Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2461
Спорядження / Re: Напої
« : 16.11.2009 20:24:18 »
 це у якості отримання зворотньої реакції?  :)

2462
Спорядження / Re: Напої
« : 16.11.2009 20:18:04 »
 на то є простіший спосіб: H2O у кількості 0,5 + 2 скибки цитрини на око в 4-5 мм. товщини + 1 ст. ложка меду (альбо 2 чайні ординарного цукру) + на кінці ножика NaCl. Перем'яти усі компоненти між собов активно, потому залити водов і ще раз перемішати. Чи заюзати бляндер. Буде не гірше, і виготовити можна за декілька хв. на власній кухні без використання аптеки. Перевірено багаторічним алкогольним досвідом.

2463
Спорядження / Re: Напої
« : 16.11.2009 20:04:51 »
 Воді із організму не дає виділятись натрію хлорид котрий NaCl, воно ж сіль. Воно ж у 0,9% у H2O зветься фізрозчином. Она ж сіль у Регідроні присутня. Якщо ви шпацеруєте на ровері Регідрон+якесь варення до смаку мають стати вашим основним питлом - зручно та дешево.

2464
   Йов, peace!
   Можна та  навіть треба надати йолопам сміливого уроку заради безпеки майбутніх поколінь дописувачів. Але інтелектуально та без рукоприкладства (воно ІМХО дозволене тілько у випадку явних посягань на ваше здоров'я чи життя не дай Боже). Stinger та Golem можуть пригадати як мене тягнуло на магічне світло гопів, останнього разу як ми там були, коли аналогічно йолопи пробували нас провокувати та темна ніч була. Дякую же втримали, інакше без крові би не обійшлось. Бо вже лома у Stinger'a взяв.  
   Краще стерпіть та обійдіть, а у якості сатисфакції можемо вибратись туди дружньої командою колись увечері та пояснити йолопам хто є хто. Звісно yar-79 дочекаємось для цього. Знову ж таки закликаю до утримання нейтральної лінії!

2465
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 16.11.2009 18:47:20 »
   + снікерса, як більш-менш збалансованого продукту власне не у тому, що тамко стільки компонентів. А власне у їх поєднанні та балянсі - ма бути баланс між білками, жирами та вуглеводами (хоча там явно зроблений ухил на цукри, що швидко завоюються та вулгеводи, що підтримують цей стан впродовж довшого часу). Це зовсім не означає того, що це неподобство можна їсти при кожній зручній нагоді. У якості легкого резервного живлення - супер, але якщо б я мав можливість до походу приділити хоча б 20 хв. їжі  - то однозначно би зробив канапки із запашним чорним хлібом, прекрасним духм'яним копченим салом (+часник на любителя. Плекаю надію, що більшість дописувачів таки полюбляють часник, навіть якщо після цього ймовірні поцілунки і.т.д і.т.п) та кавалком якось овочу типу болгарського перцю - даний варіант дочекається без проблем другого дню подорожі. На перший день - можна аналогічне єство зготувати, але чорний хліб замітити сірим (чи білим - у залежності від сполучення із наступними компонетами), плавленим сиром (і то апробованих сортів) та нежирним м'ясом (наприклад зварена чи запечена телятина, курко, відварений язик). Масло зло ІМХО - смачне, але скоро паскудиться, що чревато наслідками і наднормовим використанням туалетного паперу (у кращеому разі).
  А ще, знову ж таки в ідеалі запакувати канапки індивідуально кожну у пластикові пакети та пропустити через машинку котра відкачує із пакету повітря та заплавлює кінці пакету - на жаль не знаю як воно сі називає, але то буде моє наступне придбання.
  Підсумовуючи, якщо є час для підбору та приготування хавки швидкого використання (ще вдома), то краще потратити на те час. Окупиться сторицею у поході, швидкістю та якістю харчування, принаймі на сніданок чи максимум на обід. Стандартного казана, гречки, макаронів, каш та тушонки ніхто не відміняв - та й зрештою, не зможе. Fastfood є fastfood  - і не більше. Проте оний fastdood, він може буди різним!

