Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2601
  Здається на 11-00 планувалось дослідження (всі знають куда), тобто мені здається орієнтуватись треба не раніше ніж на 15-00. Добре було б зізвонитись об 09-00 ранку усім та вияснити плани.

2602
йшлось про протигази, а не про респіратори! Протигазів у нас в загашнику досить!

2603
  я б із радістю, але побачу зраня як ся буду почувати. Троє людей не піде на таку справу, треба назбирати на мою думку мінімум >= 5-ох бажаючих. Але фото мають вийти просто грандіозні ( НеТуристичний Львів, звертаю вашу увагу!)

2604
Карта із розповсюдження A/H1N1 у світі. Незла інфа тут (там навіть онлайн-тест є "чи у вас хряк-гриппер?"). Лічиться на ранніх стадіях препаратами другого покоління Занмівір, Реленза та третього Озельтамівір та ТаміФлю. Останній кажуть best-of-the best. Упаковка здаэться вартуэ до 500 грн., але продають за рецептом лікаря.

2605
Всяке-Різне / Mattel MindFlex
« : 30.10.2009 14:54:05 »
  Виявляється, Мattel скоро випустит в Штатах ось таку забавку (російськю, багато букв, фото та відео). Керування - власними думками  :)

2606
Новини / Re: Увага всім !!!
« : 30.10.2009 14:16:10 »
 ІМХО найкращим дезинфікуючим засобом водяний розчин спирту етилового, 40% С2Н5ОН + 60% H2O   :)

2607
48025 ось правильний номер, 7138 - то думаю код, котрий відноситься до Львівської залізниці. Просто змінили табличку на нову, де вже усе гарно розписали.

2608
   Мене Беар Грілз (Медвед Грізлі? Зачем Гризлі? - рукамі задушилі! відповідали смугляві кавказці) схарив вже яко пів-року тому на каналі Discovery. Survivorman раніш показували задється на National Geographic, потому на eXplorer'і (гарно, що капіталісти у нашу честь гарний cупутниковий канал назвали) - він яко мінімум був мені приємніший ніж Грізлі-серіал...

2609
   горівка + гори = forever best. Звісно багато надуто пресою, аптеки та аптечні склади ховають вітчизняні ліки у загашниках, задля того шоб розпродати забугровий неліквід, котрий місяцями(а то й роками деколи) не купується. Але ніяк не можу пояснити відсутність конкретних відповідей на питання а чим ся мені лікуватись-запобігатись від тої зарази у відповідях друзів-медиків...

2610
 ОЗК + регенеративні фільтри, ось solution!

2611
    Є дивна та засекречена функція пошуку на форумі (тсс...нікому), що викликається натисканням кнопки "Пошук" у верхньому меню...Але ти нікому... Результат її виконання дав резульати, один із яких тут. Взагалі у нас багацько про Лощину  написано.

    Чому саме Лощина? Тому що це її позивні...Було це чудо колись підземною базою зв'язку, зараз закинуте, там гуляють Ґопи, алкаші, наркомани (використай хфункцію Пошуку, із параметром Зомбі - багацько кого із нас побачиш на світлинах) та дослідники нашого форуму зависають на Зомбі-Паті час від часу  :)

2612
  Гарне креслення, а фотки за посиланням - взагалі жесть. Дуже сподобались ті, що зроблені на Кубі під час Карибської Кризи

2613
а ось схема ШПУ Р-12У

2614
     Дякую дуже, гарно написано. Але ти краще дописуй, викладай фото тощо - а то наприклад у мене питань ше не з'явилось, але продовження розповіді дуже б хтілось почути.

    З.І. Писав той пост, а в той час Марічка вже фото встигла залити на форум

2615
можна, завтра точно міг би бути!

2616
файно, молодці! будемо працювати далі, коли next time йдемо?

2618
    Задля відсутності "нещасних випадків на виробництві " треба дотримуватись ТБ, і звісно усе перевірити на наявність відсутності homosapiens довільної форми.
 
    А також до кожного входу по дописувачу форуму поставимо (на час проведення задимлення). Буде іно багато доволі токсичного диму, але за 30 хв. від нього і сліду не залишиться. Може троха павуків вимре (мені щиро їх жаль), але що тут поробиш...

2619
   Супер, тра буде тіко знайти електроплитку, баняки, спецзахист. Термометр то факультативно, але дуже бажано для точного контролю процесу варіння зілля. Таож треба буде провести попердні тестування зілля у малих дозах для визначення найбільш оптимального складу

2620
    Так си подумав, же треба повернутись до цієї теми. Отож, треба "отраву зварит", для чого у мене у загашнику лежит KNO3 (калійна селітра, нітрат калію, дописував вище) у кількості єдного кілограму. Категорично проти приготування отрави у побутових приміщеннях(питайте Аkella-у чому, думаю він докладно пояснит --> сам відтестив це зілля на собі, але у значно меншій кількості).

    Може хто має файний підвал із світлом, а ще краще гараж + електроплитку з гарним регулюванням нагріву, наявністю H2O недалеко, старі (проте чисті баняки до 2,5 літрів), заюзаний термометр до 150о Цельсію. Звісно також будут потрібні індивідуальні засоби захисту - вогнестійкі рукавиці, захисні окуляри та протипожежні засоби у вигляді як мінімум автомобільного вогнегасника.
  
    Також буде потрібний гідрокарбонат натрію, бікарбонат NaНСО3, він же харчова сода, він же популярний додаток E-500 - беру на себе звісно :)