Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2561
   Тут тобі буде помічним Розклад та схема Руху Маршруток (маршрутних таксі) по Львову. На око тобі підійде маршрут №68 чи №75. Треба їхати нею, аж не виїдеш із міста Лева по вул. Личаківській. А потому попросити водія зупинити маршрутку коло Комсомольського Озера. Спуск до озера направо, а зліва видиш такі ворота. Йдеш через них весь час нагору. А як будеш у найвищій точці - то вітаю, ти на Четових Скелях!

2562
Лови заслуженого +

2563
супер, то файна банда буде! Тра замовляти для нас спеціальну маршрутку у Винники :)

2564
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 04.11.2009 13:20:51 »
так мене та тема грипу пре, же:

2565
    Не можна, а ТРЕБА!!! Пропоную таки зустрітись орієнтовно 16-00 до 16-10 коло верхього сховища, через містечко запально ходити - ми будемо обходити. А також кинь пліз нумер свого мобільного телефону мені та Зелі в Ососбисті Повідомлення.

2566
+1 - я також

2567
Художня / Re: Моє творіння
« : 03.11.2009 23:13:28 »
Цитувати
Тому вирішив шо краще писатиму програми до мікроконтроллерів
.

І мова тамка тілько одна. Дуже проста та демократична я б сказав!

2568
Художня / Re: Моє творіння
« : 03.11.2009 22:30:16 »
 Дуже цікаво! Прочитаю обов'язково за умови, що аффтар замінить рецензію книги на аналогічну українською!

2569
   думав також над тим - рівень бомбіка є значно нижчим, ніж рівень води у ВШ №1. А також ВШ №2 є сухою, хоча вона по рівню значно нижче ВШ №1. Може то все що є під ангаром, то іно вхід у бомбік? Значилось 1200 писків -  а у мене є сумніви,  що там стілько влізе,  якшо рахувати по площі верхнього ангару.

2570
   Скромна лепта після Стругацьких (часто згадую їх яко лишнього вжию перорально). "Пикник на обочине" також ІМХО маленький шедевр
  
  1) хто мав нагоду читати "Дисфункцію реальності" Пітера Гамільтона? Себто серію "Пришествие Ночи", від нумера 1 до 6?
  2) аналогічно "Хонор Харрингтон" Вебера?
  3) Метро-2033 Глуховського? Метро-2034 - повний відстій!

2571
   із чим тебе ЩИРО ВІТАЮ, усяких благ і всякого такого! Упевнений, що увесь експлорер приєднується!

2572
йой Зелю, соррі за скліроз. Забув, шо ти встиг таки пару фото зробити

2573
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 03.11.2009 17:14:48 »
  Сенсація! Досліди показують, що заняття йогою дають аналогічні результати що й вживання алкоголю!!!

2574
Гумор / Re: Смішне Відео
« : 03.11.2009 17:06:26 »
   Новий, оригінальний (а головне дієвий на 100%) спосіб боротьби із Свинячим Грипом. Від хфранцузьких вчених! Відео, 3,57 Мб (перші 17 секунд можна пропустити).

2575
Власне так і мав наувазі - наприклад Прямий: та Зворотний: Ось нижче актуалізовані дані по маршруту №31 та №70:

№31

 Прямий: вул.Січових Стрільців (університет) - вул.Листопадового чину - вул.Митрополита Андрея - вул.Героїв УПА - вул.Копистинського Теофіла - вул.Любінська - вул.Виговського - вул.Патона - вул.Ряшівська
  Зворотний: вул.Ряшівська - вул.Патона - вул.Виговського - вул.Любінська - вул.Окружна - вул.Антоновича - вул.Митрополита Андрея - вул.Устияновича - вул.Технічна - вул.Соломії Крушельницької - вул.Січових Стрільців (університет)
[/color]

№70:
  
  Прямий: площа Соборна - проспект Свободи - вул.Гнатюка - вул.Листопадового Чину - вул.Митрополита Андрея - вул.Героїв УПА - вул.Копистинського Теофіла - вул.Любінська - вул.Симона Петлюри - вул.Івана Виговського - ринок "Південний".
 Зворотний: ринок "Південний" - вул.Івана Виговського - вул.Симона Петлюри - вул.Любінська - вул.Окружна - вул.Антоновича - вул.Степана Бандери - вул.Коперника Миколая - проспект Свободи - площа Соборна.
 

