Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2321
   Кустурицьо реально палит!!! Особливо ми сі ундерграунд сподобав!!! Усім щиро раджу!

2322
Цитувати
Hello Golem,Inkognito and everybody,

I have fresh news about 102 site. Appr. 25,5km NW of Lviv
50° 00' 53"
23° 46' 11"

Unfortunately the GE resolution not the best there,so I need your confirm.Are these coordinates correct?Have you ever been there?

It's nice to see you back. Sorry - this is unexplored place yet...We will try to do our best in exploring that place as soonest as possible. Thanks a lot 4 the coordinates!

P.S. Sorry for my French...
З.Ы. Я дико сі перепрошую за свій хфранцузький.

2323
ууу...гарно написано, особливо останній лінк - є певна кількість стратегічно-важливої інфи! Дякую!

2324
   Явно зупинка трамваю HALTESTELLE (дойч.) = СТАНЦІЯ (укр.). Тай зупинівка трамваю досі там знаходиться  :)

2325
   Усе, давайте припиняти флейм! Я чув, що 26 числа в Зону пускають не усіх бажаючих, а тільки тих людей котрі там жили - себто мають в паспорті стару прописку. Хтось може чув щось подібне?

2326
    Видрано із допису Зелі во тут, фото внизу - так само як цитований текст маскальською:

Стоит ли покупать фонарики Fenix?
В данном случае Вы платите за корпус и бренд. Весьма вероятно лучшее качество сборки, однако тестирований данного факта не проводилось (велокрепления без люфта для Феникса - редкое исключение). Качество пайки при проведении вскрытий существенно НЕ отличалось от других китайских фонариков.
Элементарная база тех же производителей, однако обновляют они ее медленнее китайских конкурентов, от чего наличие устаревших диодов обычное явление.
Следует обращать внимание на форму светового пятна. Из-за особенностей оптики у большинства моделей выделяется узкое пятно света в центре и неравномерная(!) боковая засветка, выглядит примерно так (слева Aurora-AK-P7-5-Max - освещение равномерное, справа Fenix-TK40-Max - боковые колонны, средние части потолка и пола очевидно не освещены):


    А ще троха інфи тутко

2327
І ще раз дозвольте погратулювати вам за щирі вітання!

2328
Цитувати
а таке бачили?
   Ужос...Автор відео очевидно амбіцил-самогубець чи перед цим жульєну із чорнобильських грибочків засмакував два рази просивши добавки...
Цитувати
В чому проблема з водою?Не зрозуміло? Якщо буде велика групка можна просто рівномірно розділити воду(добавивши декілька літрів запаски)=)
   На писок треба 5 літрів води у день як мінімум - і врахуй, що це не легка прогулянка, себто вантаж на хребті буде відчутним. Відси треба ще більше води. На один день туди не сходиш, думаю 3-4 дні як мінімум. Отож отримуй, 15-20 кг за хребтом на кожного учасника (а в наплечнику багацько чого іншого треба нести) як мінімум! А вода для приготування їжі?
Цитувати
    Як ніде якшо вище було вказано що для працівників привозиться в бочках і її там можна набрати=)
    А во ті бочки стояті кожні 5 км по Зоні, а над ними написи "Безкоштовна вода для нелегальних дослідників! Спеціально підібране незапальне місце"
Цитувати
А без нагрузки можна поїхати на платну екскурсію...
    Наприклад для мене платна екскурсія просто нецікава як така...Видів уже мабуть сотні, якщо не тисячі однотипних фото - не цікаво  ходити там, де до тебе купа народу була.


2329
Страшенно вам усім дякую!!! Не можу знайти навіть слів щоб висловити вам свою вдячність!

2330
Цитувати
До речі, у вас є детальні фото комплексу? Може креслення плану від руки? Буду дуже вдячний!

  Ось тут трішки, але детальних фото (принаймі у мене) немає точно. Боюсь і по пам'яті не нарисую зараз орієнтовний план :( . Ми зайшли на базу не з того боку, перлись із добрих 1,5 год. від машини - відповідно забули світло.

