Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2501
   Не можу сказати, що вилазка була надто результативною, проте деяка інформація є. Доволі вчасно нинька зустрілись коло входу в Джелізні Води із розкидом у 5 хв. Із дописувачів був Nick_C3 котрий дістався місця призначення першим, а потому майже синхронно прийшов Taras-Tinian та моя скромна дупа.
   Місцями по вул.Стуса пахло доволі непогано, надибали навіть декілька люків по праву руку вулиці якшо рухатись на Психів. Усі вони були засипані та доволіі сухі незважаючи на дощову погоду.
   Коло новобудови, за 200 м. від повороту на серпантин, що веде до штадіону "Україна" та лікарні зустріли жінку, котра ніц не знала про Полтву але сказала, що ось тут є чудове джерело за 50 м. від нас. Тож посунулись на означену відстань правіше, побачили підмурівок із (на око) старої цегли у котрому било джерельце від напрямку до стадіону де зазвичай дрючать нашу горду команду "Карпати".
    Пройшовши не більше 100 м. у напрямку парку та New Львову, побачили руїни чогось. Бетонні блоки, цегла, повний дестрой - але явно видно шо тут шось було структуроване. Із дестроя бив потужний струмок води.
    На щастя, збоку був будиночок коло котрого ми здибали аборигена. Він пояснив, що то була капличка, але так і не спромігся розказати коли вона була знищена і чому. Зате він відзначив, же ми ся спізнили - і нормальної висоти та ширини прохід у притоку Полтви закінчується десь в районі католицького університету (бо бачив то сам своїми ясними очима, коли дорогу робили та колію трамвайну клали). Потому від цього місця є іно притоки від вул. Зеленої та околиць стадіону, New Львову та маленької частини Психова. Ніхто його за язик не тянув, але він сказав, що більшість Психова стікає у Південно-Західний колектор, що десь під Психовом прямує на Кульпарківську. А де воно далі йде абориген не знав. Потому ми нагло тікли додому (дякую Nick_C3, що підкинув) - бо було вже доволі темно.
   Підсумовуючи, маємо таке - входів слід шукати від "Динамо-Блюз'у" і далі в сторону Стрийського базару, притока від цього місця є прохідною за габаритами, йде під вул.Стуса по геометричному центру. Від Стуса та вище в сторону Психіва - багато приток, проте зовсім непрохідних, бо маленькі.
   Доцільно буде за умов хорошої погоди перевірити ще раз місце, поділившись на дві куманди кожна із яких досліджуватиме окрему сторону вул.Стуса.

   P.S. Фото додасть Тaras-Tinian, оскільки фотографував власне він

  

2502
таке враження складається, що мотор троха почистивши хоч зараз можна завести! Красотулька!

2503
хм, баки до дизелів знаходились на поверхні ззаду торпедо, являли собою цистерни та були вкопані в землю, там зараз залишилися великі ями...

    То не від них, там була колись заправка для автомашин котру розрізали разом із баками на брухт (із Лощиною фактично). Глупо для такого серйозного об'єкту тримати запас палива фактично на землі.

2504
+1, рімно об 18-00

2505
Плани / Re: Лощина "Секрет труби"
« : 10.11.2009 10:45:13 »
Цитувати
Якщо там проведена вода від Лвівводоканал то об*єкт для них давно не великий секрет, а купа металобрухту. Засекреченним цей об*єкт був тоді коли був в нормальному стані, а не непотробом. Тай в кінці кінців це їх бабло витікає!!!!!!!!!!!

1) Як був засекреченим, таким ся залишив - принаймі на папері. Просто військові на нього забили, ІМХО;
2) Не їх бабло витікає, а наше. Зокрема тих людей, у котрих не встановлені лічильники на воду - усі
витрати підуть потім як складова тарифу на водопостачання  :(

2506
Цитувати
П.С. Водопостачання і каналізацію Лощини здійснює Львівводоканал, а автономність, на надзвичайний випадок мали забезпечувати баки.

Звідки така точна інформація якщо не секрет? То достовірна інфа чи просто твоя думка?

2507
  Сьогодні проїжаючи машиною по вул.Стуса мене здибав характерний моцний запах Полтви. Водій сказав, же бачив як розривали колектор Полтви, а власне як я си думаю її притоки Залізні Води. Нажаль, ми дуже спішили - тому не мав часу вити та розглянути усе навколо. Але все-таки добре розрито є коло входу в сам парк, найбільше "пахло" саме на цій ділянці вул.Стуса. Мож то якось (поки не зарили наніц) завітати у це місце? Хоча притока там має бути доволі маленькою...

2508
в Лощині думаю ні, а ось на території прилеглої військової частин - цілком можливо

2509
Golem має рацію треба вийти на той ЖЕК чи, що ним там опікується  тим і з'ясувати де перекривається вода
А взагалі якщо ця штука автономна, то перекриватись воно поідеї має в середині

 Маю сумніви, що даним об'єктом опікується якийсь дЖЕК. Об'єкт явно секретного призначення, ніякі комунальні органи про це не мали навіть "краєм вуха" чути.

2510
У мну Mozilla FireFOX 3.5.4, проблем ніколи небуло...Навіть на попередніх версіях. Картинка внизу

2511
у мене відображалисть просто текстові написи українською мовою.

2512
   Я вже так звик до вигляду форуму як він є...Але думаю варто спробувати, у разі чого можна завжди прибити цей мод. А окрім того у мене кнопочки для цитування, редагування, видалення та розділення постів стали чогось англіцкими замість українських...Хтось шось доставляв/модифікував у SMF?

2513
   Ту вже є проблема із місцем: іно один воріянт є - тих хто побільше та повище (explorer, Zelja та я) запакувати до yar-79 у девітку. Усі інші = до Андрія. FenRiz'a примотати скотчем до будь-якої машини якості спойлера  :)

2514
там усе ОГО!

2515
 точка №44, що коло м. Сокаль. Була розмова про неї, співробітник продав (він із Сокаля родом)- якраз коли Golem, Zelja та я їздили у Червоноград. Нажаль через брак часу не завітали туди (їхали посеред робочого тижня увечері, повертались зраня next day). На GE не дивився, але там здається мала бути наземна пускова площадка SS-4, мабуть небагато там знайдемо

2516
Але всеодно цікава література я наприклад люблю фантастичні книжки :)

  Звісно, перший раз прочитати супер!  Але у мене спостерігається стійке бажання НЕ перечитувати то ще раз...

2517
 то не того роду література. То воно є на кшталт один раз прочитав - забув. Принаймі для мене.

2518
Бліін. . .Халепа! А я так хотів завтра побавится з потивогазами :-\

тамо і протигазів принесемо, буде із чим побавитись при бажанню. ИА +1

2519
Новини / Перший лям
« : 06.11.2009 21:00:00 »
  Мабуть багацько хто напевне зауважив, але нинька Explorer перевалив за перший лям переглядів. Конкртетно на момент написання - 1000997. Із чим вітаю усіх дописувачів, адмінів та Гостей. Прошу ту свої вітання дописувати!

2520
   Ти часом військову логістику не практикував? Бо дуж по військовому виходит - нормально залазит 9 писків у 2 машини, а ти незрозумілі пертрубації пропонуєш :)