Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

221
Україна ненька  :)

222
Не злюкайся будь-ласка дядько, я знаю як ти ревниво любиш свою Nokia. Дійсно, тут не місце для холіворів(але так хочется,бо маємо багацько eXperience'y з Nokia та Віндов).Захоліворимо краще під пиво десь face2face.

З.І. А у мене Ондроїд 4.4.4, я всяко задоволений та щасливий.І дійсно, для Вінди аплікух достатньо, але вкрай мало, якщо порівнювати із Гудроїдом.На свій час ZX Spectrum також злий не був

223
Не розумію аналогічно.Хоча джелізово телефон дуже гарний.Можливо, Linuxoid накінець-то вирішив перейти на платформу, що більш нативна його ніку?  :)

224
Всяке-Різне / Re: Old Car Fest 2014
« : 12.08.2014 21:48:51 »
Добре, буде вам казка про Волгу))))

Синю робив тому, що вона реально експортна і на документах. Біла хоч і виглядала ліпше, але колись згоріла, номер кузова у них набитий на оловяній табличці і при пожежі просто розплавився. Отже маємо коматозника, який можна оживити і маємо безіменний більш-менш намарафечений труп, який, власне і брався тільки заради тих во надписів. Але в процессі колупання з донора знадобилось ще дуже багато чого.

Красота неземна, десь то можна до Вас напроситись у гості?

225
 :) :) :) volodimir - треба якось визначатись

226
Маю питання: чи часом даного об'єкту не видно із колії? Мені здалось, що бачив те саме, що на світлинах проте з іншого ракурсу, а саме іж вікон Мукачівки.Наперед дякую!

227
Аналогічно, коло Вишківського перевалу

228
Крвсненько дякую, ригнув моцно  :o :o :o

229
Щиро вітаю нашого друга Le-i-3o і його чарівну дружину Мар'янку з одруженням. Бажаю молодій сім'ї шаленого кохання, взаєморозуміння, благополуччя, багато маленьких дослідників печер і купу веселих пригод.  :)

Шальоні вітання! Бажаю побільше малих Le-i-3o'ів!!!

231
Панове, Ви тово може розгляньте можливість використання Приватних Повідомлень?Чи чату?

232
Топікстартер - авторцього роману, це його перша робота. Напевне, через зайву скромність він цього не згадав. Книжку зараз якраз читаю, цікава. Про те, що буває, коли на Львів нападають агресивні прибульці))) Більше спойлити не буду, бо іншим нецікаво буде  ;)

а щодо Лощини - це я попросив написати про досвід відвідування Епічним Дігерським Об'єктом.

А у топікстартера язик всох, що не може відписати тут? Дійсно дуже скомна персона(чого не скажеш про його приватне повідомлення, зміст котрого вважаю за непристойне піддавати публікації).Отож дописувач наразі отримує суворе попередження, у разі повтору бан.

233
Та були чи не були, але ми дали драпака від солдат, які наближались до нас, коли ми з Лощини вилазили :)
   Що означає були чи не були? Тоді навіщо про це писати взалалі? І яке відношення Ви маєте до книги? Ото поглянеш на Ваш перший допис - і починає складатися враження, що Ви безпоседній учасник неймовірного екшену у 2000 році, коли ще локація була неймовірно засекречена, а Ви та Ваша команда,використавши надлюдські здібності та мега-скіли пробрались туди, щоб зараз нам про це розказати...Це наголошую ІМХО.
   Правдивої інформації про Лощину і так вкрай мало, тому можемо собі лише уявити який додатковий боян може зявитись у майбутьому, коли певна особа із Вашого допису зрозуміє, що у 2000 році там ще солдати на службі були. Зрозумійте, у мене не було б жодних претензій до викладеної інфи, якщо б було дописано, до прикладу у такому стилі: коли я був 9-у класі (рік 2000) ми із колєгами вирішили непалено випити пива, щоб батьки не спалили.Для чого було обрано покинутий об'єкт "Лощина".На жаль, вже після першої розпитої фляшки, нас було виявлено підрозділом ППС, що ззовні схожі на військових (а по пиву - навіть дуже).А ще вони мали великого та злого пса....
   Маю надію, що викладене вище повинно бути вкрай зрозумілим.Також, очікую на відповідь (речення із першого абзацу,що мають знак питання на кінці). Наперед вдачний за оперативну відповідь.

234
Плани / Re: вільний вихід на дах
« : 21.07.2014 18:16:36 »
Дівчата - прошу в гості на мій дах Наукова 94. ( 12 підіздів - довжина  ;D). Хоч на цілий день!

Довжина серйозна. То по природі проекту чи збільшували добудовували?А ще десь казали, що не довжина розмір має значення...(унило валю нафіг із своїми 3-а підїздами в центральній частині міста).

235
Воєнних(себто військових) там не було далеко задовго до 2000 року.Не було їх там і подавно 1996 року коли я вперше там був.Були лише усякі *хантери(BottleHunter'a не було),купи сміття, цілі кабелі у центральних тунелях та дерев'янний настил над ними у 95? випадків.Було сухо, води не було.

236
Привіт усім! :)
Дуже цікавить, де/в яких будинках  на Науковій є вільний доступ на дах???дуже хочеться видертись туди

Як де? Та на Науковій! Вуличка невелика, можете власною персоною перевірити(я так розумію, що дуже хочеться)

238
Купувалась в Арсені - Рой вже ж казав, бо їздили разом на вузькоколєйку, там і пробували.
Так само ті що приїхав з Чернігівщини - так то я купував в Арсені, так само перший гатунок, і так само немає нарікань - оде м"ясо, жиру немає, причому порівнювали так само з іншим виробником, там дітей годували так само тушняком, і перевіреним - жиру було більше.
Так що спробуй.
На рахунок беларуської і на базарі - ти ж розумієшь, що через певний період часу почнуть підтягувати підробки. Хоча й немає гарантії, що і тут погіршиться якість.

Я зрозумів, що в Арсені - просто не зрозумів у якому саме. На Зеленій та Патона не було, не чули про неї. Підробки звісно будуть, факт. Та й вітчизняного виробника хтілось би підтримати.

239
Цитувати
Так ось перший сорт краще ніж банки без маркування сорту
Та 100%, згоден

Цитувати
а в яловичині першого сорту пише, що не менш як 87%
У білоруських вищого (першого) сорту - закладка 97,5%

Цитувати
Щодо вмісту тушняку першого сорту - в меня зауважень немає зовсім. Потому рекомендую.
Де купувася перший сорт і яка ціна?

Цитувати
ПС. мабуть вам так само тре було взяти свинину першого сорту. не знаю, чи там вона була.
Я також звернув на це увагу, проте 1-о сорту не було в наявності.

Нижче фото білоруського тушняка, що на райберті по посиланню Ярка зветься Свинина «Березовский м.к.» ГОСТ - 26,5 грн та вартує у нас на базарі 28 грн. Правда у мене версія, котра відкривається ключем (а він на роботі такий тупий - результат видно на другому фото). Усі дегустатори відзначили купу м'яса, мало жиру та прекрасний смак. Во так, може кому в поміч буде

240
http://cs616430.vk.me/v616430565/14a73/vs-I9r64cy0.jpg

незнаю чи це до бомбіка відноситься, ці герми єдине що зовидів, ніяких ВШ, герми ведуть прямо з вулиці під один завод.

І так питання до знатоків: то то є бомбік чи нє?

І завод цей зветься Мікроприладом :-)