Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2341
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 23.12.2009 10:41:30 »
  Файний рецепт! + тобі. Можна трохи інакше зробити (для тих хто пряних сирів не любить) - не тримати сир до появи стійкого запаху, а завернути його в марлю та варити у молоці (у котре сіль по смаку + чайну ложечку соди) до готовності. Як сир уже дойде, вийняти його із марлі, засипати кмином (чи іншими приправами по смаку), добре перемішати засунути у чисту марлю та відтиснути зайву рідину. Прям у марлі покласти на пласку дощечку та зверху покласти гніт у вигляді кастулі з водов - та у холодильник на добу. Усьо.

2342
  Не смію просити, але чи можливо пролити світло на банальні істини?  (питає скромний модератор із м.Львів):
 1) Відповідно до Договору по ПРО сторони  могли мати тільки 1 район для прикриття. Якого договору, хто сторони, від коли та дата підписання? 1972 р.?
 2) Риторичне питання - яким Макаром ми перейшли від обговорення ракет до питання їх локалізації (ДОН-2Н)?

2343
Цитувати
Написав довгий і агресивний пост і вирішив стерти  :)

Молодець, нашо лишня агресія? Висловлю свої скромні думки щодо чуда за координатами 48°52'45.89"N 24°25'16.70"E:

   1) Гуглив, одинарні дійсно позиції УТТХ. Але не цілком не згоден на рахунок "Двина" - вони дійсно стояли груповані по 3 чи 4 шахти, але! - практично завжди в розумному околі були стартові позиції інших "Двин", причому як мінімум дві. Як приклад, тянемо позиції 43-ї Ракетної Армії, що була розташована в Україні. Дивимось Червоноград - видимо групу стартових позицій:
   А) шахти на ділянці  Новий Витків - Корчин;
   Б) Бендюзький ліс під Червоноградом - наземні стартові позиції;
   В) аналогічна наземна стартова позиція у трикутнику Романівка - Горбків - Тартаків;
   Отож маємо трикутник із сторонами - 13,8 х 8,8 х 9,9 км.
   Питання, яка холера над цими позиціями мала б бабахнути (зважаємо на рік постановки на чергування, відносну мобільність стаціонарних позицій та захищеність підземних, географічне положення) щоб усі три позиції вивести одразу із ладу? ІМХО практично нереально для одиночної ракети

   2) А ми і без заслужених ракетників чомусь можемо сказати точно, що не станція Космічного Зв'язку(хоча на додачу вона могла бути там). Судимо із залишків нержавіючих труб у стінах - частина підписана як паливо, частина - як окисник...


2344
 і повертаючись знову до наших реалій --> новина на ЗіКу. Бидлу закони не писані...  >:(

2345
Ага, і ми там були давно - маю наувазі ось це. А що там стояло - не в курсі, ще не дивились. Мабуть таки дійсно ШПУ УР-100УТТХ. Думаю Андрій мав наувазі, що це ніфіга не Делятин по координатах.

2346
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 22.12.2009 14:52:41 »
Ще досить смачні канапки виходять із плавленим сирком, але тра щоб він був новрмальний, по досвіду КОМО, бо як їсиш руский стандарт враження що порошок хаваєш.

Як на мене у цьому аспекті рулить також ТМ "Добряна".

2347
Новини / Re: Ми ВКонтакте
« : 21.12.2009 23:04:34 »
   Все зло, навіть кубіти (як не прикро...). Але те, що може розширити/підтримати/broadcast'ти наші ідеї та цінності - будь-де заслуговує на всебічну підтримку дописувачів ІМХО!

2348
мну із ДП-5а іно джерело цікавить... І не хімрозвідки, а радіологічної... :D

2349
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 21.12.2009 21:24:11 »
   Най би вам усім всохло такий дестрой салу робити! Бог вас за те НЕ покарає іно у одному випадку - коли пасту буде щедро заготовлено у тяжкий похід для швидкого насичення шлунків дослідників.

   Пропоную для широкого кола дописувачів свій (НАголошую св'ятковий, а не в похід) варіант того чудового єства котрим є дароване Богом українцям сало. Оскільки раніше не зустрічав схожого рецепту, то використаю своє авторське право і назву цю страву True Explorer MAX kanape(tm). Не САНДВІЧ, не КАНАПКА а власне КАНАПЕ as original.
   Рецепта на перший погляд проста, треба:

   1) Тру сало. Це головне! Для себе тру вважаю домашнє виварене, потому засолене, зрештою підкопчене та покрите шаром гострого червного перцю+паприки та витримане із місяць у зимному льоху. Оскільки таке задоволення на нашому столі буває значно рідше, ніж скажімо  ікра - яко замінник підійде Виварене Сало у суміші червоного перцю та паприки від Родинної Ківбаски за ціною, що в минулу субото складала 34,50 грн. за кільо. У Родинній то сало складають із 3-4 окремо змариновано-заперчених тонких шарів, потому пресують до цілісної купи. Тру сало має бути насамперед смачне, без ознак сторонніх смаків чи запахів, рівномірно засмачене. Має залишатись цілісним після різки навіть найтоншими шматочками! Нарізати продукт тонкими шматочками у 2-3 мм.

