Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2741
   А себто це означає, що перед проектним планом (читай бізнес-планом) має пройти передпроектне дослідження.Дійсно чувака в ОЗК літом жаль і то дуже...

2742
  How about object near station 109, marked on the map as a star? According to the legend - there are main node, contol unit of whole BARS system! And the small triangles shows the position of backup contol units.

2743
   Third object (102?) seems to be here @ Yavoriv range. But, there are 4 BARS-stations in our country

2744
а заголовок теми слабо подивитись? Там навіть GPS-координати Google Earth є :) Ось контакти самого заводу

2745
1) відповідає бомбік коло Добробуту;
2) аналогічно пункту №1;
3) то все можна придумати, а більшість із цього дописувачі запостили зверху. Дешо звісно треба забрати - бо годиться виключно для Діґґ-Парку, а не тематичної забігалівки.

P.S. 1)-2) відвідаємо десь на вихідних під пиво, як забажаєш звісно. Йти макс 10 хв від тебе чи мене  :)

2746
Орієнтовно із 06-00. Хтось ше буде на суботу окрім yar-79, YserL'a та мене?

2747
  Маю надію задати ті питання yar-79 коли в суботу побачимось. А приміщення - не треба закидати відразу ідею бомбіка під Добробутом, я маю надію якісь обхідні шляхи знайдуться. Також незрозуміло кому зараз належить об'єкт і як класифікується. Може не як бомбосховище, а якийсь склад? = усе це до вияснення

2748
 ну із усіма вищенаведеними ідеями, то вже не Діґґерська кнайпа буде,а справжній Діґґ-Парк :) На мою думку треба починати із малого проекту, котрий згодом може вирости у якийсь більший. Ну із організацією також би допоміг якшо б шось почало рухатись

2749
Плани / Re: Полювання на крис
« : 07.10.2009 23:22:38 »
+ Зелі за фото, ні-хто не забув?

2750
  То є супер ідея! Різнобоко підтримую - Лощина є гуд, але коштів на її реконструкцію потрібно мільйони! Коли їх хто назбирає, можна там готель організовувати на зразок швейцарського Zero-Star-Ноtel. А ось обжект де ми були today() - ідеально для початку кнайпи підходить! Фотогалерея готелю тутко. Ну і + звісно тут

2751
Плани / Re: Полювання на крис
« : 07.10.2009 22:09:49 »
  Добре же сі скохав нарешті! Гарненько було сьогодні, незважаючи на результат 0:0 - бо щур, то є тварь вумна як не верти. А також она тварь розуміється файно на тактиці & стратегії. Ніц серйозного, не варто переживати - ми їм ше впирдолимо next time, тушок буде не меньше як у соціальній драмі "Рембо: Перша кров". А наразі чекаємо фото від Зелі.

2752
  Легко, будь-де в центрі. Є питання - може раніше виїхати шоб встигнути до світанку на місце?. Мають на полі супер-тру-мегозачодні фотки вийти коли сонце встає і повіртря ше чисте...Мені підходить будь-який варіант котрий обере шановне товариство!

2753
GPS буде, без проблем. Але може б ти написав координати та час зустрічі - жеби усі собі то спланували?  :)

2754
Плани / Re: Полювання на крис
« : 07.10.2009 11:31:02 »
   Якшо ти зара вдома - то файно було б їх прикормити троха, щоб вечером чекали на нас. Хлібом наприклад легко змоченим в олії чи будь-чим, що не жаль викинути з хати :-)

2755
   Хоча на Сихові не живу та не жив, у студентські часи часто в тих околицях бував. Звісно не звертав тоді уваги ні на ВШ, ні на люки -  ні на шо окрім кубіт.  :) Тим більше на підземні параші.  Свій пост із ідеєю, що там власне параша запостив 52 сек. по тому як Dexter написав шо там стіна у кафельній плитці, пост Декса побачив уже після того як дописав.
   А уся справа у тому, що аналогічний об'єкт типу сортир знаходився у мому рідному районі, навпроти головного входу у Південний. Якщо стати сракою до main-входу на Південний то побачите 2-а 14-и поверхові будинки, якшо їх обходити по ліву руку --> знайдете аналогічну конструкцію. Правда як років із 5 над тою парашею побудували будинок у 2-а поверхи, але сам сральник зберігся у якості підвалу оної будівлі.

