Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2781
   Маю дуже гарні новини. Вчора, у неділю 4 жовтня під час поїздки на гриби був знайдений останній недосліджений об'єкт ДГХП "Новояворіська сірка" (принаймі у нас на форумі ніц подібного я не знайшов). Про розташування об'єкту - нижче.

   Яким було наше здивування, коли у сторжі на КПП впізнали нашого родича - він властиво провів нам міні-екскурсію. Сірку тут добували методом підземної виплавки, як коло Немирова - тільки маштаби меньші, десь у два рази. Перед входом на територію заводу стоїть пятиповерховий адмінбудинок, бомбік також присутній (не зміг спуститись через обмеження у часі, та й бахіл не мав з собою - води у ньому на 10 см). Будинок зачинений на колодки, вікна забиті дошками. Наш екскурсовод любязно відчинив двері і ми мали змогу пройтись по цій будівлі. Більшість кабінетів закриті і опечатані, а у тих що відкрито пусто або горами навалено різної технічної документації - привіз відти дві папки "Кальки за 1974-1975 р" (різні креслення, дуже цікаво переглянути) та "Плани земельних відводів ПВС-250 Яворівського ВО "Сірка" (багато карт). Папки у мене, доступні усім бажаючим для користування.

   Переходимо власне на територію заводу. Тут першою кидається в очі височезна труба та немаленька котельня - хоча менша ніж коло Немирова. Котельня також гарно закрита - але для нас тепер це не перешкода! Усередині все ціле, окрім вирізаної електропроводки на 90%. На тих 10% шо залишилось світло таки подається і не в останню чергу тому, що на трубі розміщені антени мобільних операторів. Усього в котельні 4 котли, один зараз відсутній. Три здається гріли пару на видобуток сірки, один використовувався для опалення. Потому сходили ще на насосну підстанцію, багато величезних баків. Присутня також станція завантаження сірки у цистерни (колія ціла) і ще із три-чотири будинки до котрих невдалось попасти через відсутність часу - ми були там не 40 хв. Отож маємо ще один об'єкт для дослідження +доступ практично будь куди.

   Тепер як туди попасти: для щасливих власників GPSу - ось координати Google Earth  50° 0'25.72"N x 23°23'47.34"E (мій Garmin у телефоні намалював N 50°00.491 х E 023°23.751). У кого GPS відсутній - добиратись наступним чином: їдемо у Яворів, а там розпитуємо як доїхати до села Старий Яр (від центру Яворова по прямій то десь коло 8-9 км. буде) або їхати по трасі Р-40, аж не виїдете із цього села. Власне на участку траси Р-40 за Старим Яром та селом Коти ви зустріне джелізнодорожний переїзд від якого за 50 метрів по ліву руку буде троха розвалена бетонка прямо на об'єкт (десь ше 2 км.) Орієнтуватись можна також по трубі, котру видно дууже далеко.

  З.І. Усі фото тут

2782
Знаю, я некоректно висловився - мав наувазі, що жодним пасажом саме у мому дворі ніколи не пахло. Натомість, колись мій дім був готелем  :) а ліфт таки є (його залишки)

2783
  є звісно, але то за 2 будинки від мене. і пасажом тут навіть не пахло  :)

2784
 стопроцентів, механізмів уже немає - самі шахти та люлька є (чи була). ПРоте пасажу у мене зроду небуло...

2785
  Неа, я також поза конкурсом. Просто ідея в голову прийшла як комини побачив і згадав шо там ся творить. Там не був, зато був де інде. Завтра буде гарний звіт сподіваюсь до вечора!

2786
  яко ти мене випередив. 3 годинки тому проїжав там і думав на форум дописати саме про них  :)

2787
Цитувати
No,I'm not ICQ member,but if you send an email to my address,I can reply to you as a private message.  Is it possible?

