Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2621
  Хочу взяти в них ще ДП-5А з джерелом (бо YserL вже ми взяв ДП-5В), тож можливо на тижні заїду до них протягом світлої частини доби. Але то тілько плани, не точно. Як поїду, то звісно замовлення Akella-ча не забуду!

2622
Я також придбав собі такий сувенірчик. Прикільна штучка. Ну і звичайно від мене + і велике щире спаибі!!!

Дякую за +, хоч насправді його мому батькові треба поставити  (користуючись його відсутністю на формі - прийму за нього  :) ). Думаю у закинутих військових частинах вже усе давним-давно вкрадено. А те, що вкрадене ми зараз у розкомплектованому вигляді купуємо  :'(

2623
  Нажаль через непереборні форс-мажорні обставини мушу сьогодні бути домів...Можете взяти ключик у YserL'a чи зайти по ключ до мене додому...

2624
от, курва! канкурєнти

ну жо поробиш, ринок є ринок...мусиш демпінгувати істотно

2625
Джерело у порошковому вигляді  :)

2626
підтверджено, є багато девайсів у них. Зеля навіть собі з джерелом взяв  :)

2627
+ без слів, за розкриття техпроцесу. Ми теж виділи бомбік, але був він закритий гарно - а резервний вихід завалений.

2628
та ні, здається із файним напором йде. Тіко кран старий, і дуже небажано його чіпати

2629
швітло відсутнє нажаль  :'( зверху виділи кінці кабеля, що стирчат із землі та дивляться у небо... краще була б вода відсутня, направду

2630
    Здалась би дрелька на акумуляторі + свердла, банки для води (вже писав вище), 5 мм. пластмасові хомутики із цвйочком для кріплення UTPшки на стінах (використовувати плануємо у якості проводки на 12 В).

2631
Дякую! Усьо чотко та ясно, думаю перекладу не потребує :)

2632
   Треба прийти у незапальному костюмі СпайдерМена із дохлим Рататуєм в лівій руці, ми усі так ходимо :).  Соррі за глупий жарт, просто гарно, моцно та чітко стукай у двері, щоб ми почули --> ось і все!

2633
Плани / Re: Святкуємо Halloween
« : 27.10.2009 20:32:54 »
 Також пристойний та цікавий варіант. А якшо обрати New Розділ, то:
  
    + палатки непотрібні;
    + їхати у два рази ближче та дешевше;
    + багато усього unexplored, для декого взагалі усе там таке (а їхати ой як варто);
    + афігенна природа, для тру-екстремалів файний піщаний кар'єр;
    + усьо чисто, охорона не чіпатиме (а як чіпатиме то й піде куди вона завичай ходит);
    + другіє достопрімечательності;
    - за ГСМ далеко йти, окрім того ГСМ-склад зачиняється об 20-00;


2634
    Саме так, я не помилився. Шойно заходив батько у гості і злив цінну інформацію. Продається девайс у господарському магазині, що на першому поверсі Едельвес'у, що по вул. Любінська, 100 (то акурат навпроти кінотеатру "Галичина", якшо стати до нього дупов). Комплектація аналогічна тій, що пропонував Khimik тут, себто усе включаючи коробку, але без джерела, СБМ-20 та СИЗГБ. Але за 15 грн. проти 100, що у 6,66 раз меньше (магічне число :)).
  
    Попросив Romchik'a перевірити дану інфу, бо йому від хати туди йти від сили 2-3 хв --> очікуємо підтвердження завтра до обіду.

2635
    так, треба взяти шось під дупу покласти --> пилюки маса. Банки на воду також будуть помічні (вода у середині як я розумію є?) для зволоження підлоги з метою її подальшої обробки мітлов.

2636
Нічого там немає, будинок чекнутий на наявність бомбіку(принаймі доступні місця). То ВШ від підвалів магазинів.

2637
 було гарно, багато зробили, багацько попереду!

2638
 ой гарні фото, слів нема. дякую!

2639
ага, а Google Earth мітка стоїть із наступним текстом: SS-18 ("Satan") intercontinental ballistic missile launch site. Not operational for at least 15 years. Been there. Freaky place. Strange tunnels goes beneath this forest with some sort of chemicals spilled inside, prob. nitric acid or rocket fuel.

2640
   Шойно читав про SS-4 "Sandal" (вона ж Р-12 або шахтна модифікація Р-12У, паливо гас + азотна кислота, довжина - 17,7 м., діаметр - 1,65 м., стартовий комплекс складався із 4 шахт) та SS-5 "Scean" (Р-14 чи Р-14У, паливо несиметричний деметилгідразин + та ж сама азотна кислота у якості окисника, довжина ракети становила 24,3 м., діаметр - 2,4 м., стартовий комплекс складався із 3-ох шахт).

   Тож виміряли глибину шахт досить точно. Моживо, спочатку на бойовому чергуванні там стояв комплекс із 4-ох ракет SS-4, які потому були зняті та замінені на 3 штуки SS-5, одна шахта при цьому залишається незаюзаною. Звісно, що при заміні SS-4 на SS-5 довелось поглибити шахти, інакше SS-5 туди б просто не залізли.

   SS-18 "Satan" (вона ж Р-36М, Р-36М УТТХ, Р-36М2, РС-20) у шахтному варіанті там перебувати не могла, оскільки її довжина становить 34,6 м. при діаметрі 3 метри.

   SS-20 "Saber" (РСД-10, існувало три модифікації) був присутній на "ринку" іно в мобільному варіанті, шахтних пускових установок не передбачалось