2756
  Відчуваючи причетність до даної теми, подаю текст розміщений 2-го жовтня на сторінках ZiK'у. Уся справа в тому, що дівоче прізвище моєї жінки Бердаль(звати Ірина  :) ), моє - Шевчик. Відповідно читайте текст внизу, виставка актуальна ще завтра та позавтра, усім раджу відвідати:

Понад 30 робіт було представлено на виставці «Від предків до нащадків. Лемківщина», відкриття якої відбулося учора, 1 жовтня, у Львівському палаці мистецтв. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Важливо, коли молоде покоління вміє зберегти і відтворити прадавню національну культуру, народне мистецтво. Родина Бердаль вже п’ять поколінь береже дух Лемківщини у своїх роботах. Поєднання народного і сучасного – це великий талант, який не кожен наважується відкрити. У кожен твір вкладено душу, мрію, згадку про приємну мить, а згодом жаль і біль після операції «Вісла».

Виставка «Від предків до нащадків. Лемківщина» для когось може відкрити щось нове, а комусь нагадати про знайоме, навіяти спогади. Автори проекту намагаються передати свої відчуття, своє бачення близького для них етносу, адже жодна історична довідка не може відтворити почуття та емоції.

«З покоління в покоління передавалось мистецтво різьби. Сини вчились у батьків, братів, родичів та сусідів. Але в кожної руки відчувалась індивідуальність і неповторність», – згадують представники родини Бердаль. Переломним етапом стала операція «Вісла», коли лемки були розселені по території всієї України. Сім’я Бердаль оселилася в селі Гутисько (Тернопільської області), згодом дід Іван з дружиною Анною переїхали в місто Трускавець, де і до сьогодні живуть їхні діти та внуки.

«Коли я вперше побачила, як тато різьбить, то зрозуміла, що руки справді можуть робити чудеса. Дуже довго шукала свою дорогу – але зараз можу гордо показати плоди своєї праці – декоративні писанки. Завдяки тіткам український візерунок супроводжує впродовж всього мистецького життя, за що велике їм дякую!», – пригадує Ірина Бердаль-Шевчик.

Роботи Андрія Бердаля переважно підтримують стиль авангардного мінімалізму (найчастіше – це поєднання скла з олійними фарбами). Саме тому дуже несподіваним рішенням було поєднання художньої фотографії Лєни Михайленко та живопису та Андрія Бердаля. Кожна з цих робіт – індивідуальна і до кожної роботи існує свій підхід. Роботи дають нам уявлення про те, якою нелегкою була доля лемків. «Дві стежини», «Втрачена доля», «Хижа», «Операція «Вісла». Як кажуть самі митці, – фотографія може зробити одну мить вічністю, передати біль і радість, смуток і щастя.

Ірина та Андрій – представники п’ятого покоління династії митців Бердаль. «На цьогорічній виставці у Львові представлено роботи 3 поколінь, – наголошує Ірина Бердаль-Шевчик, – це різьбярські роботи дідуся і тата (Бердаль Іван Григорович та Бердаль Юрій Іванович), братові та мої художні роботи».

2757
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 22:19:28 »
    То благородна справа! Як би хтось із можновладців прислухався до того...А властиво не тільки прислухався, а й реалізував. Є багато шансів, зокрема перед виборами в державі!  :)

2758
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 22:08:11 »
йой, йой - тут розгортаються якісь расово-класові теми бачу? Задумайтесь над своїми постами!

2759
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 22:06:42 »
   ІМХО винищення бездомних котів, псів та бомжів не є гуманною справою. Тим мають займатись відповідні органи, хоча зрештою це також негуманно. Бомж - то по твоєму не людина?

2760
   давати прогнози у такій справі невдячна справа, але спробую - тебе шось здивувало приємно і ти долетів до хази за 2 хв. Побачив ВШ чи герму? Закинуті підземні туалети?  :)