Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2421
  Знайомий щойно прислав, за що йому велике дякую! Буквою "Т" позначають "теренкури". Теренкур - це дозовані у часі і відстані прогулянки по рівній або пересічній місцевості з певним заданим фізичним навантаженням. Більше текстової інфи по останньому лінку. Поффтикати можна тут, тут і ще тут

2422
в якому районі він?..бо щось вулиця незнайома..  :-\

Гугли, і знайдеш карту Львова та вул. Курмановича, що на ній...Беззмістовних питань не задавай...

2423
   А ще як люди повідають, на тих місцях де щось підривають практично завжди можна знайти заряди, що не здетонували, залишки вибухових речовин в транспортному упакуванні тощо  :)

2424
Дякую. Судячи з 2 фото йти не так вже і далеко. Чи то так тільки здається? Яка ширина тунелю? Може вдасться на розпорках? Зрештою, старий непотрібний матрас(як на морі плавають), чи теж не проканає?

  Йти направду не так далеко - якихось 6 чи 8 метрів від спуску в ВШ, сам тунель круглий - діаметр метра півтора, явно використали бетонну трубу замість того шоб прямокутний вхід мурувати. Рівень води у самому тунелі невеликий - спокійно можна в берцях чи гадах йти. Далі у саме бомбосховище ми не змогли пройти - навіть бахіл не було (та й зрештою вони все-одно не допомогли - води на око коло 50 см, може трішки меньше). Матрац думаю недопоможе ніц - із води купа всяго гівна стирчить на кшталт джерджавілих труб, залишків опор від поличок, дерев'янних балок, старих ящиків тощо.

2425
    У неділю 22.11.2009 увечері вирішили провідати бомбосховище на вул. Курмановича, 2. Тему не створював - бо вирішили швидко, так само швидко і сходили - навряд чи в неділю в 16-30 хтось би змінив свої плани та пішов з нами. Були YserL та STINGER, а також я. На місце добрались швидко, темрява на дворі нам дуже сприяла. Всередину залізли через ВШ, решітка виявилась просто прикритою. Далі спуск по скобах на 4 метри донизу та вдвійко довший тунель круглої форми (такого ще не видів у ВШ) у сторону будівлі. Вже при вході в тунель на підлозі плюскалась вода. На стінках видно сліди минулого затоплення, води явно було багацько - на землі в болоті купа аптечок та захисних касок. Пролізли декілька метрів тим тунелем, побачили відриту створку - вхід у саме бомбосховище. Тут нас чекало розчарування, бо вхід є, а пройти - ніяк...Глибина води всередині доволі значна, в бахілах не пройдеш ніяк. Хіба в рибальських штанах. Хто має бажання - може йти поплавати там  :(

   Розчаровані поплелись по Курмановича в сторону Левандівського мосту. Ось тут, 49°50'7.91"N x 23°57'53.24"E , власне на повороті на вул. Руденську в джелізничному насипі знайшли (а спочатку почули шнобелями) витік колектора. Розмір тунелю - ідентичний тому, що коло Івана Франка на ділянці Дорошенка-Стефаника, рівень води 15-20 см. (на око). Тече із сторони колій та вул.Городоцької. У тому місці де ми знайшли витік з полотна сам потік запаковується у дві труби і прямує далі в сторону Левандівки, а далі ймовірно до Південно-Західного колектору.
   Ось і все, далі додаю декілька паскудних фото зроблених телефоном.

2426
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 23.11.2009 12:09:44 »
 У колєгів таке чудо стоїть висить на стіні у кімнаті де адміни тусуються. Жаль, що девайс уже проапгрейджений кнопками.

2427
дякс, інформативно, фото гарні. Тримай +

2428
Цитувати
Їздив сьогодні 13Б. Вона в Брюховичах повертає направо на вокзалі і далі їде в Бірки. У Львові кінцева на пл. Різні.

Опиши будь-ласка повний маршрут із зупинками - у прямому та зворотному напрямку.

2429
   може так, а скоріш за все ні. Не треба проектувати власні слабості на охоронців. Не вся охоорона "бухає", а мені наприклад було б стидно "якусь пальонку" пропонувати людині, що до нас гарно поставилась.

2430
то я б також просив одну для себе, у якості бекапу  :) Усі параметри такі самі як минулого разу - Inkognito та розмір L.

2431
якшо є сало - крекер переходить на другий план і нервово курить в стороні.

2432
це не "Мікроприлад" він за 200-300 метрів далі, хіба то його якась віддалена частина

2433
тим не меньше, факт є фактом - залишки метро є, але попасти туди unreal...як би не було прикро

2434
...і припустити, що в наш скрутний час він активно використовується для патрулювання територої Зони просто якось звучить неправдоподібно.

2435
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 20.11.2009 16:09:27 »
Во так...Флудерам, оффтоперам, спамерам присв'ячується:

2436
  Нажаль малоймовірно, що я поїду - але все-таки від себе пораджу вам виїхати якомога раніше. Скажімо об 08-00, зустрітись можете 07-45 - маршрутка виїжає щопівгодини.

2437
 А воно ЗіК написав же скоро (березень-травень 2009) із Ценжів'a будуть вивозити меланж у кількості 2,2 тисяч тон.

2438
 Звісно поїдемо, але весну треба впевнену дочекатись. Шоб тепло було, грози (вода з неба!!!) - а уявіть собі які фото будуть. Але виключно самі своїм маршрутом - ніяких платних поїздок, того вже добра надивився стільки, що просто тошнить від однотипних знимок. Андрій молодець однозначно, мені здається, що поїздка була платною - ну автобус там, гіди...Хоча можу помилятись

2439
  Мабуть за твої дописи. Хто? - користувачі форуму, більш ніхто. Особисто я поставив - за наявність матюків некрасивих слів у дописах. Як бачиш, окрім мене ще четверо дописувачів вирішили за щось тобі поставити мінуса.

2440
2 treyser: ще єден матюк - і трейсити будемо тебе. Свої знання у географії міста Лева можеш показати на зустрічі із дописувачами форуму. Також НІКОГО не цікавить коли у тебе і які тренування (див. Смітник, там багато твоїх дописів), конкретики мало. Усе конкретне переміщене у шапку теми.