Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2441
якшо є сало - крекер переходить на другий план і нервово курить в стороні.

2442
це не "Мікроприлад" він за 200-300 метрів далі, хіба то його якась віддалена частина

2443
тим не меньше, факт є фактом - залишки метро є, але попасти туди unreal...як би не було прикро

2444
...і припустити, що в наш скрутний час він активно використовується для патрулювання територої Зони просто якось звучить неправдоподібно.

2445
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 20.11.2009 16:09:27 »
Во так...Флудерам, оффтоперам, спамерам присв'ячується:

2446
  Нажаль малоймовірно, що я поїду - але все-таки від себе пораджу вам виїхати якомога раніше. Скажімо об 08-00, зустрітись можете 07-45 - маршрутка виїжає щопівгодини.

2447
 А воно ЗіК написав же скоро (березень-травень 2009) із Ценжів'a будуть вивозити меланж у кількості 2,2 тисяч тон.

2448
 Звісно поїдемо, але весну треба впевнену дочекатись. Шоб тепло було, грози (вода з неба!!!) - а уявіть собі які фото будуть. Але виключно самі своїм маршрутом - ніяких платних поїздок, того вже добра надивився стільки, що просто тошнить від однотипних знимок. Андрій молодець однозначно, мені здається, що поїздка була платною - ну автобус там, гіди...Хоча можу помилятись

2449
  Мабуть за твої дописи. Хто? - користувачі форуму, більш ніхто. Особисто я поставив - за наявність матюків некрасивих слів у дописах. Як бачиш, окрім мене ще четверо дописувачів вирішили за щось тобі поставити мінуса.

2450
2 treyser: ще єден матюк - і трейсити будемо тебе. Свої знання у географії міста Лева можеш показати на зустрічі із дописувачами форуму. Також НІКОГО не цікавить коли у тебе і які тренування (див. Смітник, там багато твоїх дописів), конкретики мало. Усе конкретне переміщене у шапку теми.

2451
  також дуже дякую за змістовні пости! Мацав нинька те місце SAS.Планетою, усюди від різних джерел пусто, найякісніші фото в Гугла однозначно. А у нього дійсно видно тільки одне військове містечко, по чому різко (як би я сказав нетипово навіть) картинка обривається. Не думаю, що наші спецслужби мають якийсь вплив у даній сфері (було б глупо так думати), тим не меньше деталізована картинка відсутня із будь яких джерел в SAS

2452
  Ну на Зеленій, 147 вило як має бути - причому із сторони ДБК. YserL мені в асю написав - і я одразу вікно відкрив, точно гуло.

2453
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 18.11.2009 14:50:16 »
  На маскальському сайті заявили, що такі клавіатури використовуються для навчання львівських учнів, починаючи із молодших класів  :)

2454
 Ви б шановне панство поставили конкретну ДАТУ та ЧАС вилазки, місце зустрічі - а то так до Різдва будете домовлятись про похід  :)

2455
 думалось освітити усі закутки - принаймі жеб не залишалось темних кутів...UTP можу донести ще багацько. Але все-одно гріти резистори якось недоречно у будь-якому випадку. Ось власне і пропоную розробити якусь схему освітлення, уникнути по максимуму резисторів та неосвітлених кутів, мати гнучкість керуванням світлом тощо. Апріорі потрібен план розміщення світильників по кімнатах, а від того уже танцювати далі...

2456
  Якшо послідовно - пропадає гнучкість керування ними. Нащо за обмежених ресурсів палити світло у декількох сусідніх кімнатах (де воно на даний момент у принципі непотрібно)?

2457
   A як ото світло організувати конкретні їдеї є? Не як дроти протягти і де світло поставити. ІМХО треба якогось міні-пульта керування - із 10 скажімо вимикачів на окремі зони. А також живлення - не садити ж на резисторах 13,5 В до необхідної напруги...Соррі за ламерність, думаю нам тут іно Golem чи можливо YserL допоможе...

2458
Доречі, та прога на телефоні не паше - перевірено нашими покусаними сраками)

а вона хоть ТЕОРЕТИЧНО могла працювати? І як то ми плавно відійшли від відлякування собак до відлякування комарів? Мабуть для комарів тра створити окрему тему...

2459
 Не те, щоб я придирався - але виникло декілька запитань:

1) Сигнал та його характеристики;
2) Звичайний динамік - то який?;
3) не чулось майже - тоді НЧ до грубо кажучи 15 Гц або УЗ десь десятками кГц вище - як то може випромінювати "звичайний динамік"?
4) як НЧ впливає на комарів? У всіх боянах в інтернеті говорилось хоча б про ультразвук...і то в нього не вірю;
5) 15, 20, 25 кГц - і то пищалкою мобільного телефону? Чомусь ся не вірит...

2460
Цитувати
Від комарів таки помагало...а сигнал низької частоти...

Скільки мої знайомі не пробували, ніц не допомагало. Хіба потужність така мала бути, же комарів з ходу в стінку розмазувало в пляцок! А що власне далі після ... ? Що означає сигнал Низької Частоти? Який діапазон, і власне, що за сигнал?