Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2241
    Цікаво мну побачити вар'ята шо тобі такий скарб за 50 грн. віддав (хоча звісно можливо такі знайдуться). ZХ Spectrum розробки с. Клайва Сінклера на базі 8-и бітного проца контори Zilog Z80 був шальоним бумом у свій час. І я сі тілько тішу, що мав справу із такою забавкою. 16 кБ ПЗП із інтерпретатором Васіка, 48 кБ ОЗП - 1980 (82) рік, специфічна організація відеопам'яті...

    Це було круто та дешево, у Британії у популярних магазинах RadioShark (здається так) продавались набори для самостійної збірки цього чуда. Звісно тоді були РС, Amiga, Atari тощо - але вартували у 3-4 рази більше як мінімум.

    Потому до Спектруму прикрутили Yamaha-звуковий процесор, причому були ще варіянти Ямахівського проца із/без контролера LPT-порту. Потому був Спектрум-128 із 128 кБ ОЗП, ямаха-процом та FDD-контролером на два канали. Але так само мав можливість заливати софт через магнітофон(як приємно згадати ті вечори із магнітофоном, викруткою для налаштування головки та копіювальником та зденервованих сусідів).

    А потому поперли різні варіанти прошивок, схем ітд ітп. Був Спектрум-Scorpion із 256 чи 512 кБ ОЗП, потому Новосибірський варіант із цілим метром ОЗП. Але то вже був не оригінальний Сінклеровський Спектрум - радянські його модифікації (а їх є просто маса), був розроблений IS-DOS (IskraSoft DOS) на заміну ТR-DOS. IS-DOS фактично був аналогом MS-DOS на рідній Спектр-архітектурі, навіть міг коректно читати тексти у PC-кодуванні.

    А загадати ті забавки! Усі DIZZY, Elite, Saboteur, River RAID, Livingstone, Digger, Tetris! Слів не є...

    Так шо си скачай емулятор Спектруму чи купи за гроші реальний девайс. Але не за 50 грн... За 50 грн. знайдеш хіба огризки плат самопайного виробництва, але ніяк не робочий оригінал. Це те саме що пропонувати пиво за яйка Фаберже.
    
    Навіть свій самоспаяний ZX - не певен же віддам за розумні гроші для нашої країни. А це йде рахунок на сотні баксів...

    Радий, що хтось пам'ятає ZX!

2242
 Ось цікава новина на ЗіКу. Вивозять меланж з Ценжіва та інших об'єктів. Зауважуємо такі об'єкти як Калинівка Вінницької області, Радехів Львівської, Любашівці Одеської, Шевченкове Харківської та у Біла Церква Київської областей --> і ставимо нагадування, що ці місця треба дослідити  :)

2243
Про explorer.lviv.ua / Ми в Пресі
« : 21.01.2010 20:15:33 »
   Вчора Golem переадресував до мене запит Максима Баландюха, котрого цікавило власне це фото із нашого "Тру флеш-мобу по Львівськи". Звісно контент був наданий (правда із деяким запізненням), результатом маємо фото із нашого форуму у сьогоднішньому релізі "Львівської пошти" на першій сторінці.

  Сторінка 1, full-size
  Сторінка 2, full-size

2244
 і обіцяні наступні листівки

2245
  Здерто відси, але оскільки там сайт москальський то вирішив залити на рідний форум. 30 фото нижче

2246
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 21.01.2010 10:24:13 »
Новий погляд на Путіна:

2247
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 20.01.2010 22:19:07 »
Вибори 2010, лінк від Одеських друзів

2248
теоретично так, дуже можливо

2249
 я must have його помацати усіма канечнастямі! Як найдеш - свисти червону ракету, хоча б антикваріату фотосесію влаштуємо

2250
Та, погуляли класно.))) Explorer - con(?)ecting dig(?)ers!!!!

Explorer - Connecting Diggers . Вчи English, а загалом дуже правильно написав

2251
 а во тут наприклад, демократична ціна

2252
 Фото відеокасет, 135 рублів у грудні 1982, Мінський завод...Мну було три роки...Хтось тепер си може уявити віддати середньомісячну зарплату хорошого інженера за ОДНУ відеокасету паршивої якості, що вічно у Спектрі застрявала та курвилась???

