні важила як українська, то її вартість складала б 37,27 грн/банка або ж всього на 6,87 грн більше. За якість треба платити - тут навіть немає що порівнювати.
     Також, вважаю, що пакування в 338 г зручніше для бійця, ніж 525 - як по масі, так і по зручності пакування в наплічник, процесу відкриття самої банки (білоруси відкриваються однов лівов без ключа) - а це погодьтесь велика перевага у бойових умовах.
     Нижче декілька світлин, за якість не сваріть - дебільник то є дебільник.

     З.І. №1 Щойно зауважив, що у виробника є "Яловичина тушкована Першого Сорту ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г" та "Яловичина тушкована ЕКСТРА ЯКІСТЬ ДСТУ 4450:2005 з/б 525 г". Вартість останньої складає 45,00-46,20 грн/банка (тут і тут), що вже не може конкурувати із білорусами, бо вона як мінімум на 7,73 грн ( = 45,00 - 37,27 ) дорожча. Знову промовчу про якість української як би це прикро не було для мене...
     З.І. №2 Асортимент Березовського мясоконсервного комбінату, тушня в самому низу.