  Р.S. Дякую за пояснення про дивізіони та полки

2331
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 23.12.2009 10:41:30 »
  Файний рецепт! + тобі. Можна трохи інакше зробити (для тих хто пряних сирів не любить) - не тримати сир до появи стійкого запаху, а завернути його в марлю та варити у молоці (у котре сіль по смаку + чайну ложечку соди) до готовності. Як сир уже дойде, вийняти його із марлі, засипати кмином (чи іншими приправами по смаку), добре перемішати засунути у чисту марлю та відтиснути зайву рідину. Прям у марлі покласти на пласку дощечку та зверху покласти гніт у вигляді кастулі з водов - та у холодильник на добу. Усьо.

2332
  Не смію просити, але чи можливо пролити світло на банальні істини?  (питає скромний модератор із м.Львів):
 1) Відповідно до Договору по ПРО сторони  могли мати тільки 1 район для прикриття. Якого договору, хто сторони, від коли та дата підписання? 1972 р.?
 2) Риторичне питання - яким Макаром ми перейшли від обговорення ракет до питання їх локалізації (ДОН-2Н)?

2333
Цитувати
Написав довгий і агресивний пост і вирішив стерти  :)

Молодець, нашо лишня агресія? Висловлю свої скромні думки щодо чуда за координатами 48°52'45.89"N 24°25'16.70"E:

   1) Гуглив, одинарні дійсно позиції УТТХ. Але не цілком не згоден на рахунок "Двина" - вони дійсно стояли груповані по 3 чи 4 шахти, але! - практично завжди в розумному околі були стартові позиції інших "Двин", причому як мінімум дві. Як приклад, тянемо позиції 43-ї Ракетної Армії, що була розташована в Україні. Дивимось Червоноград - видимо групу стартових позицій:
   А) шахти на ділянці  Новий Витків - Корчин;
   Б) Бендюзький ліс під Червоноградом - наземні стартові позиції;
   В) аналогічна наземна стартова позиція у трикутнику Романівка - Горбків - Тартаків;
   Отож маємо трикутник із сторонами - 13,8 х 8,8 х 9,9 км.
   Питання, яка холера над цими позиціями мала б бабахнути (зважаємо на рік постановки на чергування, відносну мобільність стаціонарних позицій та захищеність підземних, географічне положення) щоб усі три позиції вивести одразу із ладу? ІМХО практично нереально для одиночної ракети

   2) А ми і без заслужених ракетників чомусь можемо сказати точно, що не станція Космічного Зв'язку(хоча на додачу вона могла бути там). Судимо із залишків нержавіючих труб у стінах - частина підписана як паливо, частина - як окисник...


2334
 і повертаючись знову до наших реалій --> новина на ЗіКу. Бидлу закони не писані...  >:(

2335
Ага, і ми там були давно - маю наувазі ось це. А що там стояло - не в курсі, ще не дивились. Мабуть таки дійсно ШПУ УР-100УТТХ. Думаю Андрій мав наувазі, що це ніфіга не Делятин по координатах.

2336
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 22.12.2009 14:52:41 »
Ще досить смачні канапки виходять із плавленим сирком, але тра щоб він був новрмальний, по досвіду КОМО, бо як їсиш руский стандарт враження що порошок хаваєш.

Як на мене у цьому аспекті рулить також ТМ "Добряна".

2337
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 21.12.2009 23:04:34 »
   Все зло, навіть кубіти (як не прикро...). Але те, що може розширити/підтримати/broadcast'ти наші ідеї та цінності - будь-де заслуговує на всебічну підтримку дописувачів ІМХО!

2338
мну із ДП-5а іно джерело цікавить... І не хімрозвідки, а радіологічної... :D

2339
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 21.12.2009 21:24:11 »
   Най би вам усім всохло такий дестрой салу робити! Бог вас за те НЕ покарає іно у одному випадку - коли пасту буде щедро заготовлено у тяжкий похід для швидкого насичення шлунків дослідників.

