Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2761
Плани / Re: Полювання на крис
« : 07.10.2009 22:09:49 »
  Добре же сі скохав нарешті! Гарненько було сьогодні, незважаючи на результат 0:0 - бо щур, то є тварь вумна як не верти. А також она тварь розуміється файно на тактиці & стратегії. Ніц серйозного, не варто переживати - ми їм ше впирдолимо next time, тушок буде не меньше як у соціальній драмі "Рембо: Перша кров". А наразі чекаємо фото від Зелі.

2762
  Легко, будь-де в центрі. Є питання - може раніше виїхати шоб встигнути до світанку на місце?. Мають на полі супер-тру-мегозачодні фотки вийти коли сонце встає і повіртря ше чисте...Мені підходить будь-який варіант котрий обере шановне товариство!

2763
GPS буде, без проблем. Але може б ти написав координати та час зустрічі - жеби усі собі то спланували?  :)

2764
Плани / Re: Полювання на крис
« : 07.10.2009 11:31:02 »
   Якшо ти зара вдома - то файно було б їх прикормити троха, щоб вечером чекали на нас. Хлібом наприклад легко змоченим в олії чи будь-чим, що не жаль викинути з хати :-)

2765
   Хоча на Сихові не живу та не жив, у студентські часи часто в тих околицях бував. Звісно не звертав тоді уваги ні на ВШ, ні на люки -  ні на шо окрім кубіт.  :) Тим більше на підземні параші.  Свій пост із ідеєю, що там власне параша запостив 52 сек. по тому як Dexter написав шо там стіна у кафельній плитці, пост Декса побачив уже після того як дописав.
   А уся справа у тому, що аналогічний об'єкт типу сортир знаходився у мому рідному районі, навпроти головного входу у Південний. Якщо стати сракою до main-входу на Південний то побачите 2-а 14-и поверхові будинки, якшо їх обходити по ліву руку --> знайдете аналогічну конструкцію. Правда як років із 5 над тою парашею побудували будинок у 2-а поверхи, але сам сральник зберігся у якості підвалу оної будівлі.

2766
  Відчуваючи причетність до даної теми, подаю текст розміщений 2-го жовтня на сторінках ZiK'у. Уся справа в тому, що дівоче прізвище моєї жінки Бердаль(звати Ірина  :) ), моє - Шевчик. Відповідно читайте текст внизу, виставка актуальна ще завтра та позавтра, усім раджу відвідати:

Понад 30 робіт було представлено на виставці «Від предків до нащадків. Лемківщина», відкриття якої відбулося учора, 1 жовтня, у Львівському палаці мистецтв. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Важливо, коли молоде покоління вміє зберегти і відтворити прадавню національну культуру, народне мистецтво. Родина Бердаль вже п’ять поколінь береже дух Лемківщини у своїх роботах. Поєднання народного і сучасного – це великий талант, який не кожен наважується відкрити. У кожен твір вкладено душу, мрію, згадку про приємну мить, а згодом жаль і біль після операції «Вісла».

Виставка «Від предків до нащадків. Лемківщина» для когось може відкрити щось нове, а комусь нагадати про знайоме, навіяти спогади. Автори проекту намагаються передати свої відчуття, своє бачення близького для них етносу, адже жодна історична довідка не може відтворити почуття та емоції.

«З покоління в покоління передавалось мистецтво різьби. Сини вчились у батьків, братів, родичів та сусідів. Але в кожної руки відчувалась індивідуальність і неповторність», – згадують представники родини Бердаль. Переломним етапом стала операція «Вісла», коли лемки були розселені по території всієї України. Сім’я Бердаль оселилася в селі Гутисько (Тернопільської області), згодом дід Іван з дружиною Анною переїхали в місто Трускавець, де і до сьогодні живуть їхні діти та внуки.

«Коли я вперше побачила, як тато різьбить, то зрозуміла, що руки справді можуть робити чудеса. Дуже довго шукала свою дорогу – але зараз можу гордо показати плоди своєї праці – декоративні писанки. Завдяки тіткам український візерунок супроводжує впродовж всього мистецького життя, за що велике їм дякую!», – пригадує Ірина Бердаль-Шевчик.

Роботи Андрія Бердаля переважно підтримують стиль авангардного мінімалізму (найчастіше – це поєднання скла з олійними фарбами). Саме тому дуже несподіваним рішенням було поєднання художньої фотографії Лєни Михайленко та живопису та Андрія Бердаля. Кожна з цих робіт – індивідуальна і до кожної роботи існує свій підхід. Роботи дають нам уявлення про те, якою нелегкою була доля лемків. «Дві стежини», «Втрачена доля», «Хижа», «Операція «Вісла». Як кажуть самі митці, – фотографія може зробити одну мить вічністю, передати біль і радість, смуток і щастя.

