Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2841
Смітник / Re: Лощина
« : 27.09.2009 19:17:02 »
цікаво, а шо саме знайшли?

2842
  ну Англії є своя ядерна зброя, так шо бацнути так її легко не вийде, у хФранції здається також. Бази НАТО із ядерними боєголівками як мінімум в Італії та Німеччині  :) Я властиво міркував про роль десанту ядерній війні? Десант призначений для швидких та рішучих дій по захопленню певних об'єктів, що із них залишиться після ракетно-ядерного удару?

2843
І ти готовий покласти особисту трагедію на вівтар цивілізаційного розвитку?

 Я готовий за відсутності будь-яких особистих трагедій. А у тому, що вони будуть
відсутні я певен на 99,9(9)% якщо берегтись та контролювати ситуацію.

   DeadMeat ти властиво забув дописати про свої фото те, що вони були зроблені
у Зоні 2003 року. До якої ти із колєгами потрапив не матрацним шляхом на автобусі,
а на рідних ногах пройшовши зону повз можливі перепони. Респект & уважуха! Ну і
+ звісно!

2844
Плани / Re: Лощина-Зомбі паті
« : 27.09.2009 14:08:39 »
   Душевненько було одним словом, як ніколи! Дійсно 1-у та 2-у Зомбі-Паті ми перекрили як по кількості, так і по якості! Місця насправді невистачало! Феєєрично було - AxiZep на новому ровері в Лощині (прип'яв го коло ліфтової шахти), кулєги у свіжих протигазах прямо із New Роздолу. Згодом до нас приэдналась Хуліганка із 3-ма друзями. Потому ше 4-и хлопаки зайшли котрі нас налякались та ховались над баком (світло не гасили), потому як зрозуміли ми не поліцаї зайшли до нас привітатись, але нажаль не затримались. Як виявилось теж читають Експлорер! Так тримати!
   Гарненько прибрали за собов, згребли сміття у кульки та пішли собі. Думаю собі Лощина - не єдине місце на Зомбі-паті, наступного разу можна буде вибрати якийсь гарний індастріал в околиці.

2845
   зроби си акаунт на Пікасі, туди і викладай свої фото.

2846
 дуже цікаво, обов'язково тра піти туди!

2847
  х-м, дуже цікаво. Допишу завтра увечері, якшо не завалять зраня NaCl в дупі на танк-заводі чи не пропаду за Зомбі-Паті у Лощині.

2848
   попадемо туди, от побачите! добре шо сторож був! там за усе можна домовитись, причому за помірну та цілком справедливу плату.

2849
Плани / Re: Танковий Завод
« : 25.09.2009 23:14:26 »
   во-во, курде дуже цікавлять ділянки де стіни нема, там найцікавіше! Дякую!

2850
   неа, не отримаєш якшо просто так зайдеш. Хіба тебе знайдуть патрулі...Якусь хірню державі доведеться заплатити у разі як тебе піймають, але то хірня здається - так шо бюджет не постраждає  :)

2851
Плани / Re: Танковий Завод
« : 25.09.2009 22:58:43 »
  Якшо непертнувши границі закладу (а вони є? = я там не був, тому питаю) я почую хоч гороховий пук у свою сторону - Міноборони матиме ше на одну судову справу більше. Їм усе одно, а мені десь навіть приємно. Окрім того, Експлорера там ше небуло - а отож завтра буде. А ше є зум у фотиках, так що думаю декілька гарних фото зробимо так чи інакше. Тра закрити "білу пляму" у рідному місті!

2852
 не переживай, свинцеві трулі і Кшися не матиме за шо переживати! жартую, все ОК. Метал не втягуює радіацію, він може стати частково радіоактивним унаслідок наведеної радіації, читай опромінення нейтронами. У даному випадку нема чого боятись

2853
   Може так, а може й ні...був би я Головнокомандуючим при живій стратегічній ядерній зброї із балістичною доставкою - подумав би, нафіг там мені якийсь десант? він пішки туди зайде непотіючи за розумний час (а заодно не попаде під дію первинних, найбільш активних радіоактивних продуктів котрі утворились внаслідок вибуху).

2854
   То якийсь курде ненауковий підхід у тебе, але фіг із ним - був би дуже радий десь за пивом здибатись із тобою (і не тільки я) та побалакати про це! Як ти на це дивишся? Пиши в приват!

2855
Плани / Re: г.Татарівка на 26.09.2009
« : 25.09.2009 21:56:01 »
 Дописуй в приват - я поясню чому так.

2856
  згоден, жоден побутовий дозиметр альфи не зловить. Хіба у підозрілих місцях прикладати фольгу із Люменя, шоб альфа вибивали гамма частинки із алюмінію - по зміні їх кількості можна буде судити про альфа-зараженість конкретної точки. Про жоден поточний контроль навіть не йде мови...

2857
   1) я не проти піти, давно хочу - розраховуй на мене!

   2) повітря і природа явно НЕ чистіша за Львів, але терпима - боятись нічого при дотриманні ТБ. Не знаю відки ти судиш, що там усе безпечно - я так сказати не можу. Хіба ти маєш супер-тру-карту Зони де пилюка не осіла. Не хотілось би радіоактивної пилюки нанюхатись - наслідки мабуть знаєш;

   3) ставлю ящик пива, що у Зоні між 20 та 30 км знайти можна область, шо світити буде там як мінімум у 10 раз більше ніж у панельному будинку на Сихові (а до-речі, як там світить - ніколи не знав, просвіти мене будь-ласка), а то й ше більше. Проте навіть у цьому регіоні нема чого боятись такої дози, звісно якщо воду не пити та ніц місцевого не їсти;

   4) дійсно дивовижне місце України - ти 100% правий, якшо дивитись через призму індастріалу (Слава Богу, не тільки індастріалом живемо);

   5) із 07:00 до 22:00 - це себто 15 годин у дорозі із усіма обладунками. У школі вчили шо ненавантажена людина йде +- коло 4 км/год, себто 60 км за цей час по пласкій місцині. Враховуючи вантаж на хребті, запас харчів та води, невідому територію - ти дійсно пройшов 60 км.? Якшо так, то мої тобі вітання, респект та уважуха! (можеш які фото із того походу викласти?)

2858
   на 5000 чоловік бомбіків НЕ БУВАЄ. Максимум 1500 - чув/читав. Були чутки про два спарені - на 3000. Але то просто були два ідентичні бомбарі розташовані в одному місці. Абсолютно незалежні один від одного...І вони десь у москалії були...

2859
та так не може просто бути шо у вас тіко один бомбік у самому місті, нізашо не повірю!

2860
Плани / Танковий Завод
« : 25.09.2009 18:54:21 »
   Ось воно є так: завтра здибаємось із YserL'ом рівно об 11-00 сраня під Оперним, потому їдемо на Автовокзал на Стрийській (11-30), здибаємо AxiZep'a та йдемо експлорити Танковий Завод. Там ми ше не ходили! Потому на 15-00 Зомбі-Паті в Лощині. Бажаючих прошу приєднуватись.