Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2341
Смітник / Re: Полтва
« : 21.12.2009 09:44:16 »
 Вже краще, видно титанічні потуги  :) .Такі правила форуму, котрі поки-що ніхто не відміняв. За курва маєш попередження!

2342
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 20.12.2009 10:44:31 »
На рахунок кубиків і гарячих крушок - негативно ставлюся, там стільки хімії. В шоколаді також, зараз то не шоколад і сурогат. А найпоживніше сало :)

 Во-во! Пропоную домашнє сало залити чеколядою домашнього ж приготування, +троха різних горішків  :)

2343
Плани / Недільна прогулянка
« : 19.12.2009 19:00:50 »
  Є ідея зацінити завтра рейковий автобус котрий курсує від ст. Підзамче до ст. Психів, вартість усього 1,5 грн.. Здибанко завтра на ст. Підзамче об 11-40 сраня, поїзд виїжєї об 12-02 згідно розкладу любо наданого УкрДжелізницею. Наразі підтвердили участь Stinger та Roy.

2344
 Гарно, дякую! Дуж сподобався протигаз і ретифікаційні колони (здається так зветься то чудо)! +

2345
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 18.12.2009 16:24:13 »
Оргструктура підприємства

2346
    ніц ту боянистого немає старий, головне же би усі дописали свої уподобання. А може хтось не видів МегоЗачодногоКіна, котре мав за щастя спостерігати інший щасливий дописувач форуму?

2347
Спорядження / Re: Радіозвязок
« : 17.12.2009 20:47:39 »
Цитувати
але якщо ти не збираєшся носитися з ввімкненою рацією цілий день по місту і висіти в ефірі - нічого страшного не буде

    Без образ, але 5 Вт потужності ІМХО це не забагато (по штандартах здається допускається чи ват, чи два). А штандарти ІМХО не йолопи писали...

2348
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 16.12.2009 23:02:33 »
  старожили кажуть же так буває іно за несприятливих гідрометеорологічних обставин  :D

2349
Спорядження / Re: Радіозвязок
« : 16.12.2009 17:28:01 »
 УкрЧастотНагляд нервово курить осторонь... Цікаво скільки вони заплатили за свої пересувні лабораторії? Щось ми каже, що значно більше 25 кБакса...

2350
    Так і є, знаю це місце - перехрестя Мечнікова-Некрасова, нумер 37Б. Проходив тиждень тому там, також її помітив - проте не мав часу зайти оглянути ближче. Проте колодки на дверях небуло, а вони у свою чергу були знизу якимось хламом перекладені.

2351
  Про один точно знаю, сам там був коли меблі забирав - спускався ліфтом з головної будівлі. Але точно пригадую, що у ліфті підвал фігурував під кнопкою №1, себто якщо там ще два поверхи донизу то ліфт туди не спускається.

2352
дуже легко запропонувати не читати )
особисто я думку автора зрозуміла і з неграматично написаного повідомлення.
а модератор міг би і без яскравих кольорів відредагувати повідомлення, яке ганьбить рідну мову, - самостійно.

   Міг би звісно, але все-таки першочергове право редагування має автор. Автор не реагує на дописи - жаль, я писав йому в ОП. Як модератор за%:?сь редагувати усі повідомлення.

   до Одинокого Дігера:

   Рахуй, хіба то  проблема? Як мені хто вкаже на мої помилки, то скажу "дякую" за науку і надалі знатиму, як не треба чинити чи писати. Як би ти читав форум, то би знав - що коректно Incognito, а не Inkognito. Але так вийшло же я некоректно юзернейм пишу (дурних питань у тебе не виникло б, як би читав багато = але там багато букв, бачу неосилиш) - але так задумано. Може Пан зважаючи на власний рейтинг спробує поспілкуватись face-2-face із мною, а не іонізувати повітря пустими словами?

   P/S: розкинь очі на себе, та на свою кількість дописів та рейтинг. R.I.P.  :o

2353
  
Цитувати
за 3 хвилини мінімально відредагувала. читати повідомлення з цими червоними виправленнями набридло. у будь якому випадку так демонстративно вказувати окремим авторам на граматичні та лексичні помилки вважаю неумісним, якщо редагувати - то всі вже повідомлення адже на форумі далеко не філологи відписують.

