Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2201
так скажіть точно час і місце

перечитай повідомлення вище і будеш знати точно

2202
    не сваріться за час, усі хочуть подрихнути на вихідні. Деколи чимось треба жертвувати, зокрема часом --> але то правильно, хоча б тому, що в обід буде купа лишніх непотрібних очей та несприятливі умови для зйомки...

2203
чого так рано? на 11,00-11,30 нормально буде

ОК, поясни тоді чому нормально буде? (звісно я маю на увазі насамперед, що ти відкинеш корисливі мотиви свого добирання до цього місця).

2204
давайте, але так у 07-00 ранку наприклад?

2205
я за неділю, причому якомога раніше

2206
+ жестокій!!! Сушняка раніше читав, але шось на ці фото не надибував раніше! Дякую!

2207
Для чого вам мотузка??? Можна легко взяти драбину висотою 2,5 метри.А коли залізем туда драбину можна підняти з собою на другий поверх.Тим більше лізти по мотузці займе більше часу і запалу буде більше.А з драбиною я думаю кожному по 10-15 секунд хватить щоб видертись.
І взагалі то самий перспективний варіант домовитись з охороною тієї контори.

    Згоден, домовитись завжди перспективніше. Але вже як не вийде домовитись, то канат таки меньше місця займає, є де його взяти та не треба із собою щось негабаритне тянути - що у разі запалу актуально як ніколи (круто звалювати з об'єкту через сади-городи-паркани із драбиною в 2,5 м., навіть на якийсь олімпійський спорт схоже  :) ).

2208
ОК!!! Я - ЗА!!
Але я під'їду туди - - - - через Гната Хоткевича - - --  на "Рейковому Автобусі".
Двох зайців ... так би мовити ...

   Та як бажаєш, хоч лімозинов, крейсером Аврора чи корабликом із StarTrek'у --> на 05-45 до 06-00 тре буде бути на місці.
   А наскільки знаю я, вони в той час та в той район не курсують (окрім корабля із StarTrek'у {але його марудно замовляти у Льоні Космоса в
Києві, то того ж дорого просить}).
   Раджу покладати надію на власні ноги і дочекатись-таки створення відповідної теми. А поки будеш чекати - почитай трохи гумору про  Нову індастспоруду на Городоцькій

   P.S. Так, дійсно усім цікаво як ти будеш добиратись, пропоную створити окрему тему для обговорення цього :-)

2209
Цитувати
Молодці хлопаки!!!
А що, як походити по різних львівських ринках і подивитися як вони прокидаються. Краківський, Винниківський, Стрийський... Думаю, в кожного з них якісь свої особливості будуть.

    Дякую усім! Така ідея виникла у нас майже через 10 сек як зайшли на базар. Пропоную наступним Краківський в суботу, про що додатково буде створена тема в Плянах.

2210
Вирішив поміряти довжину від землі до другого поверху.Значить вийшло 3 метри 50 см. Якщо не вийде домовитись в тій конторі будем знати яку драбину брати.

дурнувата ідея, але може таки:  мій ріст 178 см, 96 кг (знаю, зловживав пивом) - але когось до 90 кг (і повище ростом) спробую підсадити вище руками. А там наверх та канат закріпити - та гайда вгору.

  P.S. Тра просити Romchick'a = IMXO ідеальний кандидат на таку авантюру  :)

2211
ні, того лінку я ше не бачив...але на тому спасибі...

    Можливо таки варто було троха перечитати форум, а у разі проблем запитати поради дописувачів шляхом використання Особистих Повідомлень? Гадаю, більшість дописувачів радо тобі усе пояснять та допоможе.

2212
О да, ти жжош нє па дєцкі! тобі тре орден заслуженого дослідника лощини! ;D

Не можу погодитись, якраз навпаки!!!

