Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

281
Сюжет мені сподобався, ржачний і гарно відображає реалії.
Молодці.  Але швидше червоні штанці і режисери))
Сюжет на мою думку - повне УГ, смішного ніц не побачив, хоч змушував себе.А реалії, так, частково відображає.Жорстока реальність значно гірша.

282
   Ну Кляйна дійсно там під замовлення шили - на території швейна фабрика (будинок, що виходить на вул. Зоряну). До-речі, у Львові багато чого брендового під замовлення популярних брендів штопається- ця ж ВАТ "Тротолла" на Тобілевича чи ВАТ "Прогрес" на Жовківській. Це основний заробіток таких компаній, робиться це цілком офіційно. Такий собі аутсорс.

283
Тему видалено на прохання топікстартера.

284
Пан часом ось цю тему не читав? Чому фото лежать на UAimage ?

285
А ось і бармен з яким спілкувався - Максим  http://cs421121.vk.me/v421121450/8031/3qEZNnRUKCc.jpg
То не бар-мен, то кепська пародія на покійного Трахтенберга(msk, spb), у котрого каси на банальну хну не стало.Особисто у мну бажання(і не тільки у мене) зробити му біду. Не збирайте касу там, а якщо там, то тілько персонально в руки ZED'у(Едуард) чи Mаші.Так чи інакше, ситуація вимагає чіткого "разбора пальотав".

286
   Так сі стало дорогі кулєги та куліжанки, що в суботу, 05/04/2014 ми (декстер, марічка, руфус, рой та Ваш покірний слуга) мали нагоду побувати у ЧЗВ.
Слів, щоб описати як це було підібрати просто неможливо. Звіт ближчим часом має написати Roy, тому очікуємо.
    З.І. Оскільки фотографував на планшет, то групових фото не є: єдне же здибав (-декстер) нижче. Руфус получивсі як завжди красиво та сексуально  :)

289
Курва, хто там таке стадо із SuperMicro, старого НР, трьох невідомих девайсів 1U (схоже на відео) та DELL'a намутив? Складається враження, що про кобель-організатори там не чув ніхто (добре, що кабелі бірками марковані), пахне LinkSys'ами by Cisco...АРС(MGE) файний,маю слабість до гарних online УПСів...
  Дякую чоловіче, мега плюси тобі+±++++

290
Моя, завтра сраня відпише, бо ібо з планшету не годен і не комільфо воно стільки натапати.

291
Танцюй від корпусу, Slim mATX, наприклад: FOXCONN RS-506L_FX-250T, всякі  там LogicPower'и - S601BR, S601BS, S601W, S602BR, S603BK, S605BK. Тілько з mini-ITX не зв'язуйси - дорого & глупо. Хоча в ті ж LogicPower'и мона пхати і mATX, і mITX.


293
Отрута думаю для тещі, "чисто попертись" на  1 квітня  :)

294
А то в Хоми робота така.

297
Спорядження / Re: Радіозвязок
« : 30.03.2014 16:14:16 »
Досить корисна таблиця!

Та не те слово, же корисна. Відкоментую корисну таблицю боянистим анеґдотом.прошу пробачення за msk:

Летят в самолете Петька и Василий Иванович, Василий Иванович спрашивает: — Петька, приборы! Петька отвечает: — 200! Василий Иванович: — А что 200? Петька: А что приборы?

298
Чудовий коп! Вітаю!

Краще пізно, ніж ніколи. Останій допис тут був більше року тому :-)

299
То не басейн,і не водосховище.Тама палівно-мастильні матеріали тримали, простіше соляру та бензину. Воно тово ближче до КПП на Мечнікова, там ще заправка була.

300
Маю трохи старих карт туристичних маршрутів Карпат і міст України ( видв. ССср).. Віддам в добрі руки за умови , що їх оцифрують і викладуть ТУТ для користовачів.

Велике дякую Wolff, карти забрав і потихеньку, по вечорах оцифровую.

Питання до адміністрації, куди їх краще викласти, на Google Docs чи на форм? І якщо на форум то яким макаром, так як кожна карта займає в районі 10-50Мб?

Однозначно десь на сторону, не на форум.