Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2381
  То старі споруди, шось там крутиться та вертиться - але не в курсі чи щось ощищається. Проте точно знаємо, що там міститься лабураторія котра бере проби води(якщо дан субстанцію водою можна назвати) на оцінку і щодня декілька раз рапортує про склад H2O санстанцію. Також коло неї розміщаються ремонтні майстерні. Маю надію, у неділю дослідимо більше.

2382
    Боянисто звісно, але по желанію трудящіхся прошу записуватисі на 3 вилазку на Очисні Споруди Львова. Жеби кожен новий "дослідник калу" знав де має шанси виплисти на поверхню у разі недотримання ТБ. Місце зустрічі - готель "Львів", що на Чорновола, коло входу на 10-00 без запізднень у неділю 6-го числа грудня 2009 року від ДН чого чувака, котрого Христом звуть. Як то злий адміністратор Golem постив тут офісне фото - желаюсчі і сачуствуюсщі запрошуються!!!

  P.S. Хто зна, мож цього разу матимемо час та наснагу для відвідин ТЕЦ-2 та прилеглих об'єктів???

2383
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 04.12.2009 09:06:29 »
Класифікація "підземних мешканців" (моск.):

2384
   Нині святкує День Народження Golem. Користуючись нагодою бажаю йому здоров'я та щастя, ще більше друзів (та куліжанок звісно), творчих успіхів та здобутків, вдалих походів та вилазок. Маси цікавих об'єктів для дослідження!!! Ще раз мої вітання!!!

   P.S. До вітань приєднується YserL - не матиме можливості дописати тут ближчим часом через відсутність в Україні.

2385
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 02.12.2009 22:32:46 »
  Маю празник today() - став щасливим власником МКС-05 "Терра", лежит ту коло мене і ніжно попискує, фон стабільний 9-11 мкЗв. За що йому ЙОТТАзачод (Мега, Гіга, Тера, Пета, Екса, Зетта - тут просто не пасують) - і ось воно чудо!

  Фото нижче, ліва - моя Терра, права - YserL'a. Тож уже це третя "чорна" Терра на форумі. А також Терра-П є у Roy'a. Вважаю ми достатньо заладовані. Моя Терра - Free-4-All, зазичу усім бажаючим котрих знаю особисто.

   P.S. Йотта = 1024

2386
    Дійсно гарна стаття, велика та розгорнута. Перечитаю до кінця - буду шукати список використаної літератури, там мабуть також багацько цікавого знайдеться  :) Дякую!

2387
Треба буде сходити на вихідні, перефоткати та покататись

2388
   Отож бо, сьогодні Романа! Вітаю усіх Романів (у першу чергу Romchick'a, бо іно його тут Романом знаю) бажаю творчої наснаги, щастя, здоров'я, кохання, уваги кулєг. Ну і же би стояв як має бути коли треба. Усе інше - купите за гроші котрі  неодмінно заробите! Прохання дописувачів приєднуватись до вітань!

  P.S. Тему переіменував, маю надію так буде краще

2389
   На жаль, спеціально їхати не варто - хіба випадково будеш у справах в околицях. Во тут і тут. Вона ж звалась РЛС "Дарьял"

2390
  Супер! Viva eXplorer! Може хто звернув увагу, же розповідь Андрія набрала найбільше голосів - 9 штук! Із відривом у 2 голоси від найближчого конкурента! І то враховуючи, що ніхто із нас не голосував взагалі (а нас було четверо)!

2391
  Коли заливаю багацько фоток - то кожну після зменшення до 800х600 рандомно ренеймлю. Потому заливаю в тему вищеописаним способом.

2392
 Цінні поради, дякую!

2393
 приємно бачити, що БАРС ще на місці :) і стан його ще доволі гарний. Дякую!

2394
ну курча (дописується із посиланням на власника торговоъ марки Golem'a), шо у мене є ти знаєш, що може стати помічним вам - легко зазичу! тілько шо митниця може підозріло віднестись до броцика із слідами чи то вєтконговської, чи то гамерикоської кровищі...

2395
 ну або колобок із Вєтнаму. Завжди до послуг + спальник із килимком.

2396
так в чому проблема - купуй! У кого купувати підкажу

2397
великий тобі +, дякую за гарні фото!

2398
Плани / Re: Лощину затоплює!!!!!!
« : 30.11.2009 15:56:50 »
Цитувати
Особисто мені чітко ясно, навіть, якщо він "стратегічно" завалиться всім буде абсолютно всеодно  :(
А от мені (та й ще багатьом іншим) абсолютно НЕ все-одно...

2399
 мене особисто не може не радувати те, що у нас таки скоро буде музей рухомого складу. А також те, що великих паровозів Л-0009 на Україні всього 3 шт. залишилось, причому 2 із них десь догниває на сході неньки України (по словах працівника)

2400
ну і ще пару фото, що не влізло в основну тему.