2213
Гумор / Re: Вибір 2010
« : 08.02.2010 20:28:59 »
Цитувати
Янукович   241

 :) ах як би хтілось взнати адреси того 241-о запроданця. IMXO голос Golem'a пішов ффтопку.
  Якщо я б хтів спаскудити свій голос - то би і навпроти Юлі написав би ПИ$^A, а напроти Янека - КУЙ, а навпроти не підтримую жодного із кандидатів  - верніть чувака, котрий Проти Всіх  :)

2214
Lesyk  якщо не бачив наші фото можеш подивитись ТУТ
Вроді все зробив як написав Golem про вставляння лінків,але чомусь не вийшло?

Дуже просто - треба було використати тег [URL], а не [urЛ] --> а перед цим уважніше читати повідомлення Golem'a  :)
Поправив твоє повідомлення - можеш тицьнути на редагувати та подивитись на зміни порівняно із оригіналом.

2215
+, суха шахта дійсно гарна знахідка - тепер знаємо як воно внизу виглядає. Та бачу ще деякі документи збереглись, що також файно.

2216
доповню і своїми фото, бувай Мейсон:

2217
Удачі вам)) Раджу заходити на територію з боку фантомної залізниці, там безлюдніше і є як через паркан легше перелізти. А також будьте обережні, бо під снігом багато перешкод, а також вважайте на колючий дріт, його там багаТТОООО!!!!  Щасти вам, чекатимемо звіту)) ;)

у цьому місці джелізниця навіть дуже не хфантомна

2218
Яворівський полігон. Територія широка, рівна та безлюдна. Якшо на навчання НАТО не потрапите звісно :) Плюс можна ціллю задатися: не зустірти за n днів жодної людини і відвідати всі характерні точки.


 дуже доречна ідея! раджу не забувати, що там ще БАРС ймовірно діючий є.

2219
у мене складається враження шановні дописувачі, що уважно мого поста ніхто не читав, по лінках не ходив. Інакше не було б двох повідомлень вище...
Цитувати

     Гадаю, інформація буде цікавою усім категоріям дописувачів - і тим хто планує йти легально, і нелегально (аби папірчик був про всяк випадок) - так і тим хто йти не планує взагалі

     Яка нафіг то ж пальонки чи Та вони 100% самі і замутили ці шаблони, щоб потім швиденько, по цих же ксівах, повантажити Вас в "бобіки"!!! - хто вас просить там реєструватись? Не хочете - не треба (я сам не буду). Але не забуваймо про широке коло наших дописувачів, мабуть серед них є люди котрі хотіли б піти офіційно в Зону. + до того - якщо у когось є параноя - що заважає заявити в органи про свою вилазку із певною неточністю, скажімо на квартал-другий? Чим маскування зле?

2220
     Гадаю, інформація буде цікавою усім категоріям дописувачів - і тим хто планує йти легально, і нелегально (аби папірчик був про всяк випадок) - так і тим хто йти не планує взагалі.

     Відповідно до українського законодавства перепустки на відвідування Чорнобильської Зони Відчуження видає спеціальний Департамент МНС - Адміністрація Зони. Рився сьогодні на їх сайті і надибав на "Оформлення перепусток в зону відчуження", завантажити можна і по прямому лінку, 10,4 Мбайт.

     Здається, чуваків так задрала подача заявок на відвідування у паперовому вигляді, що вони вирішили написати спеціальний софт для цього - власне він і є у архіві + якась дебела інструкція по роботі з ним (раніше на сайті, принаймні мною не спостерігалась). Поки ще із ПЗ не розібрався --> часу шальоно бракує. Але кому цікава - you are welcome!
     
     Також трохи інфи людською мовою тут.

    Update: час вже знайшовся, дефолтно софт не паше. Жеби пахав, мені помогло таке:
    1) Софт поставився в с:\zayavka - валимо туди і шукаємо у каталозі IN файлик INP.DBF;
    2) В корні диску С: створюємо каталог PROPUSK та кладемо туди INP.DBF;
    3) INP.DBF перейменовуємо у MAIN.DBF;
    4) Запускаємо TRANZIT.exe , читаємо інструкцію тощо...