2466
шось мені здається, що то зовсім не перехід, а просто дренаж для води, що ймовірно масово могла стікати із гори вниз до озера...

2467
Гугл сила, також нагуглив

2468
та ні , не ти. мав ether'a наувазі.   майже усю шмату тра мати. І тілько у ДЕРЖАВНИХ БАНКАХ!

2469
Таа 5-7 нів забагато
2-3 всам раз :)
ПС: Я ліпше піду з людиною яка вже була в зоні  ;)

5-7 днів однозначно забагато, скілько оптимально - то залежить відки йти.
І я однозначно пішов би із людиною, що зону знає і там була. І ми тілько одну таку людину знаємо наразі!

2470
   І ти мабуть вже дану концепцію реалізував якось? Ти пробував порвані купюри десь міняти на нові?

2471
   Вода, знову вода...2 дописувачі на 5-7 днів при нормі 4 літра на добу = (20 - 28) х 2 = (40 - 56) літрів. Хто із вас потяне цю вагу? І це тілько вода для пиття...

2472
Плани / Хфантомна Джелізниця
« : 14.11.2009 19:04:36 »
     Пропоную завтра, 15.11.2009, шановним дописувачам зібратись об 10-30 сраня на кінцевій зупинці маршрутки №62, що на Підзамче. Потому піти по шпалах у напрямку Винник до ХФантомної Джелізниці. Ритуальні смажені ковбаски та ГСМ вітаються. Хто за?  :)

2473
ну от і добре та супер! будемо за них ся брати!

2474
   неа, тут думаю одноденки не розглядаються як такі. А нарахунок диких звірів то боян, винна преса та глупі забавки. Дикі звірі будуть раді обійти твій табір, аніж на нього напасти. А Н2О далі є проблемою. ІМХО як мінімум 4 літра на день на особу, а краще 5 враховуючи навантаження...

2475
   Сказ є явищем інтернаціональним, як і ящур. Часом у мене складається враження же заражений сказом Орел кожного дня дзьобав минулого та позаминулого президента США. І не тілько їх. Майже усіх українських політиків, російських, грузинських (особливо президента) тощо.
   Думаю диких звірів боятись не варто, якщо йде солідна кумпаня ( ІМХО >= 5 осіб ). Я також агресивним стаю коли мене хтось агресивний провокує. І невідомо же хто гірший у цьому стані...
   До щеплень ставлюсь негативно, а також не певен, що є ефективне щеплення проти сказу ( можу помилятись, поправте якщо щось не так).

2476
1) збирайтесь раніше, скажімо об 08-00 - бо по тому будете кінчатесі же все не виділи;
2) якшо проблеми - звоніть мені, маю певну мазь в New Роздолі. Тілько звоніть із знайомих мені нумерів;
3) будут лякати ментами - не ведіться, їм впадло навіть туди їхати. - акуратно дайте їм зрозуміти же вони йолопи та обійдіть

2477
  цікава хісторія, треба їхати однозначно. Тим паче, що про цю станцію тропосферного зв'язку ми давно знаємо!

2478
Цитувати
А води потрібно тільки на дорогу до станції бо в Янові можна набрати там стоїть цистерна з краном її завозять робочим
ти на 100% певен, що вода чиста та привозна?

2479
найлегше в Зону попасти безкоштовно і беззапально,через КПП 26 квітня,того дня Зона відкрита

відкрита вона іно в цей день для колишніх мешканців Зони по пред'явленню паспорта

2480
  Єдна проблєма у поході - H2O. Із собою волочити - кепська справа, все-одно не стане скільки не бери. Є якесь розумне мобільне рішення по очищенню води окрім її випарювання та наступної конденсації? (АкваТабс не пропонувати, це само собов розуміється)!