   Тому власне просив автора через особисті повідомлення виправити це, давно - реакція відсутня. Оскільки не отримав відповіді протягом розумного часу, то проставив непевні місця на мою думку. Я не філолог, закінчив радіотехнічний і мав "3" по українській мові. На мою думку, принаймі "И" на "І" можна було б замінити без особливих проблем.


  Набридло? - не читай просто! А от так знущатись із рідної мови я не дозволю! Поки я модератор так не буде!

2354
 1) The Saint (Святий);
 2) Тор Gun (Стрелок);
 3) A Beautiful Mind (Прекрасный Разум);
 4) Pianist (Піаніст);
 5) Zwartboek (Чорна Книга)
 6) Трансформери
 7) Трансформери: Помста Полеглого
 8 ) SwordFish(Гасло: Риба-Меч)
10) Дев'ятий округ (District 9)
11) Нot Shots(Гарячі Голови)
12) Hot Shots! Part Deux (Гарячі Голови-цвай)
13) Interstate 60 Траса 60

2355
    Виникла ідея створити відповідну тему. Прохання дописувати на форум посилаючись на IMDB - там практично кожен фільм можна знайти. Дописи без посилань гафтоматично переміщаються у "Смітник" (tm)
    P.S. я ще ось тут закликаю створити кожного свій пост. А потому як хто згадає черговий тру-фільм не створювати новий допис, а апдейтити існуючий. Дякую!

2356
Смітник / Re: Chervonograd SS-20
« : 15.12.2009 19:57:35 »
нагадую Авторам останніх постів, що тут Звіти, а не чат чи вільне дописування... Дякую!

2357
    Як уже уже такий тренд на форумі пішов, прошу нік на рукаві у такому вигляді: Inkognito, просив би шрифт +1 чи +2 до минулого разу (у залежності як буде сі поміщати, головне - жеби цілком напис було видно збоку на рукаві)

    Дуже національно так виходить  :)

2358
Я сам з Червонограда,живу в старій частині міста.Знаю що в тих шахтах і дотах(дзотах)шукати вже нема що,до нас все вичистили.В ангарах зробили майданчик для пейнтболу.Я живу в будинку,який побудували для військових,які служили в тих воєнних частинах,можу сказати що вони прожили не більше 60 років,всі вже мертві,мій дєд тоже.А вот де стоїть полазити так це замок Потоцьких,там підземні ходи ідуть аж до бендюзького лісу під Зах.Бугом.Ще чув що в іншу сторону хід іде до Белзу,але вони всі замуровані,але цегла не помєха,головне що не бетон.

   Дякую за інфу, маю надію ти тут надовго - треба буде дослідити. В дотах та шахтах нічого немає, але нас власне воно не цікавить. Ми приїхали туди подивитись на те, що було - і відти нам ніц не треба окрім вражень. Звісно було б супер якби усе на місці стояло, але тут вже ніц не вдієш.
    
   Незадовгі на твою думку підземні ходи же аж до Белзу та до Бендюзького лісу? Є якісь факти про них?

   На шахтах рівень випромінювання фону не перевищує - вся сіль в тому, що ракети там стояли на рідкому паливі+окислювач. І власне токсичні компоненти ракетного палива могли бути причиною таких ранніх смертей...

2359
    Щира правда, перевірено на мому патроні (Манліхер як здається його yar-79 класифікуавав, першої світової). Від себе додам, що спочатку легка механічнка очистка, далі у банку де сі наливає не тілько "Туалетна Качка", але будь-яка срань для активної чистки кльозету + 2 частини H2O - туди ж патрони на час від години до доби (тут треба візуально пильнувати та трясти суміш час від часу).

    Протестив "Domestos" (фруктова свіжість курде, більш густа формула - як на банці писало) та HarPic MAX (тож супер сильний). Єдина спільна риса - наявність у складниках <= 5%гіпохлориту натрію - це саме та зараза, котра виділить кисень, кортрий активно окислить всяк заразу на поверхні. Теоретично дана штука мала б спрацювати також при полосканні у аптечному пероксиді водню, але то нечекнуто.

2360
 А во тут для трудящихся розклад руху - мож кому у нагоді стане: