Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2821
   1) як не верти, але New Розділ бест-оф-зе-бест. - доведеться помучитись із 1,2-1,5 год. у бидловозі якшо кумпанія не на машинах. + тру відчуття, якого більш ніц ніде не дістанеш!
   2) ву Львові, Мазепи-Чорновола, старий басейн нікт здається не згадав!
   3) для тру-Екстремалів Танк-Завод, можна позмагатись у спритності із патрулями та псами  :)

2822
   У нас є тема "Металошукачі" в Обладнанні. Прошу туди писати :)
   P.S. А до розкопок із задоволенням би приєднався у якості асистента, бо металошукача немаю нажаль  :(

2823
Плани / Re: Halloween на Лощині
« : 29.09.2009 14:27:25 »
31 жовтня, субота  :)

2824
Військові Об`єкти / Re: Липівка
« : 29.09.2009 12:34:52 »
  То здається той комплекс, антени котрого добре видно із траси на Миколаїв, по праву руку якшо їхати із Львова?

2825
Плани / Re: Танковий Завод
« : 29.09.2009 10:06:54 »
Цитувати
радіолокаційну станцію що біля щерців стоїть

Малось наувазі Щирець чи як?

2826
 Вав, ото ти накопав. Цілий арсенал! +

2827
 Термітом не вийде, краще вже пиляйте їй богу - і цілими залишитесь принаймі  :) А з Кортумової гори пару свіжих фотографій хтось запостить?

2828
та не таке страшне воно, як Терра показує  :) Закриваєш захисний щиток на джерелі - і маєш у резуьтаті на тому ж сантиметрі відстані чистий фон і більш нічого. Навіть тонкий щойнозірваний листок ослабив потік частинок (на око, бо точно не міряли) більш ніж у два рази.

2829
  Так як слонь задоволений тов подорожжу. Але рік ще не закінчився, а мож ще шо буде? Бліндаж Неделіна (дата фото - 23 травня 2008 року).  Дуже якісно відремонтований порівняно із тим, яко його бачив у 2000 чи 2001 році подорожуючи тими місцинами.
  Також деякі фото відси, а зокрема ця та та дуже нагадують те, що ми бачили на об'єкті у цій же подорожі (там де довго топтали лісом, а внизу нам Golem світив мобільником, бо ми йолопи забули світло у машині)  :)

2830
ось тут, писав вище. Дуже раджу ту тему прочитати, там навіть багато фоток із об'єкту є!

2831
   Дякую Golem за РелікФайндер. Після прочитання цієї гілки у мене виникли 2 питання
   1) Чого ми досі не були на Яворівському полігоні?;
   2) Усім, хто їздив у подорож в околицях Грабівця, Ценжіва, Міжгір'я та Перегінського - як вам фото нижче, ніц не нагадує? (нагло здерто із вищеозначеної теми на РелікФайндер'у)  :)

2832
   Дюже гарно, слід сказати, що плівка була знайдена в одному із адміністративних будинків на New Роздільській "Cірці". Так, що не тільки протигазами,краєвидами та приємними враженнями вона. +

2833
Плани / Re: Танковий Завод
« : 28.09.2009 13:30:31 »
 Міні-звіт + декілька фото із танкоремонтного заводу є тутко.

2834
   В суботу, 27.09.2009 після тестування дозиметра Yserl'a, як і раніше було заплановано, подались на танкоремонтний завод, тим паче що туди було рукою подати. Набралась нас чимала банда - DeadMeat, YserL, I_Am_Name, FenRiz, AxiZep та я. Відразу мушу сказати, що завод діючий (або працює час від часу, по мірі поступання заявок), свіжі сліди від танкових гусениць, а також псів. Тому було вирішено далеко не заходити і при першій же підозрі на запал змиватись відти нафіг.
   Перелізли через паркан у місці, де танки на полігон виїжають (на колючий дріт хтось прип'яв жабу - мабуть для відлякування потенційних "гостей",  :) ). Пройшли ми територією десь зо 300 метрів і надибали на купу дивних танків, що стояли довгим рядом по 5-6 машин у ряду. Таких танків ніхто із присутніх ще не бачив - DeadMeat висловив думку, що то ніц інше як машини для проведення підводих робіт. Дефолтно складена труба у робочому стані ставилась у вертикальне положення - її діаметр дозволяє без особливих проблем не тільки подавати повітря до мотору, але й спускатись вниз водію.
   Після диво-танків пішли ще 100 метрів далі, здибали 2 нормальні танки, правда без гусениць - очевидно із ними зараз проводять якісь роботи. Нажаль далі не пішли - зачули десь далеко шум доїжаючої машини - ймовірно їхав патруль, тому мусіли швидко тікати з території.
   FenRiz розказував, що колись лазив по заводу, танків там була просто маса. До них ми просто не встигли дойти - але бажаючі можуть можуть побачити через Google Earth, координати -  49°47'31.69"N х 24°1'55.40"E .Фото на гуглі датоване 2007 роком --> думаю, що танки і досі на місці.

2835
 йой, давно там був. Мабуть у році так 2001 чи 2002 востаннє. Обов'язково йди туди, пофоткай усе гарно.

2836
 Є ще єдне місце у Львові де добре світит. Конкретно - в спільного знайомого (не палимся) на шафі, а ще конкретніше - первірочне джерело від ДП-5  :) Пробували в суботу дозиметр YserL'a тому джерелі на відстані орієнтовно 1 см. Якшо помилився в одиницях вимірювання, то поправте пліз - YserL виставляв режими, я тілько фотографував.
  
 1) перше фото - потужність еквівалентної дози гамма та ренгенівського випромінювання, мкЗв/год;
 2) друге - щільність потоку бета-частинок, (см2* хв)-1
  

2837
   Ти про ту військову частину, котра власне знаходиться на території міста, ще до джелізнодорожного переїзду у напрямку Батятич? Коли останній раз коло неї був то все було на місці - солдат багато було, військові склади тощо. Шо там зараз твориться я не знаю нажаль. То була частина ракетних військ.

2838
нагуглено шойно:

На секретному військовому об’єкті ”Чорнобиль-2” розташовувалася загоризонтна станція радіолокації (ЗГРЛС). Висота великої антени -150 м, малої - 90, їх загальна довжина 900 м. Всебачуще око цього комплексу стеження, що входить в систему раннього попередження про ракетний напад, обслуговувало декілька сотень офіцерів. Для військових та їх сімей було створено невелике містечко, з однією вулицею - імені Курчатова. Генеральним проектувальником ЗГРЛС в ”Чорнобилі-2” був НДІ дальнього радіозв’язку (НІЇДАР). ЗГЛРС в ”Чорнобилі-2” прийняли в дослідну експлуатацію в 1982 р., згідно Ухвали Уряду (від 31 травня 1982 р.). Окрім ЗГРЛС в ”Чорнобилі-2” в СРСР були ще дві подібні системи (у Миколаєві і Комсомольскому-на-Амурі). Після аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 р. ЗГРЛС була знята з бойового чергування, а устаткування - законсервовано.

2839
   може я помиляюсь, але з лівого боку за Ліноліумом був колись туалет, підземний.

2840
Смітник / Re: Лощина
« : 27.09.2009 21:09:14 »
    думаю, некоректно висловився - малось на увазі бак до неї. Хоч можу путати, запитайте Зелі чи YserL'a!