Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2421
   Не зрозуміло чого ви так машини злякались? Об'єкт давно покинутий та free 4 all. Коли ми там були, декілька раз коло нас проїжали машини та роверисти. Все нормально і без жодних проблем. Зрештою хто би вам міг які претензії висунути?

2422
    Купуй зразу в Екотесті, телефон на сайті. Бо там дешевше ніж у Епіцентрі, останній раз як порівнював різниця була більшою ніж 100 грн. (скільки конкретно наразі не пригадую). Якщо є гроші - однозначно бери чорну Терру. А взагалі на радіобазарі можна взяти крадену чорну Терру орієнтовно за 1200 грн., що ще десь 300-400 грн. економії, але відсутня гарантія і заводська повірка.

2423
Цитувати
Тре шоб та сови якось троха в сплячці були бо зразу втікнуть я будеш наближатися
та й не треба особливо наближатись, шатив + довга витримка. А сови здається тваринки не дуже рухливі у стані спокою.
Цитувати
Зараз на зиму деякі сови збираються в зграї. Ці зграї мають свої місця зимівель, де сови і тусуються цілу зиму. А ще весною можна ходити парками і слухати , чи не кричать сови. Якщо кричать - десь поблизу є гніздо. Знайшовши його мочна засісти неподалік і чекати  вдалого кадру.
Дякую за пораду! Ось мені і цікаво де вони (георгафічно) можуть перебувати цю зиму -  хоча б приблизно. Ніколи не чув як кричать сови, може яке аудіо є мережі?

2424
   треба якесь масове їх зібрання, інакше хфайної хфотосесії не видіти...Я пам'ятаю як у Сербії, здається то був 1996 рік у другій ночі мав щастя посвітити лятаркою на сусідню тополю. Там їх сиділо та чатувало як мінімум 30 штук. І тих 60 очей на тополі ніколи не забуду!

2425
  Скоріше у "Я знаю місце". Дочекаймося тут координат Гребенівського кар'єру і переміщаємо його у відповідний розділ.

2426
так воно мабуть і є,або то просто кавалок металолому,але ти все одно обережніше

 Якщо підривали скелі то був маже 99% амонал. Він би мав виглядати як твердий циліндр білого кольору діаметром до 10 см., довжина може варіюватись в залежності від потреб. Деколи буває амонал у суміші із ТОЛом, котрого небагато - цифру не пригадую, але не більше 10% по вазі точно. У будь-якому випадку боятись нема чого - хоч його кувалдою довбайте, хоч у вогонь кладіть. Ніц, рівно ніц не буде без детонатора - тілько купа смороду. А от чого варто боятись, то тих циліндриків із котрих стирчит детонатор (бо буває таке же і детонатори по тих чи інших причинах не детонують). Виглядати має як циліндр сріблястого забарвлення(необов'язково), же котрий торчит із дупи заряду товщинов із палець. Не чіпати у такому разі ніяк, обходити за надцять кілометрів, а головне повідомити МНС про даний факт анонімно - хто зна, може ваша інформація збереже кому життя?!

2427
милі створіннячка, щиро & чесно, без сарказму. Мені ще дуж сови приємні, може хто підкаже те можна в околицях Львову іх пофотографувати?

2428
    Дуже слушно на мою думку висловився solodkas, респект і уважуха. Фактично сказав те, що я хтів дописати і за браком часу не дописав. Також був на Майдані, ми їхали 3-а машинами, сумарно було 18 чи 19 чоловік. Так, було тісно і затікали ноги (чи інші частини тіла) - але то було нічим на фоні духовного підняття та загальної ейфоріїї, що ми можемо щось змінити у державі - і то реально, своїми силами. У четвер сраня були в Києві, у п'ятницю (скоріш за все в суботу) рушили назад до міста Лева, об 08-00 зранку вже спали по ліжках вдома. Надто не терплю політику, не можу та не хочу висловлюватись за конкретних лідерів(так їх преса зве, особисто не бачу нікого хто би міг під цю категорію пасувати)/партій/програм - тут не місце для політичних перепалок. ГАЛАсуватиму Проти Всіх (навіть не за Василя Тернопільського чи то ба Івано-Франківського), а Проти Усіх - ніхто із кандидатів не виправдує моїх надій. Проте на вибори піду і саме так проГАЛАсую!

