Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2721
 не переживай, банки поблизу відсутні  :)

2722
   Після відсутності будь-чого цікавого в Лисиничах на предмет татар та поляків - одразу подались відти через Янівське кладовище на Кортумову гору, що за ним. Кладовище вразило тишиною та спокоєм, монументальними гробівцями - тиха та приємна атмосфера. Трішки полазивши по його частині, де ховали євреїв перейшли через переважно польську дільницю до української та захоронення вояків УГА (не УПА, а власне УГА=Української Галицької Армії) датованого 1919-1920 рр. Усім хто ще не відвідував це місце пропоную за першої ж нагоди та певної погоди туди завітати. Друга пропозиція - до дати цих подій скинутись хто чим може і покласти квіти до вівтаря бійців за Незалежність України.

   Потому піднялись догори трохи та знайшли трубу, котра була  описана Рой'єм, фото тут. Виявилось усе майже засипане усякими відходами цвинтару. Декілька кроків далі зустріли невідоме номерне поховання, доволі старе, жодних імен - тільки номери (фото внизу). Кулєги висловили думку, що тут ховали самовбивць (дуже прошу дописувачів оприлюднити тут власні ідеї щодо даного поховання, будь-яка інфа щодо нього відсутня як така).
 
   Ще трохи вгору - і впираємось у кінець дороги, властиво у закинуту дачу котру обходимо проти годинникової стрілки і за декілька хвилин попадаємо на найвищу точку гори відки відкривається чудовий вигляд на Зону, елеватор на Шевченка, Рясне та усю приляглу територію.

   Далі був змушений повертатись, можливо Golem чи yar-79 доповнять мене.

2723
 А тут мікро-звіт із Лисиничів та декілька фото

2724
   На наш превеликий жаль, ніц нарити в Лисиничах не змогли. Абсолютно нічого. Єдина знахідка - пошкробаний часом патрон другої світової. У всьому винна надмірна індастріалізація місця - кругом дачі, поля, електрична підстанція, а місці де ймовірно відбувались основні бої зараз знаходиться колія у 2-3 полотна. Із цікавого, що побачили індастріал-корова та закинутий циганський табір. Дякую yar-79, Romchick'у та Dark Wind'у за компанію. Декілька фото нижче.

2725
не захищає точно. Для ртуті є спеціальний фільтр

2726
  приєднуюсь, хоч футболу як такого не люблю. Добре же надрали їм дупу!

2727
мля, навіть не стіл - а столищще на всю кумпанію!

2728
то є зараза ше та...Разом із забороною у Європі лямпок розжарування і заміною їх на "екологічні" (+Hg) та економічні лямпи у Польші через місяць чи два не можна буде купити ртутного термометра... Згідно рулів ЄС звісно

2729
 та Ренген-перевірка перевірка із "трупом"  :)

2730
  Без проблем, координати згідно Garmin'а N 49o51.341' x E 023o59.581'. Фото нижче

2731
пильнувати треба! :)

2732
гарненько, + Хоч фільм тупий до неможливості, дивився його як вікторину у стилі "вгадай де шо знімалось" :-)

2733
 :) човник раритетний, за Совка тілько такі продавали - сам клеїв його клона. Так шо він там даффно

2734
було б файно, потому можна можна буде помацати Кортумуву гору

2735
Супер, "Границя на замку" практично   :)

2736
   Усім! Хто планує завтра їхати - збір об 07-00 коло  пам'ятнику Підкові, часу більш ніж досить шоб доставити своє "бренное тело"  в означене місце із будь-якого району Львову. Наразі їде yar-79 та я, отож ще 2-3 вільних місця у машині є. Якщо хто живе в околицях Личаківської-Тракту Глинянського можемо забрати прям із місця проживання, немає потреби їхати до центру і потому повертатись назад. Бажаючих просимо дописувати тут, скидувати свої телехфони в Ососбисті Повідомлення мені --> відзвоню як прочитаю.

2737
скоріш за все, шо спотворена - вона скоріш за все схематична :(

2738
Гумор / Re: Смішні Фотки
« : 09.10.2009 10:07:26 »
 Колєга шойно привіз фото із ЄБИпту:

2739
просто між рядків:

12 травня 1946 року 311 окремий полк урядового зв’язку передислоковано в Україну, м. Винники Львівської області.

 взято відси

2740
 для того і є бізнес-план, щоб із ним залучати інвестора.