Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2681
уточніть іно адресу колишнього москальського російського посольства  :)

2682
Саме так, у бібліотеку. Будемо мати надію, що десь на закутках книгарень книга знайдеться. Чи Тарас допоможе із придбанням.

2683
Цитувати
На Чернігівській пацани залізли в підвали мешканців, я вчора дівчині, в якої там квартира, сказав що туди є вхід через з люк з вулиці, вона якась невесела стала  :) Хоча хлопці, які там живуть, про той люк знають. Але вони в інших під"їздах, відповідно полізуть не до них

Ну дівчина  може не переживати. Хід закінчується гермою заржавілою дуже, а головне із сторони підвалу гарно замурованою товстим шаром цегли. У підвал на Чернігівській попали завдяки кулєжанці Roy'a, котра нам його відкрила (а там не одна пара замків та дверей) та усе показала. Happy End  :)

2684
Цитувати
В таких пияків, як ми, все одно не візьмуть  кров.
Там якось по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки.
То також до відома інших.

   Я також далеко не праведний спосіб життя веду, і печінка деколи болить :) Проте кров два рази вже здавав - цього і минулого року, причому через два тижні після здачі перезвонив на станцію переливання крові, де мені підтвердили, що кров пішла у банк. А по спеціяльних тільцях визначають перегруз печінки - то білірубін, підвищений рівень якого може вказувати як інфекційні захворювання (зокрема жовтуху чи гепатит) так і на опромінення організму радіацією. 

2685
Цитувати
gor_qkop: оскільки купити її вже не можливо

то дуже добре же є, а то я подумав, що її дістати можна тільки через Тараса. Чи позичити у когось почитати.

2687
 На фото замка не видно, а отож він внутрішній. Думаю краще у місцевих дізнатись, не виключено, що ключ у них.

2688
Відправив Тарасу прохання допомогти придбати десяток примірників для читачів сайту. Сподіваюсь, що він ще читає ту пошту. Свій примірник скоро заберу в друзів і зможу передати комусь з форуму.

Було б супер! Із задоволенням придбав би примірник!

2689
  Веде прямо у підвал будинку, де і замуроване наглухо. У підвалі будинку був бомбік, котрий тепер власне переобладнаний у підвали для мешканців. А вулиця таки Чернігівська.

2690
   Якшо мені пам'ять не зраджує, то чи на Чернігівській,29 чи на Пекарській, 41 (фактично один будинок та в одному дворі із Чернігівською,17) знаходиться один із центрів первинної мережі Укртелекому... Так що на датчики не нарвіться коло герми :)

2691
  а також чоботи і бахіли  :) видно шо води є троха. Пішов би із вами (незважаючи шо хорий) на годинку перевітритись, пліз уточняйте конкретно коли - today() чи у неділю.

2692
Політех знаходиться на підвищенні, тому болотистої місцевості там немає. А ймовірний тунель від Укртелекому на Цитадель - він таки мабуть не є дуже довгий, а також явно збудований у сучасні часи з використанням (відносно звісно) сучасних технологій.

2693
2 wanderer: ось приблизно так як Полтву :)

2694
  моя нажаль ше стандартніша 1+  :(  кров можна здати на Пекарській, попередньо домовившись про її передачу в інше місто (там де є 4-), відки у відповідь можна отримати кров/плазму необхідної групи. Хоча дійсно, 4- мабуть-таки найрідкісніша група крові, і далеко не факт шо вона десь наявна у необхідній кількості...

2695
та все буде файно, сьогодні-завтра відновлять. Зато адреси станцій маємо, можна буде сходити перевірити  :)

2696
Цитувати
на цитаделі що біля Б.Хмельницького

а де то така цитадель у Львові є?

2697
Героям Слава! шкода шо хорий і не зміг бути :( Душов із вами!

2698
і до нас дійшло :) вчора сніг уже в Трускавці лежав

2699
Плани / Re: Полтва перший раз
« : 13.10.2009 15:16:37 »
 Хіба в нульовочку коло Ів.Франка, і то дуже уважно - дощ на вулиці...

2700
Смітник / Re: Лощина
« : 13.10.2009 11:35:21 »
зважаючи на обставини, перший варіант здається більш ймовірним...