Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2821
  Звичайно варто! Тіко чекаємо того часу коли yar-79 буде у Львові

2822
   Ще троха інфи про Бурштин тут, що мене дуже вразило, цитую: На станції є тепличне господарство, на якому вирощують банани, папаю, лимони, огірки та помідори  :)

2823
Література / Re: Шукаю книжку!!!
« : 30.09.2009 13:22:34 »
 Дуже-дуже дякую, приємно буде почитати. Якраз "Шоа у Львові" закінчую читати.

2824
  Бурштинська ТЕЦ, в сумі 12 енергоблоків, себто виходить єдна труба на 4 енергоблоки. В неті пишуть про "Бурштинський острів". Також на Вікі є інфа, що 2-3 котли працюють постійно на експорт, а сама станція включена в UTCE=Union for the Co-ordination of Transmission of Electricity. Згідно розшифровки виробника котла, ТП-100 = Таганрогський, Прямоточного типу, остання цифра 0 маркуванні вказує, що котел розраховний тілько на спалювання легкого вугілля (? шо то таке не знаю) або антрациту.

  2 gor_qkop: Котли ТП-100 та турбіни К-230-100 працюють таки по двоконтурній схемі, тобто вода другого контура (із озера) охолоджує відпрацьовану пару турбін (перший контур). Вода із озера напряму в котли подаватись не може (навіть після фільтування), оскільки за дуже невеликий час усі трубопроводи покриються товстим шаром осаду - згадай звичайний чайник, як він швидко покривається кальцієвими солями. Ясно, шо чайник можна почистити - але як бути із електростанцією на 12 блоків та сотнями, якшо не тисячами кілометрів різного роду труб. На мою думку, у першому контурі пряцює тільки дистильована вода.

2825
  Гарні фотки! Знову здихлий рататуй  :)

2826
Є шось там більше тої кімнатки? І апаратура із вигляду робоча, а чи працює?

2827
  Дуже гарна ідея! Я чомусь схиляюсь більше до груп із 2-3 чоловік. Та й зрештою, де набрати стільки маркерів та відповідної споряги? Хто знає орієнтовні ціни на це добро у перерахунку на одного дописувача?

2828
Цитувати
Я так розумію, що вода конденсується і стікає назад в озеро?

Не думаю, що власне так відбувається - це якось неправильно... Скоріш за все відносно холодна вода із озера прокачується через теплообмінники, де в свою чергу охолоджує відпрацьовану пару з турбін, котра власне конденсується і далі подається в котел на підігрів. Така собі двоконтурна схема. А вода другого контуру (та що була закачана для охолодження) зливається назад в озеро, звісно таким чином троха підігріваючи його.

P.S. Про плюсика аффтору забув дописати  :)

2829
  Красота, слів нема. Маю непереборне відчуття, що PRIMUS там побував... :) :(

2830
  Не гарячкуй Romchick'у пліз, направду кулєги допомоги просили із локаціями. + невеликий бонус переможцю за старання. Шацуй то як дружню допомогу.
  Зрештою у Правилах є пункт 4.8.6  :)

2831
   1) як не верти, але New Розділ бест-оф-зе-бест. - доведеться помучитись із 1,2-1,5 год. у бидловозі якшо кумпанія не на машинах. + тру відчуття, якого більш ніц ніде не дістанеш!
   2) ву Львові, Мазепи-Чорновола, старий басейн нікт здається не згадав!
   3) для тру-Екстремалів Танк-Завод, можна позмагатись у спритності із патрулями та псами  :)

2832
   У нас є тема "Металошукачі" в Обладнанні. Прошу туди писати :)
   P.S. А до розкопок із задоволенням би приєднався у якості асистента, бо металошукача немаю нажаль  :(

2833
Плани / Re: Halloween на Лощині
« : 29.09.2009 14:27:25 »
31 жовтня, субота  :)

2834
Військові Об`єкти / Re: Липівка
« : 29.09.2009 12:34:52 »
  То здається той комплекс, антени котрого добре видно із траси на Миколаїв, по праву руку якшо їхати із Львова?

2835
Плани / Re: Танковий Завод
« : 29.09.2009 10:06:54 »
Цитувати
радіолокаційну станцію що біля щерців стоїть

Малось наувазі Щирець чи як?

2836
 Вав, ото ти накопав. Цілий арсенал! +

2837
 Термітом не вийде, краще вже пиляйте їй богу - і цілими залишитесь принаймі  :) А з Кортумової гори пару свіжих фотографій хтось запостить?

2838
та не таке страшне воно, як Терра показує  :) Закриваєш захисний щиток на джерелі - і маєш у резуьтаті на тому ж сантиметрі відстані чистий фон і більш нічого. Навіть тонкий щойнозірваний листок ослабив потік частинок (на око, бо точно не міряли) більш ніж у два рази.

2839
  Так як слонь задоволений тов подорожжу. Але рік ще не закінчився, а мож ще шо буде? Бліндаж Неделіна (дата фото - 23 травня 2008 року).  Дуже якісно відремонтований порівняно із тим, яко його бачив у 2000 чи 2001 році подорожуючи тими місцинами.
  Також деякі фото відси, а зокрема ця та та дуже нагадують те, що ми бачили на об'єкті у цій же подорожі (там де довго топтали лісом, а внизу нам Golem світив мобільником, бо ми йолопи забули світло у машині)  :)

2840
ось тут, писав вище. Дуже раджу ту тему прочитати, там навіть багато фоток із об'єкту є!