Yes, of course. I will send you a letter tomorrow morning

2788
   Здаэться року 2005 один із моїх друзів шукав роботу, і властиво знайшов її на мехсклозаводі. Чи митним брокером, чи кимось іншим - це не важливо. Важливо те, що він мав інформацію про зовнішні обурутки контори. Із його слів, якимось макаром склозавод купив спочатку якийсь заводик із виробництва ялинкових іграшок у Європі, згодом другий ітд ітп. Потому сталось так, що ці власності забугром перетекли у приватні руки, до одного власника, котрий власне як писалось купив акції по 9 грн. і закрив виробництво як нерентабельне. А заводи забугром приносили стабільний прибуток, котрий стабільно зростав. Звісно, потому людина взяла у руки калькулятор і порахувала нафіг їй той мехсклозавод? Продати землю під забудови, прибуток вкласти у Європу. Ось і маємо результат. Не можу відповісти за точність даної історії, але принаймі мені так вона була розказана. А на додачу було сказано, що колишні паростки львівського мехсклозаводу зараз продукують коло 60% ялинкової та сувенірної продукції Європи. Ось так.

2789
   гарні фото, особливо сподобалась із тінню (надпис "ГОТЕЛЬ") та де міщанин сигаретку курить. Ну а за самими свіжими ньюсами із Зони шукати слід на сайті Прип'ять.сom. Дякую!

2790
 не наше звісно! не гадимо принципово = а тему нема потреби видаляти ІМХО, думаю треба залишити для майбутніх поколінь.
 P/S. Точно не експлорер - ми б фляжки здали, і на виручені грошенята ше б чогось придбали. Точно не ми  :)

2791
 а це перепрошую Лощина чи Бомбік на Чорновола? Хоча стіл знайомий - New Розділ?

 З.І. Фото як завжди супер!

2792
Цитувати
З.І. Лощина після паті - то суцільний аллес

   Тут у пості написано, останній абзац. Мабуть ти неуважно читав, що ми усе своє (а також не своє, що залізло у кульки) забрали із собою.
   Зрештою, де свідчення того, що ми насмітили у бомбіку на Чорновола? Останні рази хлопаки туди спускались взагалі без нічого, хіба недопалок могли кинути, таке буває.
 

2793
   Напряму думаю ніяк, але саму векторку викинути в формат зрозумілий для карт-едітора контри думаю можна. Ото було б файно поганяти на тих картах! Реальний хіт!

2794
   Unfortunately now I can't verify the coordinates - I will do it on Monday, than post some answers. About Polonina Runa you can read it here. There is no information about BARS-104, no coordinates at all.

Цитувати
How can I send you a private message?
After writing my message,I could not enter the code from the image beacuse I do not see any image in the window...Something's wrong.

   Do you have ICQ-number? My number is 282-212-620, you can send message almost anytime! There's some bugs on site with the images, best way is to use ICQ to contact me.

2795
   Знайшов цей об'єкт на Google Earth - координати  52°44'28.98"Пн х 13°57'39.75"С (соррі, вдома неангломовний GE). Є декілька фото на гуглі, а дойчляндською місце називається - Troposph?renfunkzentrale 301 Gesch?tzter Garagenbau.

2796
   Для тих, хто по якихось причинах не врубався у вищенаписане - ось тут фотки hadsz'a. Дойчляндія, зо місця званого Wollenberg, станція 301. Хто був на цих об'єктах, мене зрозуміють - фото представляють реальну цінність - у нас дестрой, а у німців як завжди ідеальний порядок. Дуже цікаво співставити єдне та друге.

2797
 Thanx a lot!
 Іmpressed by the photos from Germany - ideal condition.

2798
 думаю це через Техніку Безпеки --> матрацуючих багато. Окрім того усім відоме місце, тому нецікаве для кулєг (мабуть давно встигли там побувати)

2799
Дякую, але мене цікавить не Кортумова Гора, любьязно вами запропонована, а саме місцезнаходження Брюховицького форту.
Можливо у Вас, пане inkognito, випадково завалявся лінк на координати?

Лопухнувсі, вибачайте будь-ласка (пятниця як-не-як)! Ні, там власне ше не мав честі бути, тому не можу із цим допомогти.

2800
   Підсумовуючи, головне джерело від ДП-5 не приймати внутрішньо. Чи не розривати захисну фольгу та жувати епоксидку (у котрій власне радіоактивні елементи ся містять), що під нею. Тоді буде все ОК!