Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

2841
   Дякую Golem за РелікФайндер. Після прочитання цієї гілки у мене виникли 2 питання
   1) Чого ми досі не були на Яворівському полігоні?;
   2) Усім, хто їздив у подорож в околицях Грабівця, Ценжіва, Міжгір'я та Перегінського - як вам фото нижче, ніц не нагадує? (нагло здерто із вищеозначеної теми на РелікФайндер'у)  :)

2842
   Дюже гарно, слід сказати, що плівка була знайдена в одному із адміністративних будинків на New Роздільській "Cірці". Так, що не тільки протигазами,краєвидами та приємними враженнями вона. +

2843
Плани / Re: Танковий Завод
« : 28.09.2009 13:30:31 »
 Міні-звіт + декілька фото із танкоремонтного заводу є тутко.

2844
   В суботу, 27.09.2009 після тестування дозиметра Yserl'a, як і раніше було заплановано, подались на танкоремонтний завод, тим паче що туди було рукою подати. Набралась нас чимала банда - DeadMeat, YserL, I_Am_Name, FenRiz, AxiZep та я. Відразу мушу сказати, що завод діючий (або працює час від часу, по мірі поступання заявок), свіжі сліди від танкових гусениць, а також псів. Тому було вирішено далеко не заходити і при першій же підозрі на запал змиватись відти нафіг.
   Перелізли через паркан у місці, де танки на полігон виїжають (на колючий дріт хтось прип'яв жабу - мабуть для відлякування потенційних "гостей",  :) ). Пройшли ми територією десь зо 300 метрів і надибали на купу дивних танків, що стояли довгим рядом по 5-6 машин у ряду. Таких танків ніхто із присутніх ще не бачив - DeadMeat висловив думку, що то ніц інше як машини для проведення підводих робіт. Дефолтно складена труба у робочому стані ставилась у вертикальне положення - її діаметр дозволяє без особливих проблем не тільки подавати повітря до мотору, але й спускатись вниз водію.
   Після диво-танків пішли ще 100 метрів далі, здибали 2 нормальні танки, правда без гусениць - очевидно із ними зараз проводять якісь роботи. Нажаль далі не пішли - зачули десь далеко шум доїжаючої машини - ймовірно їхав патруль, тому мусіли швидко тікати з території.
   FenRiz розказував, що колись лазив по заводу, танків там була просто маса. До них ми просто не встигли дойти - але бажаючі можуть можуть побачити через Google Earth, координати -  49°47'31.69"N х 24°1'55.40"E .Фото на гуглі датоване 2007 роком --> думаю, що танки і досі на місці.

2845
 йой, давно там був. Мабуть у році так 2001 чи 2002 востаннє. Обов'язково йди туди, пофоткай усе гарно.

2846
 Є ще єдне місце у Львові де добре світит. Конкретно - в спільного знайомого (не палимся) на шафі, а ще конкретніше - первірочне джерело від ДП-5  :) Пробували в суботу дозиметр YserL'a тому джерелі на відстані орієнтовно 1 см. Якшо помилився в одиницях вимірювання, то поправте пліз - YserL виставляв режими, я тілько фотографував.
  
 1) перше фото - потужність еквівалентної дози гамма та ренгенівського випромінювання, мкЗв/год;
 2) друге - щільність потоку бета-частинок, (см2* хв)-1
  

2847
   Ти про ту військову частину, котра власне знаходиться на території міста, ще до джелізнодорожного переїзду у напрямку Батятич? Коли останній раз коло неї був то все було на місці - солдат багато було, військові склади тощо. Шо там зараз твориться я не знаю нажаль. То була частина ракетних військ.

