Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2201
ні, того лінку я ше не бачив...але на тому спасибі...

    Можливо таки варто було троха перечитати форум, а у разі проблем запитати поради дописувачів шляхом використання Особистих Повідомлень? Гадаю, більшість дописувачів радо тобі усе пояснять та допоможе.

2202
О да, ти жжош нє па дєцкі! тобі тре орден заслуженого дослідника лощини! ;D

Не можу погодитись, якраз навпаки!!!

2203
Гумор / Re: Вибір 2010
« : 08.02.2010 20:28:59 »
Цитувати
Янукович   241

 :) ах як би хтілось взнати адреси того 241-о запроданця. IMXO голос Golem'a пішов ффтопку.
  Якщо я б хтів спаскудити свій голос - то би і навпроти Юлі написав би ПИ$^A, а напроти Янека - КУЙ, а навпроти не підтримую жодного із кандидатів  - верніть чувака, котрий Проти Всіх  :)

2204
Lesyk  якщо не бачив наші фото можеш подивитись ТУТ
Вроді все зробив як написав Golem про вставляння лінків,але чомусь не вийшло?

Дуже просто - треба було використати тег [URL], а не [urЛ] --> а перед цим уважніше читати повідомлення Golem'a  :)
Поправив твоє повідомлення - можеш тицьнути на редагувати та подивитись на зміни порівняно із оригіналом.

2205
+, суха шахта дійсно гарна знахідка - тепер знаємо як воно внизу виглядає. Та бачу ще деякі документи збереглись, що також файно.

2206
доповню і своїми фото, бувай Мейсон:

2207
Удачі вам)) Раджу заходити на територію з боку фантомної залізниці, там безлюдніше і є як через паркан легше перелізти. А також будьте обережні, бо під снігом багато перешкод, а також вважайте на колючий дріт, його там багаТТОООО!!!!  Щасти вам, чекатимемо звіту)) ;)

у цьому місці джелізниця навіть дуже не хфантомна

2208
Яворівський полігон. Територія широка, рівна та безлюдна. Якшо на навчання НАТО не потрапите звісно :) Плюс можна ціллю задатися: не зустірти за n днів жодної людини і відвідати всі характерні точки.


 дуже доречна ідея! раджу не забувати, що там ще БАРС ймовірно діючий є.

2209
у мене складається враження шановні дописувачі, що уважно мого поста ніхто не читав, по лінках не ходив. Інакше не було б двох повідомлень вище...
Цитувати

     Гадаю, інформація буде цікавою усім категоріям дописувачів - і тим хто планує йти легально, і нелегально (аби папірчик був про всяк випадок) - так і тим хто йти не планує взагалі

     Яка нафіг то ж пальонки чи Та вони 100% самі і замутили ці шаблони, щоб потім швиденько, по цих же ксівах, повантажити Вас в "бобіки"!!! - хто вас просить там реєструватись? Не хочете - не треба (я сам не буду). Але не забуваймо про широке коло наших дописувачів, мабуть серед них є люди котрі хотіли б піти офіційно в Зону. + до того - якщо у когось є параноя - що заважає заявити в органи про свою вилазку із певною неточністю, скажімо на квартал-другий? Чим маскування зле?

2210
     Гадаю, інформація буде цікавою усім категоріям дописувачів - і тим хто планує йти легально, і нелегально (аби папірчик був про всяк випадок) - так і тим хто йти не планує взагалі.

     Відповідно до українського законодавства перепустки на відвідування Чорнобильської Зони Відчуження видає спеціальний Департамент МНС - Адміністрація Зони. Рився сьогодні на їх сайті і надибав на "Оформлення перепусток в зону відчуження", завантажити можна і по прямому лінку, 10,4 Мбайт.

     Здається, чуваків так задрала подача заявок на відвідування у паперовому вигляді, що вони вирішили написати спеціальний софт для цього - власне він і є у архіві + якась дебела інструкція по роботі з ним (раніше на сайті, принаймні мною не спостерігалась). Поки ще із ПЗ не розібрався --> часу шальоно бракує. Але кому цікава - you are welcome!
     
