Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2761
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 21:54:29 »
відредагуй перше повідомлення із зазначенням дати та часу - і перенесемо у Плани

2762
 і то пошвидше, а то рівень адреналіну явно зростає. мені також цікаво де я ті сходи прогавив (хоча був коло АТС останній раз рівно 2 січня 2000 року )

2763
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 21:16:25 »
 із задоволенням попрактикуюсь у акті геноциду над охамілими Рататуями. Тим більше же сволочі заважають кулєзі!!!

2764
  2YserL: Із такою самою ймовірністю там може бути будь-що, хоть NetBSD, AIX чи яка інша шняга. Я от наприклад першим, шо роблю після встановлення серверної OS котра назовні працюватиме - міняю її ID на якусь фігню. Звісно також fingerprint на шось далеко не схоже на реальну операційку  :)

2765
  однозначно, підтримую. Бо ІМХО церква то є супер-файний бізнес-план із заробляння грошей та такого собі роду гейт де сліпо-віруючі віддають касу, а за шо невідомо. І квитанцій ніяких. За наявності вільних грошей краще адресно комусь допомогти хто цієї допомоги дійсно потребує. Без посередників

2766
  + аналогічески, субота & неділя здається вільні. Може табором на ніч стати?

2767
Смітник / Re: Віддам
« : 06.10.2009 20:51:34 »
2 Самая рыжая: нажаль не зможу взяти, у мене самого їх двійко...

2768
 Усе залежить звісно від того який дріт був, і які опори. Якщо за дріт УкрЗалізниця дбає (бо ж прибуток, не дай Бог обірветься), то чого дбати за прилеглі конструкції типу мосту котрі стоят поки не впадуть? Що і сталось нажаль  >:(

2769
   Ну по канонах церкви тра ій віддати Десятину, себто 10% = 66 баксів. Проте моє ІМХО каже, що коли св'ященники катаються на дорогих джипах, носять годинники за десятки тисяч $$$ (зауважте не всі, є ще дійно праведні серед них). Як би мав лишні гроші, то би взнав потреби якогось локального сиротинця, купив би на ці гроші необхідні речі та передав безпосередньо дітям. Звісно просив би директора сиротинця скласти офіційний акт передачі із підписом та мокрою печаткою, жеби згодом ці речі не опинились у його знайомого на базарі у якійсь будці - а таке уже було повірте.

2770
Про explorer.lviv.ua / Re: Баг?
« : 05.10.2009 23:14:33 »
 Ну шо ж - ту альтернативна філософія. Як би мої користувачі були б такі самі свідомі як твої колеги - я б і не думав про антивірусний захист. Але у мене нажаль інша ситуація = багато йолопів, котрих контролювати в силу тих чи інших ускладнень (в основному організаційних та фінансових) доволі трудно. Віруси та антивіруси - то є прибутковий бізнез, і буду останнім йолопом як скажу, що вони тісно із собою фінансово не пов'язані. Ти писав про гуртожиток - відповідно маєш десь поняття про мою контору. А антивіруску ми так і не купували, лікуємось зхабареними засобами - але таки допомагає.
 
 P/S: а про факт уколів чув не тілько у "Метро", але також у "Ліноліумі"  :)

2771
Шевченка 66 чи 43-а? Яко 43-а то здається бомбік мав би бути під будинком правіше?!

ну, бував усередині? якісь деталі-цікавинки розкажеш про нього?

2772
згоден шо не комерційний, дякую!

2773
так точно, багато на нього не звертав увагу через замасковану ВШ  :)

2774
Інженерні Споруди / Re: Калуш
« : 05.10.2009 22:36:02 »
безумовний + за такий концентрат цінної інформації! ДЯКУЮ!