2429
    2 RIDER:

     Дякую за пости, нажаль вони троха не корелюють із правилами форуму, а властиво пункту № 1.2 Правил Форуму обов'язкових для усіх. Згадуючи твої минулі дописи, котрі були для нас приємною несподіванкою не можу не зададатись наступними питаннями:

     1) я умею разговаривать на украинском в совершенстве вот только писать не умею - ну ніхто не ідеальний, але пробувати треба однозначно. У разі проблем - допоможемо;
     2) да на компьютере нет украинской раскладки. - насправді швидко допоможу, проблема 10 витрачених хвилин у найгіршому разі;
     

2430
  Ну то вони old-style developed, тодішні майстри із оздоровлення ну ніяк не могли прогнозувати появу торговових марок типу Сherry, Great Wall та іншого гуффна далекосхідного походження. А також, що на тому масово будуть пересуватись хрустики

2431
  Знайомий щойно прислав, за що йому велике дякую! Буквою "Т" позначають "теренкури". Теренкур - це дозовані у часі і відстані прогулянки по рівній або пересічній місцевості з певним заданим фізичним навантаженням. Більше текстової інфи по останньому лінку. Поффтикати можна тут, тут і ще тут

2432
в якому районі він?..бо щось вулиця незнайома..  :-\

Гугли, і знайдеш карту Львова та вул. Курмановича, що на ній...Беззмістовних питань не задавай...

2433
   А ще як люди повідають, на тих місцях де щось підривають практично завжди можна знайти заряди, що не здетонували, залишки вибухових речовин в транспортному упакуванні тощо  :)

2434
Дякую. Судячи з 2 фото йти не так вже і далеко. Чи то так тільки здається? Яка ширина тунелю? Може вдасться на розпорках? Зрештою, старий непотрібний матрас(як на морі плавають), чи теж не проканає?

  Йти направду не так далеко - якихось 6 чи 8 метрів від спуску в ВШ, сам тунель круглий - діаметр метра півтора, явно використали бетонну трубу замість того шоб прямокутний вхід мурувати. Рівень води у самому тунелі невеликий - спокійно можна в берцях чи гадах йти. Далі у саме бомбосховище ми не змогли пройти - навіть бахіл не було (та й зрештою вони все-одно не допомогли - води на око коло 50 см, може трішки меньше). Матрац думаю недопоможе ніц - із води купа всяго гівна стирчить на кшталт джерджавілих труб, залишків опор від поличок, дерев'янних балок, старих ящиків тощо.

2435
    У неділю 22.11.2009 увечері вирішили провідати бомбосховище на вул. Курмановича, 2. Тему не створював - бо вирішили швидко, так само швидко і сходили - навряд чи в неділю в 16-30 хтось би змінив свої плани та пішов з нами. Були YserL та STINGER, а також я. На місце добрались швидко, темрява на дворі нам дуже сприяла. Всередину залізли через ВШ, решітка виявилась просто прикритою. Далі спуск по скобах на 4 метри донизу та вдвійко довший тунель круглої форми (такого ще не видів у ВШ) у сторону будівлі. Вже при вході в тунель на підлозі плюскалась вода. На стінках видно сліди минулого затоплення, води явно було багацько - на землі в болоті купа аптечок та захисних касок. Пролізли декілька метрів тим тунелем, побачили відриту створку - вхід у саме бомбосховище. Тут нас чекало розчарування, бо вхід є, а пройти - ніяк...Глибина води всередині доволі значна, в бахілах не пройдеш ніяк. Хіба в рибальських штанах. Хто має бажання - може йти поплавати там  :(

   Розчаровані поплелись по Курмановича в сторону Левандівського мосту. Ось тут, 49°50'7.91"N x 23°57'53.24"E , власне на повороті на вул. Руденську в джелізничному насипі знайшли (а спочатку почули шнобелями) витік колектора. Розмір тунелю - ідентичний тому, що коло Івана Франка на ділянці Дорошенка-Стефаника, рівень води 15-20 см. (на око). Тече із сторони колій та вул.Городоцької. У тому місці де ми знайшли витік з полотна сам потік запаковується у дві труби і прямує далі в сторону Левандівки, а далі ймовірно до Південно-Західного колектору.
   Ось і все, далі додаю декілька паскудних фото зроблених телефоном.

2436
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 23.11.2009 12:09:44 »
 У колєгів таке чудо стоїть висить на стіні у кімнаті де адміни тусуються. Жаль, що девайс уже проапгрейджений кнопками.

2437
дякс, інформативно, фото гарні. Тримай +

2438
Цитувати
Їздив сьогодні 13Б. Вона в Брюховичах повертає направо на вокзалі і далі їде в Бірки. У Львові кінцева на пл. Різні.

Опиши будь-ласка повний маршрут із зупинками - у прямому та зворотному напрямку.

2439
   може так, а скоріш за все ні. Не треба проектувати власні слабості на охоронців. Не вся охоорона "бухає", а мені наприклад було б стидно "якусь пальонку" пропонувати людині, що до нас гарно поставилась.

2440
то я б також просив одну для себе, у якості бекапу  :) Усі параметри такі самі як минулого разу - Inkognito та розмір L.