Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2661
Дійсно гарні новини. Тепер думаю можна йти туди та шось робити всередині.

2662
Спорядження / Re: Дозиметрія
« : 21.10.2009 22:31:07 »
 ось тутко, у москальських російських друзів надибав на гарний класифікатор спецзасобів. Фото і ТТХ девайсів присутні звісно!

2663
   може t309 зголоситься із машиною? Бо і Зеля хоче їхати, і YserL - а ше скільки людей підпишеться...

2664
Всяке-Різне / Re: НКАУ
« : 21.10.2009 00:27:46 »
   Буду боротись далі, звісно за вашої підтримки шановні дописувачі!

2665
Всяке-Різне / НКАУ
« : 21.10.2009 00:25:58 »
    Не більше місяця тому написав листа до НКАУ (Національна Космічна Агенція України) із проханням допустити до фотографування радіолокаційної станції, що недалеко смт.Мукачево, дописувачів форуму. Сьогодні отримав відповідь, дослівно цитую:


    Шановний Олегу Ігоровичу!

            В Національному космічному агентстві України уважно розглянуто Вашого листа. За результатами розгляду повідомляємо наступне. Керівництво НКАУ вважає за недоцільне проводити фотографування радіолокаційної станції Західного центру радіотехнічного спостереження, яка розташована в м. Мукачеве. Фотографії загального плану станції можливо знайти в засобах масової інформації та мережі Internet.

    Начальник управління спеціальних програм                            В.І. Присяжний

2666
  Шановне панство, на форумі є відповідна гілка для комерційних пропозицій, що ся зве Куплю-Продам-Подарую-Позичу де і попрошу дописувати комерційних тем. Дякую!

2667
тю, я буду звісно як і казав. Вже ся не дочекаю сюрпризу. А туди сьогодні сходити можна буде?!

2668
   Зелі також не буде, балакали недавно...Я ось собі думаю чого воно вас так та гідрометеорологічна ситуація турбує...Під землею не падає ж (звісно за відсутності дзюр у стелі)  :)

2669
 Ось все забував спитати чи часом не знає призначення приміщення, що на фото нижче? Воно знаходиться на тій самій скелі де тренуються альпіністи, тіко з другого її боку. Видно, що у середині хтось копав добре. + купи сміття.

2670
 І я б сходив із задоволенням. Потому можна було б спуститись до Стрийського базару, а саме до вул. Кубійовича (недалеко від її повороту на Шота Руставелі) бачив ВШ, ймовірно засипану. А навпроти у горі - якісь забетоновані двері.

2671
 шо також може бути причиною підвищеного білірубіну  :) як і багато інших хронічних інфекцій. А взагалі-то треба буде колись дружно експлорером зібратись та піти здати кров просто заради помочі комусь іншому, хто цього потребує (в банк крові, не беручи грошей за неї). Ще й чайком із печеньком накормлять перед здачею крові  :)

2672
уточніть іно адресу колишнього москальського російського посольства  :)

2673
Саме так, у бібліотеку. Будемо мати надію, що десь на закутках книгарень книга знайдеться. Чи Тарас допоможе із придбанням.

2674
Цитувати
На Чернігівській пацани залізли в підвали мешканців, я вчора дівчині, в якої там квартира, сказав що туди є вхід через з люк з вулиці, вона якась невесела стала  :) Хоча хлопці, які там живуть, про той люк знають. Але вони в інших під"їздах, відповідно полізуть не до них

Ну дівчина  може не переживати. Хід закінчується гермою заржавілою дуже, а головне із сторони підвалу гарно замурованою товстим шаром цегли. У підвал на Чернігівській попали завдяки кулєжанці Roy'a, котра нам його відкрила (а там не одна пара замків та дверей) та усе показала. Happy End  :)

2675
Цитувати
В таких пияків, як ми, все одно не візьмуть  кров.
Там якось по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки.
То також до відома інших.

   Я також далеко не праведний спосіб життя веду, і печінка деколи болить :) Проте кров два рази вже здавав - цього і минулого року, причому через два тижні після здачі перезвонив на станцію переливання крові, де мені підтвердили, що кров пішла у банк. А по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки - то білірубін, підвищений рівень якого може вказувати як інфекційні захворювання (зокрема жовтуху чи гепатит) так і на опромінення організму радіацією. 

2676
Цитувати
gor_qkop: оскільки купити її вже не можливо

то дуже добре же є, а то я подумав, що її дістати можна тільки через Тараса. Чи позичити у когось почитати.

2678
 На фото замка не видно, а отож він внутрішній. Думаю краще у місцевих дізнатись, не виключено, що ключ у них.

2679
Відправив Тарасу прохання допомогти придбати десяток примірників для читачів сайту. Сподіваюсь, що він ще читає ту пошту. Свій примірник скоро заберу в друзів і зможу передати комусь з форуму.

Було б супер! Із задоволенням придбав би примірник!

2680
  Веде прямо у підвал будинку, де і замуроване наглухо. У підвалі будинку був бомбік, котрий тепер власне переобладнаний у підвали для мешканців. А вулиця таки Чернігівська.