     Також трохи інфи людською мовою тут.

    Update: час вже знайшовся, дефолтно софт не паше. Жеби пахав, мені помогло таке:
    1) Софт поставився в с:\zayavka - валимо туди і шукаємо у каталозі IN файлик INP.DBF;
    2) В корні диску С: створюємо каталог PROPUSK та кладемо туди INP.DBF;
    3) INP.DBF перейменовуємо у MAIN.DBF;
    4) Запускаємо TRANZIT.exe , читаємо інструкцію тощо...


    

2211
Хочу нарешті з вами=)Новеньких приймаєте?

Звісно! - у нас двері завжди відчинені!

2212
+ RoMeL'у за книжочку, дякую!

2 Ростислав: не можу погодитись нарахунок безглуздя, все це має дуже навіть здоровий глузд. Окрім того deadmeat таки в зону ходив на власних ногах. А от на рахунок Карпат погоджуюсь цілком - для тестового переходу не підходять  - то не лісостеп який навколо Зони.

2213
За мене також не забувайте+1. Але як будем їхати просив то діло на неділю запланувати.Просто в мене один день вихідний.Та навіть якщо в неділю не вдасться заради такої справи з роботи відпрошусь.

не переживай, подбаємо про тебе і будемо мати на увазі!

2214
Звіти / Re: Винники Львівські
« : 02.02.2010 21:17:10 »
ті ліси та прилеглі території багаті на цікавинки як не крути. Звісно також історично. Вертикальну штольню у цьому лісі як зара пригадую - то у мене була 11 кляся до іспитів, а також 1-2 роки по тому --> там дача доброго колєги, власне штольню бачив коли по дрова у ліс бігали

2215
Дивиться щоб це не було шахрайством.
Особливо, якщо вам запропонують перерахувати гроши завчасно.

100% - жодного бабла наперід (хіба то авторизовані друзі форуму чи його дописувачів  :) ). Ніц не викликає такої довіри у бухгалтера, як 100% передплата  :)

2216
аналогічно, Х. Дякую, дуже цікаво!

2217
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 01.02.2010 17:43:19 »
   1) Ото сьогодні вирішили прибратись перед переїздом в новий офіс  :)
   2) Залізо до списання - раджу звернути увагу на вікно та легендарну надійність принтерів виробництва корейської конторки Samsung. На вікні 8 принтерів Samsung ML-1520P, 2 x HP, 1 x термотрансфери Сitizen, коло батареї 2 х БФП того ж Samsung'у, 1 х Саnon, 2 x термотрансфери Сitizen. От і думайте хто кращий виробник (HP вмерли не своєю смертю - одного трафила блискавка, другого нетверезий працівник скинув зо стола на землю)  :)

2218
  Ідея звісно цікава, але у мене є сумніви, що георадар вартістю здається від 12000 євро вдасться на "колінках" виготовити (yar-79 казав, що їх в Україні не більше 10 штук). А ПЗ до георадару, що обробляє отримані від "заліза" дані - то ІМХО взагалі тема для наукової праці як мінімум на дисертацію  :)
  Хіба хто має добрих друзів із георадаром  :) - попросити позичити

2219
Ти трохи не там дивився - там де ти показуєш були наземні стартові позиці SS-4. Шахти трохи далі, ось тут  50°20'20.79"N x 24°26'17.99"E. То по шосе між селами Корчин та Новий Витків

2220
Я, колись в Політесі проходив практику в тій лабораторії. Правда, всі студенти дивились не на зорі, а на готель Дністер! Йой, такого ми там надивилиси, що німці зі своїм порно відпочивають... На верхніх поверхай нікто вікна не закривав, думали же їх нікто не побачить! Я в нас апаратурка була зачотна ;D

 Стара Політехівська забава, сам так робив темними ночами. Хоча ніц не мав спільного ні до астрономії, ні до фізики... Дякую добрим друзям, котрі забезпечили моє перебування там!