Ірина та Андрій – представники п’ятого покоління династії митців Бердаль. «На цьогорічній виставці у Львові представлено роботи 3 поколінь, – наголошує Ірина Бердаль-Шевчик, – це різьбярські роботи дідуся і тата (Бердаль Іван Григорович та Бердаль Юрій Іванович), братові та мої художні роботи».

2767
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 22:19:28 »
    То благородна справа! Як би хтось із можновладців прислухався до того...А властиво не тільки прислухався, а й реалізував. Є багато шансів, зокрема перед виборами в державі!  :)

2768
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 22:08:11 »
йой, йой - тут розгортаються якісь расово-класові теми бачу? Задумайтесь над своїми постами!

2769
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 22:06:42 »
   ІМХО винищення бездомних котів, псів та бомжів не є гуманною справою. Тим мають займатись відповідні органи, хоча зрештою це також негуманно. Бомж - то по твоєму не людина?

2770
   давати прогнози у такій справі невдячна справа, але спробую - тебе шось здивувало приємно і ти долетів до хази за 2 хв. Побачив ВШ чи герму? Закинуті підземні туалети?  :)

2771
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 21:54:29 »
відредагуй перше повідомлення із зазначенням дати та часу - і перенесемо у Плани

2772
 і то пошвидше, а то рівень адреналіну явно зростає. мені також цікаво де я ті сходи прогавив (хоча був коло АТС останній раз рівно 2 січня 2000 року )

2773
Плани / Re: Полювання на крис
« : 06.10.2009 21:16:25 »
 із задоволенням попрактикуюсь у акті геноциду над охамілими Рататуями. Тим більше же сволочі заважають кулєзі!!!

2774
  2YserL: Із такою самою ймовірністю там може бути будь-що, хоть NetBSD, AIX чи яка інша шняга. Я от наприклад першим, шо роблю після встановлення серверної OS котра назовні працюватиме - міняю її ID на якусь фігню. Звісно також fingerprint на шось далеко не схоже на реальну операційку  :)

2775
  однозначно, підтримую. Бо ІМХО церква то є супер-файний бізнес-план із заробляння грошей та такого собі роду гейт де сліпо-віруючі віддають касу, а за шо невідомо. І квитанцій ніяких. За наявності вільних грошей краще адресно комусь допомогти хто цієї допомоги дійсно потребує. Без посередників

2776
  + аналогічески, субота & неділя здається вільні. Може табором на ніч стати?

2777
Смітник / Re: Віддам
« : 06.10.2009 20:51:34 »
2 Самая рыжая: нажаль не зможу взяти, у мене самого їх двійко...

2778
 Усе залежить звісно від того який дріт був, і які опори. Якщо за дріт УкрЗалізниця дбає (бо ж прибуток, не дай Бог обірветься), то чого дбати за прилеглі конструкції типу мосту котрі стоят поки не впадуть? Що і сталось нажаль  >:(

2779
   Ну по канонах церкви тра ій віддати Десятину, себто 10% = 66 баксів. Проте моє ІМХО каже, що коли св'ященники катаються на дорогих джипах, носять годинники за десятки тисяч $$$ (зауважте не всі, є ще дійно праведні серед них). Як би мав лишні гроші, то би взнав потреби якогось локального сиротинця, купив би на ці гроші необхідні речі та передав безпосередньо дітям. Звісно просив би директора сиротинця скласти офіційний акт передачі із підписом та мокрою печаткою, жеби згодом ці речі не опинились у його знайомого на базарі у якійсь будці - а таке уже було повірте.

2780
Про explorer.lviv.ua / Re: Баг?
« : 05.10.2009 23:14:33 »
 Ну шо ж - ту альтернативна філософія. Як би мої користувачі були б такі самі свідомі як твої колеги - я б і не думав про антивірусний захист. Але у мене нажаль інша ситуація = багато йолопів, котрих контролювати в силу тих чи інших ускладнень (в основному організаційних та фінансових) доволі трудно. Віруси та антивіруси - то є прибутковий бізнез, і буду останнім йолопом як скажу, що вони тісно із собою фінансово не пов'язані. Ти писав про гуртожиток - відповідно маєш десь поняття про мою контору. А антивіруску ми так і не купували, лікуємось зхабареними засобами - але таки допомагає.
 
 P/S: а про факт уколів чув не тілько у "Метро", але також у "Ліноліумі"  :)