2775
Про explorer.lviv.ua / Re: Баг?
« : 05.10.2009 22:08:45 »
   Гарно і практично, деякі зауваження:

   1) 1000^1000% згоден, ніяких там Zver-CD із яких Форточки ХП ставляться дефолтно із 6-им (!!!) сервіс-паком  :)
   2) частково згоден - ні Інтернет Експлореру! Моя відповідь Мазіла FireFOX, гуглівський Chrome чи Опера;
   3) 1000^1000% не згоден! Юзати антивіруси, але не всяке гувно типу Авасту, Каспера (ненавиджу!!!). Тут пропоную NOD чи Дохтора Web'a + грамотні налаштування і офіційне поновлення. Для advanced юзерів також і халявне поновлення підійде (чи бета-ключі для вебу), головне налаштувати усе гарно! +firewall+IDS+POP3/IMAP чекер має бути дефолтно, також грамотно налаштоване. Автозапуск as default має бути вимкнутий;
   4) згоден, вічна істина;
   5) аналогічно пункту №4, читати, а головне думати більше!;
   6) також вічна істина!

    Гарний приклад, маю надію дописувачі шось нового підчерпнуть для себе із цих постів. Усі рекомендації приведені із моєї практики експлуатації мережі практично на 300 машин, географічно розподіленої. Але насамперед мають фігурувати мізки та знання!

2776
   То просто моє нудне ІМХО: згадуючи роки, коли відмикали світло для його ж економії, доводилось вчитись під світло гас-лямпи. Ну ніяк у мене не підніметься рука переробити Гасову Лямпу у Світлодіодну чи скажімо Галогено-Ксенонову. На мою думку джерелом енергії у цьому випадку має бути виключно гас, а не електрика.
   Зовсім інша справа як наприклад у Golem'а у випадку лятарки "Львів" чи 'Philips'a - чоловік не змінивши суті, зробив позитивний апгрейд девайсу. Змінився тільки світловий потік та час роботи від батарок (ну і трохи спектр випромінюваного світла, але у цих двох випадках це дрібниці)

2777
Про explorer.lviv.ua / Re: Баг?
« : 05.10.2009 21:26:27 »
хм...є підозра, що не у браузері справа  :)

2778
    На основі Правил Форуму обовязкових для всіх, а саме пункту 4.7 прошу дописувача Dimi4 замінити ПІДПИС на такий, котрий не містить, цитую "назву інших сайтів, носити рекламний характер". Також прошу змінити у профілі графу "Розташування", негарно там таке писати  ;) :(
   Проти UASC нічого немаю, популярний і цікавий ресурс, щастя та процвітання - але використання банерів сторонніх сайтів у якості підпису на форумі заборонено!

2779
Про explorer.lviv.ua / Re: Баг?
« : 05.10.2009 20:18:37 »
   Ну ти не перший, хто про це пише. От у мене наприклад усе ОК - і під Мазілою, Internet Explorer'ом, Google Chrome - яко з хати, так із роботи. У тебе Вінда відкриває нормально сайтик Windows Update'у та ставить оновлення, але саме під Internet Explorer'ом(у випадку чесно купленої вінди звісно чи нормально поламаної)? Мав колись проблеми із цим, картинки не відображались коректно. Після зміни MTU (Maximum Transmission Unit) на значення 1400 стало все ОК. Їй Богу не знаю як то пояснити (це чомусь не думав  :) ), але потому маю спокій. Для встановлення значення MTU використовую тулзу від стандартного Cisco VPN Client'a, у кого такої немає - гугліть "set MTU", є маса безкоштовного софта для цього. Тра бавитись із розміром, рекомендував би шукати у вікні від 1250 до 1450, для кожного це число індивідуальне - у залежності від типу підключення до нету. А ше треба перезавантажуватись після кожної зміни МTU, тому процес пошуку доволі геморний. Мвю надію, що це може чимось допоможе.

2780
 а уже є Google SketchUP 7.1. Не качав з гугла, але лінк здається той самий, що і першому повідомленні. Також на torrents.ru лежить ломана версія 7.1.4871 PRO (ENG/RUS) + V-Ray 1.05.3. А також SYCODE SketchUp Import-Export Plugins 1.0 - може воно для контри допоможе карти конвертнути? А тут купа plug-in'ів для SketchUP'a