Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

281
Тему видалено на прохання топікстартера.

282
Пан часом ось цю тему не читав? Чому фото лежать на UAimage ?

283
А ось і бармен з яким спілкувався - Максим  http://cs421121.vk.me/v421121450/8031/3qEZNnRUKCc.jpg
То не бар-мен, то кепська пародія на покійного Трахтенберга(msk, spb), у котрого каси на банальну хну не стало.Особисто у мну бажання(і не тільки у мене) зробити му біду. Не збирайте касу там, а якщо там, то тілько персонально в руки ZED'у(Едуард) чи Mаші.Так чи інакше, ситуація вимагає чіткого "разбора пальотав".

284
   Так сі стало дорогі кулєги та куліжанки, що в суботу, 05/04/2014 ми (декстер, марічка, руфус, рой та Ваш покірний слуга) мали нагоду побувати у ЧЗВ.
Слів, щоб описати як це було підібрати просто неможливо. Звіт ближчим часом має написати Roy, тому очікуємо.
    З.І. Оскільки фотографував на планшет, то групових фото не є: єдне же здибав (-декстер) нижче. Руфус получивсі як завжди красиво та сексуально  :)

287
Курва, хто там таке стадо із SuperMicro, старого НР, трьох невідомих девайсів 1U (схоже на відео) та DELL'a намутив? Складається враження, що про кобель-організатори там не чув ніхто (добре, що кабелі бірками марковані), пахне LinkSys'ами by Cisco...АРС(MGE) файний,маю слабість до гарних online УПСів...
  Дякую чоловіче, мега плюси тобі+±++++

288
Моя, завтра сраня відпише, бо ібо з планшету не годен і не комільфо воно стільки натапати.

289
Танцюй від корпусу, Slim mATX, наприклад: FOXCONN RS-506L_FX-250T, всякі  там LogicPower'и - S601BR, S601BS, S601W, S602BR, S603BK, S605BK. Тілько з mini-ITX не зв'язуйси - дорого & глупо. Хоча в ті ж LogicPower'и мона пхати і mATX, і mITX.


291
Отрута думаю для тещі, "чисто попертись" на  1 квітня  :)

292
А то в Хоми робота така.

295
Спорядження / Re: Радіозвязок
« : 30.03.2014 16:14:16 »
Досить корисна таблиця!

Та не те слово, же корисна. Відкоментую корисну таблицю боянистим анеґдотом.прошу пробачення за msk:

Летят в самолете Петька и Василий Иванович, Василий Иванович спрашивает: — Петька, приборы! Петька отвечает: — 200! Василий Иванович: — А что 200? Петька: А что приборы?

296
Чудовий коп! Вітаю!

Краще пізно, ніж ніколи. Останій допис тут був більше року тому :-)

297
То не басейн,і не водосховище.Тама палівно-мастильні матеріали тримали, простіше соляру та бензину. Воно тово ближче до КПП на Мечнікова, там ще заправка була.

298
Маю трохи старих карт туристичних маршрутів Карпат і міст України ( видв. ССср).. Віддам в добрі руки за умови , що їх оцифрують і викладуть ТУТ для користовачів.

Велике дякую Wolff, карти забрав і потихеньку, по вечорах оцифровую.

Питання до адміністрації, куди їх краще викласти, на Google Docs чи на форм? І якщо на форум то яким макаром, так як кожна карта займає в районі 10-50Мб?

Однозначно десь на сторону, не на форум.

299
і від мну +

300
Цитувати
титан як метал, в таких цілях катить постільки поскільки
Чоловіче, а мона більш детально? Які у него недоліки окрім вартості та складності обробки? Ібо не шарю, був би радий чути твою думку.Наперед дякую.