Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2241
Цитувати
Можливо, але навряд-чи.
Поперше, комплекси С-75 вже давно зняти з бойового чергування.

звісно зняті, але ніхто не говорив про діючий об'єкт. Та із твого фото видно, що об'єкт
так би мовити НЕ дуже діючий. А доріжки між стартовими позиціями та радарами могли
були засипані/знищені.

Цитувати
Наприклад, ось так виглядає покинута позиція ППО біля Запоріжжя.
А всі позиції С-75 мають виглядати однаково?

2242
усіма руками за пікасу!

2244
 Ще тут вліплю купу фото від себе, проте нажаль не дуже внутрішній інтер'єр фотографував - ніц особливо цікавого там немає. А ось пейзажі із стриху навіть дуже незлі вийшли.

2245
  Позиція С-75 можливо?

2246
+1

2247
 коли-кому завтра зручно?

2248
  Радіо РОКС форева!  89,1 ЧM у Львові

2249
Цитувати
не зовсім згоден.. свого часу за копійки бачив на базарі та у вашмагазині... сам колись мав намір віддати свій "Правец-8Д" в добрі руки, хоч і виріс з ним, але лишив. Тепер не віддам, хоч то і не спектрум %) думаю що знайдеться ще обов"язково

   Мав наувазі оригінальний британський ZХ. Не продам ніколи - так само як ZX-128 із флопом та Yamaha зібраний руками у корпусі від Пошуку-2. А перед ерою пісюків дійсно часто пропозиції по ZX були у Вашому Магазині. Зараз там хтось шось подібне пропонує? Болгарський Правець-8Д (СТОЛБНЯК у народі також гарна машинка і реліквія на даний момент)

2250
    Цікаво мну побачити вар'ята шо тобі такий скарб за 50 грн. віддав (хоча звісно можливо такі знайдуться). ZХ Spectrum розробки с. Клайва Сінклера на базі 8-и бітного проца контори Zilog Z80 був шальоним бумом у свій час. І я сі тілько тішу, що мав справу із такою забавкою. 16 кБ ПЗП із інтерпретатором Васіка, 48 кБ ОЗП - 1980 (82) рік, специфічна організація відеопам'яті...

    Це було круто та дешево, у Британії у популярних магазинах RadioShark (здається так) продавались набори для самостійної збірки цього чуда. Звісно тоді були РС, Amiga, Atari тощо - але вартували у 3-4 рази більше як мінімум.

    Потому до Спектруму прикрутили Yamaha-звуковий процесор, причому були ще варіянти Ямахівського проца із/без контролера LPT-порту. Потому був Спектрум-128 із 128 кБ ОЗП, ямаха-процом та FDD-контролером на два канали. Але так само мав можливість заливати софт через магнітофон(як приємно згадати ті вечори із магнітофоном, викруткою для налаштування головки та копіювальником та зденервованих сусідів).

    А потому поперли різні варіанти прошивок, схем ітд ітп. Був Спектрум-Scorpion із 256 чи 512 кБ ОЗП, потому Новосибірський варіант із цілим метром ОЗП. Але то вже був не оригінальний Сінклеровський Спектрум - радянські його модифікації (а їх є просто маса), був розроблений IS-DOS (IskraSoft DOS) на заміну ТR-DOS. IS-DOS фактично був аналогом MS-DOS на рідній Спектр-архітектурі, навіть міг коректно читати тексти у PC-кодуванні.

    А загадати ті забавки! Усі DIZZY, Elite, Saboteur, River RAID, Livingstone, Digger, Tetris! Слів не є...

    Так шо си скачай емулятор Спектруму чи купи за гроші реальний девайс. Але не за 50 грн... За 50 грн. знайдеш хіба огризки плат самопайного виробництва, але ніяк не робочий оригінал. Це те саме що пропонувати пиво за яйка Фаберже.
    
    Навіть свій самоспаяний ZX - не певен же віддам за розумні гроші для нашої країни. А це йде рахунок на сотні баксів...

    Радий, що хтось пам'ятає ZX!

2251
 Ось цікава новина на ЗіКу. Вивозять меланж з Ценжіва та інших об'єктів. Зауважуємо такі об'єкти як Калинівка Вінницької області, Радехів Львівської, Любашівці Одеської, Шевченкове Харківської та у Біла Церква Київської областей --> і ставимо нагадування, що ці місця треба дослідити  :)

2252
Про explorer.lviv.ua / Ми в Пресі
« : 21.01.2010 20:15:33 »
   Вчора Golem переадресував до мене запит Максима Баландюха, котрого цікавило власне це фото із нашого "Тру флеш-мобу по Львівськи". Звісно контент був наданий (правда із деяким запізненням), результатом маємо фото із нашого форуму у сьогоднішньому релізі "Львівської пошти" на першій сторінці.

  Сторінка 1, full-size
  Сторінка 2, full-size

2253
 і обіцяні наступні листівки

2254
  Здерто відси, але оскільки там сайт москальський то вирішив залити на рідний форум. 30 фото нижче

2255
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 21.01.2010 10:24:13 »
Новий погляд на Путіна:

2256
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 20.01.2010 22:19:07 »
Вибори 2010, лінк від Одеських друзів

2257
теоретично так, дуже можливо

2258
 я must have його помацати усіма канечнастямі! Як найдеш - свисти червону ракету, хоча б антикваріату фотосесію влаштуємо

2259
Та, погуляли класно.))) Explorer - con(?)ecting dig(?)ers!!!!

Explorer - Connecting Diggers . Вчи English, а загалом дуже правильно написав

2260
 а во тут наприклад, демократична ціна