Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2261
 а во тут наприклад, демократична ціна

2262
 Фото відеокасет, 135 рублів у грудні 1982, Мінський завод...Мну було три роки...Хтось тепер си може уявити віддати середньомісячну зарплату хорошого інженера за ОДНУ відеокасету паршивої якості, що вічно у Спектрі застрявала та курвилась???

Цитувати
P.S. Якщо хтось знає що це за завод,або має інформацію(скани інструкцій,інші фото відіка і відеокасет крім тих що я кинув) про цей відік-пишіть.Але найкраще якщо хтось має такий апарат і відеокасети до нього Усміхнений

  Виробник 125-й завод, то що із нього сі зостало позорно зветься ЛОРТА... Думаю погугливши 10 хв усі потрібні інструкції без проблем знайдеш. Особисто розібрали 3 таких девайса на практиці перед першим курсом на радіотеху в Політехніці у 1997 році. Назад збирати було впадло і нецікаво - і так як ше не студенти нам було пофігу, нас просто заставили на даху підсобку прибрати.

  А взагалі-то дякую за гарний пост! Тру девайс!

2263
 А ви зауважили наскільки фотки із "Ставки "Ворошилова" (по лінку, що в попердньому пості) схожі на "Лощину"?

2264
 Трохи оффтоп, але - прошу звернути увагу на потуги користувача G-H і погратулювати йому. Незважаючи на те, що його рідна мова російська - він старається писати пости українською! Всім у приклад! За що йому ставлю жирного +. Але прошу більше не оффтопити в темі. Дякую!

2265
Смітник / Re: Автобусний Завод
« : 18.01.2010 13:55:39 »
+, дуже дякую, супер-гарно!

2267
Гумор / Re: Смішні фотки 2
« : 17.01.2010 20:34:20 »
    Попробую я почати перший пост. Традиційно - із москалів. Лінк раджу читати усім, дуже потішно:

2268
Гумор / Смішні фотки 2
« : 17.01.2010 17:41:52 »
   Через досягнення значного розміру попередні дві теми були заблоковані та створено їх продовження у вигляді нових тем. Переглядаючи статистику форуму, ми не можемо не зауважити шальону популярність цих тем - що не може не тішити. Почуття гумору - це невідкладна частина кожного дописувача, і я радий, що із цим у всіх ОК.
   Проте статистика каже також про наступні речі - погляньте на першу десятку тем. Перше місце облаштування бомбіку під Добробутом, далі Смішні Фотки та Смішні Фотки 1. Часом у Гостей та нових дописувачів може скластися враження, що у нас гумористичний форум. А це є зле та погано, тому:

   1) У цій та наступних темах гумористичного спрямування забороняється коментування як таке. Всі +, зачоди, вав як круто і.т.д. Усе і взагалі! Коменти власне може залишати тілько автор при створенні нового повідомлення із фото(-відео) матеріалом, усі інші можуть, наприклад гАласувати за це + та - до рейтингу автора, гратулювати йому через Особисті Повідомлення тощо;
   2) У попередніх темах знищуються означені у пункті №1 неформатні повідомлення. Залишаються йно авторські із фото.

2269
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 17.01.2010 17:26:06 »
Тему заблоковано через досягнення значного розміру. Нові повідомлення - у Смішні фотки 2, там же нові правила користування цим розділом

2270
  Вчора був у "Галицьких Дерунах", казав щоб чистили неміряно бараболі та варили багато борщу на 17-00 у вівторок 19-01-2010. Завтра маю занести символічний завдаток. Мені було запропоновано два варіанти:
  
  1) 30 грн./писок: у залі будуть присутні інші індивіди, якщо для них звісно залишиться місце.
  2) 60 грн./писок: зал весь наш і сторонніх не буде - проте цей варіант мені видався гіршим, ніж перший саме через те, що там і на 30 грн. напхатись на голодний шлунок можна - мама не горюй. А також тому, що ймовірно і там займемо більшість місць ( 8 столів х 4 писка на стіл = 32 explorer-місця).

  30 та 60 грн./писок означає тільки те, що саме стільки грошей із писка ми маємо там залишити - себто на ці гроші кожен вільний вибирати що буде їсти та пити. Порція дерунів із мєсом 10,75 грн., без мєса 8,50. Соус буває або грибний, або сметана або шкварки із цибулею. Борщ (а власне борщок) буває йно червоний як Красна Армія. Салати (якшо їх так можна назвати) просив би вас ігнорувати. Горівку, пиво та все інше необхідне для святкування цієї визначної події можна і треба приносити із собов - це додатково обумовлено (особисто так і зроблю)
  
   Отож, чекаємо усіх дописувачів в означеному просторово-часовими координатами місці. При собі мати мінімум 30 грн. та ГСМ по бажанню - хто шо вживає. Карту додаю нижче, місце позначено червоною точкою.

   P.S. Прохання зараз дописувати нижче, хто точно буде. Якщо у вас є друг чи коліжанка, котрих ви бажаєте запросити на св'яткування - прохання це зазначати. Наприклад, inkognito +1

2271
Цитувати
назбирав корпусів від ядерних ракет. Вони великі, 2,5 метра завдовжки

   Власне це  і цікаво - як то корпуси від ракет так от просто залишили? --> щоб якийсь хлоп із села мав можливість їх помацати власними руками? я у це не вірю, схоже на черговий міф. Якщо це УР-100, то можливо "назбирав корпусів від ядерних ракет" означало їх транспортну упаковку? Але які тут до холєри 2,5 метра (УР-100 була здається метрів 17 в довжину)?

2272
 ніхто не лазив там, але ніц не матимемо проти як ти будеш першим  :) Треба буде при нагоді спробувати дійсно за вхід туди домовитись. Усі місця де ми побували є зазначені/описані на форумі - не лінуйся, читай.

2273
 шось мені зовсім не здається шо там ШПУ була...У тебе достовірна інформація?

2274
   А знаю це місце. Якщо із під'їзду на вході завернути у внутрішній дворик направо (гуртовні і ВШ прямо) - то там можна побачити залишки старих ліфтів, що описані тут

2275
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 14.01.2010 15:05:18 »
моє тру-робоче місце  :)

2276
Інженерні Споруди / Re: Калуш
« : 14.01.2010 13:57:10 »
 і ще пяток фото відти:

2277
Ось ще декілько фоток у трохи іншому ракурсі. Дякую Roy'ю за фотоапарат.

2278
  Дійсно вар'ятський сайт, стиль шось нагадує MythBusters (але без спростувань, скоріш експерименти).
Почати читати раджу відси, потому перейти на головну та по праву руку читати "Завершені Проекти"2279
    Закопчено там було ще як я там був року здається 1996 чи 1997 - себто давно  :) Останній прохід мав виходити наверх, якшо сі незасипав на даний момент вщент

2280
   А во сьогодні вітаємо нашого колєгу, товариша YserL'a з Днем Народження! Най у тебе все буде файно і чотко, жеби усі мрії збувались та всього було вдостатку!!! Ну і стандартно - здоров'я, щастя та грошей!!!