2576
 А ти це повідомлення Golem'a читав? У цій же ж темі, навіть на початку цієї сторінки...Не бачиш схожості?  :)

2577
   відфіксив №31 та №70. А коли в одну сторону транспорт прямує одним маршрутом, а повертається дещо іншим - виходить зовсім незрозуміло... Наприклад, маршрут №70.

Цитувати
№70 площа Галицька – проспект Свободи – вул. Гнатюка – вул. Листопадового чину - вул. Митрополита Андрея – вул. Коперника – вул. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Любінська – вул. Петлюри – вул. Виговського – ринок «Південний»

  Доволі часто ним користуюсь №70, тому мені зрозумілий опис маршруту. А як би не користувався, то як би для мене виглядав шлях  від Митрополита Андрея (Невського) через Степана Бандери та Коперника (бо то звортоній напрям руху маршрутки) на на Героїв УПА (Тургенєва)? Звідси пропозиція - можливо будемо описувати прямий та зворотній напрямки руху? Звісно у випадку якщо це потрібно.

2578
    Дуже гарно захищає від усякого смороду, а головне ідеально підходить для організації тру флеш-мобів по-львівську  :)

2579
 Зеля щойно там був, ДП-5а відсутні...

2580
   В суботу, 31 жовтня власне перед "Тру флеш-моб по-львівськи" у компанії deadmeat, zelja, Venick'a, FenRiz'a & Чугайстра попрямували ми до бомбосховища №48038, що по вул. Курмановича, 9 на території Львівського заводу фізичних приладів.
   Без проблем минувши КПП відразу зауважили вхід у бомбік, але він виявився закритим на гарну колодку. Обійшовши цей "окремостоячий бомбік ІІІ класу на 1200 писків" знайшли другий вхід, котрий зараз слугує у орендарів території заводу сміттєзвалищем. Для розгрібання того всього сміття певне треба мати незлий екскаватор.
   Зверху над бомбосховищем побудований ангар, котрий також закритий із двох сторін і явно використовується у якості складу. По праву руку від ангару знайшлись-мо 3 ВШ:
   1) Властиво на ВШ не схожа, скоріше на каналізаційне кільце діаметром у 2 метри. Заляте водов, якщо добре приглянутись, то під товщею води видно герму (туди хіба у аквалангу можна попасти);
   2) Нормальна ВШ, але для спуску є тілько дві скоби, внизу до них підставлена дошка. deadmeat cпускався, герма закрита мертво;
   3) Остання неглибока ВШ, усі скоби на місці. Спускався deadmeat та Зеля. На дні знайшли супер-мега-зачотного лома (хтось вже пробував герму відкривати). Хлопаки пробували також це зробити, але марно - герма сильно притиснута осівшим бетоном.
    Висновок = треба шукати знайомства на "Біофізприладі" чи просто проситись в охорони за ГСМ на екскурсію. Інакше ніяк, бо дуже запально зривати замки на першому вході - на території в будні дні мабуть доволі людно, а проникнути туди вночі мені видається малоймовірним. Такі с мо деморалізовані були, же навіть фоток не робили. А потому поперлись через 5-ий парк на Левандівку, сілисмо у маршрутку, що мило довезла нас до Бомбіка під Добробутом. Там ми троха випили пива, перевірили протигази та пішлисьмо на флеш-моб по-Львісьськи.
   
   Р.S. На виході із бомбіку нас спалив патруль із двох поліцаїв без масок. Поки поліцаї чекали документи, FenRiz задав їм питання про наявність відсутності у них марлевих пов'язок на писках - на, що отримав відповідь "Зараза до зарази не чіпляється". Добре си із того пореготали та мирно розійшлись.