Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2561
    Законно не вийде, бо то є незаконно (і законно бути не може). Але сам факт того, же він відкритий та пограбований звільняє нас від долі відповідальності (принаймі моральної). Я однозначно підписуюсь, як і Зеля писав. Прохання усіх дописувачів, що виявлять бажання їхати туди - не брати із собов інструменти чи предмети, котрі можуть бути розцінені нашими органами як такі, що можуть бути використані для проникнення/дестрою. Себто маю наувазі плазмові різаки, електро-газозварки, болгарки, молотки, ломи, викрутки, швейцарські універсальні ножі тощо. Іно документи свої, лятарки та хфотоапарати. І ніяких ГСМ категорично, хіба вже після у Львові.

2562
Новини / Re: Проблеми з часом CPU
« : 02.11.2009 18:38:39 »
маємо нового рекорда колєги!

2563
   Слушне зауваження - уже поправив у шапці. Справа в тому, що тема була написана мнов ше до того, як я взнав про те, що із нами був RoMeL

2564
Гумор / Re: Смішні фотки 1
« : 02.11.2009 14:22:35 »
   Отримали сьогодні гуманітарну допомогу від Хмельницької філії  :)

2565
Гумор / Смішні фотки 1
« : 02.11.2009 14:21:37 »
    Оскільки основна тема "Смішні Фотки" закрита Golem'ом через досягнення об'єму в 10 сторінок, починаю тут нову тему

2566
ось ше троха:

2567
Плани / Re: "Город тысячи солнц"
« : 01.11.2009 20:08:16 »
   А во тут лежит відео та текст як ся вечірка в Одесі відбувалась. Користуючись моментом, хочу привітати Одеських колег із чудово проведеним заходом! Так тримати!

2568
і на хозяйстві пригодиться!

2569
ну а фото якісь будуть? окрім того там дві підземні споруду, у котрій саме ви були?

2570
   Реально, але справа уся в тому же покійний при страшно високій температурі ніц си не лікував (чи не лікували його, чи не спромігся за себе подбати) доволі довгий час...

2571
  Брехня чистої  води, кладовища там ніколи небуло(наскільки я знаю). А головне, холєра - це бактерії, а не віруси. А бактерії гарно гасяться форсованим вприском в організм антибіотиків. + у холєри симптоми не ті, що коло нас творяться.

Цитувати
Може то і брехня, але я вже від херурга чув, що привезли хлопака 15 років до лікарні, зранку флюра нормально а ввечорі вже всі легені чорні-на ранок помер! Щось то на грипу не схоже...

   а перед тим 4 дні лежав із температурою під 40оС

2572
   ну і частина друга звісно

   (c) фотки by Romashka

2573
   Отож, панство було так файно же словами не описати і у казці не розказати. Здибались коло пам'ятника Шевченку об 15-00 (там де москалів вішают), було багацько людей - зокрема іа із жонов, Zelja & Stinger, Едуард & DeadMeat, Dexter & Кшися, Fenriz & VeNick. Потім сі долучив ше RoMeL. Із тих нещасних, що незареєстровані на форумі були Андрій Artym, Юрко, &  miss_Po.

   Не встигли ми надіти написники, як нас почала фотографувати маса людей (зважаючи на безлюдність міста на той час, результат був супер). Приклеїлась до нас одна полька, котра повідала, шо вона репортер із Газети Польської із чи то Любліну, ти то із Варшави = не відпускала нас із своїм напарником аж до Оперного, де ми троха прикормили шальоних голубів. Репортерці повіли же ми із explorer.lviv.ua, не виступаємо  ні за кого із політиків, же ми грипу не боїмось і маємо його в сраці, що не всі тут студенти чи учні та те, що на форумі  300+ зареєстрованих писків. На тому сі вона втішила та тікла.

   Вітди попри Вернісаж (чули охи бабусь - "шо то вони із дітьми зробили") по Краківській поперлись на площу Ринок, де був короткий перекур та фотосесія із доїжеючими із столиці. Йдемо до Дзиги, по дорозі робимо фото коло Рудого Кота із пілотками-туристками і пару фоток із молодою парою, котра мала щастя нинька одружитись.

   Хоча Дзига була закрита, нас радо пропустили і дозволили трішки поексперементувати із фотографуванням.  Вже від Дзиги зайшли у PRIMUS, трохи нас фотографували, троха ми їх.

  (c) фотки by Romashka

  З.І. Посилання на альбуми із фото будут в понеділок тут у шапці.

2574
 вчора намордники ся купували коло Добробуту по 1 грн. за штучку.

2575
міні-звіт про наш флеш-моб, орієнтовно буде готовий до 21-00 вечора.

2576
Hg тому явно сприяла, звісно як і ДНК...

2577
Здається завтра ! today()...

2578
Новини / Re: Проблеми з часом CPU
« : 30.10.2009 22:10:00 »
    Аги, спочатку ТЯПНИЦЯ, потому БУХІДНІ!!! Із чим я вас і вітаю. Як нас прокопав mail.ru (фу, ну ви мене вибачте...), нас почнуть індексувати і більш серйозні пошуковики. CPU-time треба збільшити!

2579
 шо більш нікого? окрім Зелі, Тьомича, Віника, мене + кулєг моєї жони? Де ж Юзер, Ромчик, Стінгер? Де Марічка?

2580
плануйте на неділю. чи в суботу після нашого "флеш-мобу"  :)