Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2621
    Є дивна та засекречена функція пошуку на форумі (тсс...нікому), що викликається натисканням кнопки "Пошук" у верхньому меню...Але ти нікому... Результат її виконання дав резульати, один із яких тут. Взагалі у нас багацько про Лощину  написано.

    Чому саме Лощина? Тому що це її позивні...Було це чудо колись підземною базою зв'язку, зараз закинуте, там гуляють Ґопи, алкаші, наркомани (використай хфункцію Пошуку, із параметром Зомбі - багацько кого із нас побачиш на світлинах) та дослідники нашого форуму зависають на Зомбі-Паті час від часу  :)

2622
  Гарне креслення, а фотки за посиланням - взагалі жесть. Дуже сподобались ті, що зроблені на Кубі під час Карибської Кризи

2623
а ось схема ШПУ Р-12У

2624
     Дякую дуже, гарно написано. Але ти краще дописуй, викладай фото тощо - а то наприклад у мене питань ше не з'явилось, але продовження розповіді дуже б хтілось почути.

    З.І. Писав той пост, а в той час Марічка вже фото встигла залити на форум

2625
можна, завтра точно міг би бути!

2626
файно, молодці! будемо працювати далі, коли next time йдемо?

2628
    Задля відсутності "нещасних випадків на виробництві " треба дотримуватись ТБ, і звісно усе перевірити на наявність відсутності homosapiens довільної форми.
 
    А також до кожного входу по дописувачу форуму поставимо (на час проведення задимлення). Буде іно багато доволі токсичного диму, але за 30 хв. від нього і сліду не залишиться. Може троха павуків вимре (мені щиро їх жаль), але що тут поробиш...

2629
   Супер, тра буде тіко знайти електроплитку, баняки, спецзахист. Термометр то факультативно, але дуже бажано для точного контролю процесу варіння зілля. Таож треба буде провести попердні тестування зілля у малих дозах для визначення найбільш оптимального складу

2630
    Так си подумав, же треба повернутись до цієї теми. Отож, треба "отраву зварит", для чого у мене у загашнику лежит KNO3 (калійна селітра, нітрат калію, дописував вище) у кількості єдного кілограму. Категорично проти приготування отрави у побутових приміщеннях(питайте Аkella-у чому, думаю він докладно пояснит --> сам відтестив це зілля на собі, але у значно меншій кількості).

    Може хто має файний підвал із світлом, а ще краще гараж + електроплитку з гарним регулюванням нагріву, наявністю H2O недалеко, старі (проте чисті баняки до 2,5 літрів), заюзаний термометр до 150о Цельсію. Звісно також будут потрібні індивідуальні засоби захисту - вогнестійкі рукавиці, захисні окуляри та протипожежні засоби у вигляді як мінімум автомобільного вогнегасника.
  
    Також буде потрібний гідрокарбонат натрію, бікарбонат NaНСО3, він же харчова сода, він же популярний додаток E-500 - беру на себе звісно :)

    

2631
  Хочу взяти в них ще ДП-5А з джерелом (бо YserL вже ми взяв ДП-5В), тож можливо на тижні заїду до них протягом світлої частини доби. Але то тілько плани, не точно. Як поїду, то звісно замовлення Akella-ча не забуду!

2632
Я також придбав собі такий сувенірчик. Прикільна штучка. Ну і звичайно від мене + і велике щире спаибі!!!

Дякую за +, хоч насправді його мому батькові треба поставити  (користуючись його відсутністю на формі - прийму за нього  :) ). Думаю у закинутих військових частинах вже усе давним-давно вкрадено. А те, що вкрадене ми зараз у розкомплектованому вигляді купуємо  :'(

2633
  Нажаль через непереборні форс-мажорні обставини мушу сьогодні бути домів...Можете взяти ключик у YserL'a чи зайти по ключ до мене додому...

2634
от, курва! канкурєнти

ну жо поробиш, ринок є ринок...мусиш демпінгувати істотно

2635
Джерело у порошковому вигляді  :)

2636
підтверджено, є багато девайсів у них. Зеля навіть собі з джерелом взяв  :)

2637
+ без слів, за розкриття техпроцесу. Ми теж виділи бомбік, але був він закритий гарно - а резервний вихід завалений.

2638
та ні, здається із файним напором йде. Тіко кран старий, і дуже небажано його чіпати

2639
швітло відсутнє нажаль  :'( зверху виділи кінці кабеля, що стирчат із землі та дивляться у небо... краще була б вода відсутня, направду

2640
    Здалась би дрелька на акумуляторі + свердла, банки для води (вже писав вище), 5 мм. пластмасові хомутики із цвйочком для кріплення UTPшки на стінах (використовувати плануємо у якості проводки на 12 В).