Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2401
  Гарно. Треба буде відкрити якось

2402
Посилання / Re: Захисні костюми
« : 25.11.2009 21:24:27 »
    Як виявляється львівська контора НВПП "Спаринг-Віст" (ТМ "Екотест" - усі ж знають дозиметри Терра та Терра-П?!) тепер приторговує ще протигазами ГП-7, АП-7, ГП-7В). Деталі тутко. Навіть кажуть, що надають сертифікати УКРСЕПРО (Укр-Це-Що?  :) )

2403
Плани / Re: Лощину затоплює!!!!!!
« : 25.11.2009 20:47:24 »
я без шансів, знову ж таки через роботу...

2404
  Там у вас на кафедрі здається не компутери, а тонкі клієнти HP? Ловіть адміна & мучайте його пивом же б термінальний сервер правильно налаштував у плані використанні напису explorer.lviv.ua на бекграунді  :)

2405
+1, в суботу було б файно

2406
вах, гарно і з душов написано! привіт Марічці!

P.S. #1 на ваше щастя, із вами не було куманди радіотехнічного Львівської Політехніки...певно би ГафтоСтопом добирались додому тоді  :)
P.S. #2 таки дійсно на щастя..  а де пісок із Торієм для калібровки дозиків?

2407
   Щира то правда! Explorer.Lviv.Ua дбатиме про своїх щирих дописувачів, аби вони дурі та блуду не творили. А як творитимуть - ну наші вам співчуття...

2408
   Якось традиційно тут виходить усіх дописувачів вітати із отриманням статусу "Дослідник". Вітаємо Зелю з новим статусом!!! Із чим кулєгу щиро вітаю! Ти уже третій, бажаю бачити у цьому статусі більше дописувачів форуму.

2409
   Та хоть рожевий в emo-style! А на рахунок об'єму ти стопроцентно правий - у даному випадку такий об'єм надто великий, пересуватись незручно буде. ІМХО треба почати із приблизної дати подорожі, складу команди, запасу того самого броцика. Хтось може прораховував то? Fetole & Pasja в груди сі били при останній зустрічі, ще за два тижні конкретно свій план викладуть. Ще до наступної неділі час залишився, то будемо їх візію чекати

2410
добре я буду стратися..

молодець! респект та уважуха! + за старання

2411
   Не зрозуміло чого ви так машини злякались? Об'єкт давно покинутий та free 4 all. Коли ми там були, декілька раз коло нас проїжали машини та роверисти. Все нормально і без жодних проблем. Зрештою хто би вам міг які претензії висунути?

2412
    Купуй зразу в Екотесті, телефон на сайті. Бо там дешевше ніж у Епіцентрі, останній раз як порівнював різниця була більшою ніж 100 грн. (скільки конкретно наразі не пригадую). Якщо є гроші - однозначно бери чорну Терру. А взагалі на радіобазарі можна взяти крадену чорну Терру орієнтовно за 1200 грн., що ще десь 300-400 грн. економії, але відсутня гарантія і заводська повірка.

2413
Цитувати
Тре шоб та сови якось троха в сплячці були бо зразу втікнуть я будеш наближатися
та й не треба особливо наближатись, шатив + довга витримка. А сови здається тваринки не дуже рухливі у стані спокою.
Цитувати
Зараз на зиму деякі сови збираються в зграї. Ці зграї мають свої місця зимівель, де сови і тусуються цілу зиму. А ще весною можна ходити парками і слухати , чи не кричать сови. Якщо кричать - десь поблизу є гніздо. Знайшовши його мочна засісти неподалік і чекати  вдалого кадру.
Дякую за пораду! Ось мені і цікаво де вони (георгафічно) можуть перебувати цю зиму -  хоча б приблизно. Ніколи не чув як кричать сови, може яке аудіо є мережі?

2414
   треба якесь масове їх зібрання, інакше хфайної хфотосесії не видіти...Я пам'ятаю як у Сербії, здається то був 1996 рік у другій ночі мав щастя посвітити лятаркою на сусідню тополю. Там їх сиділо та чатувало як мінімум 30 штук. І тих 60 очей на тополі ніколи не забуду!

2415
  Скоріше у "Я знаю місце". Дочекаймося тут координат Гребенівського кар'єру і переміщаємо його у відповідний розділ.

2416
так воно мабуть і є,або то просто кавалок металолому,але ти все одно обережніше

 Якщо підривали скелі то був маже 99% амонал. Він би мав виглядати як твердий циліндр білого кольору діаметром до 10 см., довжина може варіюватись в залежності від потреб. Деколи буває амонал у суміші із ТОЛом, котрого небагато - цифру не пригадую, але не більше 10% по вазі точно. У будь-якому випадку боятись нема чого - хоч його кувалдою довбайте, хоч у вогонь кладіть. Ніц, рівно ніц не буде без детонатора - тілько купа смороду. А от чого варто боятись, то тих циліндриків із котрих стирчит детонатор (бо буває таке же і детонатори по тих чи інших причинах не детонують). Виглядати має як циліндр сріблястого забарвлення(необов'язково), же котрий торчит із дупи заряду товщинов із палець. Не чіпати у такому разі ніяк, обходити за надцять кілометрів, а головне повідомити МНС про даний факт анонімно - хто зна, може ваша інформація збереже кому життя?!

2417
милі створіннячка, щиро & чесно, без сарказму. Мені ще дуж сови приємні, може хто підкаже те можна в околицях Львову іх пофотографувати?

2418
    Дуже слушно на мою думку висловився solodkas, респект і уважуха. Фактично сказав те, що я хтів дописати і за браком часу не дописав. Також був на Майдані, ми їхали 3-а машинами, сумарно було 18 чи 19 чоловік. Так, було тісно і затікали ноги (чи інші частини тіла) - але то було нічим на фоні духовного підняття та загальної ейфоріїї, що ми можемо щось змінити у державі - і то реально, своїми силами. У четвер сраня були в Києві, у п'ятницю (скоріш за все в суботу) рушили назад до міста Лева, об 08-00 зранку вже спали по ліжках вдома. Надто не терплю політику, не можу та не хочу висловлюватись за конкретних лідерів(так їх преса зве, особисто не бачу нікого хто би міг під цю категорію пасувати)/партій/програм - тут не місце для політичних перепалок. ГАЛАсуватиму Проти Всіх (навіть не за Василя Тернопільського чи то ба Івано-Франківського), а Проти Усіх - ніхто із кандидатів не виправдує моїх надій. Проте на вибори піду і саме так проГАЛАсую!

2419
    2 RIDER:

     Дякую за пости, нажаль вони троха не корелюють із правилами форуму, а властиво пункту № 1.2 Правил Форуму обов'язкових для усіх. Згадуючи твої минулі дописи, котрі були для нас приємною несподіванкою не можу не зададатись наступними питаннями:

     1) я умею разговаривать на украинском в совершенстве вот только писать не умею - ну ніхто не ідеальний, але пробувати треба однозначно. У разі проблем - допоможемо;
     2) да на компьютере нет украинской раскладки. - насправді швидко допоможу, проблема 10 витрачених хвилин у найгіршому разі;
     

2420
  Ну то вони old-style developed, тодішні майстри із оздоровлення ну ніяк не могли прогнозувати появу торговових марок типу Сherry, Great Wall та іншого гуффна далекосхідного походження. А також, що на тому масово будуть пересуватись хрустики