  2) Тру Хліб. Чорний або напівчорний із висівками + зернятка соняшника. Ніколи НЕ білий! Беру Житньо-Пшеничний від (TM) Просто Добрий Хліб (ТзОВ "Хліб-Трейд", Львів, вул. Туган-Барановського, 24). Гарно піде і чорний Бородинський. Нарізати шматками до 10 мм.

  3) Тру цибуля та часник. Цибуля має бути солодкою, часник ніколи тоу білов хірнев без ознак землі на собі. На часнику має бути земля, купувати у старшої бабці на будь-якому стихійному базарі. Законає така фіолетова цибуля, котру лохам на ПБК продають на кожному кроку чи біла сорту Рислінг (дивно, я завжди думав, що Рислінг то сорт винограду із котрого вино роблят) у Арсені. половину цибульки нарізати тоненькими пластами у 1-2 мм товщиною (другу кубикми), часник пропустити через часникодавку на тарілочку.

  4) Тру муштарда. Хто яку полюбляє, але тут люблю м'яку, наприклад суміш 60% Європейської гірчиці + 40% Хфранцузької від ТМ "Верес".

  5) Тру ТАРАТУТА. То саме марудне - варимо кільо вітчизняного буряка просто у воді. Як закипит - заливаємо столовю ложкою оцту чи соком половини середнього лимона(же би колір не втратило). Варимо із добрих 2-2,5 год (жеби бурак м'яким став, не переваріть), почому зливаємо воду і чекаємо най бурак сі остудит - по чому чистимо його від лушпайок та тремо на терці. До нього додаємо половинку цибульки кубиками із пункту №3, так само квашених вогірків кубіками + троха соку із вогірків квашених + 5-6 столових ложок рафінованої соняшникової (чи оливкової, а найкраще  неочищеної кукурудзяної) олії +NaCl +чорний перець. Перемішуємо багато, в холодильник ТАРАТУТУ на добу. Декілька разів мішайте.


  ОСНОВНЕ: На Тру-Хліб №2 ніжно кладемо Тру-Сало №1. Ні замало, ні забагато мастимо МУШТАРДОЮ №4, вкладаємо перинкою солодку цибульку (половину, №3) та посипаємо кубиками часничку (№3). Отримане добро криємо ТАРАТУТов із №5 товщиною як мінімум 50% попередніх шарів. І на 2 хв. у мікрохвильовку на 600-700 Ват, просто щоб розігріти жири і дати їм екстрагувати смаки та запахи часнику, цибулі та суміші перців.

2350
Плани / Re: Недільна прогулянка
« : 21.12.2009 10:14:30 »
  Ну фотографував Roy та Venick, маю надію скоро напишуть який звіт.

  Update: звіт во тут

2351
Смітник / Re: Полтва
« : 21.12.2009 09:44:16 »
 Вже краще, видно титанічні потуги  :) .Такі правила форуму, котрі поки-що ніхто не відміняв. За курва маєш попередження!

2352
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 20.12.2009 10:44:31 »
На рахунок кубиків і гарячих крушок - негативно ставлюся, там стільки хімії. В шоколаді також, зараз то не шоколад і сурогат. А найпоживніше сало :)

 Во-во! Пропоную домашнє сало залити чеколядою домашнього ж приготування, +троха різних горішків  :)

2353
Плани / Недільна прогулянка
« : 19.12.2009 19:00:50 »
  Є ідея зацінити завтра рейковий автобус котрий курсує від ст. Підзамче до ст. Психів, вартість усього 1,5 грн.. Здибанко завтра на ст. Підзамче об 11-40 сраня, поїзд виїжєї об 12-02 згідно розкладу любо наданого УкрДжелізницею. Наразі підтвердили участь Stinger та Roy.

2354
 Гарно, дякую! Дуж сподобався протигаз і ретифікаційні колони (здається так зветься то чудо)! +

2355
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 18.12.2009 16:24:13 »
Оргструктура підприємства

2356
    ніц ту боянистого немає старий, головне же би усі дописали свої уподобання. А може хтось не видів МегоЗачодногоКіна, котре мав за щастя спостерігати інший щасливий дописувач форуму?

2357
Спорядження / Re: Радіозвязок
« : 17.12.2009 20:47:39 »
Цитувати
але якщо ти не збираєшся носитися з ввімкненою рацією цілий день по місту і висіти в ефірі - нічого страшного не буде

    Без образ, але 5 Вт потужності ІМХО це не забагато (по штандартах здається допускається чи ват, чи два). А штандарти ІМХО не йолопи писали...

2358
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 16.12.2009 23:02:33 »
  старожили кажуть же так буває іно за несприятливих гідрометеорологічних обставин  :D

2359
Спорядження / Re: Радіозвязок
« : 16.12.2009 17:28:01 »
 УкрЧастотНагляд нервово курить осторонь... Цікаво скільки вони заплатили за свої пересувні лабораторії? Щось ми каже, що значно більше 25 кБакса...

2360
    Так і є, знаю це місце - перехрестя Мечнікова-Некрасова, нумер 37Б. Проходив тиждень тому там, також її помітив - проте не мав часу зайти оглянути ближче. Проте колодки на дверях небуло, а вони у свою чергу були знизу якимось хламом перекладені.