Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2721
Ну десь так  :) а згодом антибіотики придумали  :)

2722
Цитувати
За Русалкою Дністровою знаходиться укртелеком, де сходяться всі комунікації, в тч інтернет.

  Знаю, не раз там бував коли вчився в Політеху. Хтось оповідав, що є підземний хід власне від УркТелеком перпедикулярно Коперніка, що заходить в ту гору. Люди, котрі там працюють тудов на роботу попадають. Ще раз наголошую, що це власне чутки.

2723
   Для Fenriz'a окремий, я б сказав антипідйо%?бний ключ. Шоб нервових клітин Шановних Дописувачів не руйнувати. Вставляє ключик FenRiz - і по бомбіку звучить дружнє попередження "остерігайся підйо№%бу"  :)

2724
Цитувати
Це не дуже добрий аргумент, згодься. А взагалі в нас мізер знань і можливостей щоби спростовувати сучасну науку, хоча її думка може ще 100 разів змінитися. А згідно з сучасною наукою ртуть - дуже шкідлива.

   Яка б наука не стала згодом, ртуть була і буде шкідливою для організму людини. Але у нас далеко НЕ МІЗЕР знань для визначення її вмісту в організмі із прийнятною точністю. А багато і цілком достатньо, причому методи прості та точні. Аналізам вірю, тим паче коли вони зроблені у трьох незалежних джерелах - а ртуть як було сказано не дуже полюбляє самовиводитись із організму.

2725
   Це означає тілько, що треба перевірити об'єкт темною ночею чи дуже зраня. Колодку при потребі зрізати, а по виході закрити на нову та залишити ключ у ній.

2726
 є таож підозра на склади ДержРезерву та шифрувальний центр - усі комунікації Західного регіону стікаються до будівлі за Головною Поштою, між Дорошенка та Коперніка, за музеєм "Русалка Дністрова". А ІМХО усі три версії мають право на життя, не виключено шо так і є насправді

2727
Треба буде зробити вентиляцію, прочистити канал вш і розрухати герму і гачок на другий вихід, і на парадний. Цікаво скільки коштує WD-40 і де його можна купити? Доречі можна позичити ручний вентилятор із зотопленого бомбіка під будинком. Світло поставити білі світлодіоди на існуючу електропроводку. На герму поставити якісний внітршній замок)

   Скромний супер-модератор віддасть незайману 150 мл. банку WD-40 на потреби форуму(в комплекті цівка для розбризкування, стандартно). WD продається у більшості супермаркетів, на автобазарах та радіоринку/Торпедо. Брав банку в 150 кубіків літом шось до 30 грн. в Арсені. Хто не знає відки взялась у природі WD-40 раджу почитати тут чи гуглити, дуже цікаво. Герму на другій стороні дуже би радив не рухати принаймі доти, поки не знатимемо де вона виходить - недаремно там піною щілини залиті. А шоб точно знати де вона виходить, треба точно бомбік переміряти.

2728
 Дуже дякую за інформацію! Давно планували перейтись тими місцями - Мазепи - Леннона.

2729
   Зрештою, давайте таки зариєм бомбік у парку Франка (попередньо забравши відти усе, що можемо забрати), про що wanderer багаторазово писав?!  Та навіть тему в Планах зробив. Попрошу в тему по лінку дописувати, а не тут!

2730
Цитувати
А де саме не підкажете ? Знесіння ніби регіональний ландшафтний парк, хіба там можна заводи ?

  Не підкажу, сам би хтів знати. Але думаю Знесіння тут вжите у якості не парку, а більш географічно - як окремої частини міста Лева. Дуже б дійсно хтів дізнатись координати оного заводу.
 
Цитувати
а респіратор ? від ртуті захищає ? В мене на респіраторі написано що його мона для захисту від парів ртуті юзати, аж не повірив очам.
  І правильно думаю, що очам не повірив - на ртуть треба якийсь доволі здоровий фільтр наскільки пригадую. Най гуру просвітлять. Респіратор від ртуті - ІМХО нонсенс

Цитувати
Що значить "І нічо" ? Звідки це відомо ? Може воно вкоротило студентам життя на пару років ? Може хтось заслаб з них і гадки не має від чого... Це схоже на ствердження що тютюн корисний на підставі що дідусь курив акі паровоз і 100 років прожив, в 90 трьох коханок мав, а сусід-каратист відкинув копита в 45

  Вчився там, злих наслідків на собі не помітив. Окрім того можу сказати, що як мінімум 3 рази після закінчення Політеху (2002 рік) робив повні аналізи крові в приватних клініках(зауважу, так повелось, що кожного разу різні вони були), в тому числі на тяжкі метали - і ніц, пусто. Згідно того, що я знаю - ртуть там була розлита десь у бурні 70-і чи 80-і роки.

2731
 не переживай, банки поблизу відсутні  :)

2732
   Після відсутності будь-чого цікавого в Лисиничах на предмет татар та поляків - одразу подались відти через Янівське кладовище на Кортумову гору, що за ним. Кладовище вразило тишиною та спокоєм, монументальними гробівцями - тиха та приємна атмосфера. Трішки полазивши по його частині, де ховали євреїв перейшли через переважно польську дільницю до української та захоронення вояків УГА (не УПА, а власне УГА=Української Галицької Армії) датованого 1919-1920 рр. Усім хто ще не відвідував це місце пропоную за першої ж нагоди та певної погоди туди завітати. Друга пропозиція - до дати цих подій скинутись хто чим може і покласти квіти до вівтаря бійців за Незалежність України.

   Потому піднялись догори трохи та знайшли трубу, котра була  описана Рой'єм, фото тут. Виявилось усе майже засипане усякими відходами цвинтару. Декілька кроків далі зустріли невідоме номерне поховання, доволі старе, жодних імен - тільки номери (фото внизу). Кулєги висловили думку, що тут ховали самовбивць (дуже прошу дописувачів оприлюднити тут власні ідеї щодо даного поховання, будь-яка інфа щодо нього відсутня як така).
 
   Ще трохи вгору - і впираємось у кінець дороги, властиво у закинуту дачу котру обходимо проти годинникової стрілки і за декілька хвилин попадаємо на найвищу точку гори відки відкривається чудовий вигляд на Зону, елеватор на Шевченка, Рясне та усю приляглу територію.

   Далі був змушений повертатись, можливо Golem чи yar-79 доповнять мене.

2733
 А тут мікро-звіт із Лисиничів та декілька фото

2734
   На наш превеликий жаль, ніц нарити в Лисиничах не змогли. Абсолютно нічого. Єдина знахідка - пошкробаний часом патрон другої світової. У всьому винна надмірна індастріалізація місця - кругом дачі, поля, електрична підстанція, а місці де ймовірно відбувались основні бої зараз знаходиться колія у 2-3 полотна. Із цікавого, що побачили індастріал-корова та закинутий циганський табір. Дякую yar-79, Romchick'у та Dark Wind'у за компанію. Декілька фото нижче.

2735
не захищає точно. Для ртуті є спеціальний фільтр

2736
  приєднуюсь, хоч футболу як такого не люблю. Добре же надрали їм дупу!

2737
мля, навіть не стіл - а столищще на всю кумпанію!

2738
то є зараза ше та...Разом із забороною у Європі лямпок розжарування і заміною їх на "екологічні" (+Hg) та економічні лямпи у Польші через місяць чи два не можна буде купити ртутного термометра... Згідно рулів ЄС звісно

2739
 та Ренген-перевірка перевірка із "трупом"  :)

2740
  Без проблем, координати згідно Garmin'а N 49o51.341' x E 023o59.581'. Фото нижче