2848
нагуглено шойно:

На секретному військовому об’єкті ”Чорнобиль-2” розташовувалася загоризонтна станція радіолокації (ЗГРЛС). Висота великої антени -150 м, малої - 90, їх загальна довжина 900 м. Всебачуще око цього комплексу стеження, що входить в систему раннього попередження про ракетний напад, обслуговувало декілька сотень офіцерів. Для військових та їх сімей було створено невелике містечко, з однією вулицею - імені Курчатова. Генеральним проектувальником ЗГРЛС в ”Чорнобилі-2” був НДІ дальнього радіозв’язку (НІЇДАР). ЗГЛРС в ”Чорнобилі-2” прийняли в дослідну експлуатацію в 1982 р., згідно Ухвали Уряду (від 31 травня 1982 р.). Окрім ЗГРЛС в ”Чорнобилі-2” в СРСР були ще дві подібні системи (у Миколаєві і Комсомольскому-на-Амурі). Після аварії на Чорнобильській АЕС в 1986 р. ЗГРЛС була знята з бойового чергування, а устаткування - законсервовано.

2849
   може я помиляюсь, але з лівого боку за Ліноліумом був колись туалет, підземний.

2850
Смітник / Re: Лощина
« : 27.09.2009 21:09:14 »
    думаю, некоректно висловився - малось на увазі бак до неї. Хоч можу путати, запитайте Зелі чи YserL'a!

2851
Смітник / Re: Лощина
« : 27.09.2009 19:17:02 »
цікаво, а шо саме знайшли?

2852
  ну Англії є своя ядерна зброя, так шо бацнути так її легко не вийде, у хФранції здається також. Бази НАТО із ядерними боєголівками як мінімум в Італії та Німеччині  :) Я властиво міркував про роль десанту ядерній війні? Десант призначений для швидких та рішучих дій по захопленню певних об'єктів, що із них залишиться після ракетно-ядерного удару?

2853
І ти готовий покласти особисту трагедію на вівтар цивілізаційного розвитку?

 Я готовий за відсутності будь-яких особистих трагедій. А у тому, що вони будуть
відсутні я певен на 99,9(9)% якщо берегтись та контролювати ситуацію.

   DeadMeat ти властиво забув дописати про свої фото те, що вони були зроблені
у Зоні 2003 року. До якої ти із колєгами потрапив не матрацним шляхом на автобусі,
а на рідних ногах пройшовши зону повз можливі перепони. Респект & уважуха! Ну і
+ звісно!

2854
Плани / Re: Лощина-Зомбі паті
« : 27.09.2009 14:08:39 »
   Душевненько було одним словом, як ніколи! Дійсно 1-у та 2-у Зомбі-Паті ми перекрили як по кількості, так і по якості! Місця насправді невистачало! Феєєрично було - AxiZep на новому ровері в Лощині (прип'яв го коло ліфтової шахти), кулєги у свіжих протигазах прямо із New Роздолу. Згодом до нас приэдналась Хуліганка із 3-ма друзями. Потому ше 4-и хлопаки зайшли котрі нас налякались та ховались над баком (світло не гасили), потому як зрозуміли ми не поліцаї зайшли до нас привітатись, але нажаль не затримались. Як виявилось теж читають Експлорер! Так тримати!
   Гарненько прибрали за собов, згребли сміття у кульки та пішли собі. Думаю собі Лощина - не єдине місце на Зомбі-паті, наступного разу можна буде вибрати якийсь гарний індастріал в околиці.

2855
   зроби си акаунт на Пікасі, туди і викладай свої фото.

2856
 дуже цікаво, обов'язково тра піти туди!

2857
  х-м, дуже цікаво. Допишу завтра увечері, якшо не завалять зраня NaCl в дупі на танк-заводі чи не пропаду за Зомбі-Паті у Лощині.

2858
   попадемо туди, от побачите! добре шо сторож був! там за усе можна домовитись, причому за помірну та цілком справедливу плату.

2859
Плани / Re: Танковий Завод
« : 25.09.2009 23:14:26 »
   во-во, курде дуже цікавлять ділянки де стіни нема, там найцікавіше! Дякую!

2860
   неа, не отримаєш якшо просто так зайдеш. Хіба тебе знайдуть патрулі...Якусь хірню державі доведеться заплатити у разі як тебе піймають, але то хірня здається - так шо бюджет не постраждає  :)