Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2321
    Якщо пригадуєш, то нас також дуже цікавило чому локомотив такого загадково-нестандартного кольору. Є які ідеї окрім браку відповідної
 фарби?

2322
    Від цього року у мене йно одні приємні почуття! По-перше мав шалену приємність бачити накінець-то живий форум кавалки котрого знаходив в мережі у 2008, по-друге мав за честь зареєструватись тутко у жіночому місяці Березні дня 16-го. Як зара пригадую перший пост був до Зелі про його хфотоапарат. Потому вельмишановні адміни форуму довірили мені відповідальну посаду Модератора. Щиро Дякую!

    Того року було парканадцять вилазок - із тих, що найбільш мені запам'ятались:

    1) Все у Якісних Звітах, але звісно найбільш запам'яталась перша моя пропозиція до шановного товариства;

    2) Яворівсько-Новояворівська-Шклянська Сірка, Крокуючі Екскаватори там же, Новий Розділ по-раз перший (Зеля +Я + ГСМ + купа бомків та комарів), по-раз-другий коли багацько тру-колєг зібрались, звісно ж  ВЧ навколо Франківська: Грабовець, Ценжів, Міжгіря Перегінське, Очисні споруди Полтви та День НЕзалежності, Джелізничне Депо, Пд-Зх Колєктор, Fuck-Park, Трамвайне Депо, НЕ Туристичний Львів, Бомбік на Чорновола та фото там, Ракетні шахти коло Бродів та RedCity, Черляни та Винниківський ліс, Цитадель та Кортумову гору, Лощину, Зомбі- та Вареник Паті та ще купа-купа всього!

   Але то не головне, головне ІМХО є таким:

    1) Я знайшов своїх друзів, котрих мало у мене було до цього - це звісно Golem, Zelja, YserL (+Марічка звісно), Yar-79, Stinger & Romchick, FenRiz & Чугайстр, Roy & Solodkas, Explorer & Dead Cat,  DeadMeat & Dark Wind, Taras-Tinian, Venick & ROMEL, Lacerta & Kivi & Саша, Dexter & Кшися (шальоно за вас радий), Olege (давно не чулись), Сompass (+тру команда), gor_qkop, Yuriy, Alex-L та його чудова жона (+ уся фотобанда), t309 & AxiZep, Віра & Сашко, Huliganka & Samoslav, Wanderer & I_Am_Name.

    Звісно ж Dali_Bude та його фантастична жона Марічка та донька Риба , BigDan & Korguk & Lubko, Бодун, Nick_C3 & Pasja & Fetole, Джексон та Катя з Одеси.

    2) Прошу щиро пробачення як же кого забув згадати;

    3) А головне те, що ми разом і тут. Дякую вам друзі, що ви є -  кожен із Вас може покладатись на мою допомогу так чи інакше. Звісно маю надію на дуплекс у цьому випадку!
    
    4) Ну і продуктивного, якісного, щасливого та багатого 2010 року!

2323
  Roy створив тему (вах яка файна, я би певно колекціонував фляшками від 0,5 і вище  :) ), a Solodkas добив ми цвяха! Така красота, же словами не описати. Зразу дитинство згадалось, СССР та {фіг зна де і як} дістані батьками дойчляндскі моделі та колії джелізничні. Як то кажуть по хресту (+) обом за маленьке, приємне та важливе св'ято!

2324
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 29.12.2009 09:27:39 »
І сміх, і гріх...

2325
 Дякую за пораду, чекну при нагоді та звісно тут відпишу. Дорогою виникло декілька питань:

 1) На Шевченка то ж був скло-дзеркальний завод від котрого зара невеликий будиночок залишився + якась мінімальна капличка здається. Чи я шось попутав?
 2) Чомусь здається, що у "Ялинці" теж саме засилля китайщини. Типун мну на язик (перевірю - буде про шо говорити)
 3) Круглі іграшки на ялинку задрали. Як би це не парадоксально не звучало, але хочу квадратні "круглі" кульки на ялинку. І же би там explorer.lviv.ua писало, пару писків друзів було (так, з повітря, щойно виникла ідея)

2326
  Чи міг би хто із вельмишановних дописувачів форуму поділитись інформацією де б у Славетному Місті Лева придбати ялинкові прикраси, гірлянди прийнятної на розумні гроші якості? !Сhina || PRC. Не маю жодного бажання провести свята із паяльником під деревцем (не подумайте зле, воно у нас автентично пластикове вже як більше 5-ти років, Карпат шкода). Дякс!

2327
    цілком можливо, тому власне і питав у дописувачів чи є спеціалісти в цій галузі. А також ніяк не повірю, що на такій площі немає жодної дзюрки у покритті. +1 дзюра погоди не зробить, зовсім не обов'язкво, щоб вона була значного розміру (зрештою і заліпити отвір по собі можна після здійснення дослідницького акту дефлорації  :) ). А взагалі на носі вибори, а це шанс на швидку реакцію влади/політиків - потому їм буде традиційно "впадло"

2328
   Однозначно погоджуюсь із Forest'ом! Може ще хто згадає мандрівку в New Розділ - охоронець також згадував про гудронне гіффно за кар'єром. Однозначно треба запросити пресу, але перед цим конкретно визначити, що ж таки під шаром землі лежить. Може серед дописувачів є які спеціалісти, що можуть сказати що там таки захоронено? Думаю переїхатись та зібрати проби проблеми не складе.
   До чого ж людська жага до матеріальної сатисфакції може довести? Щоб Карпати на такий могильник перетворити? Буду рахувати за честь долучитись до цієї справи будь-яким необхідним способом!!!