Цитувати
P.S. Якщо хтось знає що це за завод,або має інформацію(скани інструкцій,інші фото відіка і відеокасет крім тих що я кинув) про цей відік-пишіть.Але найкраще якщо хтось має такий апарат і відеокасети до нього Усміхнений

  Виробник 125-й завод, то що із нього сі зостало позорно зветься ЛОРТА... Думаю погугливши 10 хв усі потрібні інструкції без проблем знайдеш. Особисто розібрали 3 таких девайса на практиці перед першим курсом на радіотеху в Політехніці у 1997 році. Назад збирати було впадло і нецікаво - і так як ше не студенти нам було пофігу, нас просто заставили на даху підсобку прибрати.

  А взагалі-то дякую за гарний пост! Тру девайс!

2253
 А ви зауважили наскільки фотки із "Ставки "Ворошилова" (по лінку, що в попердньому пості) схожі на "Лощину"?

2254
 Трохи оффтоп, але - прошу звернути увагу на потуги користувача G-H і погратулювати йому. Незважаючи на те, що його рідна мова російська - він старається писати пости українською! Всім у приклад! За що йому ставлю жирного +. Але прошу більше не оффтопити в темі. Дякую!

2255
Смітник / Re: Автобусний Завод
« : 18.01.2010 13:55:39 »
+, дуже дякую, супер-гарно!

2257
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 17.01.2010 20:34:20 »
    Попробую я почати перший пост. Традиційно - із москалів. Лінк раджу читати усім, дуже потішно:

2258
Гумор / Смішні фотки 2
« : 17.01.2010 17:41:52 »
   Через досягнення значного розміру попередні дві теми були заблоковані та створено їх продовження у вигляді нових тем. Переглядаючи статистику форуму, ми не можемо не зауважити шальону популярність цих тем - що не може не тішити. Почуття гумору - це невідкладна частина кожного дописувача, і я радий, що із цим у всіх ОК.
   Проте статистика каже також про наступні речі - погляньте на першу десятку тем. Перше місце облаштування бомбіку під Добробутом, далі Смішні Фотки та Смішні Фотки 1. Часом у Гостей та нових дописувачів може скластися враження, що у нас гумористичний форум. А це є зле та погано, тому:

   1) У цій та наступних темах гумористичного спрямування забороняється коментування як таке. Всі +, зачоди, вав як круто і.т.д. Усе і взагалі! Коменти власне може залишати тілько автор при створенні нового повідомлення із фото(-відео) матеріалом, усі інші можуть, наприклад гАласувати за це + та - до рейтингу автора, гратулювати йому через Особисті Повідомлення тощо;
   2) У попередніх темах знищуються означені у пункті №1 неформатні повідомлення. Залишаються йно авторські із фото.

2259
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 17.01.2010 17:26:06 »
Тему заблоковано через досягнення значного розміру. Нові повідомлення - у Смішні фотки 2, там же нові правила користування цим розділом

2260
  Вчора був у "Галицьких Дерунах", казав щоб чистили неміряно бараболі та варили багато борщу на 17-00 у вівторок 19-01-2010. Завтра маю занести символічний завдаток. Мені було запропоновано два варіанти:
  
  1) 30 грн./писок: у залі будуть присутні інші індивіди, якщо для них звісно залишиться місце.
  2) 60 грн./писок: зал весь наш і сторонніх не буде - проте цей варіант мені видався гіршим, ніж перший саме через те, що там і на 30 грн. напхатись на голодний шлунок можна - мама не горюй. А також тому, що ймовірно і там займемо більшість місць ( 8 столів х 4 писка на стіл = 32 explorer-місця).

  30 та 60 грн./писок означає тільки те, що саме стільки грошей із писка ми маємо там залишити - себто на ці гроші кожен вільний вибирати що буде їсти та пити. Порція дерунів із мєсом 10,75 грн., без мєса 8,50. Соус буває або грибний, або сметана або шкварки із цибулею. Борщ (а власне борщок) буває йно червоний як Красна Армія. Салати (якшо їх так можна назвати) просив би вас ігнорувати. Горівку, пиво та все інше необхідне для святкування цієї визначної події можна і треба приносити із собов - це додатково обумовлено (особисто так і зроблю)
  
   Отож, чекаємо усіх дописувачів в означеному просторово-часовими координатами місці. При собі мати мінімум 30 грн. та ГСМ по бажанню - хто шо вживає. Карту додаю нижче, місце позначено червоною точкою.

   P.S. Прохання зараз дописувати нижче, хто точно буде. Якщо у вас є друг чи коліжанка, котрих ви бажаєте запросити на св'яткування - прохання це зазначати. Наприклад, inkognito +1