   Пропоную для широкого кола дописувачів свій (НАголошую св'ятковий, а не в похід) варіант того чудового єства котрим є дароване Богом українцям сало. Оскільки раніше не зустрічав схожого рецепту, то використаю своє авторське право і назву цю страву True Explorer MAX kanape(tm). Не САНДВІЧ, не КАНАПКА а власне КАНАПЕ as original.
   Рецепта на перший погляд проста, треба:

   1) Тру сало. Це головне! Для себе тру вважаю домашнє виварене, потому засолене, зрештою підкопчене та покрите шаром гострого червного перцю+паприки та витримане із місяць у зимному льоху. Оскільки таке задоволення на нашому столі буває значно рідше, ніж скажімо  ікра - яко замінник підійде Виварене Сало у суміші червоного перцю та паприки від Родинної Ківбаски за ціною, що в минулу субото складала 34,50 грн. за кільо. У Родинній то сало складають із 3-4 окремо змариновано-заперчених тонких шарів, потому пресують до цілісної купи. Тру сало має бути насамперед смачне, без ознак сторонніх смаків чи запахів, рівномірно засмачене. Має залишатись цілісним після різки навіть найтоншими шматочками! Нарізати продукт тонкими шматочками у 2-3 мм.

  2) Тру Хліб. Чорний або напівчорний із висівками + зернятка соняшника. Ніколи НЕ білий! Беру Житньо-Пшеничний від (TM) Просто Добрий Хліб (ТзОВ "Хліб-Трейд", Львів, вул. Туган-Барановського, 24). Гарно піде і чорний Бородинський. Нарізати шматками до 10 мм.

  3) Тру цибуля та часник. Цибуля має бути солодкою, часник ніколи тоу білов хірнев без ознак землі на собі. На часнику має бути земля, купувати у старшої бабці на будь-якому стихійному базарі. Законає така фіолетова цибуля, котру лохам на ПБК продають на кожному кроку чи біла сорту Рислінг (дивно, я завжди думав, що Рислінг то сорт винограду із котрого вино роблят) у Арсені. половину цибульки нарізати тоненькими пластами у 1-2 мм товщиною (другу кубикми), часник пропустити через часникодавку на тарілочку.

  4) Тру муштарда. Хто яку полюбляє, але тут люблю м'яку, наприклад суміш 60% Європейської гірчиці + 40% Хфранцузької від ТМ "Верес".

  5) Тру ТАРАТУТА. То саме марудне - варимо кільо вітчизняного буряка просто у воді. Як закипит - заливаємо столовю ложкою оцту чи соком половини середнього лимона(же би колір не втратило). Варимо із добрих 2-2,5 год (жеби бурак м'яким став, не переваріть), почому зливаємо воду і чекаємо най бурак сі остудит - по чому чистимо його від лушпайок та тремо на терці. До нього додаємо половинку цибульки кубиками із пункту №3, так само квашених вогірків кубіками + троха соку із вогірків квашених + 5-6 столових ложок рафінованої соняшникової (чи оливкової, а найкраще  неочищеної кукурудзяної) олії +NaCl +чорний перець. Перемішуємо багато, в холодильник ТАРАТУТУ на добу. Декілька разів мішайте.


  ОСНОВНЕ: На Тру-Хліб №2 ніжно кладемо Тру-Сало №1. Ні замало, ні забагато мастимо МУШТАРДОЮ №4, вкладаємо перинкою солодку цибульку (половину, №3) та посипаємо кубиками часничку (№3). Отримане добро криємо ТАРАТУТов із №5 товщиною як мінімум 50% попередніх шарів. І на 2 хв. у мікрохвильовку на 600-700 Ват, просто щоб розігріти жири і дати їм екстрагувати смаки та запахи часнику, цибулі та суміші перців.

2340
Плани / Re: Недільна прогулянка
« : 21.12.2009 10:14:30 »
  Ну фотографував Roy та Venick, маю надію скоро напишуть який звіт.

  Update: звіт во тут