2329
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 27.12.2009 20:00:34 »
   А я тілько транзистора шукав у SO-8 пакуванні. Словами не описати мій конхфуз як завидів третє фото. Як виявляється, чого тілько в SO-8 не пакують  :) Шукав доволі раніше, іно тепер згадав. А транзистора Golem дістав --> за що йому великий респект & уважуха.

2330
   А СтоНадцятьПарканадцятьПудово файна ідея! Теорія хороша до пори до часу. Ніц не замінить реальний досвід. Для чистоти експерименту таки слід заюзати не Карпати, а якусь більш рівну ділянку Неньки України(думаю знайдемо місце де можна поєднати так званий тренінг та заодно дослідити щось новеньке).
   Не зрозумійте  зле - мну не проти у гори, але місцина у Зоні пласка - себто як на себе у горах із наплічником наприклад я буду споживати зовсім іншу кількість води, звісно у неприємну для мого хребта сторону... :)

2331
   Кустурицьо реально палит!!! Особливо ми сі ундерграунд сподобав!!! Усім щиро раджу!

2332
Цитувати
Hello Golem,Inkognito and everybody,

I have fresh news about 102 site. Appr. 25,5km NW of Lviv
50° 00' 53"
23° 46' 11"

Unfortunately the GE resolution not the best there,so I need your confirm.Are these coordinates correct?Have you ever been there?

It's nice to see you back. Sorry - this is unexplored place yet...We will try to do our best in exploring that place as soonest as possible. Thanks a lot 4 the coordinates!

P.S. Sorry for my French...
З.Ы. Я дико сі перепрошую за свій хфранцузький.

2333
ууу...гарно написано, особливо останній лінк - є певна кількість стратегічно-важливої інфи! Дякую!

2334
   Явно зупинка трамваю HALTESTELLE (дойч.) = СТАНЦІЯ (укр.). Тай зупинівка трамваю досі там знаходиться  :)

2335
   Усе, давайте припиняти флейм! Я чув, що 26 числа в Зону пускають не усіх бажаючих, а тільки тих людей котрі там жили - себто мають в паспорті стару прописку. Хтось може чув щось подібне?

2336
    Видрано із допису Зелі во тут, фото внизу - так само як цитований текст маскальською:

Стоит ли покупать фонарики Fenix?
В данном случае Вы платите за корпус и бренд. Весьма вероятно лучшее качество сборки, однако тестирований данного факта не проводилось (велокрепления без люфта для Феникса - редкое исключение). Качество пайки при проведении вскрытий существенно НЕ отличалось от других китайских фонариков.
Элементарная база тех же производителей, однако обновляют они ее медленнее китайских конкурентов, от чего наличие устаревших диодов обычное явление.
Следует обращать внимание на форму светового пятна. Из-за особенностей оптики у большинства моделей выделяется узкое пятно света в центре и неравномерная(!) боковая засветка, выглядит примерно так (слева Aurora-AK-P7-5-Max - освещение равномерное, справа Fenix-TK40-Max - боковые колонны, средние части потолка и пола очевидно не освещены):


    А ще троха інфи тутко

2337
І ще раз дозвольте погратулювати вам за щирі вітання!

2338
Цитувати
а таке бачили?
   Ужос...Автор відео очевидно амбіцил-самогубець чи перед цим жульєну із чорнобильських грибочків засмакував два рази просивши добавки...
Цитувати
В чому проблема з водою?Не зрозуміло? Якщо буде велика групка можна просто рівномірно розділити воду(добавивши декілька літрів запаски)=)
   На писок треба 5 літрів води у день як мінімум - і врахуй, що це не легка прогулянка, себто вантаж на хребті буде відчутним. Відси треба ще більше води. На один день туди не сходиш, думаю 3-4 дні як мінімум. Отож отримуй, 15-20 кг за хребтом на кожного учасника (а в наплечнику багацько чого іншого треба нести) як мінімум! А вода для приготування їжі?
Цитувати
    Як ніде якшо вище було вказано що для працівників привозиться в бочках і її там можна набрати=)
    А во ті бочки стояті кожні 5 км по Зоні, а над ними написи "Безкоштовна вода для нелегальних дослідників! Спеціально підібране незапальне місце"
Цитувати
А без нагрузки можна поїхати на платну екскурсію...
    Наприклад для мене платна екскурсія просто нецікава як така...Видів уже мабуть сотні, якщо не тисячі однотипних фото - не цікаво  ходити там, де до тебе купа народу була.


2339
Страшенно вам усім дякую!!! Не можу знайти навіть слів щоб висловити вам свою вдячність!

2340
Цитувати
До речі, у вас є детальні фото комплексу? Може креслення плану від руки? Буду дуже вдячний!

  Ось тут трішки, але детальних фото (принаймі у мене) немає точно. Боюсь і по пам'яті не нарисую зараз орієнтовний план :( . Ми зайшли на базу не з того боку, перлись із добрих 1,5 год. від машини - відповідно забули світло.

  Р.S. Дякую за пояснення про дивізіони та полки