Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2581
Гумор / Смішні фотки 1
« : 02.11.2009 14:21:37 »
    Оскільки основна тема "Смішні Фотки" закрита Golem'ом через досягнення об'єму в 10 сторінок, починаю тут нову тему

2582
ось ше троха:

2583
Плани / Re: "Город тысячи солнц"
« : 01.11.2009 20:08:16 »
   А во тут лежит відео та текст як ся вечірка в Одесі відбувалась. Користуючись моментом, хочу привітати Одеських колег із чудово проведеним заходом! Так тримати!

2584
і на хозяйстві пригодиться!

2585
ну а фото якісь будуть? окрім того там дві підземні споруду, у котрій саме ви були?

2586
   Реально, але справа уся в тому же покійний при страшно високій температурі ніц си не лікував (чи не лікували його, чи не спромігся за себе подбати) доволі довгий час...

2587
  Брехня чистої  води, кладовища там ніколи небуло(наскільки я знаю). А головне, холєра - це бактерії, а не віруси. А бактерії гарно гасяться форсованим вприском в організм антибіотиків. + у холєри симптоми не ті, що коло нас творяться.

Цитувати
Може то і брехня, але я вже від херурга чув, що привезли хлопака 15 років до лікарні, зранку флюра нормально а ввечорі вже всі легені чорні-на ранок помер! Щось то на грипу не схоже...

   а перед тим 4 дні лежав із температурою під 40оС

2588
   ну і частина друга звісно

   (c) фотки by Romashka

2589
   Отож, панство було так файно же словами не описати і у казці не розказати. Здибались коло пам'ятника Шевченку об 15-00 (там де москалів вішают), було багацько людей - зокрема іа із жонов, Zelja & Stinger, Едуард & DeadMeat, Dexter & Кшися, Fenriz & VeNick. Потім сі долучив ше RoMeL. Із тих нещасних, що незареєстровані на форумі були Андрій Artym, Юрко, &  miss_Po.

   Не встигли ми надіти написники, як нас почала фотографувати маса людей (зважаючи на безлюдність міста на той час, результат був супер). Приклеїлась до нас одна полька, котра повідала, шо вона репортер із Газети Польської із чи то Любліну, ти то із Варшави = не відпускала нас із своїм напарником аж до Оперного, де ми троха прикормили шальоних голубів. Репортерці повіли же ми із explorer.lviv.ua, не виступаємо  ні за кого із політиків, же ми грипу не боїмось і маємо його в сраці, що не всі тут студенти чи учні та те, що на форумі  300+ зареєстрованих писків. На тому сі вона втішила та тікла.

   Вітди попри Вернісаж (чули охи бабусь - "шо то вони із дітьми зробили") по Краківській поперлись на площу Ринок, де був короткий перекур та фотосесія із доїжеючими із столиці. Йдемо до Дзиги, по дорозі робимо фото коло Рудого Кота із пілотками-туристками і пару фоток із молодою парою, котра мала щастя нинька одружитись.

   Хоча Дзига була закрита, нас радо пропустили і дозволили трішки поексперементувати із фотографуванням.  Вже від Дзиги зайшли у PRIMUS, трохи нас фотографували, троха ми їх.

  (c) фотки by Romashka

  З.І. Посилання на альбуми із фото будут в понеділок тут у шапці.

2590
 вчора намордники ся купували коло Добробуту по 1 грн. за штучку.

2591
міні-звіт про наш флеш-моб, орієнтовно буде готовий до 21-00 вечора.

2592
Hg тому явно сприяла, звісно як і ДНК...

2593
Здається завтра ! today()...

2594
Новини / Re: Проблеми з часом CPU
« : 30.10.2009 22:10:00 »
    Аги, спочатку ТЯПНИЦЯ, потому БУХІДНІ!!! Із чим я вас і вітаю. Як нас прокопав mail.ru (фу, ну ви мене вибачте...), нас почнуть індексувати і більш серйозні пошуковики. CPU-time треба збільшити!

2595
 шо більш нікого? окрім Зелі, Тьомича, Віника, мене + кулєг моєї жони? Де ж Юзер, Ромчик, Стінгер? Де Марічка?

2596
плануйте на неділю. чи в суботу після нашого "флеш-мобу"  :)

2597
    Отож, же сі підписали кулєги моєї дружини із "Старих Мурів". Буде їх від 3 до 5, а може й більше. Прохання до багатоімущих на протигази взяти їх у достатній кількості (до 10 шт.) Збір об 15-00 коло Шевченка!!!

2598
 ага, Т-вірус із "Обитель Зла"  :) Ось і буде реальне Зомбі-Паті не тілько в Лощині :)

2599
 хто буде беріт і мені. Навіть за 30 грн. (звісно якшо корпус із претензією на герметичність!)

2600
 головне мати голову і не піддаватись паніці, бо як каже історія, більше людей забирає власне паніка, а не її причини!!!